Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Класическо тролене със заяжданици и обиди.

Ама си объркал темата.

Има една отделна такава за мои верни психясали фенове

:hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Не_известни, но за сметка на това независими. 

и компетентната констатация  

Ей, няма спасение от корупцията, навсякъде е  :

Публикувани изображения

преди 1 час, miro20 написа:

Смисъла е пределно ясен . :hush:

Така както си го написал е ноненъс. За другите нонсенс.

Начи се едно казваш, че които се смеят, не се смеят, с едно изключение, което потвърждава правилото.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, miro20 написа:

Класическо тролене със заяжданици и обиди.

Няма обиди, Миро. Обидно е твоето отношение към родната ни реч омайна, която я ползваш като тоалетна хартия по време на психясванията ти по коронавируса.

Научи ли поне поговорката? Да не настояваш друг път, че "смее се този който се смее последен" е поговорка. Повече приляга на един друг титан на мисълта:

CvnwoeJXYAA9PMB.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.08.2020 г. в 12:30, Maleficient написа:

:offtopic_s:лелиии, това по-горе е ...доста неуравновесено. Аз лесно не се плаша, но това ме потресе. Моментите, в които се радвам, че е само виртуалност и хората от тук дано не засека никога наживо.

Споко! Той инджинера е 1.50 с щръкнал перчем и 55кг мокър... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 25.07.2020 г. в 21:24, JKirilov написа:

То това е верно, понеже вече всичко са откраднали... :cool:

Почнали с кашкавала от мандрите. Ма не сичкия, щот били една шепа шумкари

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Поговорката е "Който се смее последен се смее най-добре". Пак се изложи haha.png
Има и друга поговорка:
„Който се смее последен … най-бавно е разбрал шегата!”
Смисъла е пределно ясен . :hush:
„Смисълът” има смисъл, само когато е … с мисъл!
Божинката.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Ти говориш за BIOS (Basic Input/Output System), а изобщо не е сигурно - Твоята машина с BIOS ли е?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

това за мен е ...ултра-информативно! Някъде като пояснение и за Пример с филтъра трябва да се отбележи

Цитат

Мони си е получил оценката, сега и вие ще си я получите и ще заминете в миманса.

Бъди здрав и се напрягай по-малко. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.08.2020 г. в 17:56, DarkEdge написа:

Сандърдиса лапетията с тоа биус

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сандърдиса лапетията с тоа биус

Нищо ѝ няма на лапетията!
А Дарки … си е точен. Но в случая не отчита феномена.
Казваме BIOS, имаме предвид И UEFI (BIOS). Казваме GSM, а ползваме LTE. Казваме „Хилти”, а си купуваме Бош! Казваме „Джип (Jeep)”, а караме BMV X5.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, miro20 написа:

Пак не разбрах - опонираш ли на това което казвам , или се упражняваш в абалистики??

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
преди 6 минути, Марчо Пирчов написа:

Биолозите казват, че клетъчните организми са започнали да се развиват от бактерии нагоре. Предполагат и че преди бактериите са били вирусите, но не могат да са сигурни, защото от тях не остава следа във вкаменелостите.

Така че с бактерии и вируси живеем още от преди Потопа, от преди Адам и Ева, малко след оформянето на Земята като планета... и даже още преди Идиоид да се е родил!

Това си е за тук! :) Бактериите били навремето вируси  ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Това си е за тук! :) Бактериите били навремето вируси  ... :) 

Защо най-безочливо изкривявате казаното от мен?

Ясно съм казал: преди.

Това значи "или", а не "тъждествено". Ако не сте добре с елементарната логика на изказ, учете я поне.

ПП. Ах, да – прочел сте думите ми "преди бактериите са били вирусиТЕ" като "преди бактериите са били вируси".

Очилата или хапчетата не са Ви достатъчни, може би.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Марчо Пирчов написа:

Ако не сте добре с елементарната логика на изказ, учете я поне.

Първо се научете да създавате изречения. :) Моята логика определено не е на база изказ, а на Ваше поведение.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Марчо Пирчов написа:

Ми те го казват.

Само че слабо се чуват заради ревещата медийна Ниагара.

Грохотът на медиите заглушават науката ... мда ... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Грохотът на медиите заглушават науката ... мда ... :)

Благодаря за цитирането ми, Идио!

Очертаваш се като мой фен?

Наистина е така, независимите учени слабо се чуват заради ревещата медийна Ниагара. Нима отричаш?

Но тук са ти пускали техните мнения десетки пъти. Мога и аз, имам събрана библиотека от букмаркове – не медии, а световни учени-специалисти, стоещи с името си, репутацията и професионалната си кариера зад думите си, неизгодни на сегашния административно-медицински фашизъм, срещу милиардите на фарма-мошениците и желанието на властите да управляват стадо овце, а не хора. Второто е по-трудно, а политюгите са сега на второ место след журналята по мръсотия и глупост, та могат само овчери да бъдат... ама са взели властта в ръчичките си и гледат да ни направят овце, и успяват в мнозинството...

ПП. Не бързай, моля, да реагираш веднага на мои постове, защото често ги допълвам след публикацията им.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Марчо Пирчов написа:

често ги допълвам след публикацията им

Споко, скоро ще дойде чичо Алци и ще забравяш... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, JKirilov написа:

Споко, скоро ще дойде чичо Алци и ще забравяш... :)

Кой това и с какво съм застрашен?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Марчо Пирчов написа:

Кой това и с какво съм застрашен?

250px-Alois_Alzheimer_003.jpg

:) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, iИ.дИоNд.Ni написа:

250px-Alois_Alzheimer_003.jpg

:) 

А, Алцхаймер, сетих се!

Нещо взех да позабравям напоследък.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Марчо Пирчов написа:

Нещо взех да позабравям напоследък.

Запомни еди бисер от мен: Основната функция на мозъка е да забравя! Ако не забравя = полудяваш и те отвеждат в съответното заведение. ;) 

Що се касае за болестта Айце Хамлет, то това е друга терца и е важна за хората след 70 годишна възраст, за да могат да се себе обслужват и да не могат да се наранят. ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Запомни еди бисер от мен: Основната функция на мозъка е да забравя! Ако не забравя = полудяваш и те отвеждат в съответното заведение. ;)

Запомнил съм го още преди теб. Само бих махнал определителния член, който удебелих в цитата. Щото първо е запомнянето, фсе пак.

ПП. Чел съм примери от живота за такива хора. Те не са тях полудявали, но определено им пречи.

Подобно "Прекалено добре не е добре": чел съм за една немкиня с много остро зрение, виждала отделните пиксели на телевизионния екран; това ѝ пречело.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Марчо Пирчов написа:

Щото първо е запомнянето, фсе пак.

Цъ .... първото е незнанието. ;) Тъ ... хм ... не забравяй, че мозъка ти все пак е бил под някаква материална форма преди да се охарактеризира като орган в твоето тяло. ;)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Цъ .... първото е незнанието. ;) Тъ ... хм ... не забравяй, че мозъка ти все пак е бил под някаква материална форма преди да се охарактеризира като орган в твоето тяло. ;)  

Това е голям офтоп вече, но...

Незнанието не е функция, а състояние. Доста философско понятие, а не физиологично.

Мисля, че още преди раждането малкият мозъкът – или там каквито и да са участъци в сивото вещество в главата – контролира жизнени дейности на плода. Плодът се движи още в корема – кое предизвиква движенията?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, miro20 написа:

НЯмам думи . Евала , Мойра ! езистенциалното ти ниво и висша интелигентност къртят всякакви мивки.

Когато си "научил" нова думичка и бързаш да я използваш в изречение.:biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване