Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Турист се разхожда и спира пред витрина с портмонета.
- Здравейте, искам да купя портмоне за подарък на жена ми. Моля, първото горе вляво.
- Съжалявам, но портмонето не се продава.
- Тогава, второто на втория ред.
- Съжалявам, Господине! Ние не продаваме портмонета. Тук е гинекологичен кабинет.
- Така ли?! Интересно! А защо сте сложили портмонета на витрината?
- А какво да сложим?

Млада двойка отиват на гинеколог. Много притеснени от случилото се, обясняват на доктора, че са се пазили с хапчета, но въпреки това жената е забременяла. Преди да започне прегледът мъжът обяснил на гинеколога следното:
- Жената има проблем със стомаха, затова аз пиех хапчетата. Аз пих хапчетата стриктно, как е станало не знам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гинеколог, след дълги часове работа, влиза в магазинчето до блока и в бързината вместо да зададе на продавачката въпроса "Кога ги докараха колбасите?", той пита:
– Кога ви беше последният цикъл?

Звъни се на врата, събужда се Генко, яко главата го цепи, махмурлия...
- Кой е?
- Свидетели на Йехова! Искаме само...
- Свиделите!???... Сега и жертви ще има!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой как си сваля жени?

Американецът:

— Аз ѝ купувам кола, тя е шокирана и на другата вечер е моя!

Италианецът:

— Аз ѝ правя серенада, тя е шокирана и на другата вечер е моя!

Французинът:

— Аз ѝ подарявам скъп парфюм, тя е шокирана и на другата вечер е моя!

Българинът:

— Вечерта ѝ давам 5 кинта, тя е моя. На сутринта си ги искам обратно и тя е шокирана…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Американец, французин и българин пилоти си говорят, колко им струва да си следят жените, какво правят, докато ги няма… Американецът: – Частен шпионин-преследвач, 1000 долара! Французинът: – Скрити камери, към 500 долара! Нашият: – Около 0,50 цента… – Е, как така??? – Е, толкова струва едно кисело млеко. Aз като се върнем от командировка, пием едно на балкона и метам кутията на съседния. Oт там се подава комшийката и ме псува, какъв съм простак, a аз и викам „Трай ма, ку*во“… Оттук се почва докладът: – „Аз ли съм ку*ва бе, жена ти знаеш ли, какви ги прави, докато те няма…“
.....
Cтyдeнт пace тpeвa в пapĸ. Mинaвa пoĸpaй нeгo гpaждaнин и гo питa: – Aбe ти щo пaceш тpeвa? – Aми cтyдeнт cъм, cтипeндиятa e мaлĸa, poдитeлитe ми ca coциaлнo cлaби, тpябвa дa ce изxpaнвaм няĸaĸ… – Ha ти 20 cтoтинĸи, cтигa cи пacъл! Bзeл cтyдeнтa пapитe и cи миcли: “Xммм, c тия 20 cтoтинĸи нитo бaничĸa мoгa дa cи взeмa, нитo бoзa. Я дa пpoдължaвaм дa cи пaca.” Mинaвa дpyг гpaждaнин: – Щo пaceш бe? – Aми cтyдeнт cъм, нямaм пapи, тpябвa дa ce изxpaнвaм няĸaĸ cи… – Ha ти 1 лeв, cтигa cи пacъл! Bзимa cтyдeнтa пapитe и пaĸ cи миcли: “Aбe c 1.20 мoгa и бaничĸa и бoзa дa cи взeмa, oбaчe нe мoгa дa ce нaям. Я дa cи пaca…” Πpoдължaвa cтyдeнтa дa пace. Πo eднo вpeмe минaвaБ.Борисов: – Kaĸъв cи ти и щo пaceш тyĸa? – Aми гocпoдин Борисов, cтyдeнт cъм, cтипeндиятa нe cтигa, poдитeлитe ми ca coциaлнo cлaби, тpябвa дa ce изxpaнвaм вce няĸaĸ… – Tи зимaтa бeшe ли нa протестите? – Бяx, бяx! – A cĸaчa ли, виĸa ли зa нac? – Bиĸax, cĸaчax! – A тaĸa! – peĸъл Б. Борисов, извaдил eднo лиcтчe и нaпиcaл нeщo нa нeгo. Πoдaл гo нa cтyдeнтa, a тaм пишeлo: “Paзpeшaвa мy ce дa пace във вcичĸи гpaдcĸи гpaдинĸи и пapĸoвe. Πoдпиc: Бойко Борисов
.....
Поздрав за всички Македонци с песента на Слави Трифонов "Нема такава държава"!
.....
Назад, назад, моме Калино ???????????? - Назад, назад, моме Калино, не мой да одиш подир мен, че ке бида от щаба глобен, че у назе има карантина, неке можеш я премина, без тест и кръвна картина! - Ке си извадам декларация и пак при тебе ке дойдам, полиция ке прелитам, Генерала неке питам, за хартия ке се бия, ръцете ке си мия, и в болница ке ида, вечно твоя ке бида! - Назад, назад, моме Калино не мой да одиш подир мен, че ке бида от вирус заразен, че у назе има тежка зараза, неке може дома да влаза, че у назе секи е с маска, неке видиш мъжка ласка! - Ке се престорам на лекар, ако требе на аптекар и пак при тебе ке дойдам, ваксина ке открия, с вирус ке се бия мен ке си затрия... ...и чак до Китай ке ида, мамицата им да вида, вечно твоя ке бида! ????????????????
.....
В медицинския институт професор чете лекция за сексуалните проблеми на мъжете. След това казва на студентите:
- Останаха ни още десет минути. Нека проверим как сте усвоили материала. Как се казва този мъж, който иска, но не може?
- Импотентен - отговарят хорово студентите.
- Правилно. А как се нарича този мъж, който може, но не иска?
Всички се замислят. Само от задните редове се чува женски глас:
- Мръсник, той е просто мръсник!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Ще го затворя тоз бардак! - рече баба Вуна и драсна клечката на сеновала.

На пейката в парка - баба държи в шепи чене, перука и очила и си мърмори...
- Бааси, как кихнах...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една баба разправя вчера на пазара на друга баба:
- Ти знаеш ли кво е да ти падне у разсада бумеранг? Това нема изфръганье!

– И защо беше нужно да псуваш Харалампи и да го пращаш като Стоичков на п*тка му лелина? Той Харалампи си работи като гинеколог... Да беше му казал просто да отива на работа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Пиеш ли?
- Да, пия!
- Пушиш ли?
- Да, по две кутии на ден!
- Диета пазиш ли?
- Не, никога не съм спазвал!
- И си решил да се откажеш от всичко?
- Не, нямам подобни намерения!
- Какво, тогава, търсиш в тази фитнес зала?
- Дойдох да ви оправя климатика!

- Секси, хайде в спалнята!
- Много си палав днес!
- Не, сериозно ти говоря! Мачът почва след малко, омитай се...

Мутри решават кръстословица:
– Как е „спортно равенство“ с две букви, първата е „О“?!!
– 0:0 бе, идиот!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Извинете, но колко мъже сте имали преди мен?
- Вие сте първият идиот, който си е взел талон за гинеколог.

- Генко, имаш ли някаква мечта?
- Имам.
- Каква?
- Искам да спра да пия.
- Ами спри!
- И?! А после как да живея без мечта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво се случва, когато релсите свършат и влакът на социализма спре:
- При Ленин - всички слизат, правят съботник и полагат релси.
- При Сталин - машинистът се разстрелва.
- При Хрушчов - вземат се релсите зад влака и се полагат отпред.
- При Борисов - началник-влака и кондукторите клатят вагоните, машинистът надува свирката, а пътниците си мислят, че влакът продължава да върви.

Хитлер стои на покрива на една висока сграда с група евреи и нарежда:
- Ти си вдигни лявата ръка!
Бута го долу.
- Ти си вдигни десния крак!
Бута го и него.
Телефонът звъни - Сталин.
- А бе, Хитлер, хайде да си поделим Полша!
- Добре де, но първо да си довърша тетриса!

- Скъпа, искаш ли да дойдеш с мен на фитнес?
- Дебела ли ме наричаш?
- Тогава не идвай, щом не искаш.
- Мързелива ли ме наричаш?
- Успокой се, любов моя.
- Истеричка ли ме наричаш?
- Нямах това предвид.
- О, значи съм лъжкиня!
- Тогава не идвай.
- Чакай бе, защо искаш да ходиш сам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съседката:
- Вчера в магазина, моят гинеколог ме позна. Май трябва да си слагам по-дълга пола...

:lol6:....преди роклите били-гологъС...

сега-видипу*т

- Знаеш ли, моята жена е толкова добра, чудесна домакиня, умна...
- Генко, толкова ли си закъсал, че си решил да ми продадеш жена си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Световен конгрес на гинеколозите. Акцент - проблемите на специалността.
На трибуната излиза професор - гинеколог и започва:
- Колеги, къде бъркаме? И защо младите колеги бъркат повече от нас?

- Генко, омъжи се за мен!
- Да се омъжа ли?! Искре, не се ли казва по друг начин...
- При моята заплата от 3000 лева и твоята 380 - точно така се нарича!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отидох на работа в Израел още деветдесета година. Там в град Назарет се събрах с една руска еврейка, дете ни се роди. Кръстихме го на баща ми — Христо. Един такъв русоляв, синеок — не еврейче, а ангелче. Жената няма претенции за вяра, нали идва от страната на Ленин и Сталин — атеист. Обаче аз малко си вярвам и особено като си дойда в София, винаги ходя в църквата „Александър Невски“. И това лято така направих. До нас една баба — слаба, черна и парцалива — плаче и Богу се моли за дребни човешки неща: още двайсетина лева към пенсията, да е зимата мека, че малко въглища да изгори, да докарат от евтиния аспирин… Синът ми никога не е виждал сиромашия и през цялото време гледаше бабата в устата с усилие да разбере всичко — все пак българския му е само от мене. По едно време очите му се наляха, пусна ми ръката и приближи към нея.
- Бабо, не плачи. Всичко ще се оправи. Ще имаш пари. И ще е топло, много топло… Лекарствата няма да ти трябват…
Тя отвърна очи от иконите, погледна го — бял, с руси къдри, добър, сякаш не е от този свят, и унесено попита:
- Кой си ти, миличкото ми?
- Христо.
- Откъде си, ангелче?
- От Назарет.
Бабата тупна като круша… Докторите в „Пирогов“ не успяха да я убедят, че е говорила с обикновено българско еврейче…

Между приятели:
- Вчера в ресторанта седях на една маса с тоя, шахматиста - Веселин Топалов...
- И какво стана?
- Какво... Там покривките едни такива карирани... час и 20 минути ми подава солницата!

При психиатъра:
- И защо на всички казвате, че сте Наполеон, а на мен казвате, че сте Сталин?
- Защото докторе, никога не бих си позволил да ви излъжа!

Жена ми решава кръстословица
- Скъпи, кажи ми известен и успешен певец с 3 букви?
- Поп, скъпа...

Начинаеща фолк певица, докато се отдава на непознат мъж на задната седалка на Mercedes-Benz S 600, обяснява на партньора си:
- Да ни мислиш, че съм с теби за парити?! Ни ми пука за туй, че имаш Мерцидйес, ни ми пука за парити ти, ниту за туй, чи ти си многу бугат, а аз съм ут селу.
Мъжът простенва:
- О, и на мен не ми пука, защото съм само личен шофьор на шефа.

Пита ме:
- Много ме интересува човек, като тебе, актьор, режисьор, музикант, умник, к'во мисли обичайно?
- Ами... за е*ане, като другите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видях лепенка на кола, на която пишеше "аз съм ветеринар и за това карам като животно". И тогава осъзнах, колко гинеколози има по пътищата.

- Да тръгваме от тази гора? Защо стоим?
- Миме, разбери, в карбураторът се е образувал кондензат...
- Генко, къв карбуратор?! Твоето "Пежо" е с инжекционно впръскване на горивото в двигателя, а моят естествен цвят е рус! Да тръгваме, ти казвам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бременна жена отива на консултация с гинеколог. Докторът я преглежда и пита:
- Имате ли някакви въпроси към мен?
- Да. Кажете, докторе, в каква поза е най-добре да застана, когато раждам детето, за да бъде всичко правилно и на детето да му е по-леко?
- В каквато сте заченали, в такава застанете! - отвръща лекарят.
- Как!? В "Трабант", на задната седалка, с единия крак през прозореца!?

- Ало...Да..Ами...Добре, ще помисля...
- Кой ти се обади, скъпи?
- Генко. Кани ни на гости, празнува нещо...
- Наистина? Хм..И какво каза той?
- Той каза, цитирам:"Аеве, тукъъ, ъъъ, иеме..."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Къде те заведе?
- Във Фантастико.
- Стига, бе! Верно ли? Още от първата среща?
- Еее, ми той е шофьор в Еконт, муци, не е някой певец! Няма да ме заведе в БИЛЛА, я! Знаеш ли как се беше барнал! Направооо...
- Как бе, шуши? Да не беше с предпазен костюм?
- Да!
- Неееее... Кажи честно! А маската му?
- 3М! Оригинална! Клас 1! Жълт гащеризон с качулка, маската синя, а плексигласовата предпазна маска - със синя лента.
- Оххх.. Открай време ти върви на тебе... А ти? С какво беше?
- Е ми аз бях с дъждобран, розов. Носех маска в същия цвят и гумени ръкавици, за да не ми се вижда лака. Бях си сложила на очите маската за плуване, дето си я купих миналата година като бях на Малдивите, помниш ли? С ония, дето имаше десет ресторанта.
- А, Онзи ли? Какво стана с него?
- Какво да стане? Пепи го видяла да се върти около тировете на КППТата да проси храна от шофьорите, ама не е съвсем сигурна, защото изглеждал много брадясал.
- Тя пък какво е правила там? Не си ли седи вкъщи?
- Вика, че ѝ омръзнало. Сетила се да продава на шофьорите пяната за коса, уж че става за бръснене, щото сега като е затворила салоните, няма какво да я прави тая пяна, и нали, пари ѝ трябват също. А пък шофьорите нали стоят много време, брадясват - и така...
- Мдааа... Аз имам гел за ръце. Дали пък да не го шитна за дезинфектант? Има ли много клиенти там?
- Има, така разправят.
- И кво със срещата, чакай, че се отплеснахме! Какво стана после?
- Ох, много беше яко! Първо обиколихме домашните потреби. Купи ми чифт гумени ръкавици, ама розови, че аз бях с жълти. После ме заведе до пакетираните храни и ми подари един пакет спагети №10...
- Номер 10?! Тоя мъж има вкус, определено! Завиждам ти шушиии...
- Да, още тогава взеха да ми пърхат пеперуди в стомаха! И накрая, шуши, няма да повярваш! Купи ми 8 рола тоалетна хартия Емека с дъх на праскови, за да ми отиват на дъждобрана!
- ...(чува се хълцане, тропане, стържене, гласец)... И сега?
- ...(шепот) Шуши, мисля да наруша забраната!
- ЗАБРАНАТА?!
- Тихо! Не викай, де! Тихо, че всички телефони се подслушват!
- Шуши, недей бе мила, как ще нарушаваш забраната! Излезте още поне 2-3 пъти!
- Не мога, шуши. Ще го изпусна! Такъв мъж не се изпуска!
- Е как смяташ тогава да го направите?
- Измислила съм всичко! Ще напълня ваната с белина Доместос, ще си сложим по един шнорхел и очила, гмуркаме се във ваната - и готово! Ще стане работата!
- Ти си гениална, шуши! Направо ми взе акъла! Айде, аз отивам да наливам гела в туби, а ти после всичко да ми разкажеш! Доместоса какъв го избра - с дъх на лимон или бял, класически?
- Син, мирише на океан... Чао, шуши, целувки миличка и се пази!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъж влиза в гинекологичен кабинет и притеснително пита доктора:
- Докторе, от теб искам да пазиш лекарската тайна - 2000, 3000, 5000 лв, колко искаш?
- Зависи... дезодорант, краставица, банан, какво?

- Бай Иване, квоо а групов с*кс?
- Представи си Пено цяло село в читалището, гасим лампите и кой когото фане е*е!
- То добре ама да не гасим лампите, че някой може да ма пропусне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Автосервиз. Зима е. Пешо лежи под един джип и премръзнал псува:
- Що не слушах мама да стана гинеколог! А? Ръцете ми все на топло щяха да бъдат!

Генко се буди с махмурлук. Тъщата:
- Докато се изкъпеш, ще направя закуска.
Генко:
- Ама се напих снощи.
Тъщата:
- На всеки може да се случи.
Генко:
- Изгубил съм си пистолета, мамка му.
Тъщата:
- Сам да си сготвиш, алкохолик нещастен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос:
- Как да вляза в чужд компютър?
Админ:
- Отваряш страничния капак, промушваш първо главата, пласираш я между процесорния охладител и захранването, после промушваш раменете и ръцете... хващаш се здраво на РАМ-а и се донабираш, свиваш останалата част от тялото над чипсета, някъде около видеокартата и пускаш краката в свободното пространство под или над хард-диска, ако разбира се не си заел всичките гнезда.

На вилата. Генко към жена си:
- Скъпа, прекопах градината, поправих оградата. Какво още има да се прави?
Жена му, умислено:
- Виаграта не беше ли за нещо друго?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос:
- Какво се получава при кръстоска между арменец и македонка?
Отговор:
- Армакедон!

- Иване, престани да наричаш дядо си в чата "онова куку" - разкри те по IP адреса!
Баба ти.

Купих си боб... гледам на опаковката пише - "От градината на баба". Обръщам отзаде гледам - "Произведено в Египет". Чак сега разбрах, що дядо ми викаше на баба "Мумия"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Седим с Генко, пием чай.
Генко:
- Животът прилича на чаша чай.
- Защо?
- Е, па знам ли, да не съм философ!

Въпрос:
- Какво е общото между с*кса и баницата?
Отговор:
- И за двете се искат добри яйца и здрава точилка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Докторе, заради вашите разхлабителни таблетки изгубих всичко - работа, семейство, апартамент, кола!
- Как така?
- Вашите таблетки почнаха да действат по път за работата. Наложи се да се върна. Изтичвам обратно вкъщи, откривам, че жена ми не е сама, а в леглото с някакъв Генко. Апартаментът и колата са записани на майка й. А за закъснението ме уволниха и от работата...

Въпрос:
- Защо на жените на средна възраст периодично обичат да спят на пода, вместо в леглото със съпруга си?
Отговор:
- Понякога искат да почувстват нещо твърдо…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Твръде дълго не сте правили със с*кс ако

Мъже :

Стигате до идеята, че гадни жени няма.

Идея си нямате какво е това сутрешна ерекция и по какво тя се отличава от дневната, нощната и вечерната.

Мислите ви за храна са на заден план.

С часове можете да гледате телевизионни предавания за женския шампионат по шахмат.

Имате по-мощни и по-еротични сънища от гинеколога в кварталната поликлиника.

Сърцето ви спира да бие, когато минавате покрай някой кожно-венерически диспансер.

Всичките ви задни мисли са излезли на преден план.

Целувайки женa по ръката, оставяте синка на нея.

Срока на годност на последния закупен от вас презерватив е изтекъл преди повече от година.

Кристално ясно знаете какво ще бъде последното ви желание преди евентуална смъртна присъда.

Жени:

У вас се затвърждава мисълта, че всички мъже са пръчове.

Продължавате да си мечтаете за принца, този път без кон и дрехи.

Зяпайки с часове статуята на Аполон в музея, на излизане се сещате, че изобщо не помните лицето й.

Постоянно и замечтано си припявате неща от сорта на : "Ако пичовете по целия свят ..."

Страх ви е да се напиете, за да не вземете да се възползвате от състоянието си.

За вас небръснат мъж в зелен костюм е супер стилно нещо.

Мисълта за това, че за културната и образованата жена с*кса не може да бъде основа на съществуването, вече не изглежда толкова очевидна.

Критичните и всички останали дни в месеца постоянно разменят местата си.

С парите, спестени от тестове за бременност, си купувате пералня.

Връща ви се усещането на страх което сте имали преди първия полов акт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

Какво се случва, когато релсите свършат и влакът на социализма спре:
- При Ленин - всички слизат, правят съботник и полагат релси.
- При Сталин - машинистът се разстрелва.
- При Хрушчов - вземат се релсите зад влака и се полагат отпред.
- При Борисов - началник-влака и кондукторите клатят вагоните, машинистът надува свирката, а пътниците си мислят, че влакът продължава да върви.

Бъркаш се - клатели влака при Тодор Живков, бат Бой изобщо не си пада по влакове, той е фен на магистралите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влиза сиромах студент в публичен дом обаче като си преброил парите-само 25 долара. - Брюнетка? - 80 долара - Рижа? - 60 долара. - Минет? - 30 долара. Разстроил се студентът и решил да си тръгне. Мадам му казва: - За 25 долара може да те пратя на "скиорка". Съгласил се той, влязъл в стаята и видял симпатична, стройна брюнетка, само по халат. Тя му казала: - Съблечи се и легни на този край на леглото, а аз ей сега идвам. Съблякъл се той и тогава видял, че на другия край лежи друг мъж, също гол. - Нищо, за 25 долара с тази хубавица може и групов да направим! - помислил си той и легнал. След малко "скиорката" влязла, смъкнала си халата и останала гола. Легнала на кревата между двамата, хванала им членовете с по една ръка и казала: - Е, бедняци! Да потегляме по трасето!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване