Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Има заплахи за сигурността на България

Препоръчан отговор

Смяташ ли РБ за нещо различно тогава?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ncl написа:

Смяташ ли РБ за нещо различно тогава?!

Определено не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но на едни бъдещи парламентарни избори ще гласуваш за тях или за ГЕРБ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ncl написа:

Но на едни бъдещи парламентарни избори ще гласуваш за тях или за ГЕРБ.

Това сам ли си го измисли ? То по -добре да гласувам за БСП поне ще е за оригинала а не за карикатурно копие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи си изключение от правилото. Защото много казват, че партиите не са различни, а гласуват или за едните или за другите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ncl написа:

Значи си изключение от правилото. Защото много казват, че партиите не са различни, а гласуват или за едните или за другите.

Ами и те си имат сигурно свое основание решават че една мутра им е по симпатична от друга. Или се самозалъгват че все пак има разлика в програмите и т.н. Не ги виня всеки си решава със собствената глава .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Румъния ни иска в общ флот срещу Русия. Борисов: Не ми трябва война

Цитат

Плевнелиев обаче подкрепя идеята на Букурещ, както и решението на САЩ да пратят бойни кораби в Черно море

България, Румъния, Турция и Украйна да създадат общ боен флот в Черно море, който да неутрализира Русия. Това предложение е отправил в сряда румънският президент Клаус Йоханис към премиера Бойко Борисов. Това стана при посещението на румънския президент в София.

В началото на юни същото предложение отправил и премиерът на Румъния Дачиан Чолош при визитата си у нас, научи “24 часа” от източници в правителството.

“Това е опит да бъде въвлечена България в допълнителен конфликт. Нищо не налага допълнителни войски да бъдат разполагани в региона. Не ми трябва война в Черно море”, отговорил в сряда Борисов на искането на Йоханис.

Според присъствали на разговорите българският министър-председател дори повишил тон.

Предложението за общ натовски флот в Черно море, представено от Йоханис като Регионална черноморска инициатива, срещна обаче пълната подкрепа на президента Росен Плевнелиев. Освен това двамата президенти декларираха, че “приветстват решението на САЩ да дислоцират военноморски части в Черно море в рамките на Европейската инициатива за гарантиране на сигурността на съюзниците в Европа”.

Според български военни експерти румънското предложение предвижда и превръщането на военноморската ни база Атия край Бургас в голяма американска база на Черно море.

Черноморският регион е вече стратегически от гледна точка не само на нашия, но и на европейския и дори на глобалния интерес за повече сигурност, коментира Плевнелиев.

Той заяви и българската подкрепа за създаването на щабна структура и многонационална бригада на НАТО в Румъния, в която евентуално ще се включат 400 наши войници за учения и тренировки на ротационен принцип. Борисов бил против и тази инициатива на държавния глава и на министъра на отбраната Николай Ненчев.

“В никакъв случай не желаем да се готвим да атакуваме някого. Искаме да се защитим и да докажем, че сме тук”, подчерта Йоханис.

Няма как да се чувстваме спокойни, когато плеяда от замразени, но тлеещи конфликти са на границите ни и чрез тази технология пробват да ни поставят трайно в зависимост от нечий чужд интерес, каза Плевнелиев. Не НАТО създава тези замразени конфликти, добави той.

Борисов мисли трезво и дано този път удържи на думата си, докато Плевнелиев...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Мойра написа:

Аз предлагам Плевнелиев да го номинират за генерален секретар  на ООН та да види тогава светът какво ни е било на нас да му слушаме брътвежите.

Пък тогава да видим какви ще ги плещи. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

Румъния ни иска в общ флот срещу Русия. Борисов: Не ми трябва война

нищо чудно, че хората от Великобритания искат да се отърват и избавят от този нещастен, идиотски съюз!ЕС заслужава да бъде унищожен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, glen написа:

нищо чудно, че хората от Великобритания искат да се отърват и избавят от този нещастен, идиотски съюз!ЕС заслужава да бъде унищожен.

