Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Wankata

Положението в Украйна - част 3

Препоръчан отговор

Сега не е негов ред да дежури, но споко, скоро ще се весне , дебне от засада и готви съкрушителни доводи и логика  :ph34r:

П.С  Та руске номер 2 , значи къде викаш пише на така добре познат твой енглиш че Путин краде въглищата на Донбас? да попитам пак, къде е КРАДЕ   :whist:

В поста ти с огромното цитиране ( немаше нужда, само съответен цитат или фраза е достатъчна )  не срещнах думата steal  или подобна за кражба, или незаконно придобиване, анексиране и така нататък 

https://www.kaldata.com/forums/topic/241082-положението-в-украйна-част-3/?p=3107731

Ах, той, милият, думата "кражба" търсел, иначе не било кражба?  :lol6:

Първо, ме обвини, че давам неточен цитат, че било от лъжливата украинска преса. После ме обвини, че лъжа, че нямало такова нещо в самите рапорти, а сега за капак това - никъде не пишело, че става дума за кражба?!

Еми, беден ми е речника. Няма такава дума, с която да опиша това явление. :wors:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ах, той, милият, думата "кражба" търсел, иначе не било кражба?  :lol6:

Първо, ме обвини, че давам неточен цитат, че било от лъжливата украинска преса. После ме обвини, че лъжа, че нямало такова нещо в самите рапорти, а сега за капак това - никъде не пишело, че става дума за кражба?!

Еми, беден ми е речника. Няма такава дума, с която да опиша това явление. :wors:

Ми ти говориш за кражба, твърдеше че така пишело дори ОБСЕ, а сега ,  нем, немало такава дума за съжаление, ама аз нали съм буквалист, и си представам разни нещица като чета с моа не добър англиУйски  , и не виждам целата картинка ... та така ...

Иначе въглищата са на укропитеците, и Ахметов ги продава незаконно, понеже така казал Киев, и така  били отбелезано от ОБСЕЕ и СИЕ.......разбрахме, спокойна ли си вече русокоске2 ;)  :ph34r:

П.С Давай слeдващото, че стана интересно :D

Редактирано от Sinbad_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко души тук със сложни и смешни  мисловни напъни пробват да ни убедят, че украинските руснаци нямат право да се бунтуват.    Те ще се умиротворят само в бъдещата Новорусия!     Украинците пък дори и автономност не искат да им признаят...   Скоро в ЕС всички реалности ще бъдат осмислени по различен начин.  И тогава Турчинов, Порошенко и Яценюк пак с Путин ще се оправдават - защото не признават причини в себе си.  Военнопрестъпници са си те!  Накрая и САЩ ще се усетят - като в случая с ИДИЛ.

Редактирано от attj (преглед на промените)
  • Харесва ми 9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иначе въглищата са на укропитеците, и Ахметов ги продава незаконно, понеже така казал Киев, и така  били отбелезано от ОБСЕЕ и СИЕ.......разбрахме, спокойна ли си вече русокоске2 ;)  :ph34r:

Демек кражба. Русия фактически подпомага разграбването на Украйна. И никой нищо не прави. А вас това дори ви кефи?! Що за хора сте?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко души тук със сложни и смешни  мисловни напъни пробват да ни убедят, че украинските руснаци нямат право да се бунтуват.    Те ще се умиротворят само в бъдещата Новорусия!     Украинците пък дори и автономност не искат да им признаят...   Скоро в ЕС всички реалности ще бъдат осмислени по различен начин.  И тогава Турчинов, Порошенко и Яценюк пак с Путин ще се оправдават - защото не признават причини в себе си.  Военнопрестъпници са си те!  Накрая и САЩ ще се усетяат - като в случая с ИДИЛ.

Мислиш че ФАЩ не са наясно ли :D... Много добре знаят те каква надробиха, и защо, а обществеността им там е лесна за манипулиране, както и на запад... но и там напоследък губят битката , и затова и паниката за повече пари за пропаганда сред разни особи техни ... мдаам...

Демек кражба. Русия фактически подпомага разграбването на Украйна. И никой нищо не прави. А вас това дори ви кефи?! Що за хора сте?

ъъъъъ   :ohmy: .. след английския , да нямаш проблем и с българския???  структура на изречение, това онова, граматика, подчинено, главно , смисъл на изречението .... за правопис не претендирам

Това го казвам , защото видно е че нещо се пообърка в това какво аз казах и имах предвид, в изречението което си цитирала 

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давай по кротичко де. От доста години любимото ми четиво са кандидатстудентските бисери, но не очаквах, че точно тук ще се ръсят нон стоп на килограм. Поне ми остава успокоението, че не само студентите в България не са в час със себе си и със света около тях. Ама си ме гложди, че макар и от чужбина са си наши, и нашето модерно образование ги е изучило така :)

П.П. И аз искам да попитам- а вие що за хора сте. Толкова хора изгинаха по цял свят и в Украйна заради вашите демократи, а вие продължавате да се скъсвате да изопачавате нещата. Съвест и демокрация маи нямат допирни точки.

Редактирано от upili (преглед на промените)
  • Харесва ми 9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забрави съвест от такива....въпреки и сълзливите опити на уж покрусени от трагедиите в Украйна  разни тука лица от женски пол... 

А в момента руснаците май ще забранят още стоки за импорт- медицинско оборудване и лекарства  .... сами ....което обезпокоило запада в лицето на ФАЩ, ЕС, Канда и Япония.. май програмата им за собстено производство и независимост от доставки чужди напредва...

http://russian.rt.com/article/86123

А саудитите ще се  съюзяват с Израел, само и само да направят сечено на Иран, под давление на ФАЩ.... мдам, продажници ....само не знам после как ще ги гледат в мюсюлманския свят ..

http://russian.rt.com/article/86195

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В ефира на радио Sputnik политологът заявява: „Руският президент е прав като казва, че натиск заради кризата в Украйна се оказва изключително спрямо Москва. В същото време Западът се отнася изключително търпеливо и грижливо към Украйна, което довежда до втвърдяване на позициите и още по-силна непримиримост на украинските власти при изпълнение на Минските договорености” – казва Шулце в ефира на радиото.

Докато в Украйна действат незаконни въоръжени формирования, профашистки групировки като Десен сектор” и други подобни армии на олигарси, в страната няма да има стопроцентова гаранция за мир.

http://www.blitz.bg/news/article/331414

И докато на власт е Народен фронт. С ръководители, командири на същите тези батальони.

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Европейците са безсилни, с вързани ръце. Мисля, че Русия изпревари НАТО по отношение на модерни оръжия. А никой в Европа не иска война. Затова и ситуацията се проточва болезнено толкова време. За много неща се мълчи в официалната западна преса. Като например за системата, използвана от Русия при атаката на Доналд Кук. Опитват се да стоят настрана и да не всяват паника, че май-май са напълно беззащитни при една евентуална военна атака от Русия.

Но това са само мои предположения. 

Благо казва, че американските оръжия са по добри. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забрави съвест от такива....въпреки и сълзливите опити на уж покрусени от трагедиите в Украйна  разни тука лица от женски пол... 

А в момента руснаците май ще забранят още стоки за импорт- медицинско оборудване и лекарства  .... сами ....което обезпокоило запада в лицето на ФАЩ, ЕС, Канда и Япония.. май програмата им за собстено производство и независимост от доставки чужди напредва...

http://russian.rt.com/article/86123

Вчера го каза Путин. Ще развиват, собствените си фармацевтични компании. И не само тях. Определено, ще се възползват руснаците, от тази ситуация. А разни специалисти във форума, вещаеха апокалипсис, в икономиката им. :D

Редактирано от ghostBG86 (преглед на промените)
  • Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаме си нова мантра, така каза Благо...  :D  ... значи  ето кой бил таратора с магданоз на троловете  :ph34r:

П.С Време е ЕС да спре да се подчинява на ФАЩ, според френски политик 

http://www.blitz.bg/news/article/331483

„В ситуацията с Украйна е крайно важно европейците да разберат: те са поотраснали и не са длъжни да се подчиняват на агресивната дипломация на американците или да следват империалистическата политика на САЩ” – отбелязал Ланг."

• Харесва ми 9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Яценюк назвал Украину победительницей. Здрав ли е този човек?   Вижте  http://www.utro.ru/articles/2015/04/16/1241267.shtml  

Польский генерал отрёкся от поддержки Украины - спомни си за избитите от бандеровците поляци    http://www.regnum.ru/news/polit/1916399.html

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Яценюк назвал Украину победительницей. Здрав ли е този човек?   

Да. Спряха путлерорашистите. Сега москалята нямат полезен ход. Цугцванг, както казва Гари Каспаров !!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново поредното доказателство че  чукча не читател, чукча писател.... казах аз че дебне, и ще изръси поредната логика и умотворение   :no-no: .. а после имали право на мнение, и се водело дебат ... ех....

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да. Спряха путлерорашистите. Сега москалята нямат полезен ход. Цугцванг, както казва Гари Каспаров !!!

Бывший командующий Сухопутными войсками Польши отметил, что «у Украины нет такого военного потенциала, который мог бы побороть сепаратистов».  Затова  при съотношение 5 към 1  нищо не успя да се случи в полза на УА.   Москалята чакат да бъдат атакувани и ще контраатакуват хохлите.Мариупол ще бъде следващ чувал.   Те воюват за родна земя, Реджеп!  Аз вече ще игнорирам мисловни напъни без смисъл.

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те воюват за родна земя, Реджеп!  

Не позна. Руската армия воюва на украинска територия. Това не им е родна земя. Родната им земя е в Русия. Те воюват за исконно руска земя. Казва се исконно руска, защото не е руска, но я искат !!!

В този смисъл, цяла Украйна е исконно руска. И зомби ящика така ги омайва !!!

Редактирано от Реджеп Иведик (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Благо казва, че американските оръжия са по добри. 

Благо, който уважавам, изказва личното си мнение по този въпрос. Ти такова имаш ли или се чудиш каква простотия да напишеш. Реално човек като нас, не може да знае такива работи, за да ги коментира. Нали каза, че си завършил воено морска академия. Не са ли те учили на общообразователни предмети поне?Напиши нещо интелигентно, та да хареса и на двете страни, а не "като свършат доводите, почват обидите" и още куп глупости, които даже не умееш да ги напишеш правилно.Ама вие май наистина карате на дежурства, както спомена "Синбад" Сега ли ти започна смяната?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не позна. Руската армия воюва на украинска територия. Това не им е родна земя. Родната им земя е в Русия. Те воюват за исконно руска земя. Казва се исконно руска, защото не е руска, но я искат !!!

В този смисъл, цяла Украйна е исконно руска. И зомби ящика така ги омайва !!!

Не им трябва другата Украйна на руснаците - там ще имат спорове  и проблеми поляци, унгарци и румънци с украинския краен национализъм. Ако бандеровците продължат да са на власт в Украйна. За българите в Одеско е по-добре да са в Новорусия.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реално човек като нас, не може да знае такива работи, за да ги коментира. 

Аз знам, че хора като вас не могат да знаят такива работи. Тук сме на едно мнение !!!

За българите в Одеско е по-добре да са в Новорусия.

Само дето май забрави да ги питаш те какво мислят...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз знам, че хора като вас не могат да знаят такива работи. Тук сме на едно мнение !!!

Само дето май забрави да ги питаш те какво мислят...

Ти си само един ПРОС селянин и нищо повече! Аз го казвам и не се притеснявам от това.Гламав, до безобразие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давай по кротичко де. От доста години любимото ми четиво са кандидатстудентските бисери, но не очаквах, че точно тук ще се ръсят нон стоп на килограм. Поне ми остава успокоението, че не само студентите в България не са в час със себе си и със света около тях. Ама си ме гложди, че макар и от чужбина са си наши, и нашето модерно образование ги е изучило така :)

П.П. И аз искам да попитам- а вие що за хора сте. Толкова хора изгинаха по цял свят и в Украйна заради вашите демократи, а вие продължавате да се скъсвате да изопачавате нещата. Съвест и демокрация маи нямат допирни точки.

Съжалявам, но аз не деля хората на този принцип, на който го правите вие. Нямам никакви политически пристрастия, нито съм член, на каквато и да било партия. Имам само психическа непоносимост към тиражирани лъжи. А вие тиражарите значително количество на ден, предимно по адрес на потребителите, чиято гледна точка не съвпада с вашата. Знам, гадно ви е, че не можете да ни теглите по един куршум и да ни затворите устите, но пък можете да се научите с течение на времето на по-добри обноски.  :D

...

Я, още един готин пост за бисерите.  :D

Редактирано от algor (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Съжалявам, но аз не деля хората на този принцип, на който го правите вие. Нямам никакви политически пристрастия, нито съм член, на каквато и да било партия. Имам само психическа непоносимост към тиражирани лъжи. А вие тиражарите значително количество на ден, предимно по адрес на потребителите, чиято гледна точка не съвпада с вашата. Знам, гадно ви е, че не можете да ни теглите по един куршум и да ни затворите устите, но пък можете да се научите с течение на времето на по-добри обноски.  :D

Я, още един готин пост за бисерите.  :D

От такива като теб, които пикаят клекнали и го цедят между вълна, един мъж акъл никога не взема. Ясен ли съм кифло гламава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С този си пост описваш точно вашата групичка със значителното количество тиражирани лъжи и непримиримост към останалите. Бях пуснал едно линкче, но май ти е по изгодно да го удариш на лирични отклонения отколкото да го коментираш. За кои ли път вече става това :)

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждам че немалко съфорумци не могат да водят цивилизован спор. Темата се заключва за известно време с надежда духовете да се успокоят

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Anita Hristova Trifonova
      Ива Тодорова. «Back to Black» - Слепые прослушивания - Голос - Сезон 8
      стил - джаз, соул, фънк, рок, блус и R&B.

• от Анита Христова Трифонова
      https://www.youtube.com/watch?v=ZKu1J15ExQU
      Новые русские сенсации - "Наталья Поклонская. Путь на Родину" 
      http://peperutka.blog/tq-i-toi/2019/09/04/vnimanie-nagla-anti-bylgarska-akciia.1673144
       germantiger написа:
      глупости и лъжи 2030 ще има премного българи както по света, така и в България чудесен пример е детето на което съм кръстник на млада бг двойка
       БЪЛГАРИЯ Я РАЗРУШИХА РУСКИТЕ БЪЛГАРСКИ КОМУ ОНАНИСТИ ТЕ СЪЗДОДАХ МУТРИТЕ, ТЕ СЪЗДАДОХА ДРУГАРИТЕ НАЗНАЧЕНИ ЗА КАПИТАЛИСТИ С КУФАРЧЕТА
       БЪЛГАРИЯ Е КУРВАТА НА ТУРЦИЯ И КУЧКАТА НА РУСИЯ
       !!!!!!!!!!!!!!!!!
       sekirata - ПЪК моят стих и клип - "Загубен, прост народ как да те обичам" беше спрян и забранен?! Моето Е болка не друго. Защо админ не спи , когато се оплакват ОРГАНИЗИРАНО от мене точно тези , дето СА ЗА ОПЛАКВАНЕ? :))
      germantiger.blog.bg Сигурно и детето на което е кръстник така псува на българче, но това го допускат сайтовете наши уж бЪлгарски като блогбегето!
       !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
       3. germantiger - гяуриии 
      22:17
      И НАЙ-ВАЖНОТО

В БЪЛГАРИЯ НАЦИСТИ НЯМА

ВСИЧКО СА КОМУНИСТИ ПО ВЪРХОВЕТЕ

МАЙКА ВИ БУГАРСКА ДА ЕБА В ПОРОБЕНИЯ 5 ВЕКОВЕН ЦЪФНАЛ ГЪЗ.

sekirata -Умишлено всяване омраза на бълг.народ срещу Русия. Така сме по - лесна плячка.
      Парад победы 2018, который испугались показать на Западе! Полная версия!
      9 май -празник - Русия
      На безимянной висоте
      Смуглянка

9 май празник РУСИЯ - Лев Лещенко -День победы
      Мила Нитич - Нам нужна одна победа
      А.Х.Т.sekirata cekupama
      Денят на Победата е празник по случай победата на СССР над Нацистка Германия във Великата Отечествена война. Установен е с указ на президиума на Върховния Съвет на СССР от 8 май 1945 г. и се празнува всяка година на 9 май. Денят на Победата е официален неработен ден в Азербайджан, Армения, Белорусия, Казахстан, Киргизия, Молдова, Русия, Таджикистан, Туркмения, Узбекистан. През 2000 г.Кнесетът приема закон за ветераните от Втората световна войнаи оттогава Денят на Победата е официален празник в Израел.[2] Следва да се отбележи, че Съюзниците от войната честват на различни дати. Причината за това е разликата в часовото време и усложнената процедура по капитулацията на Германия. Затова в Европейския съюз и САЩ Денят на победата над Германия се празнува на 8 май, а в Русия – на 9 май.

• от Soviet Soldier
      Владимир Волфович Жириновски, краен руски националист и лидер на политическа партия ЛДПР, заяви в свое предизборно изказване, че Русия в момента технологически превъзхожда НАТО с 10 години и е готов да нанесе превантивен удар по САЩ и Европа, ако бъде избран за президент.

• Дарение

• Добави ново...