Премини към съдържанието
"БУК-М2Е"

Подкрепяте ли правителството на Орешарски (анкета)

38 гласували потребители

1. 1. Подкрепяте ли протестите срещу правителството на Орешарски?

• Да
      17
    • Не
      20
    • Не ме интересува
      1
  2. 2. Кога искате да се проведат предсрочни парламентарни избори?

• През есента
      24
    • Догодина, заедно с изборите за Европейски парламент
      4
    • След 2 години
      0
    • Не искам предсрочни избори
      9
    • Не мога да преценя
      1

Препоръчан отговор

Нека направим едно малко, локално проучване на нагласите във форума!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросите са подвеждащи и недостатъчни.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да бе до есента ли ще ги чакаме - веднага избори

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепа в смисъл. Просто съгласни с някои от мерките; с всички мерки, или направо да се наведем в познатата поза и да отворим услужливо бузите на дупето. Щото повечето не сме от неговият кръг и на ДПС кръга на фирми...Както не бяхме и от кръга фирми покрай тиквата.

П.П. Лелее! Кога успяха толкова хора да гласуват :D  Добре, че могат да се видят резултатите и без непременно да се дава вот.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по точно с това на ДПС

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да бе до есента ли ще ги чакаме - веднага избори

Е колко пъти? Колко пари още трябва да откраднат чрез избори и анархия в държавата?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, че могат да се видят резултатите и без непременно да се дава вот.

Странни резултати - подкрепящите и тези, които са срещу правителството са горе-долу еднакъв брой (противниците са 5 % повече), но тези които искат нови избори са почти всички останали. Мозинството искат да са през есента. Значи на почти всички е ясно, че ще има нови предспрочни избори. Въпросът е кога.

Редактирано от scepsis (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак от "кучките" в Парламента зависи. Да си нагласят избирателния закон. Защото изобщо не вярвам да го направят така, че да усетят народната "любов" върху главите си. Да не са луди?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странни резултати - подкрепящите и тези, които са срещу правителството са горе-долу еднакъв брой (противниците са 5 % повече), но тези които искат нови избори са почти всички останали. Мозинството искат да са през есента. Значи на почти всички е ясно, че ще има нови предспрочни избори. Въпросът е кога.

То това беше ясно. Така могат да си играят на избори още 100 пъти. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странни резултати - подкрепящите и тези, които са срещу правителството са горе-долу еднакъв брой (противниците са 5 % повече), но тези които искат нови избори са почти всички останали. 

Резултатите, особено първата анкета, никак не са странни! Този резултат-Против: За (55:40), много добре кореспондира с резултата от референдума (60:40), както и със сегашният резултат в парламента БСП-ДПС-Атака : ГЕРБ (60:40), това е още веднъж (даже и във форума) подтвърждение на "златното сечение" за което съм говорил няколко пъти- 60:40 (антидясно: дясно).

Извода е: нищо няма да се промени, както между другото повечето хора и очакват! Лично аз НЕ изключвам хипотезата, че даже е възможно БСП да покачи своят резултат, при едни нови избори!

Редактирано от SA-13 „Gopher“ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НЕ подкрепям протестите и ще спра дотук, за да не засегна някои от колегите във форума, които протестират :)

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и в тоя форум Атака имаше 50 % подкрепа, а ДПС 0%, ама нейсе. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз НЕ изключвам хипотезата, че даже е възможно БСП да покачи своят резултат, при едни нови избори!

Ми, айде с нас колега, на протест! Ето, че постигнехме национален консенсус! ;)

Редактирано от scepsis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не само че не подкрепям правителството, но и ще продължавам да протестирам, доката не се махнат всички политици, който ни управляваха последните 10 години.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато на българския приказен Юнак не му узрее мисълта , че трябва да се пребори с триглавата Ламя , колкото и да се надига на пръсти , никога няма да стигне до златната ябълка . 

Казано по друг начин , докато не се промени и корегира конституцията (мечът с който да се резнат и трите глави на ламята), всичко друго е безсмислено и само налива вода в мелницата на Мафията. Пък дали ще е Сергей , Бойко или Местан , или пък някой друг "спасител на нацията" (същите тези подготвят Безуханова струва ми се) - все тая. Те за това и резултатите от анкетата са такива......пълна безидейност и объркване....С избори или без тях , керванът си върви , кучетата си лаят....

В този смисъл бих добавил , че моята опция я няма в анкетата ! Трябваше да има опция "друго" !

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обръщам внимание върху това как форума на Калдата се ползва за манипулация от провокатор, обвързан с властта.

Забележете как подвеждащо е задал въпроса на темата и после анкетата

Подкрепяте ли правителството на Орешарски (анкета) (35 потребител(и) са гласували)

И долу самата анкета е обърната и подвежда:

Подкрепяте ли протестите срещу правителството на Орешарски?

Моля администраторите да не превръщат този форум в инструмент за пропаганда на червените *******. Аз самият се подведох първоначално, защото заглавията се разминават, съвсем тенденциозно и целенасочено.

Най-отговорно заявявам, че потребителят SA-13 „Gopher“ е тук с едничката цел да се зннимваа с политическа пропаганда.

Няма как мнозинството гласували да искат избори през есента, но да не са против правителството.

Майстори сте на пропагандата, но нормалните хора не спим и няма да позволим безочията ви, комунистически тумори.

Редактирано от Pontifex (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.