Вие комунетата освен да унищожавате за друго не ви бива . Никога нищо не сте изградили . Поне нищо свястно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, glen написа:

ЕС вече се самоунищожава с помощта на приятелите от САЩ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, lsmurf написа:

Никога нищо не сте изградили . Поне нищо свястно.

Доста смешно изказване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, lsmurf написа:

Вие комунетата освен да унищожавате за друго не ви бива . Никога нищо не сте изградили . Поне нищо свястно.

ти луд ли си,или луд те е правил???:lol6::lol6::lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, glen написа:

ти луд ли си,или луд те е правил???:lol6::lol6::lol6:

Ето веднага почвате с лични обиди. Докажете ако не съм прав. Но на вас толкова ви е капацитета и такъв ви е репертоара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, lsmurf написа:

Ето веднага почвате с лични обиди. Докажете ако не съм прав. Но на вас толкова ви е капацитета и такъв ви е репертоара.

Дребно тролче сладичко :D:D:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво, хайде тогава ти ни обясни откъде се появиха милионерите в България или по-точно произхода на капитала им?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Накацахте ме вече

Дребно тролче сладичко :D:D:D

Само доказваш мнението ми .

преди 1 час, M.Николов написа:

Хубаво, хайде тогава ти ни обясни откъде се появиха милионерите в България или по-точно произхода на капитала им?

Бяха назначени от любимата ви комунистическа сигурност- ДС с парите откраднати от българския народ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, lsmurf написа:

Накацахте ме вече

Ти обиди всички, които не мислят като теб: " толкова ви е капацитета".

Приятна вечер! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, lsmurf написа:

Накацахте ме вече

А защо обиждаш на "комунета". Лично ти каза, че ще гласуваш (по-скоро би гласувал) за БСП:)

Значи който не е с ГЕРБ е комуне:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, karadzha написа:

А защо обиждаш на "комунета". Лично ти каза, че ще гласуваш (по-скоро би гласувал) за БСП:)

Тролът си е трол, въпреки че по едно време мислех, че греша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, lsmurf написа:

Накацахте ме вече

Бяха назначени от любимата ви комунистическа сигурност- ДС с парите откраднати от българския народ.

Да, няколко от тях, а другите забогатяха, като разпродаваха това, което беше построено през соца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Мойра написа:

Обикновено и най-вече троловете са хора, които се ориентират със "силните на деня". Днес пропагандират за Щатите, ама обърне ли се палачинакта, подхващат своя си репертоар, огъзени в друга посока:)

Повечето са били примерни комсомолци и дори комунисти:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, karadzha написа:

Ами ако си такъв - защо се обиждаш трябва да се гордееш . Ще обясня по - категорично за да стане ясно Никога няма да гласувам за БСП . Казах че ако искам да ме управляват комунета  по скоро бих гласувал за БСП защото поне си признават че са такива а не като останалите които се маскират на различни. Сега разбра ли.

Приемам мнението ти . Все пак ти си навътре в нещата и знаеш какво е да си трол .:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, lsmurf написа:

Ами ако си такъв - защо се обиждаш трябва да се гордееш . Ще обясня по - категорично за да стане ясно Никога няма да гласувам за БСП . Казах че ако искам да ме управляват комунета  по скоро бих гласувал за БСП защото поне си признават че са такива а не като останалите които се маскират на различни. Сега разбра ли.

Никога не съм бил комунист. Дори от Комсомола бях изключен, но не се пиша за дисидент и репресиран. Последното е повече от сигурно. Дисидент съм бил само за себе си (не бях съгласен с БКП-полтиката, но не съм бил тъпан за това).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, M.Николов написа:

Да, няколко от тях, а другите забогатяха, като разпродаваха това, което беше построено през соца.

Да и аз това казах с парите ограбени от българския народ .

преди 1 час, karadzha написа:

Никога не съм бил комунист. Дори от Комсомола бях изключен, но не се пиша за дисидент и репресиран. Последното е повече от сигурно. Дисидент съм бил само за себе си (не бях съгласен с БКП-полтиката, но не съм бил тъпан за това).

Тогава какъв ти е повода да се обиждаш от думата комунета. След като не си от тях ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...