Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблеми с форума

Препоръчан отговор

преди 2 часа, Bubbles написа:

Накрая но не на последн място - Калдата не е фейсбук, а форум за софтуер и хардуер, но явно гус'ин началника е намислил да го обръща на социална мрежа

Калдата форума вече не е този форум , който беше преди 2 /3 години сега заприлича на анти политически форум аз лично тази година няма да гласувам за калдата даже вече се замислям за какво влизам тук като вече ги няма темите за конфигурации , темите за вируси , хард и софт . А само Украйна , корона , Петков , и Бойко .

Toва са горещите теми за деня :giggle1:

Заснемане.PNG

Заснемане1.PNG

Заснемане2.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 5,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

преди 31 минути, adersa написа:

Калдата форума вече не е този форум , който беше преди 2 /3 години сега заприлича на анти политически форум аз лично тази година няма да гласувам за калдата даже вече се замислям за какво влизам тук като вече ги няма темите за конфигурации , темите за вируси , хард и софт . А само Украйна , корона , Петков , и Бойко .

Toва са горещите теми за деня :giggle1:

Заснемане.PNG

Заснемане1.PNG

Заснемане2.PNG

Абе и аз напоследък сериозно се замислям за какво изобщо влизам тука като наистина не остана нищо интересно и честно казано ако не са няколкото останали потребителя с които поне си правим смях по и без това глупавите теми, то не бих и влизал сигурно.

преди 1 час, jhoro написа:

Не забравяй,че тук сме „на гости”!

О, разбира се, това е съвсем ясно, за мен е най лесно просто да махна калдата от списъка със сайтове които посещавам и чао мазен, досаден и т.н., обаче ако всички или повечето потребители направят същото, накрая Калин сам ще си остане с мазния и глупавите му теми.

С други думи, ако нема госке нема и сбор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, jhoro написа:

Не забравяй,че тук сме „на гости”!

ами така е
дали са ни ливада да пасем... а някои овчици с претенции
ами да си намерят друга ливада
никой не ги кара да пасат тук

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, adersa написа:

А тази тема какво още прави в форума ?

Както неведнъж съм казвал: "Трудно е да си тъп!"
Значи казваш щом става дума ЗА НЕЩО РУСКО ДА СЕ ОТРЕЧЕ И ОТРЕЖЕ, ДА? И Пушкин, и Тургенев, и Чехов....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, mr. 5r0ff написа:

прав си - но без гости си кръгла 0 (пример дата.бг)

и ако смяташ че притежаваш нещо добро (калдата) защо допускаш всичкото мангал и чобани тук ??? 

не мое се мери с фейса ни по стинките нито по броя на хората...

в момента сме цирк (искрено и лично) но не и форум за софтуер и хардуер !!!

важното е да има джелезо и джица, да мое си купим кифтета и кибапчета

Цитат

imthedevil, на 12.01.21 - 11:24, каза:

Всъщност проблема не е в хората...хората са били тук, обаче оставения на самотек форум (поради неясно каква причина) гони хората...за съжаление.

Ами не точно, просто малко хора влизат във форуми изобщо, всичко мина на социални мрежи.

сичкото катун ут нашту маалъ, иска да си бъбре нейде, ама става само в социалните мрежи
бати Карабойко, добре съ орентира ф обстановката

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, цър-вул написа:

И е така, и не е точно така - като влезеш в магазин, който е нает, не виждаш представянето на стопанина, а това на наемателя! Във форума като влезеш виждаш основно нивото на членовете на форума, и в по-малка степен това на собственика.

За теб съм сигурен, че ме разбра, но за кото не е разбрал - ще обясня просто:

Говоря за правилата, не за поведението на „наемателите“ (гостите).

преди 5 часа, adersa написа:

Калдата форума вече не е този форум , който беше преди 2 /3 години сега заприлича на анти политически форум аз лично тази година няма да гласувам за калдата даже вече се замислям за какво влизам тук като вече ги няма темите за конфигурации , темите за вируси , хард и софт . А само Украйна , корона , Петков , и Бойко.

Какво не ти харесва, в темата за ДТЗ? Точно техническа си е.
За другите (дето не ти допадат) - ами не ги посещавай. Лесно е.

преди 5 часа, Bubbles написа:

Абе и аз напоследък сериозно се замислям за какво изобщо влизам тука като наистина не остана нищо интересно и честно казано ако не са няколкото останали потребителя с които поне си правим смях по и без това глупавите теми, то не бих и влизал сигурно.
О, разбира се, това е съвсем ясно, за мен е най лесно просто да махна калдата от списъка със сайтове които посещавам и чао мазен, досаден и т.н., обаче ако всички или повечето потребители направят същото, накрая Калин сам ще си остане с мазния и глупавите му теми.

Тези неща - си ги решаваш сам. Не занимавай другите - с твоите терзания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, дръндю написа:

важното е да има джелезо и джица, да мое си купим кифтета и кибапчета

Кифтетата не бе'а ли без пари 'е, или туй беше само по избори?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
преди 1 минута, adersa написа:

ДОКОГА ЩЕ ГО ТЪРПИМ ТАЗИ ГОДИНА НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА САЙТ НА ГОДИНАТА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Заснемане.PNG

Пак ли започвате да лаете срещу мен без причина, просто защото съвсем културно и възпитано си задавам въпросите, които имам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, bootlicker (Мазния) написа:

Пак ли започвате да лаете срещу мен без причина, просто защото съвсем културно и възпитано си задавам въпросите, които имам?

Тези въпроси дето ти задаваш децата от детската градина им знаят отговорите явно като малък бая са те изтървали на земята 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, adersa написа:

Тези въпроси дето ти задаваш децата от детската градина им знаят отговорите явно като малък бая са те изтървали на земята 

Който знае отговорите, добре е дошъл да ми ги даде.

Не, не са ме изтървали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 4.05.2022 г. в 9:21, mr. 5r0ff написа:

явно бай ти Калин тез правила не ги зачита ... 

Докладвайте с необходимата обосновка. 

Всички извън администрацията на тази платформа сме на доброволни начела в нея.

Лесно се критикува, но трудно се прави. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 18.05.2022 г. в 12:15, bootlicker (Мазния) написа:

Не, не са ме изтървали.

а не ве - само са играли футбол с нея ...

питаш като малоумен и правиш по ПЕТ ПОРЕДНИ ТЕМИ !!!

преди 13 часа, dioib написа:

Докладвайте с необходимата обосновка. 

Всички извън администрацията на тази платформа сме на доброволни начела в нея.

Лесно се критикува, но трудно се прави. 

явно нещо философ ша го раздаваш ...

стига лиза - обещаха ти пост ... модераторче ли кво ?

истината е че имах форумът за нещо хубаво и качествено... малко останаха ...

но за голямо съжеление  е на път да повтори съдбата на дата.бг ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, mr. 5r0ff написа:

стига лиза - обещаха ти пост ... модераторче ли кво ?

истината е че имах форумът за нещо хубаво и качествено... малко останаха ...

но за голямо съжеление  е на път да повтори съдбата на дата.бг ...

Това показва до колко си културен и до колко форума ти е бил качествен ... 

Истината е, че си забравил нормалните неща. Млат си явно и си лизал на някой неща, за да си правил други. 

Гледай си щастието младежо. = Мен не ме мисли = по ваше съм "миришеш на пръст", трол, роб, спрял, "гълтай си хапчетата" и т.н. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, dioib написа:

до колко форума ти е бил качествен ... 

тук ключовата дума е БИЛ ...

Млат си явно

млаД ??? - догодина правя 50 ...

трол, роб, спрял, "гълтай си хапчетата" и т.н. 

към това не забравяй и дървен философ ...

но аз нямам проблем с теб ...

дразнител ми е мазният малоумен комунист

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Добър ден,

бихте ли ми казали, дали само при мен форума се зарежда бавно. Интересното е, че определени категории от форума или раздели се зареждат бързо. Няма проблеми. Но има категории, които или се зареждат много бавно, или въобще не се зареждат. Примерно в раздел общи, празни приказки, за да видя или да вляза в този раздел, трябва да отворя подраздел от раздела общи или празни приказки.

Другото странно е че от сайта, когато кликна на форум. Не се зарежда. Не ме препраща.

Благодаря ви предварително.

Прикрепям 1 минутно клипче. От Neon KDE машина. https://neon.kde.org

Другите платформи, мисля, че и под Windows 11, има проблеми, сигурно при мен. Със стандартния браузер Edge.

kaldata.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 1 седмица съм с Edge и нямам никакви проблеми .Мозилата я оставам за алтернатива писна ми да забива след скролване или като отворя 2/3 таба чак  толкоз не ми е слаба машината да поеме трафика .След всеки ъпдейт мозилата става по зле .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да ми обясни,защо последните ми три коментара са в червено, въпреки, че в тях няма никакви забранени или обидни думи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Hristo52 написа:

Някой да ми обясни,защо последните ми три коментара са в червено, въпреки, че в тях няма никакви забранени или обидни думи?

:Dа сега сглоби си някоя теория на конспирацията - следим те и те контролираме навсякъде:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Грешно изписаните думи или с неправилен интервал и други грешки в правописа се подчертават с червено за да си обърнете внимание на писането. С обидите и квалификациите внимавайте, модераторите са бдителни а така и трябва! :basketball5:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Hristo52 написа:

Аз помагам на мама - това е за проба - или Аз помагам на майка си. А сега ще го пусна като съобщение в този подфорум, за да видим как ще действа робота на думата мама и майка.

Това е пример с тази дума. Не зная още колко са приоритетни за робота . Пробата започва в 21.03 часа

ДОБАВЕНО: в 21.04

Резултатът е отрицателен за този пример. Но често при споменаване на тази дума, човек попада в червения сектор и чака  модератор за преглед.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...