Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

- Дъще, какво пак си се омърлушила такава?!
- Татко, остави ме! Искам да приличам на Дисни-принцеса, но не ми се получава!!!
- КАК ЩЕ ПРИЛИЧАШ НА ДИСНИ-ПРИНЦЕСА, КАТ' ПИЕШ КАТО КАРИБСКИ ПИРАТ, МА!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 25,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1773

• _nib_

8633

• ninov

2584

• нушо

3410

- Пешоооо, кво си вперил поглед в моята половинка...
- Гледам я бе брат, много е хубава, то една форма, то една бистрота, очите да му изтекат на човек.
- Я да ставаш от масата, ти твоята изпи и си хвърлил кръвнишки поглед на моята...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Футболен мач. По едно време в кабинката на радиокоментатора се втурва разярен треньорът на единия отбор.
- Приятел! Коментирай по-бавно, момчетата останаха без дъх. Не могат да настигнат коментара...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По времето на Тодор Живков поне имаше ред и спокойствие. Прибирал съм се нощем пеш по улиците и нито веднъж не са ми откраднали Айфона или таблета...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прелюбодеец отива да се изповяда.
- Съгреших, отче!
- С коя, сине мой?
- С омъжена жена, отче. Но не мога да ти кажа името й, за да не я изложа...
- Да не би да е жената на кмета?
- Не, отче, не е тя.
- На шефа на пожарната?
- Не, и тя не е.
- Или Мари, която живее до банята?
- Не, отче, не е.
- Не мога да ти опростя греховете – казва свещеникът. – За да заслужиш опрощение, трябва да си искрен пред Бога! Върви си с мир!
Грешникът излиза от църквата и влиза в отсрещното кафене.
- Опрости ли ти греховете? – питат приятелите.
- Не, обаче научих няколко нови адресчета...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно дете пътувало в трамвая. Изведнъж му прилошало и повърнало върху една жена. Възмутена жената извикала:
- Прасе!
- Аз ли съм прасе!? Я се виж ти на какво приличаш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

– Изпратих синът ми на село. Цяло лято ще копае 10 декара картофи на ръка, да му дойде акъла.
– И защо?
– Заради бирата.
– Еее, хайде сега, всички млади пият, за една бира ли си?!
– Не бе, тоя калпазанин поръчал една цистерна с бира и напълнил басейна...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На арената - мускулест цирков актьор. Вдига гири и щанги, като ги хваща само с двата пръста на едната си ръка. Накрая взема един лимон и стискайки го напълва половин кана с лимонов сок. Конферансието:
- Дами и господа, има ли желаещи да повторят номера с лимона?
Излиза хърбав и невзрачен мъж. Подават му лимона и той напълва каната със сок до горе. Конферансието пита:
- Къде работите господине?
- В Националната агенция за приходите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един човек в пустинята е на път да умре от глад и жажда.
В последният момент обаче се появява милосърдна фея и му казва:
- Страннико, имаш късмет и ще се смиля над теб. Имаш три желания на разположение.
Човекът зарадван от неочакваното развитие с последно усилие си пожелава:
- Искам един град, където да се наям и напия.
Речено сторено.
Човекът се наял и напил и вече ободрен си пожелал отново:
- Искам бордел, с всяка жена която си пожелая.
Речено-сторено, насреща му бордел.
Малко преди да влезе се зачудил, какво може да си пожелае още. В далечината видял кон.
И се сетил:
- Искам да имам оная работа на коня.
Влязъл в бордела избрал си всички жени, които си харесал. Започнал да се съблича и... всички умрели от смях. Защо? Заради оная работа на коня? Не, а защото конят се оказал кобила.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един хеви-метъл и един пенсионер седят на пейка в парка. Метъла си е пуснал уокмена, слуша "Iron Maiden" и се тресе целия - куфее. Вдига възторжено два пръста и вика на пенсионера:
- Брус Дикинсън!
Оня и той целия се тресе. Отговаря:
- Паркинсън!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момченце стои пред къщи и подсмърча. От тях се чува голям скандал. Минава съседка и го пита: 
- Пешко, какво става у вас? 
- Ами мама беше в командировка и като се върна донесе някакъв сифилис на татко и на комшията чичо Гошо. Сега тримата се карат... Или е донесла малко, или не го е разделила по равно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отишъл един да оправя някакви документи в едно учреждение и първото, което го питал чиновника било:
– Име, презиме и фамилия?
– Петдесет и Две и Половина.
– Име, презиме и фамилия, ако обичате!
– Петдесет и Две и Половина...
– Вие работа ли сте дошли да свършите или да се бъзикате с персонала, моля?
– Вижте, не съм дошъл да се подигравам с Вас. Просто, когато съм се родил, между фамилиите на майка ми и баща ми започнали големи караници, как да се казва първородният внук? На тази ли баба, на другия ли дядо, тъй ли, иначе ли и... накрая дядо ми, на татко бащата, им казал на всички лели, чичовци, вуйчовци, баби и дядовци, всеки да напише какво име предлага, да пъхнат листчетата в каскета на татко, той да ги разбърка и каквото извади - това ще е...
– И той?
– Ами той, пиян от радост, изтръгнал етикетчето с номера на каскета...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Монахиня спира такси на едно извънградско шосе. Сяда и казва къде отива. Таксито я закарва до там. Сметката е 300 лева. Монахинята казва, че няма никакви пари. Таксиметърджията казал, че може да си плати в натура. Монахинята обаче не била съгласна защото трябвало да остане девствена. Тогава таксиджията предложил да я опъне отзад и така ще си остане девствена.
След дълги увещания монахинята се съгласила. Опънал я таксиджията отзад, след което монахинята станала, пооправила се и слизайки от колата казала:
- Ей, блазе ви на вас, таксиметровите шофьори! Който си поискате, него чукате, а ние гейовете винаги трябва да се маскираме на монахини!
----------------------------------------------
Момче и момиче се любят в колата. По стъклото чука
полицай:
- Какво правите тук?
Момчето:
- Чукам приятелката си.
- Добре - казва полицаят. - Аз съм следващият.
- Това ми харесва. До сега още не съм чукал полицай...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Млада журналистка интервюира известен ловец, навършващ 100 години. 
- Моля Ви, разкажете за някой незабравим ловен излет? 
- Веднъж бях на лов в Азия - спомня си ловецът, но се замислил и се поправил Не. Не. Беше в Африка. Тогава бях млад, на около 25 години. Не. Не. Мисля че бях на 35 години. Щях да ловувам тигри. Не. Не. Лъвове. И както си вървях, пред мен изскочиха три лъва. Не. Не. Беше само един, но огромен. Лъвът ме погледна и… аз се насрах. 
Журналистката с разбиране: 
- Понятно е, все пак сте били в голяма опасност! 
- Не! Не! Сега се насрах…!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Багер закача последен модел Мерцедес. От колата излиза злобна мутра и гневно отваря вратата на кабината. Вътре седи огромен багерист, който едва се е побрал в кабината. Поглежда отвисоко мутрата и пита: – Кво искаш, бе? – Ами… имаш ли ключ 19? – Немам, аз до 27 ги завивам на ръка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що е секс на международно ниво: Разговор между Ангела Меркел и Путин: 
- Бавно свалям международните санкции от теб...
- Охо... Рублата започва да расте...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приятелката ми се учи да шофира...

Любимата изкара книжка, тъкмо когато се взехме. Такова каране не бях виждал – явно свидетелството е било издадено от инструктор, членуващ в съюза на слепите. Купихме си втора кола, че да не припарва до моята. Форд Сиера хечбек, едно и шест бензин, 85-та година. Страшен ръняк – изгнила отвсякъде, изтърбушен салон, за да дадеш на задна, трябва да включиш парното. Гумите – галоши, моторът хрипти като туберкулозно болен, форсираш ли го, се отваря багажника. За да завиеш наляво, първо трябва да навиеш волана половин оборот в дясно, искаш ли да поемеш надясно – пускаш задължително чистачките, инак не ще. Единият фар свети навътре към купето, другият в Космоса. Моята жена се влюби в първата си кола. Била страхотна: червена (всъщност ръждясала), спортна (защото е грохнала), миришеща на състезателно гориво (предният собственик се е опитал да я изгори)... С бъдещата ми годеница и таралежът Тихомир сядаме вътре за първо кръгче (тапицерията смърди на умрели койоти). Не ще да запали – вдигам капака. Ами тоя акумулатор е от кръщенето на баба ми. Имам един резервен в мазата. Слагам го – стойката му е счупена, но с една дъска и малко тел някак го заклещвам на положение. Втори опит – стартерът вие като магаре, раждащо носорогче. Коляновият вал превърта, а отзад излиза гъст чернобилски дим. Потегляме с грохот на бетонопробивна машина. Прави ми впечатление, че когато пуска касетофона или отваря прозореца, жената натиска съединителя. Така я били учили – винаги съединител. Откривам, че в жабката са свили гнездо стадо гарвани, а някъде отзад върлуват лисици. Радиото хваща само чалга станции, но нищо – пак се забавляваме. Леко ускорение – викам нажената да изпробва спирачките. Натиска ги с все сили. Браво, при скорост от 40 км/ч спирачният път е половин километър. Тръгваме по черно, та да не убием някого. Автомобилът трещи ужасно: губим задна лява врата, птиците отлитат, яйцата им се излюпват, лисиците търсят коланите на задните седалки. През запалката потича антифриз, а предният амортисьор се е показал сред чистачките (които работят само при дръпната ръчна). Стигаме рекичката. Колата угасва с тътена на малка водородна бомба. Взел съм ракия, два големи селски домата и сол. Тримата пием и си приказваме. Лъжа любимата, че в ония храсти съм намерил много интересна костенурка. Тя идва заинтригувана, знаейки, че няма никаква костенурка – върша си съвестно мъжката работа. Смрачава се. Тая барака изобщо не ще да запали. Наклаждам огън и убивам една умряла риба. Разглобявам седалките и ги слагам на топло. Вечеряме. Какво му трябва на човек – момиче с което се обичате, един верен приятел, ракия и цигари. Говорим до късно (Приятелят се нацепва като глиган и го скривам в жабката при пиленцата, за да не тръгне на пияна глава да търси любов, па и да не го изяде някой звяр). С жената търсим костенурката за последно. Заспиваме пред огнището завити с едно мухлясало одеяло. На сутринта Сиерата пак не ще да тръгне. Любимата предполага, че водната помпа не подава искра в накладките. Трябва да бутам до село – добре че има лек наклон надолу. Сега разбирам защо Форд първи са инсталирали отопление на задното стъкло – през зимата да не им мръзнат ръцете на тия, дето бутат. Жената стана отличен шофьор – тежък десен крак, добре разпънат среден пръст, използване на богат залеж от свирепи клетви...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мюлер прави идеологически тест на офицерите от Гестапо. Минава край тях и пита първия:
- Кажете едно число!
- 15 - отговаря офицерът.
- Защо точно 15, защо не 51?
Офицерът мълчи. Мюлер записва в досието му: "Истински ариец. Твърд характер."
Пита следващия:
- Кажете едно число!
- 26.
- Защо точно 26, защо не 62?
- Ако фюрерът заповяда, може и 62. - отговаря офицерът.
Мюлер записва: "Истински ариец. Верен на фюрера."
Пита следващия:
- Кажете едно число!
- 44.
- Защо точно 44?
- Защо не? 
- А, пак ли вие, Щирлиц!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някакъв отишъл при любовницата си и пише на авера си:
- Брато, покрий ме пред жена ми. Обади и се да и кажеш, че съм се напил у вас и съм заспал.
- Нямаш грижи брат, ти къде ще си?
- Ааа, при Пепа тая вечер, мъжа и го нямало...
- Ами добре, щото всъщност жена ти ти пише от телефона на тоя, който наричаш "брат", и той спи до мен...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В късна вечер мъж чул шумове от гаража си. Веднага отишъл да провери какво се случва и зърнал група крадци, които се промъкват в гаража му.
Веднага хванал телефона си и звъннал на полицията.
– Моля ви, елате веднага, в гаража ми има крадци!
– Моля изчакайте, в момента нямаме свободни автомобили, които да пристигнат до вас. Ще ви изпратим кола при първа възможност. – отговорили от полицията и затворили телефона.
Мъжът се притеснил, не знаел какво да прави. След малко се звъни в полицията отново:
– Здравейте, аз съм мъжът, който се обади за крадците в гаража преди малко. Не бързайте. Застрелях ги всичките!
Една минута по-късно на адреса пристигнали 6 полицейски коли и един хеликоптер.
Полицаите отворили гаража и видели крадците, които в този момент грабели вещите на мъжа.
– Стори ни се казахте, че сте ги застреляли? – казали полицаите.
– А на мен ми се стори, че казахте, че нямате коли…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много пиян в заведение вика сервитьора:
- Какво още ще поръчате?
- К...
- Кюфтета?
- К...
- Кебапчета?
- К..
- Карнобатска?
- К...
- Каберне?
- Криско ми пуснете!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване