Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Aко приказните герои имаха сайт за запознанства, какви ли щяха да бъдат обявите в него? Може би такива...
Обява на баба Яга:
- Търся сладки момченца с цел бърза консумация на отношенията!
Обява на Ламята:
- Търся трима юнаци, на които да им покажа... огън от любов!
Обява на Кашчей безсмъртни:
- Безсмъртен търси смъртна, за чиято любов да умре!
Обява на Красавицата от "Красавицата и звяра":
- Красавица си търси мъж, който става звяр в леглото!
Обява на Вълка:
- Търся момиченце с червена шапчица, с което да изляза в гората за... вечеря!
п.п. Моля да не ми пишат козлета, прасенца и баби – тях ще ги оставя за закуска!
Обява на Звяра от "Красавицата и звяра":
- Беден и грозен търси богата и красива с цел брак по сметка!
Обява на Пепеляшка:
- Гола и боса търси принц да я облече и обуе!
Обява на Али баба:
- Мигрант от арабски произход, живеещ с още 40 разбойници в бежанска пещера, търси политическо убежище и приказен живот с германка.
Обява на Аладин:
- Търся си богата жена или вълшебна лампа, че сметките от ЧЕЗ ми идват в повече!
Обява на Хитър Петър:
- Печен търси обезпечена!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 25,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1773

• _nib_

8633

• ninov

2393

• нушо

3253

- Номерът, който търсихте, вече е достъпен.
- Ми убаво, ама аз вече съм трезвен!

На гишето:
- Как е вашата фамилия?
- Благодаря, добре е! А вашата?

- Супа има ли?
- Само една остана - топчета и пилешка.
- Ама, това са две супи?!
- Вече е една- трябваше ни тенджерата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бабичка решила да изненада внука си и извикала двама клоуни за рождения му ден. Дошъл денят, всички стоят и чакат, а клоуните ги няма. По едно време на вратата се звъни. Отваря бабата, а на прага седят двама скитници.
- Стопанке, дай да свършим някаква работа. Дърва да нарежем, нещо друго... а бе за една бутилка ракия...
- Става! Трионът и брадвата са в бараката, дървата са отзад, действайте...
Продължават да чакат клоуните. По едно време бабата гледа през прозореца - единият скитник търчи из двора, надава някакви крясъци, пада и се въргаля по земята. Извикала втория и му казва:
- Дали вашият приятел ще се навие да се направи на клоун пред внука ми. Малко да го развесели, виждам, че го може.... ще му дам 50 лева...
- Ами, не знам... трябва да го питаме... Ей, Пешооооо, навитак ли си за 50 лева да ти отрежем още два пръста бе...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както казваше баба ми:
- По-добре е да стреляш, да презаредиш и пак да стреляш, вместо да светиш с фенерче и да питаш “кой е там?”

- Братчед, как кръстихте бебето?
- Алое... на баба му Вера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За баба ми кутия от бонбони Амфора е най-добрият сейф на света.

В магазина Генко излиза от пробната. Продавачката:
- Не, не. Тези дънки хич не са ви точно. Ще донеса други да премерите.
- Аз мерих риза...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отишло семейство в зоологическата градина. На бащата обаче, му е адски тъпо 'щото искал да си седи вкъщи да си гледа мачовете. Гледат лапетата лъвовете и пискат:
- Тате, тате, какво е това?
- Нищо, татьовото.
Гледат зебрите и пак викат:
- Тате тате, какви са тия?
- Уф, бе нищо бе, нищо!
Разходили се насам натам и стигнали до слоновете, обаче на слона нещо му била станала оная работа, и децата се облещили, съответно веднага:
- Тате тате, какво е това?!
Бащата си мълчал щото му било писнало, и майката се обадила:
- Нищо, деца, нищо не е...
А бащата се обадил отзад -
- Да бе, то за майка ти и т'ва е нищо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кола блъска човек. Пострадалият към шофьора:
-Абе, тъпанар, няма ли да се научиш да караш, бе? Вчера пак ме блъсна.
Шофьорът:
-Извинявай! не те познах...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На сутринта след як запой, даскала се обръща към Иванчо:
-Я иди ми донеси малко зелев сок и ще ти пиша 3! След малко Иванчо се връща с една паница зелев сок. Даскала отпил една яка глъта и казал:
- ООООх съживителна течност!!!
- Ако трябва ще донеса още, у нас, още от есента откакто се удави в кацата шарения котарак на комшиите, никой не е пил от него...
Даскала хванал паницата и я ударил в пода.
Иванчо:
- Малиии сега баба ще ме бие, тя си пикаеше в паницата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като се пенсионирах, жена ми започна да настоява да я придружавам в нейните пътешествия до супермаркета. За нещастие, като повечето мъже, аз намирам пазаруването за скучно и предпочитам в магазините да влизам и излизам веднага. Съответно, за мое нещастие, съпругата ми е като повечето жени, обича бавно да разглежда всичко и ми оставя безкрайно много време, което трябва да оползотворя по някакъв начин... ????Вчера, скъпата ми жена получи следното писмо от местния супермаркет.???? "Уважаема госпожо, През изминалите шест месеца, Вашият съпруг предизвикваше доста голямо объркване в нашия магазин. Не можем да толерираме неговото поведение и сме принудени да забраним Вашите посещения при нас. Нашите оплаквания от Вашия съпруг са описани по-долу и документирани от камерите за видео наблюдение. 15 юни: Той взе 24 кутии презервативи и пускаше по една в количките на различни хора без те да забележат. 2 юли: В отдела за домашни потреби е настроил алармите на всички часовници да звънят през интервал от 5 минути. 7 юли: Направил е пътека от доматен сос по пода, водеща до дамската тоалетна. 15 август: Разпънал е една от палатките в къмпинг отдела, след което е събрал децата на пазаруващите и им е казал, че ще ги покани вътре ако си донесат възглавници и одеяла от отдела за спални принадлежности. Двадесет деца са изпълнили това. 4 септември: Гледал е право в охранителната камера и я е използвал като огледало докато си бърка в носа. 10 септември: Докато е разглеждал пушките в ловно-рибарския отдел е попитал продавача, къде може да намери антидепресанти. 2 октомври: Скрил се е в един гардероб и когато клиенти са го отворили е викал „Вземете мен! Вземете мен!“ 5 октомври: Взел е кутия презервативи и е попитал касиерката, къде се намира пробната... И на края, но не на последно място: 7 октомври: Влязъл е в пробната, затворил е вратата и след малко извикал силно: „По дяволите, тук няма тоалетна хартия!!!“ Една от продавачките е припаднала...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

– Бабо, не мога повече да ям! Не забравяй, че съм вече на 40, полицай съм и нося пистолет!
– А ти не забравяй, че баба ти е герой от войната и има картечница! ЯЖ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиян се качва в такси и пита с премрежен поглед и завалян глас шофьора:
-Извинете, ше закарате ли двама души до Централна гара?
Шофьорът:
-Но, господине, вие сте сам?!?
Пияният:
-Е, ти нема ли да дойдеш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ПУСТИНЯЦИ ОТ СЕВЕРОЗАПАДО СА НА МОРЕТО И КВО СА ЧУВА…
„Мола ти са, рупай тоа кукуруз часка, че баш сиги ма нервираш”
„Кво си заапал таа книга, сак че де верно четеш, бе, бавния?!”
„Мълиииии, къ бих ударил една сватбарска чорбЪ под тоа чадър”
Я са изморих от таа жега, таа вОда ма изпи. Отвадам да пОспъ като ората къ праат.”
„Де седни тука като човек да та бия на едно сантасе и да връвиш заглавъ!”
„Къде е ония циганин с кукуруза, неговата майкя дее*а късотрупа!”
„Моеш ли да пливаш?”
„Видех та къ моо пливаш – като пирон у кисело млЕко!”
„Цецке, ша та е*а коги нещеш. Щеш ли сиги?”
„Цигари ли? Немам!” (И в тоя момент пали една.)
„Фани раци и да ин ги фръгаме на скарата довечерка!”
„Таа твойта е отпрала боски като на първокласник главътъ!”
„Пъаш ли до шамандурата барем или и тва не мож?”
„Дири ора за белот, че ма сръбат ръцете!”
„Глей ги па мойта къв г*з има като стопена мутовилкя!”
„Цецке, щеш ли да ти го пОдам у таа вОда?”
„Сак че де имам водорасле у г*зо!”
„Една вълнъ ма удари и са забакнах!”
„Тама до шамандурата пущих да плива нещо като кафев палец. Ма не е кафев палец!”
„Глей го ония е слаб на пъдарска дреа! Само едни м*де висат у тия плувки!”
Тия с палачинките не моо праат мекици като бабА ти!”
„Недей ма плиска, че щи обръна носъ да събира дъждовна вОда!”
„Тия кво са кикерчат с тия джетове, да дойдат да подкарат Е-Те-Зе-То на пръжено олио.”
„Склапи ги таа Уста, че мисла ка да ида да ѝ го вдена е на онаа тамее!”
„А па тоа спасител е толко изтръпнал, че нема повече накъде.”
„Ба неговата майкя! Тука има повече ора от пАнаиро на Криводол!”
„Глей ги онаа босчАтата къв з*дник е отпрала като каменополска биволица!”
„Сакам си дОма, тука на тоа плаж не моо ма нарАнат.”
„Ша връа дира да ям нещо.”
„Сакате ли бира, бе, у*ове?”
„Контра на твойто сичко и ви е*авам п*тката майна те сиги те!”
„Глей онаа какъв шипар аа! Маай още кебапчета и тизе, жено, ша та вада от назе с кран!
- Сакаш ли кукуруз?
- Сакам.
- Сакаш, ама нема.
„АЛО! ДА! НА МОРЕТО СЪМ, БЕ! МОРЕТО! ДА! АЛО! А-ХА! ТУКА У ТАВА ПРИМОРСКО. УБАВО Е!”

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Клиент в ресторант вика келнера и го пита:
-Извинете, ще върнете ли пилето ми в печката да се допече?
Келнерът:
-Сурово ли ви се струва?
Клиентът:
-Не, бе, изяде ми гарнитурата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баба чака пред кабинета на кардиолога. Излиза лекарят и пита:
- Вие за ЕКГ бяхте, нали?
- Как бе баби, аз съм за БСП!

Баба в аптеката:
- Дайте един Durex.
Дядото:
- Fervex ма, дрътоо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свекръва:
- Що си ударила сино ми, ма?!?
Снаа:
- Заман ми вика, дека съм дебела…
Свекърва:
- И к'во си мислиш, че кат' го удариш ша отслабнеш ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една 80 годишна баба застанала пред огледалото и почнала да си жали за изгубената младост...
- Ех, колко хубави устни имах, кога бех млада - червени и сочни, а сега целите се напукаха...
После видяла увисналите си гърди и казала:
- Ех, какви хубави гърди имах едно време - повдигнати и стегнати, пък сега има пъп между тях!
Продължила бабата да гледа на долу... и казала:
- А ти, мъри, какво си зинала...
От уста съм си го вадела, на тебе да ти давам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, нушо написа:

Дъблин. Квартален пъб.
Седят на бара двама.
- И да ти разпраям, Джони...
Онзи ден, нали беше 8-ми Март и в кръчмата повечето бяха дошли с жените си. Бяха домъкнали отнякъде и един да дрънка на пиано. А бе, беше си весело... И по едно време тъпият пианист реши да са напрай на романтик и като се изцепи "И сега, приятели... нека всеки прегърне най-близкият си човек... човекът, който е направил най-много за него... Ей, човече, казвам ти! Щяха да смачкат бармана!

Един ирландец заминал да живее в щатите, та близки му дали да кара такси. Първи клиент. Таксито се носи със 150 по булеварда. Клеинтът:

- Are you came here to die?

- No, yesterday!

------

Минава засукана хубавица покрай дядо, и той усетил тръпката, я задява.

- Дядо, аз под три пъти не признавам!

- От мен имаш 2 минути, па ти на колко искаш си го дели!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По времето на бай Тошо в един завод работниците сядали в една обща битовка да обядват. Всеки си вади от торбичката по нещо /сандвич, месце, кутийка с домашно приготвена храна/. Само бай Иван вади цаца /цацата по негово време е 30-40 ст. евтинийка/. Всеки ден едно и също - цаца. Даже го нарекли Иван цацата. Един ден директорът го извикал и му казал:
- Бай Иване, утре в завода ще идва японска делегация, вероятно, ще минат и през битовката, донеси за ядене нещо по-така да не се излагаме моля те! На следващия ден по обяд минават директора и японците. Всеки извадил по нещо за хапване. Бай Иван сложил пред себе си буркан с черен хайвер. Заминали си японците, директора вика Бай Иван.
- Браво бе човек! Откъде го намери тоя черен хайвер!
- Оххх мани, мани!! Цяла нощ аз, жената и децата не сме спали да вадим очите на цацата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Бабо, развали се ENTER-а на компютъра.
- Какво е това, чедо?
- Едно копче, бабо.
- Е донеси да го зашия, де!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване