Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 час, miro20 написа:

Тезата за колективния имунитет не само е неетична

haha.pnghaha.pnghaha.png

Естествените природни процеси станали неетични.

А гравитацията е дискриминираща спрямо дебелите тролове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Не_известни, но за сметка на това независими. 

и компетентната констатация  

Ей, няма спасение от корупцията, навсякъде е  :

Публикувани изображения

Не съществуват дебели тролове! От спамене не им остава време за едене...
Що бе? Идноту ни пречи на дру'уту!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Myanmar написа:

преди 11 часа, miro20 написа:

Тезата за колективния имунитет не само е неетична

Всъщност мислех твоите глупости да постна тук като бисери. Пак се изложи, защото казаното не е от мен а от вирусоложката от Кеймбридж, съветник в ООН :

Тезата за колективния имунитет не само е неетична, но и не е подкрепена от научни данни. Има много случаи на повторно заразени, твърди д-р Велислава Петрова

„COVID-19 категорично не е просто един грип. Смъртността при него е от 3 до 15 пъти по-висока. Идеята, че се създава изкуствена паника, не отговаря на реалността”. Това заяви в ефира на NOVA вирусологът към университета в Кеймбридж и консултант към ООН д-р Велислава Петрова.

:hush:

Наивното ти детинско присмиване и неразбиране  само те излага за пореден път :)  Ти си като туземците дето се смеят на космически кораб колко е смешен :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А гравитацията е дискриминираща спрямо дебелите тролове.

ами да излизат  на протести срещу дискриминацията...тъй де, всеки трябва да си търси правата

Естествените природни процеси станали неетични.

не може да са станали неетични, щот винаги са били такива

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, JKirilov написа:

Не съществуват дебели тролове! От спамене не им остава време за едене... :)

Има един толупест, пардон, корпулентен представител на фашистския ГЕРБав строй, който ръси дезинформация във всички възможни теми. Не се сдържа и в тази да не натъпче вонящата си пропаганда. Той си е трътлест.

преди 8 часа, miro20 написа:

казаното не е от мен а от вирусоложката

Не е казано от теб, просто е цитирано от теб, защото го подкрепяш. Пак се изложи haha.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, miro20 написа:

Тезата за колективния имунитет не само е неетична, но и не е подкрепена от научни данни. Има много случаи на повторно заразени, твърди д-р Велислава Петрова

„COVID-19 категорично не е просто един грип. Смъртността при него е от 3 до 15 пъти по-висока. Идеята, че се създава изкуствена паника, не отговаря на реалността”. Това заяви в ефира на NOVA вирусологът към университета в Кеймбридж и консултант към ООН д-р Велислава Петрова.

Към момента няма никакви категорични данни за причините за смърт:

• само SARS-CoV-2]
  • придружаващите (някой - хронични и по-тежки) заболявания;
  • комбинацията от двете!

Отделно няма никакво статистическо разграничаване по пол, възраст, начин на живот, начин на заразяване, лечение ...
Децата не се заразявали, щото нямат рецептори. Пушачите - трудно, щото рецепторите са по-малко. 
Ама това са все хипотези - няма достатъчна „база данни“!

Затова повечето изказвания са недостоверни и конюнктурни!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Myanmar написа:

Не е казано от теб, просто е цитирано от теб, защото го подкрепяш. Пак се изложи

естествено че го подкрепям . Защото е казано от вирусолог от Кеймбридж и консултант в ООН.

Изложи се ти   , който излъга за думите и .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, miro20 написа:

естествено че го подкрепям . Защото е казано от вирусолог от Кеймбридж и консултант в ООН.

Пак се изложи. Някаква патка го е казала, а безброй нейни колеги твърдят обратното. Значи ти вярваш, че е истина и че е лъжа едновременно, щото видиш ли била учила някъде си...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е това си е за бисерите наистина.

"вирусологът към университета в Кеймбридж и консултант към ООН " била "някаква патка"   :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак се изложи. Някаква патка го е казала ...

Няма значение кой го е казал!
След това изказване - половината вируси умряха. От смях!!!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, miro20 написа:

"вирусологът към университета в Кеймбридж и консултант към ООН " била "някаква патка"   :) 

Да, така я наричат останалите 99,999% от вирусулозите към университета в Кеймбридж. А защо е консултант към ООН, ми погледни кой е здравния ни министър и как е станал здравен министър haha.png

Новият здравен министър плашеше, че няма да ни стигнат чувалите за трупове (ВИДЕО)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

… ми погледни кой е здравния ни министър и как е станал здравен министър …

Ти остави сегашния.
Виж предишния здравен (и настоящ финансов).
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, JorgeTudzharov написа:

i7 процесор забравих марката 

:wors: 

Ами да, при толкова много марки i7-ци, как да ги запомниш всичките ... :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, RudeBoy написа:

:wors: 

Ами да, при толкова много марки i7-ци, как да ги запомниш всичките ... :D 

Абе имаше още нещо след i7 просто не ми се ровят из кутиите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, JorgeTudzharov написа:

Абе имаше още нещо след i7 просто не ми се ровят из кутиите

Марката е една, пише я преди „i7“ и е Intel Core! След „i7“ е номера на модела!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на 24.10.2020 г. в 23:40, badr написа:

Светия дух не е част от триединния Бог

преди 8 часа, Shiniasu написа:

Христос, не Исус.

Не само историята се пренаписва. И на религията посегнаха.

Halloween Rip GIF by Lucie Mullen

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Myanmar написа:

...тези, които говорят за пламване, избухване на пожари и прочие са фашисти, защото сравняват хората с ненужни боклуци?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

Мирко, не ми изрязвай изречението, че да му промениш смисъла, шматко. Ти обвини във фашизъм д-р Мангъров, защото сравни разпространението на вирус с горенето на сухи съчки. А днес цитираш как имало огнище и избухвания и пламвания, та по същата твоя логика те затапих, че:

преди 35 минути, Myanmar написа:

Ти нали обясняваше, че тези, които говорят за пламване, избухване на пожари и прочие са фашисти...

Как е деменцията, оказа се, че сам си закопа "новината" като жалка фашистска пропаганда haha.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Myanmar написа:

Мирко, не ми изрязвай изречението, че да му промениш смисъла, шматко. Ти обвини във фашизъм д-р Мангъров, защото сравни разпространението на вирус с горенето на сухи съчки. А днес цитираш как имало огнище и избухвания и пламвания, та по същата твоя логика те затапих, че:

Ама ти верно не разбираш  какво означават сухите съчки в обществото и подигравките на Мангъра .Божкееее колко мъка има по тоя свят....  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Alon_zo :

Аз са научих да имам бадженаци  навсякъде, само тогава минаваш с малко, а взимаш много.Един ми боядисва на тънка лайсна, втори ми поставя мокета на тънка лайсна, освен което го пращам да преговаря с магазина понеже е фирма и там врътката без ддс, и от трети взимам пари на заем да платя целия проект.Трябва харизма в тоя живот, стил Бойко Борисов иначе няма как да се случат нещата.

така си е, пич, браво

:yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

От скромност ще заявя, че авторските права не са мои. Ама така е, като нямаш обща култура, не хващаш смисъла.

people-are-dying-fe08116687.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване