Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Wankata

Положението в Украйна - част 3

Препоръчан отговор

Значи Украйна с парите за пенсиите купува оръжие от Запада, а Русия  била обричала пенсионерите на глад. Русата ми главица не го побира, но според мен на това му се вика адска гротеска.

Не, не позна. С тези пари Украйна финансира революционерите в Донбасс. За да натопи Русия, че тя е огранизирала всичко това.  ;)

Да напомня още веднъж, че не виждам никакви коментари във връзка с изплащането на пенсии в рубли, нито във връзка с интервюто, което пуснах. Тишинааа….

А колко камиони, натоварени с въглища, са отивали и са се връщали от Донбасс към Россия, няма нужда да коментираме. Много са!

Редактирано от мо_хи_ни (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Рано или поздно город Мариуполь станет частью Донецкой народной республики. Более того, ополченцы могут взять город без единого выстрела. Об этом сегодня на традиционном брифинге для журналистов сообщил глава ДНР Александр Захарченко.

«Мариуполь легко обойти, и силовики сами сдадутся, мы свободно можем это сделать, не обстреливая даже город», — подчеркнул премьер.
По заверениям главы ДНР, для ополченцев важна судьба жителей города, так как в населенном пункте проживают родственники ополченцев.
«Не надо делать из нас кровожадных зверей, которые будут уничтожать все, что есть на нашем пути», — заявил глава народной республики.
Политик сообщил, что на сегодняшний день силы армии ДНР включают 23 тысячи военных и еще порядка 30 тысяч находятся в резерве."    Това е с днешна дата от Новорусия.  Няма сепаратистите да обстрелват родния си град Мариупол - ще го обградят и подложат на обсада.   После Порошенко пак организирано и под строй ще пробва да изтегли подразделенията си - а за убитите кой ще мисли превантивно!?     Мариупол е важно пристанище за Украйна, но е рускоезичен град - украинците са само около 15 % и пак насила искат да задържат украинската власт там.  Няма да е още за много дълго - те не спазват споразуменията от Минк-2 и скоро пак ще атакуват като банда без команда.   После ще си доизсърбат надробената попара.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не позна. С тези пари Украйна финансира революционерите в Донбасс. За да натопи Русия, че тя е огранизирала всичко това.  ;)

Лесно е да мразиш....Трудно е да мислиш ;)

Редактирано от upili (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми, не е нормално, Нелка. Някаква адска гротеска е. Адска, защото са заложени животите на милиони невинни хора. Но на кой му пука? Путин си работи по тайната агенда, която има, и какво тук значи някаква си личност, когато е за благото на Россия? Вече плащат пенсии в руски рубли. Как, по какъв начин става това - никой от путлеристите дори не си задава този въпрос.

Така де, подготвя се бавно почвата за следващата анексия към Россия. Въпрос на време е само, ако украинците не затегнат нещата. Дори си мисля, че вече е късно, изтърваха и тази територия.

Украинците могат само да си затегнат оттук нататък само задните части, защото вазелина им също е в недостиг, въпреки подкрепата на ФАЩ и сие западни агресори .... А за ДНР и ЛНР, Киев може  да забрави ....когато хората там пледираха за федерция, хунатата се имаше за велика, и за силна, господарите им също.... а сега, ще имат само спомени за миналото, защото бъдещето им е просто прекалено черно.... малцина ще се гушат, мнозинството ще духат супата....

Да напомня още веднъж, че не виждам никакви коментари във връзка с изплащането на пенсии в рубли, нито във връзка с интервюто, което пуснах. Тишинааа….

А колко камиони, натоварени с въглища, са отивали и са се връщали от Донбасс към Россия, няма нужда да коментираме. Много са!

Защо в рубли се изплащали, ами защото май пак си закъсал с новините че ДНР и ЛНР въвеждат своя валута, за да са независими  ;)  и паспорти свои пуснаха , и така нататък, банки си изграждат ... ремонтират и пускат и шахтите и заводите... стига да не ги бомбардират хунтолоидите на Киев...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лесно е да мразиш....Трудно е да мислиш :wink12:

Правилно, трудно ти е. Не само на теб. Но от това на украинците не им става по-лесно.

Разпарчетосаха им държавата, разсипаха я за отмъщение, настроиха гражданите й едни срещу други да се избиват и мразят, да умират от глад и всичкото това, докато такива, като вас, буйно аплодират действията на Путин.

Отделно, я някоя умна главица да подскаже как Украйна да се отърве от лапите на Россия, ако не се обърне за помощ на Запад? Към кого би следвало да се обърне? 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо, осмисли ти какво си пуснала. Че едва ли си го направила. И тогава, дискутирай. :ph34r:  Показваш отново огромна некомпетентност. Още миналата година, от РФ започнаха да се транспортират въглища, към Донбас. По простата причина, че бандеровците обстрелваха мините, и много не работят и сега. А хората, трябва да се топлят. По тази причина, и руснаците пуснаха един консервиран газопровод, за да снабдяват хората от региона.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

..

Защо в рубли се изплащали, ами защото май пак си закъсал с новините че ДНР и ЛНР въвеждат своя валута, за да са независими   ;)  и паспорти свои пуснаха , и така нататък, банки си изграждат ... ремонтират и пускат и шахтите и заводите... стига да не ги бомбардират хунтолоидите на Киев...

Щом е така да не реват за пенсии. Мама Россия ще им плати за геройските усилия, няма се плашим и притесняваме излишно за тях.  ;)

Първо, осмисли ти какво си пуснала. Че едва ли си го направила. И тогава, дискутирай. :ph34r:  Показваш отново огромна некомпетентност. Още миналата година, от РФ започнаха да се транспортират въглища, към Донбас. По простата причина, че бандеровците обстрелваха мините, и много не работят и сега. А хората, трябва да се топлят. По тази причина, и руснаците пуснаха един консервиран газопровод, за да снабдяват хората от региона.

Така де, лека-полека анексията върви. И аз това казвам.

Аз говоря за въглищата от Донбасс към Россия. Не се прави на ударен, Духчо.

As UNIAN reported earlier, the OSCE has reported numerous cases since October 2014 that Russia has been withdrawing Ukrainian coal.

Read more on UNIAN:http://www.unian.info/politics/1059982-osce-trucks-full-of-donbas-coal-heading-for-russia.html

http://www.unian.info/politics/1059982-osce-trucks-full-of-donbas-coal-heading-for-russia.html

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правилно, трудно ти е. Не само на теб. Но от това на украинците не им става по-лесно.

Разпарчетосаха им държавата, разсипаха я за отмъщение, настроиха гражданите й едни срещу други да се избиват и мразят, да умират от глад и всичкото това, докато такива, като вас, буйно аплодират действията на Путин.

Отделно, я някоя умна главица да подскаже как Украйна да се отърве от лапите на Россия, ако не се обърне за помощ на Запад? Към кого би следвало да се обърне? 

Мдаам, скачаха скачаха, курабийки и кифлички хапваха, лалаликаха под аплодисментите на ФАЩ ( спонсориране също ) преврат направиха, война гражданска срещу своите съграждани започнаха... а сега могат само да се оплачат на негъра поп в белото домче дето така ги покрепяше и им даваше акъли .... а не на  руснаците в ДНР и ЛНР , както и на Путин и РФ, които все се опитваха да им налеят акъл в кухите майдански тикви.... 

П.С А ето и днешна новина във връзка с акъла на същата тази маймуна и ФАЩ-ската полиитика на хамериканосите...те трябвало да пишат световните икономически закони, а не другите... брех че самочувствие , Китай първата икономика в света не  , а те да....

http://russian.rt.com/article/86101

Редактирано от Sinbad_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Де са тези въглища вятърче? Само в твоята главица ли? ;)  Защото такова нещо няма, вятърче. Транспортираха се въглища от Русия, към Украйна. И то, на мнооого ниски цени. За да имат хората топло и светло. Нали знаеш какво е това? :ph34r:

Русия ще доставя 500 хил. тона въглища в Украйна на месец, съобщи руският вицепремиер Дмитрий Козак, цитиран от ТАСС. Целта е стабилизиране на производството на електроенергия в Украйна.

Доставките ще бъдат при преференциални условия – на същите цени като на вътрешния пазар в Русия, допълни още Козак. По негови думи вносът е поискан от украинска страна.

http://www.investor.bg/evropa/334/a/rusiia-shte-dostavia-vyglishta-za-ukraina-pri-preferencialni-usloviia-186342/

Какво стана сега? Уж Русия превзема Украна, пък и дава въглища и електричество, на вътрешни цени. Уж войски вкарва /според троловете и от двата пола/, пък субсидира Украйна. Няма да го осмислиш това, ясно е. Нито троловете, ще го разберат.

Редактирано от ghostBG86 (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мдаам, скачаха скачаха, курабийки и кифлички хапваха, лалаликаха под аплодисментите на ФАЩ ( спонсориране също ) преврат направиха, война гражданска срещу своите съграждани започнаха... а сега могат само да се оплачат на негъра поп в белото домче дето така ги покрепяше и им даваше акъли .... а не на  руснаците в ДНР и ЛНР , както и на Путин и РФ, които все се опитваха да им налеят акъл в кухите майдански тикви.... 

Напротив, акъл имат, но руският булдог ги е захапал и не ги пуска. И ги души бавно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив, акъл имат, но руският булдог ги е захапал и не ги пуска. И ги души бавно.

Акъл имат викаш колкото да слушкат Обонго.... иначе хич не ги слушат тиквите... то управление на държава не е като да крадеш и правиш гешефти, или продаваш г*за си и другите  заради лични интереси ....

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я някоя умна главица като теб да подскаже какво стана с всички държави дето твоя любим запад им помогна. Същото като с Украйна, само дето за там не можеш да виниш Русия. Явно в сравнение с други на мен мисленето ми е втора природа, колкото и да съм рус :) И такива умни главици като теб да вземат ли да се понапънат малко повече умствено, ама по-лекичко да не скъсат някой менискус и да си признаят, че ако любимият ти Запад не си пъхаше човката по цял свят, сега държавицата на хората нямаше да е разпарчетосана. И при толкова разпарчетосани държави по света да се загледат малко коя държава участва навсякъде. От мен жокерче- не е Русия.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.unian.info/politics/1059982-osce-trucks-full-of-donbas-coal-heading-for-russia.html

Хехе, укрите плачат за чужди въглища :D ... нали не искаха въглищата им, дори отказваха дда ги купуват с цел натиск над "сеперите " в ДНР и ЛНР, тогава защо реват защо същите сега търгуват въглища с РФ а ;) хахахахаха

Дори стигнаха дотам да купуват на инат много по скъп и некачествени въглища от на майната си, чрез хамерикански компании , а сега рев рев... ааа, нашите въглищааа.. къде са ваши бе тъпунгери, ваши са тези в Лвов и другаде, само че там май шахтьорите им нещо стачкуват ....

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Де са тези въглища вятърче? Само в твоята главица ли? ;)  Защото такова нещо няма, вятърче. Транспортираха се въглища от Русия, към Украйна. И то, на мнооого ниски цени. За да имат хората топло и светло. Нали знаеш какво е това? :ph34r:

Мхм, добре, Духче. Путин не краде украинските въглища.  :D

Я някоя умна главица като теб да подскаже какво стана с всички държави дето твоя любим запад им помогна. Същото като с Украйна, само дето за там не можеш да виниш Русия. Явно в сравнение с други на мен мисленето ми е втора природа, колкото и да съм рус :) И такива умни главици като теб да вземат ли да се понапънат малко повече умствено, ама по-лекичко да не скъсат някой менискус и да си признаят, че ако любимият ти Запад не си пъхаше човката по цял свят, сега държавицата на хората нямаше да е разпарчетосана. И при толкова разпарчетосани държави по света да се загледат малко коя държава участва навсякъде. От мен жокерче- не е Русия.

Ами, като гледам, на западните държави в Европа планът Маршал добре им се е отразил. За разлика от този на СИВ? :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак питам, как ги краде? Нали твърдиш нещо, айде докажи го. Показах ти, новината от миналата година. Какво количество въглища, от Русия идва. И както написах, няма да го рабереш. И се оказах прав. ;)

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, като гледам, на западните държави в Европа планът Маршал добре им се е отразил. За разлика от този на СИВ? :)

Хаха, доводите свършиха и минаваме сега на СИВ  и маршал от минали векове ;)  така де, това май остава като успокоение един вид, нищо че сега сме се посрали, важното е че в миналото еди какво си станало ....  :ph34r:  

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак питам, как ги краде? Нали твърдиш нещо, айде докажи го. Показах ти, новината от миналата година. Какво количество въглища, от Русия идва. И както написах, няма да го рабереш. И се оказах прав. ;)

Пуснах вече линк на английски. Ама и него не го виждаш, както и много други неща. Нали си одухотворен, предполагам, че си над тези неща?  :tongue2:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе и аз гледам на нас как ни се отрази разпадането на СИВ, ама само си гледам, въздишам и чакам на нас как ще ни се отрази планът Маршал ли, РанЪт ли, де да знам вече. Явно едните гледаме по източно, другите по островно :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха, доводите свършиха и минаваме сега на СИВ  и маршал от минали векове ;)  така де, това май остава като успокоение един вид, нищо че сега сме се посрали, важното е че в миналото еди какво си станало ....  :ph34r:  

Да, представяш ли си? Миналото е това, което е заложило основите на ситуацията сега. Очевидно западната половина на Европа дръпна, докато източната продължава да тъне в мизерия. 45 години социализъм по руски са това! Не следва да се подценяват.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пуснах вече линк на английски. Ама и него не го виждаш, както и много други неща. Нали си одухотворен, предполагам, че си над тези неща?  :tongue2:

За разлика от теб, гледам. И пак за разлика от теб, мисля. ;)  И пак казвам, говориш неща, дето изобщо не разбираш. А и за разлика от теб, не съм с вятър между ушите. :ph34r: И линка ти е от УНИАН, това че е на английски, не го прави по-малко украински. ;)

Редактирано от ghostBG86 (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За разлика от теб, гледам. И пак за разлика от теб, мисля. ;)  И пак казвам, говориш неща, дето изобщо не разбираш. А и за разлика от теб, не съм с вятър между ушите. :ph34r: И линка ти е от УНИАН, това че е на английски, не го прави по-малко украински. ;)

Да, но информацията е от международни организации, които са наблюдатели там, на място.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, представяш ли си? Миналото е това, което е заложило основите на ситуацията сега. Очевидно западната половина на Европа дръпна, докато източната продължава да тъне в мизерия. 45 години социализъм по руски са това! Не следва да се подценяват.

Да бе знам, през тези 45 години все 500-те години бяха виновни, а сега са виновни 45-те... мдаам... това е просто идеалното оправдание ;)  :ph34r:

Само дето реалността показва друго .... В Африка например,или Южна америка  където все разни западни планове осножно действаха .... за изтока да не говорим, там Китай са направо западнали ужасно ... тц тц тц... а за Виетнам пак е виновна комунизма, а не войната на ФАЩ там.... 

Да, но информацията е от международни организации, които са наблюдатели там, на място.

А ти чете ли какво казват те, че крадат въглища руснаците нали хахахаха ... или че просто отчитат засилен трафик и внос износ в двете посоки  :ph34r:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе знам, през тези 45 години все 500-те години бяха виновни, а сега са виновни 45-те... мдаам... това е просто идеалното оправдание ;)  :ph34r:

Не е оправдание, а исторически факт. Последствията от тези факти днес са видни. И ти не живееш в България. ;)  

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D  Какво са наблюдавали е едно, какво са написали от УНИАН, е друго. ;)  Те преди два месеца, бяха написали че холандците, са доказали кой е свалил самолета. Та холандците, трябваше да правят официално съобщение. И една твоя другарка, тук се позова на това, цитирайки УНИАН. ;)  Поне, не се ли учите, от грешките си?

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D  Какво са наблюдавали е едно, какво са написали от УНИАН, е друго. ;)  Те преди два месеца, бяха написали че холандците, са доказали кой е свалил самолета. Та холандците, трябваше да правят официално съобщение. И една твоя другарка, тук се позова на това, цитирайки УНИАН. ;)  Поне, не се ли учите, от грешките си?

Какви грешки, Духче? Ето ти линк и от OSCE: http://www.osce.org/om/132996

The OM continued to observe high numbers of dumper trucks transporting coal from the Luhansk region to the Russian Federation. As reported previously, the observers saw Russian Federation customs officers verifying that the trucks were empty while leaving the Russian Federation.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Anita Hristova Trifonova
      Ива Тодорова. «Back to Black» - Слепые прослушивания - Голос - Сезон 8
      стил - джаз, соул, фънк, рок, блус и R&B.

• от Анита Христова Трифонова
      https://www.youtube.com/watch?v=ZKu1J15ExQU
      Новые русские сенсации - "Наталья Поклонская. Путь на Родину" 
      http://peperutka.blog/tq-i-toi/2019/09/04/vnimanie-nagla-anti-bylgarska-akciia.1673144
       germantiger написа:
      глупости и лъжи 2030 ще има премного българи както по света, така и в България чудесен пример е детето на което съм кръстник на млада бг двойка
       БЪЛГАРИЯ Я РАЗРУШИХА РУСКИТЕ БЪЛГАРСКИ КОМУ ОНАНИСТИ ТЕ СЪЗДОДАХ МУТРИТЕ, ТЕ СЪЗДАДОХА ДРУГАРИТЕ НАЗНАЧЕНИ ЗА КАПИТАЛИСТИ С КУФАРЧЕТА
       БЪЛГАРИЯ Е КУРВАТА НА ТУРЦИЯ И КУЧКАТА НА РУСИЯ
       !!!!!!!!!!!!!!!!!
       sekirata - ПЪК моят стих и клип - "Загубен, прост народ как да те обичам" беше спрян и забранен?! Моето Е болка не друго. Защо админ не спи , когато се оплакват ОРГАНИЗИРАНО от мене точно тези , дето СА ЗА ОПЛАКВАНЕ? :))
      germantiger.blog.bg Сигурно и детето на което е кръстник така псува на българче, но това го допускат сайтовете наши уж бЪлгарски като блогбегето!
       !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
       3. germantiger - гяуриии 
      22:17
      И НАЙ-ВАЖНОТО

В БЪЛГАРИЯ НАЦИСТИ НЯМА

ВСИЧКО СА КОМУНИСТИ ПО ВЪРХОВЕТЕ

МАЙКА ВИ БУГАРСКА ДА ЕБА В ПОРОБЕНИЯ 5 ВЕКОВЕН ЦЪФНАЛ ГЪЗ.

sekirata -Умишлено всяване омраза на бълг.народ срещу Русия. Така сме по - лесна плячка.
      Парад победы 2018, который испугались показать на Западе! Полная версия!
      9 май -празник - Русия
      На безимянной висоте
      Смуглянка

9 май празник РУСИЯ - Лев Лещенко -День победы
      Мила Нитич - Нам нужна одна победа
      А.Х.Т.sekirata cekupama
      Денят на Победата е празник по случай победата на СССР над Нацистка Германия във Великата Отечествена война. Установен е с указ на президиума на Върховния Съвет на СССР от 8 май 1945 г. и се празнува всяка година на 9 май. Денят на Победата е официален неработен ден в Азербайджан, Армения, Белорусия, Казахстан, Киргизия, Молдова, Русия, Таджикистан, Туркмения, Узбекистан. През 2000 г.Кнесетът приема закон за ветераните от Втората световна войнаи оттогава Денят на Победата е официален празник в Израел.[2] Следва да се отбележи, че Съюзниците от войната честват на различни дати. Причината за това е разликата в часовото време и усложнената процедура по капитулацията на Германия. Затова в Европейския съюз и САЩ Денят на победата над Германия се празнува на 8 май, а в Русия – на 9 май.

• от Soviet Soldier
      Владимир Волфович Жириновски, краен руски националист и лидер на политическа партия ЛДПР, заяви в свое предизборно изказване, че Русия в момента технологически превъзхожда НАТО с 10 години и е готов да нанесе превантивен удар по САЩ и Европа, ако бъде избран за президент.

• Дарение

• Добави ново...