Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

- Момчета, моята наскоро се върна от почивка, разхубавила се е - не мога да я позная!
- Ама това е някаква друга жена бе, Генко!
- Сериозно?!
- Ами да...
- Аз се чудя, защо така трудно се ориентира из къщата...

Въпрос: Какво представлява знамето на Армения?
Отговор: Плат метър на метър и на него нарисувана уста два на два метра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 25,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1773

• _nib_

8633

• ninov

2394

• нушо

3253

Генко обяснява:
- Казвам ти, че вече почти няма менте алкохол! За Нова година купих кашон водка по 4 лева бутилката и нищо. Никой не се натрови. Даже децата!

- Генко, след триста грама ще можеш ли да работиш?
- Ще мога.
- А след половин литър?
- Ще мога.
- А след цяла бутилка?
- Няма да мога да работя, но ще мога да ръководя!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Двама студенти съквартиранти си говорят:
- Много е тежко положението с храната. Искаш ли да си вземем едно прасе и да си го гледаме на терасата?
- Стига бе, много е мръсно!
- То ще свикне...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След приключване на жътвата от Земеделска кооперация "Урожай" наградили бай Иван комбайнера с нови цървули, 20 лв. и еднодневна екскурзия до София. Върви си бай Иван из столицата, разглежда разните чудесии, но нищо не му лови окото - вече бил виждал всичко по телевизията. По едно време гледа надпис "Маникюр - педикюр".
- "Те тука ще е," - рекъл си той и влязъл.
Разгърнал портофелчето:
- Момиче, искам да си купя един маникюр-педикюр!
Видяла го маникюристката, че е от село, бръкнала по-надълбоко в портфейла му, па му казала:
- Иди, чиче, в оная кабина, съблечи се и ме чакай.
Съблякъл се той, тя дошла, изчукала го едно хубаво и го пуснала да си ходи по живо - по здраво. Харесало му на бай Иван, решил следобед да иде пак там. На смяна било друго момиче, ама той - нали вече знае какво е - смело поискал маникюр-педикюр. Момичето му оправило ноктите на ръцете и краката, взело му таксата и го изпроводило.
След това бай Иван обяснява на село какво е видял в столицата:
- София - град като град, малко по-голям от Дряново. Шарении много, ама сме ги гледали по телевизията. Само "Маникюр - педикюр" не бях виждал.
- Е, па що ще е т'ва?
- Остави се, брате! Предобед ми насадиха дамски пеперудки; следобед ми орязаха ноктите, та не може и да се почеша...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между доценти:
- Честито! Чух, че си защитил дисертация. Каква беше темата?
- "Относно екстензията на захарозоамилозния гел."
- Ей, много е завъртяно. Можеш ли да ми го обясниш по-простичко?
- Абе, с две думи: Как се разпъват локуми...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да ви бъде походката бърза и решителна и винаги да сте стегнат и съсредоточен, пийте разхлабително…
.....
Графинята инструктира строго новия си иконом: – И запомнете, в този замък закуската трябва да бъде сервирана точно в осем часа! – Разбрах, милейди. Ако случайно закъснея, започвайте без мен..
.....
Бивш рецепционист на хотел споделя: „Една жена ми се обажда на рецепция и ми казва: – Ту ти ту рум ту! – Тирира ри ра рам! – отговорих ѝ аз, хилейки се…. и тутакси ме уволниха… …Откъде да се сетя, че искала два чая за стая №2 !“
.....
– Мамо, нали си наясно, че заради коженото ти палто е било измъчвано едно невинно животно? – Забранявам ти да говориш така за баща ти!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Генко:
- Пичове! Знаете ли какви намалени обувки видях в магазина! Представете си само, и двете леви, и едната е по-голяма!
- Що се радваш тогава?
- Защото ми станаха!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Професор дълго мъчи студента за тройка:
- Добре! Кажи нещо, което си чел от лекциите!
Студентът мълчи.
- Добре, добре... тогава поне кажи кой ви чете лекциите?
Студентът отново мълчи.
- Ще ти дам насочващ въпрос: ти или аз?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жена изпраща мъжа си да изхвърли боклука. Той излиза с домашните си дрехи и по пантофи. По пътя обаче вижда приятели и отишъл уж за по бира с тях. На сутринта Генко казва на жена си:
- Нямаш си идея, колко далеч са ни преместили контейнерите!

Въпрос:
- Кое животно лети най-високо?
Отговор:
- Катерицата на стюардесата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Две баби се срещнали пред един вход. Гинка на 88 год. и Пелагия на 86 год. Баба Гинка с една лека усмивчица попитала приятелката си:
- Пелагиьо, вие с дядо Харалампий играйкате ли си още нощем ма?
Баба Пелагия се стреснала, погледнала възмутено и казала:
- Ма, г-жа Гинка, ма как не ви е срам? Как може да си помислите такова нещо?!? Та моя Харалампий е на 90 год... Как ще си играйкаме?
- Е, голяма работа! - казала баба Гинка.
- Той и моя Груьо е на 92, ма все пак всяка вечер ние с него не заспиваме без да сме си поиграйкали.
Баба Пелагия се заинтригувала и с лека завист попитала:
- Е как бе, г-жа Гинка си играйкате с мъж дето ще ме прощавате, ама вие на 88 пък той на 92...?
Баба Гинка се доближила до ухото на Пелагия и казала:
- Слушай сега, значи лягаме си вечер, събличаме се, и като се съблечем си лягаме дибидюс голи един до друг. После аз хващам дядо Груьо за малкия Груьо, издърпвам го нагоре колкото мога и рязко го пускам да падне. И като падне, към когото от нас двамата посочи, той става на другата сутрин да ходи за хляб...!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гецата пие. Ама пие, човеко! Не ти редим за двеста-триста грама. Тоя змей лапа от кило нагоре! Сякаш пожар гаси, мам*ка му!… Е, преди месец катаджиите го гепили с пет промила в кръвта. Казват, било рекорд за нашия край. Може. Може, защото ние тук пием по начало редовно. Обаче по малко! Та катаджийският началник първо решил, че дрегерът му е дефектен. Тъкмо пишел жалба до фирмата-вносител, пристигнал и протоколът от болницата. Цифром и словом 5,1 (пет цяло и един) промила.
— Я — рекъл — ми го докарайте тоя рекордьор.
Грабва го полицейската лада от строежа (заради туй около шест часа из градчето се носеше слуха, че Гецата изнасилил и удушил баба Рада Юрдечката миналата зима) и право в участъка.
— Колко изпи? — поставил ребром въпроса началника.
— Две бутилки! — навел срамежливо глава Гецата.
— По половинка? — не повярвал на ушите си катаджията.
Гецата пристъпил от крак на крак и от устничките му се отронило:
— Седемстотин грама.
Началникът забелил очи да смята.
— Литър и четиристотин?
— Литър и четиристотин — пак притропал стеснително Гецата.
— От обяд до осем вечерта.
— Бре! Че аз за това време толкова вода няма да мога да изпия!
Гецата го погледнал някак виновно и признал искрено:
— Вода и аз няма да мога…
- Та тъй! — оттогава Гецата е вече Георги Рекордьора.
- Писаха за него в софийски вестник. Е, на последната страница, при криминалните… Смятахме — за никой друг не са писали. Тъй че грабна още един рекорд — най-известен нашенец. И още една файда — големи аванти му се отвориха. Всеки го черпи, бе!
Майка му обаче се разтревожи. Ами да — идва му време за женене, а никоя не иска да чуе за него. Ха го залибила — ха бащата ѝ отреже главата като на куцо пиле, хванало птичи грип!… Та леля Ганка взе нещата в свои ръце. И скроила пъклен антиалкохолен план. Една сутрин извикала Жужа Вятърничавата. Да ви разказвам коя е — дълга и широка. Само ще кажа, че тя е единствената, дето обикаля по казаните с боклука. Преди половин век била акушерка, но е толкова грозна, че бебетата, щом я видели, пак влизали обратно у майките си… Е, сега си я представете на стари години.
Опа, наближаваме края… Леля Ганка я съблякла по нещо, което някога било розов комбинезон и я накарала да легне на спалнята до спящия кьоркютук Рекордьор. И когато той се разбудил от отвратителната смрад и отворил очи, Жужа изпълнила последната майчина заръка — приближила лице към неговото и казала с дрезгав глас:
— Искам пак…
Какво да ви разправям… Разбира се, че спря да пие. Рекордьорът си е рекордьор, братче — казват, че на спринта му би завидял всеки хърделист, а от върха на тополата пред кметството го свалиха две пожарни от областния град. Дотогава никога не бяха идвали две наведнъж…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имало един оркестър който по времето на социализма свирел по митинги и конгреси на ЦК из цяла България и така циганите в него си изкарвали прехраната. След 1989 г. дошла демокрацията и нямало вече митинги и конгреси, та циганите се видели в чудо. Решили да офертират новата власт — да им свирят на техните събития. Пратили най—младия тромпетист — Асан, в София, като изрично му забранили да споменава на новата власт, че са свирили за БКП—то. След два дена идва Асанчо тъжен. Наобиколили го циганите от цялата махала:

— Кажи, Асане, какво стана?

Асан:

— Ми к’во... като разбраха, че сме свирили за БКП—то, ме изхвърлиха, че даже и шамари ядох.

— Бре, Асанчо, к’ъв си прост, начи! Нали те предупредихме да не им казваш, че сме свирили на комунистите?!

— Бе, аз не им казах бе, бате, те беха същите и ме познаха...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, нушо написа:

Имало един оркестър който по времето на социализма свирел по митинги и конгреси на ЦК из цяла България и така циганите в него си изкарвали прехраната. След 1989 г. дошла демокрацията и нямало вече митинги и конгреси, та циганите се видели в чудо. Решили да офертират новата власт — да им свирят на техните събития. Пратили най—младия тромпетист — Асан, в София, като изрично му забранили да споменава на новата власт, че са свирили за БКП—то. След два дена идва Асанчо тъжен. Наобиколили го циганите от цялата махала:

— Кажи, Асане, какво стана?

Асан:

— Ми к’во... като разбраха, че сме свирили за БКП—то, ме изхвърлиха, че даже и шамари ядох.

— Бре, Асанчо, к’ъв си прост, начи! Нали те предупредихме да не им казваш, че сме свирили на комунистите?!

— Бе, аз не им казах бе, бате, те беха същите и ме познаха...

Велико!!!:goahead:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питат Генко:
- Сладко обичаш ли?
- Да.
- А какво точно: вафли, бонбони, торти?
- Ликьор.

По времето на соца, в един голям завод директора застанал до прозореца в кабинета си и гледа на вън. Гледа големия паркинг пълен с коли. Само Москвичи и Лади и един Мерцедес. Вика веднага първия заместник и пита:
- На кого е този Мерцедес?
- На бай Иван пазача.
- Веднага да дойде при мен!!!
Влиза бай Иван и директора пита:
- Ти си пазач, а от къде имаш пари за Мерцедес?
- Ами шефе постоянно се обзалагам за различни неща и печеля.
- Ама как?
- Ами например с тебе ще се обзаложа на 500 лв., че до една седмица на г*за ти ще има татуировка.
- Да бе да!?
- Да се обзаложим.
Директора помислил и се съгласил. Уговорили се след седмица в 10:00 ч. да проверят. Цяла седмица директорът стоял в кабинета си заключен да не би някой да влезе и да му направи татуировка, още повече докато спи.
След седмица в уречения час идва бай Иван. Директорът смъква гащите и победоносно казва:
- Виждаш ли, нищо няма...
Бай Иван спокойно отговаря:
- Аз съм възрастен и малко недовиждам, може ли да застанеш до прозореца на по светло да видя добре.
Директорът се надупил до прозореца и бай Иван казва:
- Дааа няма нищо печелиш 500 лв, но погледни през прозореца. Всички работници са на паркинга и със всеки съм се обзаложил на по 100 лв., че днес в 10:00 ч. директорът ще си покаже г*за на прозореца...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

