Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

- Бързият влак за Перник ще отпътува в 17 часа от трети коловоз. За гражданите от Перник - от пета и шеста релса.

Срещат се двама стари приятели, отдавна не са се виждали.
- Как си? Къде си? Какво ново!
И единия започва да разказва история, която му се случила неотдавна.
- Изпращат ме в командировка. От Москва във Владивосток! С влак! Седем дни в едната посока! Но Фортуна не ме беше изоставила съвсем, в купето се случих с млада, красива жена. С помощта на бутилка коняк успях криво - ляво да я уговоря. И цяла нощ - страхотен с*кс! Но на сутринта оная като ревна:
- Аз съм омъжена! Имам чудесен мъж, много ме обича, а аз тук с първия срещнат...
Реве, та се къса! Гледах я безпомощен, гледах я, пък я прегърнах нежно през раменете и се разревах и аз...
- И после - какво?
- И до Владивосток - така! Е*ем се и ревем!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 25,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1773

• _nib_

8633

• ninov

2584

• нушо

3410

Барман към редовен клиент алкохолик:
- Ооо кръндек, ракиджос менте или гаражна мастичка, какво ще ексиш днес?
Пиянката треперещ:
- Ей садист, сипвай мастиката бе, какво ми се обясняваш?!
Управителят забелязал невъзпитаното отношение към клиента и направил забележка на бармана:
- Ей, в нашето заведение всички клиенти са равни, моля да се отнесете към господина с нужното уважение.
Барманът сконфузено към пиянката:
- Добър вечер Господине, бихте ли желали една студена мастичка?
Пиянката отговаря след кратка симулация на размисъл:
- Ох, сипете Господине, но да знаете, че едвам ма придумахте...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тя и той.
Той:
– Знаех си, че съм грозен, ама чак толкова не знаех, вчера като минах през Централна гара и прост*тутките се направиха, че чакат влака.
Тя:
– Твоето не е нищо, аз като вляза в банята и огледалото отстъпва две крачки назад от ужас...

15 любими реплики или кратък курс "КУЛТУРЕН ПРОСТАК":
1. Устата ще си отваряш при зъболекаря!
2. Още един сигнал от твоя локомотив и зъбният ти влак ще тръгне нанякъде!
3. Изсъхни, хербарий!
4. Не ме ядосвай, че вече няма къде да крия труповете... Шегувам се! Има още място.
5. Мълчи, жертва на пияна акушерка!
6. Така като те гледам, красотата няма да спаси света...
7. Може ли да минем на ТИ? Иначе ми е неудобно да ви шибна един.
8. Говорете, говорете... Аз винаги се прозявам, когато ми е интересно!
9. Скъпа не се плаши! Аз не съм огледало.
10. Какви дълги крака! Особено левия...
11. Още един такъв коментар по мой адрес и... ще е жалко, че баща ти се е потил...
12. Какво чакаш? Бързо бягаш или имаш резервна челюст в джоба?
13. Бих ви пратил нанякъде, но виждам, че родом сте от там...
14. Даааа.....Чернобил ти се е отразил.
15. Иди си лягай! Желателно е на релсите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дневникът на обикновения руснак:
- Днес станах както обикновено, сипах си двеста грама водка за закуска и пуснах телевизора да видя Путин. Вместо него обаче даваха Алла Пугачова. "Тоже неплохо", помислих си аз, допих водката, намигнах на портрета на Сталин на стената, облякох се и тръгнах за работа. Във входа срещнах съседа Серьога. "Крым наш!" - поздравих го аз. "Воистина наш!" - отговори той и извади една бутилка водка да полеем събитието. На улицата беше минус 50 градуса и ладата запали едва от втория опит. Подкарах я внимателно между дупките и мечките. Особено досадни бяха последните – като видят кола, тичат да си изпросят нещо за ядене. Уж кметът все обещава да направи нещо с бездомните мечки, но нищо не се случва и те все така си обикалят около кофите за боклук. После минах покрай една от най-голямите дупки, където на дъното лежи предишната ми кола. Впрочем, вероятно и двадесетина други. Местните власти чакат да паднат още пет-шест и като се напълни, после да асфалтират отгоре. Малко по-нататък ме чакаше полицейски патрул. По навик посегнах към калашника, но видях в ръцете на единия лека картечница и се отказах. Полицаите ми взеха десет долара, но почерпиха по една водка с кисели краставички, а служебната им мечка ми изтанцува ламбада. Разделихме се като приятели. На работа бригадирът беше купил пет бутилки водка и кило сельодка. Изпихме всичко, като пяхме песни за войната и за победата. После съм заспал. Привечер се събудих и тръгнах за в къщи. На улицата беше минус 70 градуса и дори мечките бяха с шапки и шалове. Помислих си, че е време да сложа зимните гуми. Вечерта най-после дадоха Путин по телевизията и аз отворих една бутилка водка по този случай. Стана ми малко студено, та слязох до мазето да подсиля малко ядреният реактор. Навремето го свих от военния завод, в който работех и сега не давам пари за отопление. Вярно, на няколко години трябва да му се сменя урана, но иначе си работи. Посвирих малко на балалайка, а после си легнах. Малко преди да заспя си напомних, че вече цял месец не съм ходил в мавзолея на Ленин…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жена отива при Конфуций и го пита каква е разликата между многоженството и полиандрията. Конфуций поставя пред нея пет чайника и пет чашки, след което налива чай от единият чайник в петте чашки, кара я да пийне по малко от всичките чаши и пита: 
- Как е? Харесва ли ти? 
- Да - отговаря тя. 
Философът налива от петте чайника в една чаша: 
- Пробвай сега! Харесва ли ти? 
- М-м-м, чудесно е!- възкликва жената. 
- Глупачка такава! - сърди се Конфуций.- Такава хубава притча изпорти...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Двама влакови машинисти си говорят.
- Вчера брат, малко преди Горна Оряховица на релсите една чисто гола брат, ама много яка!
- И какво стана?
- Ми какво, спирам влака. Слизам и като я подхванах, така както си беше гола... отпред, отзад, отпред, отзад...
- Чекай, чекай, малко! Как така директно бре!? Орално нещо нямаше ли преди това?
- Ми, не... не можах да открия главата в храстите брат...

Влак. Жега. В купето една жена си вее с полата.
Мъжът отсреща я гледал, гледал, па я попитал:
- Жено, що радиш?
Жената троснато:
- П*чку си ладим, тебе око не вадим...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В училище:
– Моят дядо през войната е бил партизанин.
– Моят е бил танкист!
– Моят е бил летец!!
– А пък моят дядо е бил електротехник.
Всички:
– А! Как така електротехник?
– Ми на каската му има нарисувани светкавици.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Среднощен влак на метрото. Само няколко последни пътници.
Стигат крайна спирка и машинистът:
- Крайна спирка! Моля, освободете вагоните!
Пиянде се пробужда и крещи:
- Вагони! Вие сте свободни!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя сняг ме кара да се чувствам машинист. Не че карам влак, но се движа по нек'ви коловози.

- Тате, тате, знаеш ли кой влак в България закъснява най-много?
- Не.
- Този, дето обеща да ми го купиш за Коледа преди две години.

Тя му беше скъпа!

За това си намери по-евтина!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В началото на изпита студентът се обръща към професора:
- И така, да видим сега на какво сте ме научили.

Висока заплата, почетна пенсия, какво друго му трябва на чиновника освен подкуп?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айнщан, Нютон и Паскал играят на криеница. Ред е на Айнщайн да брои, затова той закрива очите си и започва да брои до десет. Паскал бяга и се крие в храстите. Нютон начертава квадрат със страна един метър точно зад Айнщайн и застава в неговите очертания. Айнщайн приключва броенето, отваря очи, вижда Нютон и моментално извиква: „Нютон! Намерих те! Заплют си!“ Нютон се усмихва и отвръща: „Не си ме намерил. Намери Нютон на квадратен метър. Намери Паскал!“

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На гарата в Монтана. Мъж се опитва да качи един овен във влака. Възмутеният кондуктор се развикал:
- Къде си тръгнал с този овен, бе селянин?!?
- Селянин си ти... и това не е овен, а рушвет! Овенът учи право в София!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Двама познати на лафче:
– Ти някога изневерявал ли си на жена си?
– Какво говориш!? Смея ли? Ами, ако ме гледа отнякъде!
– Добре де, а на кръчма с приятели не излизаш ли, не се ли забавляваш?
– Не смея. Жена ми може да ме гледа отнякъде!
– Жена ти, жена ти... каква е жена ти?
– Снайперистка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Двама във влака. На единият му се приср*ло страшно, обаче за зла участ тоалетните във влака не работят.
Другият му влязъл в положението и му вика:
- Виждам, че положението е трудно... затова Ви предлагам... постелете един вестник, свършете си работата и после завийте и през стъклото. Аз ще се обърна.
От няма на къде зорлията постлал вестникът, а другият свалил стъклото, гледа навън и пуши.
Онзи се изтропкал, завил го и леко укорително:
- Принципно, може би знаете, че в купетата е забранено да се пуши...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Крикор се прибира ненадейно вкъщи и жена му го посреща гола. 
- Абе жена, ти що си гола? - пита Крикор. 
- Ами нямам какво да облека - рекла жена му. 
Ядосал се много Крикор и отворил гардероба. 
- Я виж колко много рокли имаш. Една рокля, две рокли, три рокли, здрасти Гарабед, четири рокли...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- И да знаеш, че може да съм последния ти влак!
- Аре, дигай ми са от главата, ма! Като че ли няма автобуси!

Пътуват в купето на влака - на едната седалка семейство с две деца, на другата Гошо от Мало Койнаре. По едно време Гошо казва:
- Господине, тези деца са близнаци, нали?
- Не, не са! - отговаря ония.
Жена му го гледа злобно.
След малко Гошо пак пита:
- Тия деца, нали са близнаци?
Мъжът отрича пак. След малко в коридора, като пушат по цигара, Гошо пак казва:
- Бе човек, кажи, че са близнаци тия дечица.
Мъжът отговаря троснато:
- Е нали виждаш, че не са, едното е на 3, другото е на 5 години. Защо питаш непрекъснато?
- Абееее, я не можем да си представим, че си е*ал два пъти тоя дзвер, затова питам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъж и жена си вечерят семейно и гледат новините. Мъжа тъкмо си налива втора чашка, когато почва следният репортаж: 
- В неотдавнашно България се нареди на 2-ро място в класацията по консумация на алкохол на глава на населението. Чувайки това, жената се обръща с презрителен поглед към мъжа си. Без да спре да си налива, мъжът отвръща: 
- К'во ма гледаш, ма! Правя к'вот мога!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Върви жена по улицата, гледа – лежи един мъж. Отива към него и пита:
– Господине, лошо ли ви е?
И чува отговор:
– Махни се, ма… Хубаво ми е…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пациент влиза при психиатъра, сяда нервно, вади няколко цигари от джоба си и с треперещи ръце пъхва 3-4 в устата си и две в ноздрите.
- Ясно, - казва психиатърът, мога ли да ви помогна с нещо?
- Можеш. Дай едно огънче!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване