Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Габровец след като е измил чиниите:
- А сега, Ленче, може ли да гледам телевизор?
- Можеш, Стойчо, но без да го пускаш!

Мъж към жена си:
- Мила, обичам те!
- Това го знам,ама я ми кажи защо пицария "Верди" ти писа в 2 през нощта, че ѝ лисваш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В един самолет пътуват Бил Гейтс, Веско Маринов, един старец и един тийнеджър. По едно време при тях идват целия екипаж на самолета – тримата пилоти и стюардесите. Всички на гърбовете си са сложили парашути. - Господа, страшно много съжаляваме, но се случи тежка авария! След няколко минути самолетът ще падне. Нищо не можем да направим. Страшно съжаляваме! Единственото нещо което можем да направим за вас, е да ви дадем тези три парашута. Само те останаха. Вие сами преценете, кой да ги ползва. Съжаляваме много, но няма други парашути! Много ни е тежко, че ви оставяме, но ние смятаме да се спасяваме. И екипажът скочил с парашутите през вратата. Стоят четиримата и се чудят какво да правят. Изведнъж Бил Гейтс скочил. - Съжалявам! Аз съм най-богатия човек на света. Направил съм такива велики програми. Не съм готов да умра, пък и светът все още има нужда от мен. Бил Гейтс гепил единия парашут. Нахлузил си го на гърба и бързо скочил, преди другите да му попречат. В следващия миг скочил и Веско Маринов. - Съжалявам господа, но аз правя толкова хубави и велики песни. Не съм готов да умра сега, пък и светът има нужда от моите песни, за да им се наслаждава истински. Веско грабнал втория парашут. Сложил си го на гърба и скочил. Останали старецът и момчето. Старецът казал: - Виж какво мойто момче, аз съм вече стар. Моят живот съм си го изживял. Ти си млад. Животът е пред теб. Вземи последния парашут и се спасявай. Аз ще остана. - Спокойно бе, дедка. И двамата ще отървем кожичките. - Как така? - Ами,... има парашути и за двамата. - Не разбирам. - Много е просто. Оня Бил Гейтс, нали е голям отворко, в бързината гепи моята ученическа раница, тури си я на гърба и скочи с нея.
.....
Туристи отиват на езерото Лох Нес с надеждата да видят известното чудовище. Сядат в един бар на брега, говорят си и чакат. По едно време единият попитал бармана: - Кога обикновено се появява чудовището? - Най-често след петото голямо уиски!
.....
В последно време изобщо не чувам вицове за Иванчо в училище. Май най-накрая тоя келеш е завършил и сега е я политик, я бизнесмен.☺
.....
Срещат се двама. - Как е? - Жената много се кара, когато се прибирам късно у дома. - А аз реших този проблем с пари. Ако се прибера вечер не в обещаното време, значи съм изгубил и трябва да й дам 10 лева. - И не ти се кара? - Не, никога. Напротив, скача радостно от леглото и вика: "Пак изгуби! Давай парите!"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Циганин отива на доктор: - Докторе, какво да правим Айшето да не ражда вече? - Използвай презерватив. - Първото дете така стана. - Тогава използвайте хапчета. - Второто дете така стана. - Тогава не правете любов. - И това не става. Така стана третото дете...
.....
В театъра една жена прошепва на мъжа си: - Виж, там онзи с брадата на първия ред е Тристан Бернар! - Да не си полудяла! Той умря преди двадесет години! - Сигурен ли си? - Напълно. - О, но това е ужасно! Той току-що се размърда!
.....
Този автомобил ваш ли е?- Частично е мой?- Как така?!- Ами как, по документи е на жена ми, кара го синът ми, по някога за уикенда го взима дъщеря ми, когато трябва да се ремонтира, е мой.
.....
Срещат се двама приятели. Единият пита: - Има ли нещо ново при теб? - Да, ожених се... - Ах ти! Красива ли е? - Аха, всички казват, че прилича на Божията Майка. - А снимка имаш ли? - Да, виж. - Маа-а-аайко Божия!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един човек си построил страхотна вила в дива гора. Всичко било идеално, само дето имало много мечки. Принудил се той да извика специализираната служба за борба с мечките. Пристига някакъв мъж, нисък, дебел, мъкне някаква пушка и дърпа след себе си едно мърляво, малко кутре.

Собственикът на къщата пита:

- Какво е това,бе?

- А, тва е Зефирчо, куче за лов на мечки!

Зачудил се човекът, ама какво да прави, тръгнали към гората. Приближават голямо дърво и ловецът казва:

- Значи, сега аз се качвам на дървото и подплашвам мечката, когато тя падне на земята, Зефирчо й изяжда топките. Ясно?

- Ясно!

- Някакви въпроси?

- Мммм, абе... след като Зефирчо ще яде топките на мечката и ще я неутрализира, за какво ти е пушката, бе?

- Ааа, пушката остава при тебе. Щото, ако вместо мечката падна аз, ти трябва веднага да застреляш Зефирчо!

Изпратено от моят Lenovo TB-8505X с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да бъде изображение с текстово съобщение

НАЙ-ПРОТИВНИТЕ НЕЩА В ТОЯ ЖИВОТ
1. Дебело дете отличник
2. Мъж с чорапи и сандали
3. Пед*рас с очна линия
4. Потна бабичка в претъпкан трамвай
5. Супа пача
6. Застаряваща планинарка, която се налива с домашна ракия пред хижата и пее мръсни песни в съпровод на китара
7. Майка, която говори за бебето си в първо лице множествено число: “вече ядем пюрета”, “растат ни зъбки”, “имаме колики” и т.н.
8. Българските политици
9. Футболист, който “пак казва” в поредното си интервю
10. Некъпан шофьор на такси, който пуши смрадливи цигари и ти говори на “батенце”
11. Мъж, който си чисти ушите с ключа от колата
12. SMS-ите от мобилните оператори
13. Домакиня, която цяла вечер пуска на гостите видео от рождения ден на детето и сватбата на сестра си.
14. Спортните коментатори на БНТ
15. Рок-фен с дълга бяла мазна коса и фланелка Uriah Heep в Каварна
16. Кифла, която се снима с айфон в огледалото на банята
17. “Творците”, които подкрепят правителството
18. Жълтите вестници
19. Химическите тоалетни
20. Хората, които пишат във фейсбук с 4етворки и 6естици.
21. Българското футболно първенство
22. Хората, които са “преоткрили себе си” в Тибет.
23. Думата “сформирам”
24. Дъвка зад ухото
25. Черни напукани пети
26. Пиян роднина, който ти обяснява как стоят нещата в политиката и ти говори на “чуйек”

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Двама слизат от трамвая и единият си хвърля билетчето.- Защо го хвърли бе? - пита първият.- Е, за какво ми е, нали е дупчено!- Абе, утре ще си завиеш закуската в него бе!- Да бе, да ми изпадне сиренцето от дупките!
.....
- 911 тук, какъв е проблема ви?-Жена ми мълчи от два часа.-Какво й има?-Каза, че нищо.-Добре, много бавно се отдалечете от нея, запазете една разумна дистанция и в никакъв случай не й противоречете, след две минути идва подкрепление!
.....
Из женски форум: - Изхващах моичкият, че се гласи да ми купува за 8-ми Март - едни много сладки обувчици. Питам го аз, със закачлив гласец "И защо бе, мило, точно за обувчици се сетииииии"... А той "Еми, време ти е вече да слизаш и на Земята за малко!" Момичета, сега се чудя - богиня ли искаше да ме нарече или вещица?
.....
На въпрос в училище "Какво е власт"?,след като му набиха канчето няколко пъти,Иванчо написа :"Власт,това е възможноста да наложиш своите виждания над другите и да разбиеш мечтите им"

8-ми март. Мъжът седи пред телевизора и чете вестник, а жената мие чинии. Изведнъж мъжът се сеща, че е 8-ми март, а даже подарък не е купил. Без да спира да чете, казва:- Остави, скъпа, днес е 8-ми март, утре ще си домиеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пасейки овцете на два съседни баира, Нане и Вуте разговаряли, по-точно викали, за да се чуят: - Нанеее, чу ли, бе? Руснаците излетели у космосо! - Сите ли, бре Вуте? - Не, бре, само един! - Е, тогаз що викаш толко силно?
.....
Клиент към сервитьора: - Тази муха какво прави в супата ми? - Моли се. - Гаврите ли се? Разкарайте се, това няма да го ям. - Видяхте ли, молитвата й бе чута.
.....
– Кажете ми, курсант, какво разбирате под еднопосочна улица? – пита инструкторът. – Разбирам това, че по нея човек може да бъде блъснат само отзад.
.....
- Татко, кога ще имам телевизор в стаята? - Не може, в детската стая няма да имаш телевизор- Тогава ще помоля мама, ще и кажа че ако ми купи телевизор ще и кажа една тайна.- И каква е тайната?- Че съседката идва са ти глади ризите когато мама е командировка- Миличко, колко инча да е телевизора?
.....
bъдещ жених към майката на момичето: - Бих искал да помоля за ръката на дъщеря ви. Красива е като картина, като шедьовър на художник е! Майката се провикнала към мъжа си: - Микеланджело, стига си спал, ами ела да се запознаеш с бъдещия си зет!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво мъжете правят различно от жените?
1. Прякори:
- Ако Ана, Катерина и Валентина излязат заедно на обяд, те ще се наричат Ани, Кате и Валя.
- Ако Михаил, Димитър и Иван излязат заедно на по бира, те ще си викат Мръсен чвор, Дебелак и Пияндур.
2. Пари:
- Мъжът ще плати 2 лева за нещо, което струва 1 лев и му трябва.
- Жената ще плати 1 лев за стока, която струва 2 лева и не ѝ трябва, но е на разпродажба.
3. Баня:
- Мъжът има 6 предмета в своята баня - четка за зъби, паста за зъби, самобръсначка, шампоан, сапун и кърпа.
- Средният брой на предметите в женската баня е 337. Никой мъж не може правилно да идентифицира повече от 20 от тях.
4. Спорове:
- Жената има последната дума във всеки спор.
- Всичко, което мъжът каже оттам нататък, е повод за нова караница.
5. Бъдеще:
- Жената се тревожи за бъдещето, докато не си намери съпруг.
- Мъжът не се тревожи за бъдещето, докато не си намери съпруга.
6. Успех:
- Успешният мъж е този, който печели повече пари, отколкото може да похарчи жена му.
- Успешната жена е намерила този мъж.
7. Брак:
- Жената се омъжва с очакването, че той ще се промени, но той не се променя.
- Мъжът се жени с очакването, че тя няма да се промени, но тя се променя.
8. Официални дрехи:
- Жената ще се облече с хубави дрехи, за да иде на пазар, за да полее градината, да изхвърли боклука, да отговори на телефона, да прочете книга и да вземе пощата.
- Мъжът ще се облече добре за сватба и за погребение.
9. Събуждане:
- Мъжете се събуждат толкова красиви, колкото са си легнали.
- Жените сякаш деградират през нощта.
10. Деца:
- Жената знае всичко за децата си - кога са на зъболекар, в кого са влюбени, кои са най-добрите им приятели, какво обичат да ядат, от какво се страхуват и за какво мечтаят.
- Мъжът има обща представа, че в дома му живеят някакви ниски хора.
11. Мисъл на деня:
- Жененият мъж трябва да забравя грешките си. Няма смисъл двама души да помнят едно и също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дядо ми викаше:
- Ако подаръкът не може да са пие, е пълен боклук!

Дами истина ли е? Пълен корем и празни м*дури = весела и щастлива къща!

Доктора на пациента:
- Имаш диабет, край на сладкото!
- А секс може ли, докторе?
- Само с жена ти!
- Що?
- Другото и то е сладко!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Циганин вдига тост на сватба:
- Аз живеем с мойто жена от 25 години.
- Не "с мойто", а "с моята!" - поправя го брат му.
- Ааа, с твойта от 10.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Служителите на един хотел разбрали новината, че скоро ще дойдат младоженци - мъжът на 95 години, а булката на 22. Когато пристигнали, старецът изглеждал ужасно и всички се притеснили, че първата брачна нощ ще го убие.
Въпреки това, на следващата сутрин булката вървяла бавно и се държала за парапета като слизала по стълбите. Портиерът, като я видял така, попитал какво се е случило. Жената отговорила:
- Той каза, че е спестявал в продължение на 75 години. Мислех, че става дума за пари...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Две въшки си говорят: - Абе, аз вчера спах на такова място… Казвам ти, умрях от студ! - Къде спа? - В мустаците на един рокер. - Голяма грешка! Аз спя във Венериния хълм на жените. Опитай и ти! На следващата сутрин двете въшки се срещат: - Е,топличко ти беше? - Направих всичко, което ми каза, но когато се събудих, пак бях в мустаците на рокера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съвет към дамите - ако на телефона на мъжа ви пристигне смс от Ivan Compiutri и в смс-а пише "Много те искам", това не означава непременно, че мъжът ви си има любовница. Възможно е да означава, че... би било много по-добре, ако си имаше любовница.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Младоженецът и кумът обсъждат с диджея музиката за сватбата:
- Значи, поздравяваш сватовете с Aerosmith и после моите родители с AC/DC.
- Ок, разбрах, а "Бяла роза“ кога?
- Не сега. Значи за кума и кумата ще пускаш Def Leppard, Whitesnake и Black Sabbath.
- Ок, а "Бяла роза“ кога?
- За булката и младоженеца подбери нещо от пънк бандите. По-закачливо така, разбираш ли?
- Да, ясно. Ама не разбрах, кога да пусна ”Бяла роза“?
- Гледай сега... За гостите подбирай от съвременен рок до джаз и блус от шейсете, нали?
- Да, де добре. Ама “Бяла роза” кога?
Тук кумът не издържа, става и просъсква през зъби:
- Виж сега, в моето семейство имаме стара традиция, от шест поколения. Кумът застрелва диджея, веднага щом пусне “Бяла роза“. Не ме разбирай криво, ама е добре да я пуснеш по към края, да не прекъснем сватбата твърде рано. Разбираш ме, нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не му е лесен животът на моичкият -няма милиони в швейцарска банка, нито вила на Малдивите, нито червено ферари. Ако не бях аз, и високо кръвно нямаше дори да си има, горкичкият ми!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При жените е лесно - помрънкат и получават това, което искат. При мъжете е по-трудно, разсърдят се и вече няма какво да ядат!

Преди малко дойде дъщеря ми и ми каза:
- Тате, искам веднага да ви напусна. Дай ми стаята под наем. Занеси всичките ми дрехи в Червения кръст. Продай ми телевизора, уредбата и лаптопа. Откажи се от мен и никога повече не разговаряй с мен. Изключи ме от завещанието ти. Всъщност не го каза точно така.
Тя каза само:
- "Тате, запознай се с новия ми приятел. Мохамед се казва."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъж води гадже у дома си: - Айде, събличай се! - Ама чакай, ние почти не се познаваме… - Събличай се, стига глупости! - Недей така, запознахме се вчера, дори нямаме общи познати! - Бойко Борисов знаеш ли го? - Да, кой не го знае… - Еми айде, събличай сe!
.....
- Митко, пушенето вредно ли е?- Да, госпожо, вредно е за здравето!- Браво, а защо?- Щото тати казва "Ако те видя да пушиш, ще ти счупя главата!"
.....
Вече всички учители имат онлайн уроци. Присъстват ученици, родители, баби и дядовци! Ограмотяването на една нация започна!
.....
Преди Рождество учителката казва на децата: - Утре е голям църковен празник-Рождество Христово. А вие, деца, знаете ли къде е сега Иисус Христос? Марийка: - Той е в моето сърце. Петьо: - На небето Иванчо: - У дома, в тоалетната. Учителката: - Каквоооооооо?! - Ами така е, госпожо! Всяка сутрин тате тича към тоалетната, натиска бравата, а след това бие с юмрук по вратата с думите "Господи, Иисусе, още ли си вътре?"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вечер, в един бар седят пожарникар, полицай и санитар от моргата... и си разправят интересни истории от работата им. Полицаят започнал пръв: - Значи не отдавна участвах в една голяма операция по задържането на много опасни бандити. Хем ги хванахме, хем ги бихме, хем след това ме наградиха. Дадоха ми орден. Пожарникарят: - Аз пък участвах в гасенето на един голям пожар в един апартамент... Имаше една блондинка... с прозрачна нощница... Спасих я... и после тя ми се отблагодари подобаващо... Този случай няма да го забравя цял живот... - Нас пък - започнал санитарят от моргата - ни извикаха в един хотел... да приберем един труп... Качваме се ние на етажа... влизаме в апартамента... и гледаме на леглото лежи труп на мъж... завит презглава с чаршаф. Махнахме чаршафа и какво да видим - оная му работа в ерекция. Викаме си: "Не можем да го носим така през целия хотел... Ще стане голяма излагация..." Затова взехме една лопата и прас - отсякохме му оная работа... за да не стърчи де... - И какво му е толкова якото на тоя случай? – попитали пожарникарят и полицаят. - Ами как какво... Оказа се, че сме сбъркали етажа, а и тоя не беше умрял, а заспал.
.....
Мъж се върти в леглото и не може да заспи. По едно време пита жена си: - Скъпа, какво ще правиш, ако умра утре? - Какво? - пита сънена тя. - Какво ще правиш, ако умра утре? - Ще бъда съсипана! - отговаря тя, вече будна. - Животът ми ще загуби смисъл. - Ще се омъжиш ли повторно? - Не. - Никога? - Никога. - Значи няма да се омъжиш повторно? - Е, ще се омъжа щом това искаш да чуеш. - Колко? - Какво колко? - Колко ще изтраеш? - Една година. - Ще спиш ли с него? - Естествено, нали ще ми е мъж. - В нашето легло? - Да, в нашето легло. - И ще му позволиш да носи моите дрехи? - Да, ако му стават. - А ще позволиш ли да използва стиковете ми за голф? - Не. - Не те разбирам, ще спиш с него, при това в нашето легло, ще носи моите дрехи, а няма да му дадеш стиковете ми за голф. - Няма да му свършат работа. Той е левичар

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И пак женицата изневерявала на мъжа си и както му е реда той се прибира в подходящия момент, жената пак крие в гардероба любовника и мъжа директно в спалнята и вика: - Жена! Тука има мъж! - Не бе мъжо, никой няма! Ядосан той отваря гардероба и гледа един малък смотан сух мъж, клекнал в ъгъла се свил... - Какъв си ти бе!? - Ммми Митко! - Какъв Митко бе?! Шутове, тупаници, смачкал го от бой и го изритал. На другия ден пак същата работа, мъжът се прибира, жената гола и отрича, и той направо към гардеробра, отваря и какво да види - пак един съсухрен, смотан келеш, клекнал в ъгъла посран. - Какъв си ти бе!?!? - Миими Митко! - Какъв Митко бе?! Хванал го пак и го смачкал от бой и го изритал. И уви обаче на третия ден абсолютно същата ситуация. Мъжът се прибира и вече не пита, не гледа, а направо отива към гардероба, отваря и вътре един голям здрав батко, едва се побрал в гардероба. - Какъв си ти бе? - Сергей! - Мии къде е Митко?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добрият любовник е като добрият прах за пране - прониква в дълбочина, мирише хубаво и не оставя следи.

При отглеждането на дете, най-трудното е да изтърпиш другия му родител, през първите петдесет години. После идва склерозата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жената на следователя винаги намираше улики за неговите изневери... А, ако не откриваше, му подхвърляше такива...

- Ленче, прекалено харчиш за козметика, ще полудея!
- Жоре, ако беше ме видял без козметика, отдавна да си полудял!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иванчо се връща от работа и Марийка го посреща със следната вест:
- Току-що казаха по телевизора. За да се увеличи прираста на населението, правителството дава на семейства с 5 деца апартамент, лека кола-ван и 50 хил. лева безвъзмездно! Ние имаме 4. Ти нали имаше едно незаконно, от някаква твоя любовница, дето все те притеснява за пари и не иска да
го гледа! Иди си го прибери и да гушнем авантата!
Иванчо веднага хукнал. Прибира се след половин ден, води незаконния си син за ръка, а в къщи само Марийка:
- Къде са децата ма?
- Къде са!? С това постановление всички са пощурели!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъж влиза в заведение и сяда на една маса.
Идва келнерът и пита:
- Какво желаете, г-не?
- Донесете ми една супена лъжица.
Келнерът се учудил, но донесъл лъжица.
Мъжът я помирисал и казал:
- Имате пилешка супа, но е от вчера, имате супа топчета, но е направена от развалена кайма, имате хубава гъбена чорба. Донесете ми от нея.
Келнерът онемял. Хукнал и донесъл гъбената чорба.
Изял си чорбата мъжът и казал:
- Донесете ми една вилица, ако обичате.
Келнерът донесъл и вилица и зачакал с интерес.
- Имате риба, но не е прясна. Имате свинско, но е от това, дето има свински грип. А, имате хубаво печено пиленце. Донесете ми от него.
Келнерът съвсем се шашнал и хукнал да изпълни поръчката.
- А ще искате ли десерт, г-не? - попитал учтиво той.
- Да, но първо ми донесете една малка лъжичка.
Келнерът тръгнал за малка лъжичка и като влязъл в кухнята всичките му колеги го очаквали с интерес да чуят какъв е пък тоя клиент.
Главният готач му казал:
- А бе, къв е тоя?! Дай да му направим един номер. Я дай тая лъжичка на сервитьорката Таня да си я пъхне между краката, та да видим какво ще познае тогава?
Занесъл келнерът въпросната лъжичка на мъжа, ония я помирисал и учудено попитал:
- Яяя… ТАНЧЕТО тук ли работи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване