Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 25,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1773

• _nib_

8633

• ninov

2427

• нушо

3272

- Бабо, защо всеки ден те докарват с полиция?
- Ходя на пазар и за да не плащам за автобус, казвам, че съм се загубила!

Отговори на деца на възраст от 3 до 5 годинки за 10 думички:
1. Грамофон.
Нещо като смартфон, но по-грамаден.
2. Бизнес среща.
Да отидеш на среща с жена и да не ти хареса.
3. Съединител.
Лепило, което залепва нещата, дето си счупил.
4. Органайзер.
Животно от времето на динозаврите.
5. Меланхолия.
Нещо гадно за ядене?
6. Ватман.
Казва се "БАТМАН" и баба го е гледала даже.
7. Пресекулки.
Малки светулки, които се показват от време-на време.
8. Програмист.
Човек, който сменя програмите с дистанционното на телевизора.
9. Пиявица.
Човек, който пие и не му дават да живее вкъщи.
10. Пончо.
Мъжкото на женското пони!

преди 22 минути, dimy написа:

Абе пичове  ......................................... свършиха ли хубавите вицове ?????????????

хубави требе да са ,,булките"....

вицовете-смешни.....

не може само нови

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На борда на самолет, извършващ полет Москва-Санкт Петербург, съобщават:
- Уважаеми пътници, моля да запазите спокойствие! На борда на самолета се провежда експеримент - машината се пилотира от маймуна!
В пътническия салон веднага настъпва паника. Някои се кръстят, други пишат завещания, трети се целуват. Само един грузинец запазва спокойствие и казва на другите пътници:
- Ей, защо се суетите и тичате насам-натам? Какво толкова се е случило. Като си помислите маймуна зад волана! Това е нищо, у нас в Тбилиси арменци трамваи карат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Две мутри си вървели по пътя и тъкво били взели премии за добре свършена работа. По едно време единият казал: - Абе аз хубаво взех премия, ама жена ми знае. Ся ша иска едни палта, едни ботуши... друго щеше например ако имам две премии. И както си вървят нещеш ли пред тях едно лайно. Другия отвърнал: - Ей ся ако изядеш това лайно ще ти дам мойта премия. Нашия помислил ама две премии са си две и за него ще има и взел, че изял лайното. Продължили да вървят двамата и си мислят. Първия - "Абе аз хубаво го изядох туй лайно, ама тоя ся ша земе да ме разнесе на всички". Другия - "Тоя ебати как го изяде туй лайно, ся нямам пари с които да зарадвам жената". И както си вървели пред тях още едно лайно. Първия казал: - Ся ако ти изядеш туй лайно ще ти върна премията. Другия помислил малко и понеже нямал пари изял лайното. Продължили да вървят двамата и си мислели как са изяли лайната пък файда никаква. По едно време единият видимо ободрен казал: - Абе брато... кво ша кажеш тия лайна ни излязоха направо без пари!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Бабо, защо каза на доктора, че си на 80 години, като си на 85?!
- Защото, баби, докторите обръщат повече внимание на по-младите.

Взел си един грузинец французойка за жена. След един месец я изгонил.
- Защо я изгони? - питат го.
- Ами тя е много мръсна, по три пъти на ден се мие.

Има такава грузинска мъдрост:
- "Ако искаш да вземеш правилно решение, посъветвай се с жена си и направи точно обратното!"
Да пием за нашите жени, които ни помагат да намираме правилното решение в сложни ситуации!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой е истински мъж? - Този, който, като се върне и хване жената с любовник в леглото, казва: "Хайде свършвайте, а аз ще направя кафе." - А кой е истински любовник? - Този, който в такава ситуация успее да свърши.
.....
Мъж и жена седят пред камината и четат книги. Жената въздиша и коментира своето четиво: - Ех, мили, представяш ли си. Той се запознава с нея сутринта, вечерта се жени за нея, а на следващата сутрин я убива! - Утрото е по-мъдро от вечерта - обобщава мъжът.
.....
Отчаян съпруг телефонира в полицията: - Изчезна жена ми. Моля, организирайте търсенето й! На другия ден отново звъни в полицията: - Преустановете търсенето. - Защо? - пита дежурният. Намерихте ли я? - Не. Просто размислих...
.....
Знаеш ли, че жена ми ме напусна? - Спокойно братче. Вземи една бутилка водка и потопи в нея мъката си. - Нищо не се получава. - Защо, пари ли нямаш? - Пари имам. Мъка нямам.
.....
Двама приятели разговарят: - Интересно как жените винаги помнят датата на сватбата си, а ние - не. - Много просто. Ти нали си рибар - помниш ли кога улови първия си шаран? - Естествено! - Ето, а шаранът навярно е забравил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Футболна среща между Русия и Германия. Резултат 2:0 в полза на немците.
- Момчета! - чуват се крясъци на пиян дядо от трибуната за ветерани. - Ние ги победихме при Сталинград, Киев, Курск, а вие сте позор за нас!
Грузинец, който седял до него, казал:
- Тогава, дедо, беше друг треньора...

Ето как звучи Димитър Бербатов на следните езици:
Сръбски - Димитър Бербатович
Гръцки - Мтрос Бербатакис
Македонски - Митре Бербатовски
Румънски - Митреску Бербатеску
Турски - Метин Бербатоглу
Украински - Митренко Бербатенко
Руски - Димитрий Бербатчук
Грузински - Димитрий Бербатшвили
Арменски - Митян Бербатян
Финландски - Мити Бербатайнен
Шведски - Митсон Бербатсон
Исландски - Митенсон Бератионсен
Английски - Димитъ Бъъбатоф
Шотландски - Димитъ МакБъъбатоф
Ирландски - Димитъ О`Бъъбатоф
Португалски - Митро Бербато
Френски - Мите дьо Бербатон
Немски - Митер Бербатщайн
Холандски - Митер ван Бербатенберг
Чешки - Митин Бербатек
Арабски - Ал Митан Бербатан
Либийски - Митимир Бербафи
Конгоански - Миторонго Бербатонго
Японски - Митоши Бербаташи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Докторе, в последно време жената почна да заспива по време на секс! Що така?
- Ами, сигурно защото ти има доверие!

- Мила, капнал съм, уморен съм, може ли да си ходя вкъщи?
- Скъпи, стига си мрънкал, мъжът ми се връща чак след седмица!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В чата. Той:
- Аз съм спретнат, красив, умея да готвя и изкарвам добри пари в банковата сфера. Мога да те издържам и да ти правя невероятни подаръци. До няколко години смятам да отделя пари за собствена банка. Обожавам някой да ми шепне в ухото, да ми масажира врата и да ме изненадва приятно поне веднъж на 3 дни. Много уважавам жените и смятам, че трябва повече да се зачитат правата им. Искам да имам деца макар по определени причини да не вярвам, че ще са собствени.
Тя:
- О, принце мой! Откога съм те чакала?
Той:
- Нали? И аз си мисля, че моя Пешо ще реагира радушно, щом го чуе?

В чата. Тя:
- Ще се ожениш ли за мен? Не е нужно да подписваме, ако не искаш! Аз съм красива нимфоманка (по цял ден мисля за с*кс и съм редовна посетителка на с*кс-шоповете), имам много пари и мога да те издържам, затова няма нужда да работиш. Но можеш да си намериш нещо дребно и да казваме на останалите, че ти осигуряваш прехраната на семейството, за да се чувстваш спокоен! Освен това мога да готвя, не съм имала мъж и съм девствена, разбирам се зле с майка си, но със сигурност ще си пасна добре с твоята, а и в свободното си време от чистене, пазаруване, с*кс с теб и готвене ще гледам футбол и пия бира. Ако ти и приятелите ти се включите, ще бъде страхотно! Имам само една цел в този наш съвместен живот - да ти бъда вярна без значение колко пъти ще ми изневериш ти. Дори настоявам да го правиш, за да видиш, че другите не са нищо в сравнение с мен! От теб ще поискам само да не се хабиш за скъпи подаръци - пази парите си за бира и забавления!
Той:
- Аз... май днес съм попрекалил с пиенето!

- Ало! Имам проблем с компютъра.
На монитора ми пише, че не разпознава принтера.
- И Вие какво направихте?
- Обърнах монитора към принтера, за да го види и разпознае.
И пак не го разпознава. Какво да правя?
- Посочете му го с пръст.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Скъпа, имала ли си друг преди мен?
- Ти нормален ли си бе? Я виж часовника. Пет сутринта е, всички още спят!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ИНТЕРВЮ С КУБРАТ ПУЛЕВ:
- Господин Пулев, как се подготвяте в домашни условия?
- Ами, тегля кредит, не го връщам и чакам колекторите!

От пет години почивен ден нямам. Ня-мам. Ходя по сватби. За букета. Зъб ми избиха, ребро ми пукнаха, десетки ноктопластики отидоха фира, аркади имам повече от Кубрат Пулев, покана получих от отбора по ръгби да им стана капитан. С времето задобрях, рефлексите ми се изостриха, хвърлям се като джак ръсел териер, засичам като радар. Не се хваля, ама ако ме сложиш на вратата съм по-добра от Георги Петков – дузпа няма да пропусна. 73 букета съм хванала до този момент. Трупам. Вкъщи на гробища след Задушница прилича, панделки имам да пребинтовам десетина фараона. Но не. Не ми предлага. Намеци му правих всякакви и накрая откровено си му казах - не съм претенциозна за пръстена, не е важно да е с диамант, не е важно да е златен, не е важно да е пръстен даже. Може и ламаринена отварачка от кенче. Но не. Не ми предлага. Менделсоновият марш ми е мелодията на телефона. Бялата рокля стои в багажника, до аптечката, готова за мълниеносна употреба. Изкарах с отличие курс за танци на пилон. Зеле слагам, шпагат правя, накладки сменям! Но не. Не ми предлага. Щот една ромка - гледачка, начи, му била гледала и му казала, че а се ожени, а бял ден няя да види. Жена му щяла да е мързелива кат боа, погълнала военен министър, кошмарна готвачка, некадърна домакиня и така щяла да напълнее след сватбата, че вместо шлифер щяла да носи туристическа палатка за 7 души. И да, само щяла да му харчи парите, да му къса нервичките и да му слага рога. Това последното не мога да го разбера. Що вика на майка си „една ромка - гледачка“, също не мога да разбера.

- Здравейте, обажда се адвоката на Кубрат Пулев. Моят клиент Ви е целунал и опипал по задните части, и иска да Ви предостави компенсация за сeксуалния тормоз в размер на 100 000 долара. Това устройва ли Ви, госпожице Равало?
- Разбира се. Кога мога да взема парите?
- Защо да вземете?!? Моят клиент не Ви е взел, а само целунал и опипал. Така, че заповядайте в офиса ми да целунете и да опипате 100 000 долара...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

— Искам да живея 240 години!

— Защо?

— Ами от малък мечтая да живея в собствена къща. Като си сметнах заплатата и извадих всички разходи, се получи 240 години.

— А инфлацията отчете ли?

— Да му се не види, май ще трябва да живея вечно!

Кубрат Пулев се вози в такси. Шофьорът стига желаната дестинация и го пита:
- Тук ли да спра?
- Не, не, продължаваме напред.

Е, щом и Кулезич почна да хвали Кличко…
С нервно потрепване на главата, издаващо хронична с*ксуална недостатъчност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Водопроводчика Пешо напусна работа след 15 години стаж, така и не можа да убеди жена си, че калчищата не са:
- Косми от оная русата ку*чка със сухата коса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отишъл попът в полицията да се оплаче, че са му откраднали колелото. Дежурният му казал:
- Дядо попе, нямаме време да се занимаваме с твоето колело, но все пак ще ти дам един съвет. На неделната служба започни да четеш 10-те Божи заповеди. Като стигнеш до "Не кради" крадецът сигурно ще се издаде.
В понеделник попът отива пак в полицията и се обръща към дежурния:
- Благодаря за съвета. Върнах си колелото, но нещата не стоят точно така. Започнах да чета Божиите заповеди, стигнах до "Не кради", обаче никой не се издаде. Да ама като стигнах до :Не прелъстявай жената на ближния си" и се сетих къде съм го оставил.

1ced09c1a8d48987aad96a02473ebfd2.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се... човек, който е станал гинеколог, какво ли е хванал на прощъпулника си?

– Генко, спал ли си с моята жена?
– Момент, да проверя /прелиства тефтерчето/. Да, спал съм.
– Не съм доволен.
– Момент /прелиства тефтерчето/. И аз…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Разнасям пици, гледам ги, мириша ги и не мога да си опитам!
- То и аз така!
- Колега ли си?
- Не гинеколог съм!

- Каква е парадигмата на стълкновенията на цивилизацията?
- Каква е същността на вечната борба между изтока със запада?
- Може ли интелектуалния елит да си позволи да остане встрани от битката?
- Но изведнъж се оказа, че тоалетната хартия е свършила и това спря хода на мисли на Генко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо по-хубаво от лошото време - когато можеш да си държиш тенджерата с манджата на терасата, а в хладилника се отваря повече място за бира!
.....
Когато в събота сутрин съседите над него започнаха да къртят своята баня, Митко тайнствено си замълча. Теглейки от торента Рамщайн, той просто чакаше нощта да дойде…
.....
Гошо! Сготви ли? - Да. - Изпра ли? - Да. - Нахрани ли детето? - Да. - Изми ли чиниите? - Да. - Ела да ти ударя набързо една п*тка, че мача почва!
.....
Клиент към русата продавачка в риболовен магазин: -Извинете, добри ли са силиконовите ви примамки? - Простак! Всичко ми е естествено!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Толкова съм стар, че помня времето когато в колбасите имаше месо!

При силен нощен ураган бурния вятър свалил и намачкал до неузнаваемост ламаринения покрив от бунгалото на Пенчо от с. Долно уйно. По съвет на приятели той го занесъл за поправка в автосервиза на Спиро Джантата в Перник. Вчера бай Пенчо получил СМС:
- „Не разбрахме какво точно му има на Голфа, но утре ще е готов”.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На оживен берлински площад Щирлиц чакаше появата на таен руски агент. Въпреки че нямаше описанието му, веднага го позна:
"Да-а, явно в родината пак има недостиг на сапун".
.....
Пращат Иванчо в първи клас. Още първия ден обаче той отива при учителката и казва:
- Госпожо, аз съм много умен, не съм за първи клас - пратете ме направо в трети!
Учителката се объркала и го води при директора.
- Господин директор, Иванчо иска направо от трети клас да започне да учи!
- Ами добре, изпитай го да видим.
Почнала учителката:
- Колко е 3 по 3?
- 9.
- Правилно. А 6 по 6?
- 36.
- Добре. А какво е това - кравата ги има четири, а аз - две?
- Крака.
- А какво е това - ти го имаш в панталоните, а аз го нямам?
- Джоб.
- Правилно! Ставаш за трети клас!
А директорът се обадил:
- Направо в пети да го пратим, много е напред с материала! Я как отговори на всичко, а последните два въпроса даже и аз ги обърках
.....
Иванчо отива на училище. По време на час госпожата изпуска тебешира и се навежда да го вземе. Иванчо казва:
- Госпожо, видяха ви се гащичките.
- Иванчо, напусни! - казала госпожата.
Иванчо напуснал. На следващия ден учителката отново изпуснала тебешира и се навела да го вземе. Иванчо си взел чантата и излязъл от час. Госпожата го догонила и го попитала:
- Иванчо, защо напусна часа?
- Ако ви кажа какво видях, ще ме изгоните за цял месец
.....
Майката казва на Иванчо:
- Посвири малко на пианото, сине, и ще ти купя сладолед!
- Тате каза, че ще ми купи два сладоледа ако не свиря
.....
Мъж се прибира от командировка. Жена му го посреща сърдита: – Стамате, каза, че заминаваш в командировка в София, а са те видели на плажа в Слънчев бряг? – Жена, това нищо не е! Колумб, казал на жена си, че отива в Индия, пък запрашил за Америка!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос:
- Защо в Ереван стадионите имат само един ред седалки?
Отговор:
- Защото никой арменец не иска да седи на заден план.

Само много талантлив гинеколог може да извади България от там където е...

Млада жена при гинеколог.
- Докторе, нямам деца.
- Омъжена ли сте?
- Да! За Иван П.
- Странно, странно! Кажете му утре да дойде при мен.
На другият ден Иван П. е при доктора.
- Петров, как не те е срам! Три години жени от девети микрорайон идват тук да правят аборти от теб, а вкъщи не можеш да направиш дете!
- Докторе, в плен не се размножавам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В природонаучния музей:
- Направо сърцето ми се къса като гледам в бурканите тия спиртосани животни!
- Стига де, тва са само три жаби!
- Така де, три жаби, а колко литра спирт е похабен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Как се казваш?
- Александър.
- На кого си кръстен?
- На баба ми Велика.

Айшето при гинеколога:
- Докторе, родих бебе със сини очи като германец, с руса коса като финландец, с тъмна кожа като арабин, с дръпнати очи като японец, с голямо чело като англичанин.
- Да, наистина странно.
Но какво ви притеснява?
- Чудя се от кого ли съм забременяла...
- Явно от Организацията на обединените нации.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След шестото дете и спрените помощи от Масларова Манго решил, че е време с Айшето да вземат мерки и да не правят повече деца.
Отишли при гинеколог и Манго казал:
- Дофтуре, ти баща - ти майка, дай илач на Айшето да не ражда повечи!
Помислил доктора и отвърнал:
- Ами, купи презервативи!
- Ва ти луд ли си ва, лапятата няа ко да идът, ти презерфативи!!!
Почесъл се доктора и му хрумнала идея:
- Манго, като наближи момента да свършваш, ще откъснеш един срамен косъм на Айшето, тя инстиктивно ще се дръпне и ти ще свършиш отвън.
Манго много много не разбрал какво ще прави Айшето, но за косъма му станало ясно.
Минало месец и половина два, Манго и Айшето отново цъфнали при гинеколога.
- Дофтуре, ти баща - ти майка, златен илач дади! Ся даай друг,
космити свършиа!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване