Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

на 25.10.2015 г. в 7:39, sisone22 написа:
на 7.12.2009 г. в 21:49, Sladyk написа:

тя сега е девствена..аз не искам да я развалям защото имам истински чувства към това момиче.

Развали ли се момичето вече или още вярва в любовта? :jumping11:Аз лично, ако имам дъщеря, толкова ще я обичам, че ще я пазя да не си ляга с мъж докато не намери Подходящия, който ние с майка й преди това трябва да одобрим според 75 критерия. Иначе ще си остане стара мома да си чака любовта. Мисля, че всеки отговорен баща би направил същото за дъщеря си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Yvan Sergeеv написа:

аз отговарям на 100 критерия 

ако приемеш исляма, може да си имаш жена и половина тогава :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.03.2019 г. в 13:53, Yvan Sergeеv написа:

коя е тая исляма  от кой град е 

от Риед е, пичага !!!

https://bg.wikipedia.org/wiki/Рияд

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Staseka7777 написа:

от Риед е, пичага !!!

https://bg.wikipedia.org/wiki/Рияд

Сигурен ли че е от Рияд? Може и да е от Доха или пък от Дубай?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

! Не искам да ми отговаряте, защото аз няма да ви отговоря...Не сте ми на нивото...! Не сте ми на годините и авторитета ми...! Лека вечер..!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 16.03.2019 г. в 10:42, Pifi Pedolino написа:
на 16.03.2019 г. в 10:36, neroni написа:

Попадна ми една листа за VLC 

198 канала.

От няколко седмици върви гладко и не забива.

Отварят се всички канали.

Има доста спортни, но ги махнах, понеже не гледам спорт.

това е добре сега продължаваш по-нататък купуваш една серия тв бох андроид от Китай и започваш бизнес. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, emmi написа:
преди 14 часа, M.Николов написа:

Сега или на закуска?:)

На закуска

Няма как да пия боза докато съм тиква

Понякога шегите ... са забавни отстрани, но имайте предвид, че някои незрели хора могат да възприемат буквално съветите ви в отчаянието си

преди 3 часа, plamen_petrov_80 написа:

Ритваш с крак вратата и влизаш с цигарата в стаята при тях, насоляваш го хубаво и отпрашваш - ако това няма ефект, значи е загубена кауза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, Maleficient написа:

Понякога шегите ... са забавни отстрани, но имайте предвид, че някои незрели хора могат да възприемат буквално съветите ви в отчаянието си

Не е шега!

Буквалното изпълнение ще има ефект и няма как да бъде подминато с лека ръка (примерно ако се разсърди и кротко си отиде в стаята - ефект ще има ли? аз мисля - не).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, plamen_petrov_80 написа:

Не е шега!

Буквалното изпълнение ще има ефект и няма как да бъде подминато с лека ръка (примерно ако се разсърди и кротко си отиде в стаята - ефект ще има ли? аз мисля - не).

Жалко, че не е, защото "отпрашваш" е много неопределено и по-скоро ми звучи като сценарий за филм на Тарантино, с не толкова добри последствия, отколкото като поведение, което ще свърши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отпрашваш - може да си иде в саята, може и при съседи/роднини.

То реално погледнато в хола може да са със свод и да няма врата .. така, че ...

На 14 години съм живял вече сам, а да не казвам от колко малък знам от коя страна се държи мотиката.

Има си глава да раменете - да мисли с нея. Ако не ще е поредната новина за "трагедия с FB".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз разчитам на това, че си има глава на раменете и дано не я ползва само за пазене на равновесие. И да не вземе безкритично предвид нешеговитият ти съвет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разваляте темата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога да се извиня просто, а и мога да отбележа за вашите интересни обсъждания на паралелни и последователни ел.вериги.

Все пак ще се оправдая, че си го позволявам, защото темата е в такъв раздел, където не се изисква строго придържане към някакъв контекст.

Но и сте свободни да триете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Maleficient написа:

мога да отбележа за вашите интересни обсъждания на паралелни и последователни ел.вериги.

Ами, темата е точно за бисери (с право на отговор).
А теми за общи бла-бла май има доста...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Мисля, че трябва да се сформира една "Лига на Комиците"- ама да се дават титли ...

преди 6 часа, Белгиеца написа:
преди 7 часа, Meri Meri написа:

Това е двупосочно! 

Чувствата ни са взаимни значи.
Диктатът на вечно хилещите се като варени овчи глави не се приема от нямащите нужда от озъбване за щяло и нещяло.
.....

Ние нормалните хора се усмихваме само на тези които го заслужават и не правим фалшиви гримаси по поръчка заради една баничка с извара.

А твоята тема има дискриминационнен характер спрямо хората с криви зъби, които не смят даже да се засмеят като стане нещо смешно. Опитваш се да ги накараш да се чувстват инвалиди, просто защото им е грозна усмивката. 
А сега, трябва да си пържа картофки  с наденичка и да ходя да прибирам хлапето от даскало, вие си се усмихвайте лицемерно без мен. 

1. Сравнението с овчи глави

2. Мотивацията да се усмихваш заради "баничка с извара"

3. Обвинението в Дискриминация

4. Изключително Важната препоръка, да си се усмихваме, докато си приготви нещо за хапване

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 23 минути, Maleficient написа:

Мисля, че трябва да се сформира една "Лига на Комиците"- ама да се дават титли ...

Чудесно предложение! :)

И в цитата да се подчертава или удебелява, така открития бисер, та да блесне подобаващо!

Дали ще Ви удобно, да се върнете по нагоре, да си редактирате цитата с удебеляване на бисерчето! Предварително благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Meri Meri написа:

Чудесно предложение! :)

И в цитата да се подчертава или удебелява, така открития бисер, та да блесне подобаващо!

Дали ще Ви удобно, да се върнете по нагоре, да си редактирате цитата с удебеляване на бисерчето! Предварително благодаря!

Done.

Не е удебелено, но е пояснено пригледно в точки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Yvan Sergeеv написа:
преди 10 минути, bornofash написа:

Естествено пилето е виновно

Така най-лесно

пилето е виновно че не се пече

а не фурната със изгорял реотан  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, ToXiCGamer написа:

Здравейте,искам да ви попитам кое е по-добре 8 ома или 4 ома и каква им е разликата.Усилвателя няма значение.И как да разбера колко вата ще подкара усилвателя ми като на 8 ома пише,че са 65 вата на канал на 8 ома.

За някои от вас въпросите може да са много малоумкни но все пак сега навлизам в тази сфера и някои неща не са ми ясни.

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И компютрите вече могат да дремят ... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На това му се вика изкуствен интелект със собствено мнение :) Революция при компютрите, едно на милиард.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, peppone1 написа:

Талантът е 99% труд и 1% дарба.

Къде е бисера? Когато споря с простаци, изпростявам. Забързан и от гняв понякога губя ума и дума. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам защо хабите толкова енергия да пишете тук, като след малко последните Н-страници отиват в коша със засилка....

пп. Може да ги преместя в темата на Сергеев, където ще паснете идеално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...