14 февруари, вечерта. Лежат баба Мара и дядо Иван на леглото и баба Мара нежно му шепти:
- Кажи ми Иване "Марийкее! Искам те много!!!"
Дядо Иван:
- Марийкеее, искам те много!!!
- Иване бре… кажи ми "Марийкее, без тебе не мога да живея!!!"
Дядо Иван:
- Марийкеее, хич не мога без тебе да живея!!!
- Их, бре Иване, колко си романтичен… хайде сега, кажи ми нещо от сърце…
- Марооо, лягай, мам*ка ти да а е*а улава и спри да приказваш глупости!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

80-годишна бабка седи на спирката и нервно натиска копчетата на телефона. Минава млад мъж и тя му вика:
- Ей, младеж, моа ли ми напишеш един SMS, че я не вида?
- Може, разбира се. Какво да пиша?
- Пиши: "Свиня мръсна, да не си посмел да ма търсиш повече! Напущам та! Отивам при мама!"

Ванката се жалва на Генко:
- Ама е гадна жената! Прибера се, и веднага "Я ми дъхни!"
- Направи, като мен. - казва Генко.
- Дъхни колкото се може по-силно!
- И жената какво?
- Не издържа. Губи съзнание!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дъблин. Квартален пъб.
Седят на бара двама.
- И да ти разпраям, Джони...
Онзи ден, нали беше 8-ми Март и в кръчмата повечето бяха дошли с жените си. Бяха домъкнали отнякъде и един да дрънка на пиано. А бе, беше си весело... И по едно време тъпият пианист реши да са напрай на романтик и като се изцепи "И сега, приятели... нека всеки прегърне най-близкият си човек... човекът, който е направил най-много за него... Ей, човече, казвам ти! Щяха да смачкат бармана!

Двама въдичари ловили от една и съща канаричка на Дунава и почти се сприятелили.
Уговаряли си кога ще ходят на риболов, че да са си компания:
- Аз ще съм тука в четвъртък...
- Четвъртък ли?... Чакай... вторник, сряда... не не мога - имаме концерт.
- Тогава в петък...
- Пак имаме концерт... но в събота може - нямаме концерт.
- Колега, ти музикант ли си?
- Не съм, бе! Спя с булката на диригента, та се съобразявам с концертите...

Леопардът се наведе да пие вода, видя отражението си и изръмжа:
- Мамка му! С тоя десен приличам на чалга певица...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Старица отива да навести своя приятелка в старчески дом:
- И как е? Доволна ли си? Харесва ли ти тук?
- Очарована съм, а имах такива притеснения. Виждаш ли го онзи - музикант е, от 20 г. не е стъпвал на сцена, но всички му викат Маестро... Лекар имаме, 25 г. не е оперирал, но всички се обръщат към него на докторе... А аз от 30 г. не съм била с мъж, а вчера зад гърба ми чух, че ме наричат к*рва... Така приятно ми стана...

Сара и Роза, съседки от един вход, се срещат. Сара мъкне пълни пазарски чанти.
- Сара защо мъжът ти не носи чантите?
- Мъжът ми е пианист! Има нежни ръце. Трябва да му пазя ръцете.
След няколко дни пак се срещат.
- Сара , вчера на скандала във входа пак ти участваше. Мъжът ти...
- Мъжът ми е човек на изкуството, нежна душа. Трябва да го пазя...
След още няколко дни:
- Сара, явно много добре пазиш мъжа си, светица си ти Сара, светица...
- ?
- Снощи, докато мъжът ти свиреше на концерта, няколко мъже излязоха от вас, Сара...

Интервю с известна певица:
- Казват, че обичате само богати мъже?
- О, това изобщо не вярно! Аз, обичам весели мъже, но какво съм виновна, че сред бедните няма такива!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Здравей, Генко! Как е?
- Като Америка.
- Какво, всичко е ок, вери гуд?
- Не, бе. Дългове бол, а кога ще ги върна идея си нямам.

БАБА НЕТКА:
- Чатке, как си ма, какво праят децата?
БАБА ЧАТКА:
- Аа, не съм ги чула... още днес. Сутринта само си проверих пощата, ама после имах работа. Трябваше да рефрешна кочината на прасето и да изхвърля рисайкъл бин-а. Цял ден сърфирам по двора. Ама надвечер ще си пусна скайпа и ще си чатна с моите.
БАБА НЕТКА:
- Ааа, добре ще направиш. Аз пък днес цял ден стоя на компа. Трябваше да даунлоудна ябълките от градината на двора и да максимизирам жилетката на дядото, че му е утесняла. Ама намерих едно място в нета, дека дават голи юзъри. Червих се, червих се, ама три часа ги гледах!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един ФРАНЦУЗИН - женкар, двама - дуел, трима - революция.
Един ГЕРМАНЕЦ - педант, двама - фабрика, трима – война.
Един ЕВРЕИН - магазин, двама - корпорация, трима – банка.
Един ИТАЛИАНЕЦ - музикант, двама - оркестър, трима - мафия.
Един ШВЕД - педал, двама - семейство, трима - шведска тройка.
Един МАКЕДОНЕЦ - комита, двама - чета, трима - държава.
Eдин ПЕРУАНЕЦ - мачу, двама - пикчу, трима - у царевичака.
Един ИНДИЕЦ - циганин, двама - махала, трима - Тадж-Махала.
Един РУСНАК - мужик, двама - мужик и пияница, трима - колхоз, четирима - революция.
Един БЪЛГАРИН - айдук, двама - чета, трима - чета с предател, четирима - политическа партия.

Из тест за придобиване на българско гражданство:

Въпрос: За кой град казваме, че там са най-красивите българки?
Отговор: Дубай.

Въпрос: Третата българска държава се води официално независима от?
Отговор: Здравия разум.

Въпрос: Обичайната закуска на децата в България включва 3 основни
съставки, можете ли да ги изброите?
Отговор: Дюнери, цигари и двулитровка бира.

Въпрос: 90% от тежката индустрия в България се състои от фирми,
извършващи?
Отговор: Ремонт на ремонта.

Въпрос: Най-популярния научен сайт на български език се казва?
Отговор: бг-мама

Въпрос: Според настоящата ни конституция, всеки министър има право да?
Отговор: Назначи любовница в министерството си.

Въпрос: За кой популярен спорт е пример първенството "Първа лига"?
Отговор: Джогинг.

Въпрос: Кой български град е дал най-много световноизвестни музиканти?
Отговор: Чикаго.

Въпрос: Българите държат да са на три морета, можете ли да ги изброите?
Отговор: Сен Тропе, Малдивите и Гърция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На пътя е спряло BMW и не тръгва. Отзад се е наредила голяма опашка от коли. Всички свирят с клаксоните. От BMW-то излиза красива блондинка, приближава се към най-близкият автомобил и казва на шофьора:
- Господине, бихте ли погледнали, какво й има на моята кола, а аз тука ще натискам клаксона вместо вас…

- Как може да побъркате блондинка?
- Вкарвате я в кръгла стая и и казвате "В ъгъла е скрита чантичка с пари."
.....
Блондинка вижда термос в колегата си.
- Какво е това?
- Това е уред, който запазва топлото топло, а студеното студено.
- Върхът! А от къде мога да си го купя?
- От който и да е магазин за домашни потреби.
На другият ден колегата вижда, как колежката блондинка си носи термос.
- Какво сте си донесла, колежке?
- Топла супа и сладолед...
.....
В аптеката влиза красавица в палто от норка. Фармацевтът: - Какво ще желаете? В отговор красавицата отваря палтото, под което няма нищо, и казва: - Разбирате ли, от месец не съм виждала мъж... - Разбирам... Ето, вземете тези капки за очи...
.....
- Преди с 5 лева излизах от магазина с 2 хляба,2 шишета олио, 2 салама и 2 бутилки гроздова.
- А сега?
- Сега сложиха камери!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-забавното във Facebook е, че като напишеш нещо за някой човек и 30 други си мислят, че е за тях...
.....
Tелефонен разговор с любимата: (цитирам по памет) - Алоо, кажи, Таня. - Събудих ли те, меченце? - Да. - Обаждам се да ти кажа, че ще ти се обадя по-късно. - Добре. - Хайде спинкай си, няма да те занимавам... само ще пуснеш ли пералнята после – заредена е? - Не. - Искаш ли довечера да ме заведеш на галерия? - Ще пусна пералнята. - Слушай сега: завърташ голямото копче обратно на дясно до седма позиция, а малкото до 40 градуса, с третото, дето е по към вратата(ако я гледаш с гръб), нагласяш центрофугата на 1000 оборота. После сипваш две капачки пълни на пет осми омекотител и половината на три капачки и четири седми течен прах. Запомни ли? - Да. - Лъжеш. - Да. - Кога ми е рожденият ден? - Като стане време да слагам зимните гуми – около 14-тия кръг на английското и 16-тия на италианското първенство. - Мразя те. - И аз. - Какво и ти!? - Обичам те. - Не ми се подмазвай, глупако. Изобщо не си мислиш за мен! - Мисля си. - Кога? - Един път мислих за теб, докато си обувах чорапите. - И какво по-точно? - Дали, ако ме ухапеш, отровата ще проникне през тях. - Много смешно – идиот. Едвам те понасям. - И аз. - Какво и ти!? - Обичам те. - Ае я ми са махай от главата. Защо изобщо ми звъниш!? Поне иди купи храна за котките. - Те ядоха вече – кюфте на скара и салата алабаш от снощи. - Олигофрен!!! Знаеш, че първо ще го гонят един час из целия апартамент, а после ще закопаят половината кюфте някъде в дивана. Онзи ден намерих вътре глава от шаран. Така вонеше – мислех, че е от теб. - И аз. - Между другото ми дойде. - Пак ли? - Да. - Смяташ ли, че ако купя котешка храна, ще ти спре? - Нищо не пречи да пробваш, Дидьо! - Добре. - Айде изчезни... после ще ти се обадя... и без това днес не ми се говори....
.....
Банка. Влиза въоръжен бандит и крещи: - Не мърдайте! Това е обир! От опашката се чува изнервен, назидателен, женски фалцет: - "Не мърдайте" - това е глагол, момче!
.....
Средновековен спам. 15-ти век. Стои принца, чака писмо от любимата. Три дни и три нощи чака. Пристига пощенски гълъб. Щастливият принц развълнувано отваря писмото. А там: “Точа мечове. Изгодно!”
.....
Лежи си Вуте под дървото по корем и вика на жена си: - Пено, Пенооо, донеси линия и молив! Донесла му жената линия и молив, а Вуте: - А сега начертай пет водоравни линии и над тях напиши a b c d e. Жената го направила. - А сега начертай пет отвесни линии и ги надпиши - 1 2 3 4 5. Пена и това направила и го попитала: - И сега какво? - Те сега ме почеши на b-3!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Генко се оплаква:
- От този стрес не мога една кръстословица в работата да реша, като хората.

- Га-ран-ти-раме уве-личе-ние на пенсия!
- Бабо, не е пенсия, а п*ниса. И стига си чела разни спамове!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване