Премини към съдържанието

За или против Атака?  

123 гласували потребители

1. 1. За или против Атака?

• За
      43
    • Против
      62
    • Политиката не ме интересува
      11

Препоръчан отговор

"

Започвам да съжалявам, че занимавам с тази тема. Ясно е, че нито ти, нито който и да било друг няма да ме убеди в своето. Аз също няма да мога да убедя вас. Всеки си вярва в своето и това е.

На теми като тази и "За и против чалгата", например, трябва да им се добавя някакъв знак или предупреждение от сорта на: "Внимание, безкрайна тема" или "Внимание, тема без смисъл с цел безкраен спор".

Нямах предвид да обещават лъскави неща. Имах друго предвид. Ще се опитам да се изразя по-точно.

Атака се намира там, където е в момента, защото "казват на хората, каквото искат да чуят и те им вярват". Останалите партии не знаят ли какво искат да чуят хората? Ако не знаят, какво търсят в управлението? Ако знаят, защо не го кажат? Хората искат да чуят, да речем, че ще се разледват еди-кои-си политици за еди-какво-си (произволен пример), защо другите партии не се го кажат те това? Защото евентуално ще тярбва да го направят, а няма да им се иска.

<{POST_SNAPBACK}>

Много ми е чудно защо хората "... искат да чуят " това което каза Атака !

Това ли искат да чуят всички хора или само измъчените пенсионери и объркани тинейджери , които си търсят лидер .Който лидер да ги води като "пастир" към тучните ливади на обетованата земя!

Тея всичките работи дето ги дрънка БОЛЕН СИДЕРОВ са си едни утопии!

А привъжениците на тоя тип са в повечето случаи , поне по мои наблюдения, пиянки и скинари !

Незнам ти Night_Raven дали си такъв или не си, не искам да изпадам в лични нападки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та колеги съфорумци аз гласувах "За"!

Бях написал доста дълъг пост но се отказах в интерес на истината да го постна. Ще се опитам в едно изречение да обоснова вота си така:

"Атака" са много крайни, личи си, че състоянието им граничи с лудост и екстремен национализъм, но според мен точно от такива като тях ние (БЪЛГАРСКИЯТ НАРОД) ще останем най-малко неприятно изненадани, излъгани, ограбени и про(е)дадени.

Вота ми е т.нар. наказателен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз ще се изкажа точно,кратко и ясно  :P  :ph34r:

За АТАКА съм,защото според мен не ни остана вече друго  освен да пробваме и с нея.Да видим дали ще направи Волен Сидеров това,което обещава,дали ще настъпи подобрение в България  :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Да... :) ето още една причина да се гласува за Атака . Защо пък да не пробваме!. С другите пробвахме и то по-няколко пъти , че с тях ли няма . И разбира се , че неможе да сме сигурни дали ще си изпълнят обещанията . Не можем обаче да сме сигурни , че ще доведат старната до някаква криза . А и да го направят нима ще направим нещо ? Те и БСП-то и НДСВ-то си излъгаха да си го кажем направо избирателите и какво последва - нищо , пак си си управляват ( в това число изключително важните за държавното развитие командировки до чужбина (+ няколко члена от семейството бонус) , обновяване на автомобилния парк , 13 ЗАПЛАТА ... ).

Какви са тея дискусии за Атака . Вече са партийно представени от 14 депутата май станаха . Никаква сила не са вече в парламента . А медиите все околко тях се въртят и се възмущават . Като почната да говорят как парите за наводнениятане са изхарчени неправилно , изчезнали са милиони пак първа тема става , че Банкова напуснала Атака . А там някъде по картата , ХОРАТА ПРОДЪЛЖАВАТ ДА СИ КИСНАТ във водата . И няма кой да им я изпомпа или по-скоро намират се ама на тях им се плащат плащат пари и като събереш всичките стават едни големи суми . Щото няма войници , а именно те трябва да действат в такива ситуации . Че и с ква гордост казват по новините "В пожара около Шумен са се включили 40 военнослужещи" , страшни сме просто .

Дано това лято пак има наводнения и другата пролет така . И между тях по някое земетресение . Дано ги чукне нещо по главата тея наще управляващи - я керемидка от паламента, я нещо друго ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Именно. Съгласен съм със всичко освен с последните три изречения. Нека не има наводнения и земетресения. Просто нищо няма да удари никой управляващ по главата, ще удрят народа. Управляващите партии няма да се усетят дори и торнадо да мине и вулкан да изригне. На тях ПРОСТО НЕ ИМ ПУКА. Наскоро си смениха мерцедесите с по-нови. А един депутат беше казал, че трябва да отговрят с лукс на джиповете на мафията. Е, такива хора са за бесилото.

Народът се чуди как да върже двата края, кое да плати с нищожните си заплати, от къде и какво да се спести, а депутатите се чудя къде да си направят банкет, какви коли да си купят и т.н. Това малко на геноцид ми мяза честно казано. От "тихия" геноцид, който, понеже не е от "видимия", не се смята за такъв.

Не виждам колко по-зле може да стане положението дори и с Атака на власт. Ако не мислите, че ситуацията е толкова зле, разходете се из провинцията, ама не в градове, в които все още има някакъв живот като Пловдив или Варна, а в малките градове. Само мога да преполагам, че сте София, но София НЕ е България. В България има и други градове и села и докато в София положението не изглежда толкова зле, то извън София е съвсем "друга бира".

@qke: Не съм скинар или пияница (аз дори не пия никакъв алкохол, освен бира понякога и вино ако има случай). Не си ме обидил: 1) защото си личи, че н искаш да ме обидиш и 2) защото аз не считам скинарите за нещо като задължително лошо. Не казвам, че ги подкрепям, просто не бързам да ги осъждам.

Това ме кара да се замисля над начина на мислене на хората. Ако даден човек е еди-какъв-си, той автоматично е откачен, ненормален и т.н. Има установени някакви морални и етчини норми, които се считат за образец. Това, че от време оно някой е наложил тези норми на човечеството, не гарантира тяхната правота и смисъл. Хората ги използват за да "осъждат" автоматично човека до тях без да се замислят по-задълбочено дали НАИСТИНА е така. Хората са с твърде промити мозъци, ако мога така да се изразя, и са свикнали да се подчиняват на нормите без да ги подлагат на съмнение. Хората са свикнали и да вярват автоматично на всичко от пресата и телевизията. Може и да е вярно, но може и да не е. Хората си вярват. Стадото се подчинява. Не знам кои са с капаците, конете или хората. Просто нещата трябва да се поглеждат и от двете гледни точки. Нещо, което повечето, които оплюват Атака, не правят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Останалите партии не знаят ли какво искат да чуят хората? Ако не знаят, какво търсят в управлението? Ако знаят, защо не го кажат? Хората искат да чуят, да речем, че ще се разледват еди-кои-си политици за еди-какво-си (произволен пример), защо другите партии не се го кажат те това? Защото евентуално ще тярбва да го направят, а няма да им се иска.

<{POST_SNAPBACK}>

Останалите партии все пак са (що годе) сериозни, с минало и надяват се и с бъдеще в парламента - целта не им е да излъжат колкото се може повече, да докопат властта и после да не ги интересува какво ще стане. Затова такива партии не могат да си позволят да говорят чак такива глупости и да дават чак толкова лъскави обещания. Защото с тази 20 точкова програма те просто са се опитали да накарат колокото се може по-широк кръг от недоволни хора да попсуват чрез тях. Те са за доста по-малък порцент в парламента, просто за пикантност, защото хората се нуждаят от сеир. Но този процент, който взеха и този, който могат да вземат, не говори нищо добро за нас българите. Това, че те са най-малкото зло, щото са нещо ново и неизпробвано, е абсолютно безпочвено твърдение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Останалите партии все пак са (що годе) сериозни, с минало и надяват се и с бъдеще в парламента - целта не им е да излъжат колкото се може повече, да докопат властта и после да не ги интересува какво ще стане.

<{POST_SNAPBACK}>

Ама ти май наистина си вярваш.

Това, че те са най-малкото зло, щото са нещо ново и неизпробвано, е абсолютно безпочвено твърдение.

<{POST_SNAPBACK}>

А това, че ще ни закопаят - също. Нищо не може да се каже със сигурност.

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не мислите, че ситуацията е толкова зле, разходете се из провинцията, ама не в градове, в които все още има някакъв живот като Пловдив или Варна, а в малките градове. Само мога да преполагам, че сте София, но София НЕ е България. В България има и други градове и села и докато в София положението не изглежда толкова зле, то извън София е съвсем "друга бира".

Съгласен съм с теб! Централизацията на всичко във София според мен е доста глупаво ! Дори и в градове като Пловдив е доста тъпо и гадно.

Това един урбанистичен проблем ,който трябва да се реши в държавата .Защото София ВЕЧЕ е пренаселена!

Но това е съвсем друга тема ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ние винаги сме били в Европа, само че комунистите ни върнаха на нивото на бавноразвиващите се. Затова сега пак трябва да се върнем там, където ни е мястото. Лощото е това, че комунистите под прикритие отново ни управляват и за тези 15 години не направиха нищо, та сега влизането ни в Европа да е по-лесно. А примери с държави от бившия соц.лагер, които в момента вече са членове на Европейския съюз и са наистина добре, има достатъчно! Но виновни сме и ние, които гласуваме.

А за Атака съм твърдо против. Те пак заиграват с проблемите на хората! sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за случая на магистрала Тракия , а???????????????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е,какво може да се каже-селските бабаити се проявиха :hush:

Какво да кажа...Алеко го е казал преди век.Гледах го тоя дебелия сутринта по БТВ,държи се като гамен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Какво да кажа...Алеко го е казал преди век.Гледах го тоя дебелия сутринта по БТВ,държи се като гамен.

Абсолютно вярно!!!!! След изявата на Павел Чернев по Btv съм още по-против. И това е адвокат с 14 годишна практика. А може би е адвокат на дявола???

Редактирано от MERI77 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Твърдо против,не мисля че биха се справили с управлението.Могат да ни донесат бели само.По принцип съм привърженик на синята идея която напоследък е доста размита(харесвам Костов,ВМРО и т.н.).Мисля че Атака дава празни обещания,нито ще се преборят със циганите,нито с престъпноста.

Аз съм на съшото мнение! :yanim: :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости KaldataManiak

Според мен се носят само някакви приказки,че нещо АТАКА може да промени нещо.Аз мисля,че това е само нова партия в българската политика и нищо повече.Каквото са направили другите партйи такова и ще направи тази :)

Редактирано от KaldataManiak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хората оправят държавите,не партиите.А Волен Сидеров нищо няма да оправи,ще докара само проблеми. Но не се притеснявам от това,защото те никога няма да станат управляващи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости KaldataManiak
Хората оправят държавите,не партиите.А Волен Сидеров нищо няма да оправи,ще докара само проблеми. Но не се притеснявам от това,защото те никога няма да станат управляващи ;)

Много точно казано :);):yanim::yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Управиха ли нещо, като влязоха в парламента? Всички им обещания преди парламентарните избори си останаха неизпълнени. Освен че вкараха там педофил, адвокат-мутра и че на лидера им му дърпат конците чужди организации, с друго Атака не може да се "похвали"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да се оправи нещо трябва да спрат с преченето меко казано червените, сините и жълтите комунисти. Доколкото познавам тия и ония смятам че от Атака не са толкова крадливи. Като се изкачат по стълбата (по Смирненски) не се знае. От предложените ми кандидатури в моя избирателен район съм гласувал за Стела Банкова на база на това че знам приблизително кой ще влезе.

Докато съм писал много мнения се появили.

По повод на адвоката - мутра. Ако не беше влязъл знаете ли какво щеше да е правителството? Беше в 1 район със Стела Банкова и ако тя беше влязла оттам от Плевен щеше да влезе полковник Васил Маринов. Бивш шеф на РДВР и собственик на охранителна фирма. Та той щеше да е недостигащия 1 глас за БСП - ДПС и онези циркове. Нали се сещате че разрешителното му за фирмена дейност се дава от вътрешния министър и бивш наш кмет Румен П.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

pemo ти кво очакваш да направят като са само двайсетина човека. Просто нямат достатъчно гласове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще я 'оправи' ама не в добрия смисъл.Естествено че не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филипов,и доволен ли си от избора си,смяташ ли че Стела Банкова направи нещо? Или АТАКА направи нещо ?? Чудя се на хората,как си затварят очите пред реалноста и се оставят да ги лъжат,направо ми е непонятно.Всички знаем какво е,всички виждаме че се краде и лъже.И изведнъж се появяват някакви които ни обещават пенкилер,нещо като чудо за да оправят българия.Но такова нещо в реалния свят няма,има го в мечтите.В реалноста трябва да сме разумни и рационални,идеите ако можем лека полека да ги постигнем ще е вече перфектно:)

Със здраве!

Редактирано от Morfey_A (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Атака нищо няма да направи - най-много да изтрепе циганите и после няма кой да мете улиците :) (в кръга на шегата)

Тези които наричаш "червените, сините и жълтите комунисти."казано червените, сините и жълтите комунисти." не са никакви комунисти, но не е това темата.

Абе колкото се говореше, че няма да влезнат в парлаета така и сега някаф обрат може да стане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен АТАКА по-скоро ще атакува България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абе колкото се говореше, че няма да влезнат в парлаета така и сега някаф обрат може да стане

Не, това е смешно, което го говориш. На парламентарните избори положението беше далеч по-различно. Атака имаха повече симпатизанти и привърженици ===> много гласове, а сега си помисли кой ще гласува за тях, при положение, че плащат на цигани и пенсионери да присъстват на митингите на Атака

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, доволен съм от избора си.

Един от малкото н.п. които гласуваха ПРОТИВ затварянето на АЕЦ и участието на наши войски в окупация на чужди държави. Има и още, но и това стига.

Като не са комунисти, мога да ги нарека кръжочници и хомо . . . дружинка. Просто боклуци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...