Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Един овчар си пасял стадото на баира, а долу по пътя се движело луксозно Рено. По едно време колата взела, че се повредила и спряла. Излязла една французойка - върти, суче се около колата - не може да я оправи. Овчарът слязъл да й помогне и взел, че оправил колата.
Французойката доволна, щастлива, решила да му се отблагодари и взела, че му дала. Добре, ама много й харесало и му казва:
- Айде да те взема с мен в Париж да видиш какъв живот те чака!
- А, бе, къде шъ ода, я виж тука... овцете, стадото...
- А, бе, ела, човек ще те направя... колко хубави приятелки имам, на ръце ще те носят.
- А, не, не, вземи брат ми.
- Ама и той ли е толкова добър като теб ?
- Абе кво приказваш ти, бе! Лани на*ба една мечка, досега му носи мед вкъщи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 25,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1773

• _nib_

8633

• ninov

2342

• нушо

3198

Кратък компютърен речник:

State-of-the-art – всеки компютър, който не можете да си позволите.

Obsolete – компютърът, който притежавате.

Keyboard – стандартно устройство за генериране на компютърни грешки.

Mouse – компактно и интуитивно устройство за още по-лесно генериране на компютърни грешки.

User – основен източник на грешки, проблеми и глупост.

Laptop – специално разработена машина, която принуждава хората да работят от вкъщи, на екскурзия или в командировка.

Disk Crash – типичен отговор на компютъра при поставяне на крайни срокове.

System Update – бърз и ефективен метод за скапване на целия софтуер.

Upgrade – замяната на стари с нови бъгове.

Application – скоростен начин за инсталиране на множество бъгове.

OS – приложение, което не може да работи без други приложения. Заедно те не работят два пъти по-добре.

Internet – страхотно място, където учените и учениците могат да обменят информация. О, извиняваме се, това беше преди 15 години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Защо пием винаги за здравето? Нека да вдигнем тост за късмета!
- Приятелю, здравето е по-важно. Вчера късметът лежеше до мен, в леглото, а здравето не ми стигна...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъж се връща от лов с кучето. Жена му го посреща, подушва въздуха и казва:
- Пешо, от тебе някаква гадна миризма се носи.
Пешо:
- Разбираш ли, вървим си с Шаро из гората. По едно време гледам една бърлога. Отивам и надниквам в нея - няма никой. И изведнъж чувствам, някой си слага лапите на раменете ми. С цялото си сърце чувствам, че това е Шаро, а не мога да спра да сера...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изпит към края си. Уморен професор към последния студент:
- Как ти беше името, момче?
- Кирил П., г-н професор.
- Кирчо, тройка искаш ли?
- Искам. Аз ли да доведа жена или съпругата ви ще се съгласи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В самолет пътуват блондинка и адвокат. Полетът е дълъг. Блондинката мълчи и гледа през прозореца. Адвокатът предлага да играят на въпроси. Ако блондинката не познае отговора, ще му даде 5 долара, ако адвокатът не познае - ще ѝ даде 500. Адвокатът задава въпрос:
- Какво е разстоянието от Земята до Луната?
Блондинката мълчаливо му подава 5 долара и продължава да гледа през илюминатора. Адвокатът казва:
- Ваш ред е.
Блондинката:
- Какво е това, което се изкачва по планината на три крака, а слиза на четири?
Адвокатът мисли, звъни на приятели, рови из интернет, но не намира отговора. Дава 500 долара на блондинката и пита:
- Е, какво е това, което се изкачва по планината на три крака и слиза на четири?
Блондинката му подава мълчаливо 5 долара и продължава да си гледа през прозореца..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Двама пияни вървят по “Граф Игнатиев”. Единият гледа в земята и след известно време казва:

— Тук е минавал трамвай!

— А стига бе! По какво позна? - пита другият.

— Ами ето - оставил е следи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Следващите 20 бисера са от жалби, подадени в съда/прокуратурата и от изказвания в съдебни заседания:

1. Вярно е, че съм ходила с много и най-различни мъже и че те ми плащаха дето ги обслужвам любовно, но никога не съм била прост*тутка, а си бях най-обикновена сервитьорка.
2. Стана една галимация и не можеше да се види кой къде е… Когато се набихме, сами си предотвратихме боя.
3. Мъжът ми ми нанесе страшен побой, от който всички в махалата бяха трогнати.
4. Георги ми каза в мое присъствие, че нямам място за един юмрук да ми удари, а тя, онази, любовницата му, му каза, че ако е на негово място, не само ще те ударя, но направо така ще те ударя, че ще те пребия и на място ще те оставя, да не мръднеш повече… А аз мръднах към нея и я захлупих на земята… - саморъчни показания.
5. Господин прокурор, госпожи и господа, братя и сестри на Република България, обръщам се към вас за всестранна помощ. Три семейства сме под един покрив. Синове и снахи. Буря и гръмотевици. Камъни и дърве… Ще хвърчат трупове като на Шипка. Чакам ви като Радецки! - oткъс от молба.
6. Не се признавам за виновен. Не съм искал да убия едър рогат дивеч. Както си стоях, нещо в храстите шавна, помислих си, че е таралеж и стрелях. Пък то се оказало елен!
7. Приятелят ми си караше в дясната половина на пътя, а прасето на ищеца изведнъж, в нарушение на правилника, излезе напреко.
8. Осъдиха ме за дребно хулиганство, че съм пикаел пред градския съвет. От къде да знам, че е градски съвет. Помислих, че е някоя друга обществена сграда.
9. Надявам се, че тъжбата ми ще бъде уважена, съжалена и удовлетворена.
10. Мъжът ми пие и иска да си използува апартамента за лични нужди, младежки.
11. Моля да ми се даде още една стая, защото имам четири члена.
12. Господин прокурор, помествам в молбата си личните мои дърва, които съм ги насякъл от гората, около пет кубика и които на девети август тази година ми се откраднаха от гората.
13. Аз имам пълно право да си потърся правото.
14. Целите ми дрехи бяха скъсани в рани.
15. Възмущавам се как може той ерген, а да вземе жена с пет деца на трети етаж.
16. Жена ми с нервите не е добре, а той използва момента, отива и се оженва за нея.
17. Имах две деца - син и дъщеря, по семейни недоразумения.
18. Господин съдия, не съм извършил никаква измама и моля да ме оправдаете, защото адвокатът на противната страна се оказа по-голям лъжец от мен.
19. Познавам го отдавна и нищо лошо не мога да кажа за него, само това, че е депутат.
20. - Към колко часа ви изнасилиха?
- Мен обикновено ме изнасилват към осем вечерта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Юбилей на пожарната служба. Целият екип са се събрали в ресторант да празнуват. Началникът бавно се изправил и вдигнал тост с пожеланието:
- Нека да бъдем като 50 годишна жена!
…Всички мълчали, защото никой не разбрал смисъла.
Началникът повтаря:
- Нека нашата служба да е като 50 годишна жена! Винаги готова и никога търсена…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иванчо го съдят че изнасилил 40 годишна жена. Адвокатът му се обяснява на съдията:
- Вижте, господин съдия! Как може това малко момченце да изнасили това 40 годишно женище? Това е невъзможно. Вижте го какъв е малък. Колко е дребен. Какво кльощаво телце.
Адвокатът свалил гащите на Иванчо. Хванал го за п*шката. Показал я на съдията и продължил:
- Може ли господин съдия, моя подопечен с тая малка п*шонка да изнасили тая жена?
В това време Иванчо прошепнал на адвоката:
- Чичи само не ми я търкай с пръст, щото ще загубим делото!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Събужда се студент след тежка вечер, а в главата му една мисъл:
- Мамка му! Днес е изпитът!
Някак се добира до университета, намира стаята, влиза в аудиторията, тегли билет, сяда на катедрата... Поглежда и разбира, че нищо не знае по никой въпрос.. Пита от ляво, пита от дясно, Попреписва отпред, попреписва отзад.. в края на изпита предава листа...
Професорът попреглежда написаното:
- Мдааа... тройка устройва ли те?
- Напълно!
- Давай книжката... много неща бях видял в тоя живот до сега, ама второкурсник да вземе изпит за трети курс - никога!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След првия полет на американец в космоса в НАСА остановили, че стандартните химикалки с топче на писеца не работят при нулева гравитация. За да се справият с проблема шефовете открили специална програма, чиято цел била да се създаде химикалка, която да пише при нулева гравитация, дори обърната и на обратно, да работи при температури от -160 до +300 град. С, при нулево налягане да пише на всякаква повърхност включително и на стъкло, да е с възможност за лесно презареждане, да е лека и здрава, проста като конструкция и да пише повече от един километър.
След няколко години усилена работа и над 20 млн. $ успели да създадат що-годе добър прототип.
Руснаците използвали молив...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трима непукисти си разправят на кого какво му се е случило предната вечер.
Първият вика:
- Прибирам се снощи и гледам - къщата гори. Ама на мен не ми пука. Пари имам - ще построя нова.
Вторият разправя:
- Прибирам се снощи и гледам - жената си поканила двама любовници и правят тройка на спалната. Ама на мен не ми пука - влязох в кухнята, направих си салатка, сипах си ракийка и ги изчаках да свършат.
Третият казва:
- А пък аз се прибирам снощи и в тъмното един огромен мъжага ми вика "Ей, Жоре, от кога си мечтая да ти го отпера".
- И к'во стана, бе? - питат го ония двамата.
- А, отпра ми го, ама на мен не ми пука. Аз не съм Жоро...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На телефонно позвъняване с въпрос "Може ли да се обади майка ти или баща ти?" 7 годишно хлапе, чиито баща е адвокат, а майката - съдебен лекар, отговаря:
- Няма ги...
- А, къде са?
- Тате е в затвора, а мама в моргата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Грузинец произнася тост на руска сватба:
- Предлагам да пием за тези дъбове…
Всички руснаци вдигат чашите.
- …от които ще направят ковчези за нашите младоженци…
Изумени всички оставят чашите на масата…
- Нека тези дъбове да растат поне още петстотин години!
Всички с облекчение вдигат отново чашите и ги изпиват на екс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В съда в малък град прокурорът призовава свидетел – стара бабичка.
Започва с въпроса:
– Госпожо, вие мен знаете ли ме?
– Разбира се, че ви знам, Го’син Прокурор. Знам ви още от малък, и да си призная съм много разочарована от вас – вие лъжете, изневерявате на жена си, манипулирате хората и говорите гадости зад гърба им. Вие се мислите за голяма работа, защото нямате достатъчно мозък, за да разберете, че сте само един обикновен бюрократ.
Прокурорът е шокиран, не знае какво да прави нататък, стига до другия край на залата и пита:
– Добре Госпожо, а знаете ли адвоката?
– Ама разбира се, че го знам. Знам го Гос’син Адокатчето от бебе дето се вика. Той е мързелив и има проблем с алкохола. Не може да има нормални отношения с никой, да не говорим, че изневерява на жена си с три жени. Между другото, една от тях е вашата жена.
Адвокатът стои ни жив, ни мъртъв.
Съдията помолил и двамата юристи да се приближат при него и съвсем тихичко казва:
– Ако някой от вас, идиоти такива, попита свидетелката дали ме знае, ви пращам и двамата на електрическия стол!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как се търси съвет от ФБ група:

1. Човек пуска любезно запитване.
2. Добри "самаряни" дават искрен съвет.
3. Професионалисти (доктори, адвокати, счетоводители) предлагат услугите си често безкористно и безплатно.
4. Самозвани професионалисти се излюпват за по-малко от час.
5. Започва люта словесна битка прерастнала във вербална диария между всички горепосочени за по-малко от ден.
5а. Влизане в профили и разглеждане на всички снимки - изакване върху всички физически недостатъци и недъзи.
6. Люти Бг клетви се палят от типа: "син ти се роди, зет да ти води" и "всяка ти дава, теб да не ти става."
7. Следват заплахи и се чукват срещи за бой на уречен час и място.
8. Админ или запитващият трият публикацията или забраняват повече коментари.
9. Запитващият чуква гугъл и намира отговора за 2-5 мин.
10. Запитващият се връща в групата да гледа следващ сеир, но не смее вече да пита нищо и никого.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сватбарски тост:
- Ш-ш-ш-т!!! Зап'зете тишина! Ш-ш-шт! Млъкни бе копеуе! На тебе съм ти вдигнал мерника откакто ми гепи водката! А-така! Булката е яка мадама и искам да поздравя мла.... младоженеца, шот е забърсал яко пърче! Хе-хе! Искам да им пожелая дълъг живот, без значение колко тежък и изключително гаден и горчив ще става с изминиването на сухите и безпарични...хлъц... дни! И мацето... а-а-а... т'ва... булка! Яко парче си, па да знаеш... младоженеца е... здраво копеуе!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване