Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Гост

Обръщение към "КАЛДАТА"

Препоръчан отговор

Гост

Здравейте момичета и момчета от "Калдата"

На този ден (28.04.2004 год) направих първото си посещение и регистрация В "Калдата".Четивото ми няма да бъде изповед пред целият колектив , а споделяне на някои мисли за изминалият дълъг период от време.Правя го по собствено желание и поствам точно в този подфорум, като го смятам за най-подходящ. Благодарности на всички Вас за проявеното търпение към моята особа. Може би не на всички съм се харесал с поведението и характера си, но да се променя човек на тази възраст е много трудно.Благодаря на цялата администрация, модераторския екип и най- вече на обикновените ползватели на форума за Вашето отношение към мен.Ако трябва да се извиня на някого за отношението си , правя го с ръка на сърце и пълно желание.Без никакви исключения, към когото и да било.Чрез форума за тези 10 години съм добавил знания, които може би не бих добавил в реалният живот. Посещавайки предимно техническите раздели и четейки въпросите и отговорите в тях, помагат много за доизграждане на човек с повече знания.Не бих могъл да изброя хората, които смятам че са заслужили моите големи почитания, защото те почти всички са в "моите приятели" и мъже и жени. А от тези, които не се намират там има отлични знаещи и можещи момчета.Щеше ми се на всеки от Вас, поне да му стисна ръка за благодарност.В стремежа си човек да помогне с каквото може, не винаги е протичало всичко по "мед и масло" но ние сме хора и можем да сгрешим. Не е обидно.Лоши спомени почти не съм запомнил, а и да е имало, аз съм от хората , които прощават точно след ...5 минути.В интернет пространството може да се случи и лошо и хубаво. Но нека в реалният живот не обръщаме внимание на лошата страна!Това е единственият форум, който през тези 10 години не съм "предал" ни за минута. Значи, е имало според моите разсъждения - защо! Реших да напусна неофициално, като повече няма да вземам никакво отношение спрямо въпросите, по които и аз мога да помогна. Ще си запазя ника и ще си влизам от време навреме за прочит на интересуващите ме теми и раздели.Пожелавам на всеки от Вас да направи поне 10 години "служба" във форума, което ще спомогне за още по- доброто му развитие според мен.
На цялата Администрация, модераторският екип и на Вас ползвателите, с най- добри пожелания и да бъдете живи и здрави още дълги години.
С уважение към всички Вас:  LZ4JW - Стефан!
28.04.2014 год.
Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си много голям човек Стефане! Уважавам твоя труд, и решение!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стефане,не знам защо си решил да ни напуснеш... Ти си знаеш. Ти си в правото си! Ще липсваш във форума...Желая ти много късмет и да се видим пак тук, на тези страници, скоро.Поздрави!Станиш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такива колеги като теб са нужни във форума. Имат доста опит и знания, които могат да споделят. И аз уважавам решението ти. Ще липсваш на всички ни! За малкото време, в което те познавам си личи, че си страхотен човек. Искрено се надявам след време да промениш решението си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно решение ама ти си знаеш ! На мен ми липсват малко по малко от три години за да напълня десетката.

Иначе дано паузата да не е дълга.

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Запознах се с най-готиния, най-искрения човек от форума и сега да го напускаш. Мога единствено да кажа, че научих много неща от теб Стефане, благодарение на теб и други колеги аз се промених из цяло, както тук в форума така и в живота. Ти знаеш за какво говоря. Единствено мога да кажа, че си един изключителен приятел. РЕСПЕКТ!!!

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз просто ей тук пред всички искам да ти се извиня за моментите, когато сме се ,,дърляли,, по някои теми.

Иначе не знам защо, но ми се струва, че пак ще ,,пропишеш,, защото и ти си шматка кат мене и няма да можеш да се стърпиш...

С уважение към теб!

От лошото момче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стефчо, колега..... Няма да ти харесвам поста, не защото не уважавам думите ти и решението, а защото неискам да приема това твое решение! Ти си като емблема, но на форума... Няма да те затрупвам със суперлативи, както колегите, защото ще се повторим и потретим, но ще кажа само, че макар и виртуално си ценен за мен човек. С теб човек може да поговори като приятел за сериозните неща, но и да се пошегува като стари добри приятели. Аз също се надявам отсъствието ти да е за малко и то да не е свързано със здравословни проблеми. Знам, че имаше проблем с кракаи дано всичко е минало добре.... Немога да кажа "ти си част от нас", а че ти си ЧАСТА от форума, на която като видиш отговорите и ти става ясно, що за човек пише... На добър час, приятелю... Дано скоро пак да чета твоите отговори!Поздрави,Стоян....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички тук не присъстваме физически. Стефане, ти няма как да ни напуснеш, защото твоите постове винаги ще стоят. Надявам се скоро отново да те засърбят ръцете, защото освен познание, Калдата е и емоция. Тук може да получиш както признание, така и груби думи, но това не бива да отказва човека от желанието да помогне. Знаеш, че има едни раздели, в които трудно ще те замени някой и се надявам да продължиш да ги наглеждаш. Респект към търпението ти към всички. Винаги ще се радвам да прочета поредния ти пост...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стефане, това някакъв майтап ли е? Ти си сигурно си имаш причини за решението си, но те моля само за едно - не го прави. Самият аз съм взимал на няколко пъти подобни решения, но все още съм тук - 9-та година вече.

Ти си твърде полезен за потребителите, защото имаш натрупан богат опит в много сфери и си помагал на кого ли не в труден момент, но не вярвам да си се изморил - ОЩЕ МНОГО МОЖЕШ, ДРЪЖ СЕ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Твоето решение е необяснимо за мен и не мога да го проумея. Както и да се откажеш от поста на модератор във форума. И без това в последно време форума започна да се пълни с безмислени и лаишки постове, а все пак някой трябва да поддържа реномето. И от всичко, най-много съжалявам, че за толкова годинини дори един път не можах да те срещна и видя наживо в този наш малък град.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятелю, ценя те като професионалист, но най-много ми харесва твоята честност, неприкритост и искреност. Направи достойни десет години във форума! Бъди жив и здрав!

Хубаво е, че ще влизаш от време на време и се надявам, че пак ще чета твои постове, макар и да по-рядко...

п.п. Сега гледам, че и аз закръглям десет години идния месец. Лети времето...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано не е здравословнен проблем. Иначе предполагам, че като минат 10 години и нещо му прищтраква на човек.

Редактирано от Silvering (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен лично твоето решение е необяснимо, но все пак то трябва да бъде уважено.

Форума ще загуби ценен човек с много знания и опит!!! Помисли отново!!!!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стефане приятелю дано не е истина това което чета днес в тази тема. Ти си един от хората които уважавам тук и все още е така. Дано преосмислиш решението си, защото си един от най-ценните приятели във форума. Желая ти много здраве и още много полезни коментари във форума. Горд съм че има такива честни хора като теб, никога не съм видял или чул лоши думи от теб за себе си или който и да е, а за съветите които даваш в техническите раздели нямам коментар - винаги на ниво ! Заслужаваш да си част от екипа на форума, т.е. ти си част от него, но не трябва да напускаш, просто си нужен с твоите важни съвети по важните теми. Приеми моите извинения ако с нещо съм те засегнал през годините, надявам се да не съм допуснал това да се случи, но ако е така - извини ме. Благодаря ти за искреността все пак, която си показал пишейки тази тема, макар да знам че вътрешно дори самия ти си раздвоен, и едва ли искаш това което си написал да е факт. Запомни едно обаче - ти си нужен на форума, и няма да е същото без теб !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си жив и здрав адаш, аз няма да те „оплаквам“, защото ти пак ще си във форумът, макар и невидим.

Радвам се, че сме приятели и вярвам, че ще останем такива.

Беше написал, преди месеци, че като направиш 10 години във форумът, ще се оттеглиш, но явно не са го прочели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Форума наистина ще загуби един ценен, много възпитан и добре обясняващ "потребител" !Лично в темите които съм пускал аз относно аудио техника, ел. схеми и т.н. съм се надявал най - много ти да видиш темата и да отговориш както подобава. Да поспорим, да разсъждаваме и разбира се да се посмеем ! Радвам се, че сме не само приятели в форума, а и в популярна програма за комуникация.  :)  :)  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятел, 1 април мина, какви са тия шеги!!!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво го оплаквате, човека е жив и здрав :D

Личното мнение трябва да се уважава!

Жив и здрав бъди Стефане и успех! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно рашение,но така си е решил, нека бъде жив и здрав, поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стефане, винаги идва такова време, в което човек трябва да се оттегли от някъде. Наистина ще липсваш, човече! Едно голямо БЛАГОДАРЯ от мен за помощта по някои мои теми, дори за критиката (доказала се в последствие и основателна).

А за прикачената снимка мога да кажа само: МАЙКО МИЛА !!!! Надявам се някое от хлапетата с "думкащите" системки да я погледне и да си даде сметка какви глупости ти е писал преди време. И да стане почитател на "хубавия" звук.

Жив и здрав да си!  :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

стига де бате

сега кой ще ми се кара че турям гюрлюк а

:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...