Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Има заплахи за сигурността на България

Препоръчан отговор

преди 2 минути, язе написа:

Русите не можем да ги бием, защото не желаем...

Миро желае, ама не знам как ще го направи зад компа. Може би с някое вирусче?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това вашето детинско мислене не го разбирам. Не е въпроса дали си с руснаци или против тях , а да си за България.

Това такива като вас никога няма да го разберат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 2 часа, язе написа:

...алуминиев мозъко...

:offtopic_s:

Мозък?!

"-Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
-Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят."

:D

Редактирано от Мойра (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Мойра написа:

Мозък?!

Чудесен цитат. ХАйде сега направи леко сравнение кой колко и какви реплики и съществени смислени постове има тук .

Ще съм ти много благодарен да затвърдиш този чудесен цитат от "Дороти" .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Д. Гяуров: 90 души от Турция са на заплата у нас - пренасят политиката на Ердоган

Цитат

„Имаме 90 души в мюфтийството у нас, изпратени от Турция, които са на заплата от Турция. Те са с дипломатически статут. Чужда държава контролира вероизповеданието на нашата територия. Доколкото имаме опасения, че в Турция може да придобие един друг образ, радикален, политиката може да се пренесе тук чрез тези 90 човека”, заяви от своя страна Димо Гяуров.

Кой и защо е допуснал това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, miro20 написа:

Чудесен цитат. ХАйде сега направи леко сравнение кой колко и какви реплики и съществени смислени постове има тук .

Ще съм ти много благодарен да затвърдиш този чудесен цитат от "Дороти" .

От близкото минало твой пост

Ама много съществен пост да знаеш. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 2 минути, nikssi написа:

От близкото минало твой пост

Ама много съществен пост да знаеш. :P

Уау..браво ! намери мой такъв.

Обаче съвсем случайно си сляп че точно ти, и твоите многократни  офтопици  предизвикаха този отговор.

:)

То и сега е повече от очевидно че продължаваш със същото :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

твоите многократни  офтопици  предизвикаха този отговор.

Правилно , къде се бутам и аз между профитата....:) пишете си , ще ви чета с интерес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да не лайкна признанието че си спамер генериращ офтопици и заяжданици  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, nikssi написа:

Правилно , къде се бутам и аз между профитата....:) пишете си , ще ви чета с интерес.

Понякога и аз се изкушавам да прочета по нещичко, написано от профитата, действа ми развеселяващо.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Мойра написа:

Понякога и аз се изкушавам да прочета по нещичко, написано от профитата, действа ми развеселяващо.:)

Сакън ! недей ! ще си развалиш хубавите илюзии от а-спекто, волгин, световен.поглед.инфо , Дърева, Симов, и т.н. :)

Много добре всички вие знаете че единствения ви критерий за "платени тролове" е това че  не приемате гледни точки, различни от едностранната ви субективна пропаганда.

А по лошото е че не само не приемате  таквиа гледни точки, но и сте слепи за опроверженията на тази едностранна червена пропаганда.

Това е корена на проблема,  а оправданията за "платени тролове" е просто за ваше самозалъгване.

Нали точно затова си правите "филтри" с "игнориране" . :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, miro20 написа:

Как да не лайкна признанието че си спамер генериращ офтопици и заяжданици  :)

Щом казваш. Само да не те подбере после Реджеб :D

Като ти гледам постовете кажи ми как да не се усъмни човек в тебе, че си политически драскач. Както казва алгор "слюноотделяй" на воля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, nikssi написа:

Щом казваш. Само да не те подбере после Реджеб :D

Като ти гледам постовете кажи ми как да не се усъмни човек в тебе, че си политически драскач. Както казва алгор "слюноотделяй" на воля.

Виж, не ти ли прави впечатление че мен ама въобще не ме интересуваш къде колко и с кого слюноотделяш ?

Нито някой друг. :)

Което ти и много от останалите САМО това правите.

Вместо да търсиш под вола теле, да си измисляш платени тролове, да си самодоказваш световна конспирация на илюминатите, които искат да превземат този форум,  и подобни простотии, по добре погледни себе си .

Ако осъзнаеш че това твое собствено поведение трови самия теб, а не мен или други, толкова по ще си добре.

Аз никого не блокирам, никого не филтрирам, никого не нападам  /освен рядко като отговор на такива стотици слюнки срещу мен/ , говоря по темите, казвам си личното неангажиращо мнение, уважавам чуждото , а което мога - оборвам с аргументи,  и да ти кажа, много си ми е добре :)

Пробвай и ти .

Ще ти хареса повече от хейтърското поведение което и ти и други сте си избрали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей Миро, ако Тръмп спечели изборите, ще си сложа американското знаме за аватар :) Честно ти казвам, ще се изкефя много обамистите и хилъристите( колко си прилича с хитлеристите) да останете с пръст в...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Кико написа:

Ей Миро, ако Тръмп спечели изборите, ще си сложа американското знаме за аватар :) Честно ти казвам, ще се изкефя много обамистите и хилъристите( колко си прилича с хитлеристите) да останете с пръст в...

Пак си в огромна грешка  . Никога /поне аз/ няма да ми направи впечатление че се радваш на нечия победа, дори ще те поздравя. Проблема е ... защо , аджеба , някой трябва да остава с пръст в.... ?

Защо всяко нещо при вас  е през призмата на футболните емоции, комплексарщина, завист, напук, обиди към другите ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, miro20 написа:

Пак си в огромна грешка  . Никога /поне аз/ няма да ми направи впечатление че се радваш на нечия победа, дори ще те поздравя. Проблема е ... защо , аджеба , някой трябва да остава с пръст в.... ?

Защо всяко нещо при вас  е през призмата на футболните емоции, комплексарщина, завист, напук, обиди към другите ?

А защо при хора като вас, най-важно е да се мазните на другите, да им търсите кусурите на всяка цена и да си показвате превъзходството? Президента ти е американски агент. Министър-председателя мафиот. От там надолу по веригата мафиот до мафиота и робовладелец до робовладелец мила твоя майно льо. И аз трябва да се раздвам на твоите разсъждения, защитаващи тия идиоти? Малко срама нямаш ли поне, ако наитина се представяш за такъв, какъвто явно не си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

през призмата на футболните емоции

ето ти футболни комплексарщини

Двете държави много неприятно за нас се сприятеляват... Като нищо наистина ще си поделят балканите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Кико написа:

А защо при хора като вас, най-важно е да се мазните на другите, да им търсите кусурите на всяка цена и да си показвате превъзходството? Президента ти е американски агент. Министър-председателя мафиот. От там надолу по веригата мафиот до мафиота и робовладелец до робовладелец мила твоя майно льо. И аз трябва да се раздвам на твоите разсъждения, защитаващи тия идиоти? Малко срама нямаш ли поне, ако наитина се представяш за такъв, какъвто явно не си?

Не разбрах, това беше обяснение защо трабва да..."остана с пръст в..."  ли беше ? :):):)

Виж как сам се излагаш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ама България и сигурност ли има   всеки ден се учудвам  от нашата родина.

даже и заплахи тц тц 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Борисов: 500 000 мигранти може да бъдат върнати у нас, ако Турция стане несигурна държава

За тези неща се мисли по-отрано, но докато останалите държави от ЕС укрепваха сериозно границите си, Борисов се въртеше като пумпал около Меркел и останалата пасмина и не предприе почти нищо.

А с метани национална сигурност не се защитава

Ердоган ще направи това, което желае без да се съобразява с никого.

Бог да пази България!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
на 25.07.2016 г. в 21:58, miro20 написа:

:) ама разбира се... те руските самолети не са навлизали и в турското въздушно пространство  в Сирия... съвсем официално и категорично отречено от генералисимусите там :) мхммм :):)

Сигурно и ББ си е "измислял" ситуацията със "хуманитарния" путински самолет преди време, ако сте забравили

Покажи скритото съдържание

България отказа да допусне прелитането на руски самолети поради "обосновани" съмнения, че не пренасят хуманитарна помощ, както твърдеше Москва. Впоследствие стана ясно, че преди този отказ руски самолет все пак е бил пуснат да мине през българското въздушно пространство, а междувременно Русия официално призна, че в последно време е разширила военните доставки за режима на Башар Асад в Сирия.

"Преди няколко дни имах едно действително много върховно изпитание. Една нощ, в която министърът на отбраната и шефът на Генералния щаб предадоха, че има план за полети на руски военни самолети през нашата територия", започна разказа си Бойко Борисов и продължи: "Много е ясна военната ни доктрина, ясна е нашата задача да охраняваме южния фланг на НАТО. Ясно е разписано какво трябва да направят нашите пилоти. Трябваше да се вземе решение как да постъпим в този момент. Началникът на щаба чакаше заповед. Дилемата беше дали да изпълним това, което имаме като поет ангажимент, с ясното съзнание, че на другия ден трябва да събираме останки от хора и самолети по Черно море. Не мога да допусна такова нещо. Разпоредих, ако се наложи да ги пропуснем, с ясното съзнание, че не изпълняваме своя ангажимент, но ми се видя по-лесно да се разбера с натовските партньори, отколкото да изкарват с ковчези пилоти".

"Истински се надявам в Москва да не си експериментират с нашите приятелски чувства, на целия народ към тях. Ние взехме това решение с ръководството на армията, но не бива да бъдем провокирани, защото това също не е добър пример за добросъседство и приятелство”, заяви премиерът.

"Има дипломатически канали, по които може да мине всеки хуманитарен транспорт, и ние ще го пропуснем”, отбеляза още той.

Така че както  бях споменал - за РФ "приятел" означава този който можеш безнаказано да мачкаш без да се съобразяваш с неговите закони и международни ангажименти и  договори.

А тук бъди по точен. Някои неразбиращи от политика(май в България всеки я владее тази "професия", ще си помисли че е вярно)

"...те руските самолети не са навлизали и в турското въздушно пространство  в Сирия.."

Няма турско въздушно пространство в Сирия. То си е сирийско.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Няма турско въздушно пространство в Сирия. То си е сирийско.

Чудиш се за какво да се заяждаш ли. Много е ясно какво имам впредвид, както е ясна  хронологията на инцидента и че летейки в Сирия и нейното въздушно пространство, руските самолети преминават през един островърх участък от турска територия, което са го правили многократно, многократно са получавали предупреждения от турска страна, завършило със сваляне на самолета.

И че когато си предупреждаван многократно на най високо ниво аташета, посланници, поне би минавал на ясно и отчетливо далечно разстояние от спорна граница, а не да продължаваш с провокациите.

Защото това поведение си бе чиста провокация.

Е.. вече забравена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

" Е.. вече забравена. " Забравена, но не и от такива като ТЕБ! И не се заяждам. Пиша си,защото имам право да споделя това,което си мисля. Отделен въпрос е кой как го приема. На теб не ти изнася, значи се заяждам. Реджеп, незная какво мисли по въпроса,но Мойра например съм уверен,че ще и хареса. Никога не си позволявай да пишеш кой  се заяжда или те обижда. За да го няма това ти трябва да направиш първите стъпки. И много от постовете си повтаряш по няколко пъти написани твои реплики. Бъди уверен, че тук всички могат да четат и мислят. Аз те посъветвах да прегледаш подфорум "ПОЛИТИКА" преди 2012 година. Разбира се, когато имаш време.Сега ти пожелавам приятен ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, * СТЕФАН * написа:

Отделен въпрос е кой как го приема. На теб не ти изнася, значи се заяждам

Когато търсиш "под вола теле" е заяждане. Когато ръсиш един куп квалификации и офтопици към мен - е заяждане.

Както казах - прекрасно се разбира какво имам впредвид, и го обясних за пореден път. Не виждам какво може "да не ми изнася". :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Абе Миро!

Не си ти човекът, който ще КАЗВА ! Ясен ли съм? И ти казах Приятен ден. Значи коментара между нас е привършил!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...