Премини към съдържанието
adersa

Волен Сидеров с нов среднощен скандал в София

Препоръчан отговор

Има ли тема за референдума на Слави? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Кико написа:

Има ли тема за референдума на Слави? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, algor написа:

Мерси. Така е като ме мързи да разглеждам темите от форума. Все пак темата е стара, а решението за референдума бе прието тия дни. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вожда  на три море... телевизии

Едновременно.

http://www.faktor.bg/smotanyatzi/74992-volen-siderov-se-poyavy-na-zhivo-ednovremenno-v-tri-televizii.html

Пи-ар акцийка разбира се. Но защо толкова  наивно направена ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Едновременно.

http://www.faktor.bg/smotanyatzi/74992-volen-siderov-se-poyavy-na-zhivo-ednovremenno-v-tri-televizii.html

Саботират го. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 2 часа, miro20 написа:

Едновременно.

А що не каза важното, което бе споменато от Сидеров? А именно, че е предложил на Симеонов и Каракачанов разговор за обща кандидатура на изборите. Аз винаги съм бил за това - обединение на всички национални партии...още от времето на БНРП, БНДП, ОПТ и ВМРО  в началото на деветдесетте. Все едно какво цели Сидеров, но това е правилният път - помирение. Защото е тъпо хора с едни и същи идеали да се обиждат, плюят и ненавиждат. Само един пример. Виж политическите теми в тоя форум. Всички ние, дето пишем против теб и още трима-четирима, сме гласували за различни партии или поне сме симпатизанти на различни. само че тук във форума, където никой не знае кой какъв е или си затваря очите, сме обединени. Какво повече да говоря? Разединението е изкуствено, провокирано от хора като теб и в реалния политически живот. Сещаш се за какво говоря - тролове, провокатори, агенти на чужди разузнавания.

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, A.com написа:

Саботират го. :)

Имам по простичко обяснение - просто неособенно интелигентния му електорат когато цъка между телевизиите, поне по някоя ТВ да му се появи в екрана насреща. :)

Същия този електорат едва ли ще забележи че е едновременно "лайв"по няколкото канала :)  Но ще запомни че го е видял.

Няма как да е саботаж - просто агресивна реклама.

преди 6 минути, Кико написа:

е предложил на Симеонов и Каракачанов разговор за обща кандидатура

Плъховете търсят стабилна земя за следвщаи избори. И надежда че хората ще забравят золумите и простотиите които са натворили.

И познай какво - Да, хората наистина забравят, да, това е печеливш ход, да, овцете пак ще гласуват за тях.

преди 9 минути, Кико написа:

Защото е тъпо хора с едни и същи идеали да се обиждат, плюят и ненавиждат.

Пропускаш един малък момент - тези хора са доказали че идеалите им нямат нищо общо с патриотизма, национализма, а на пиедестал са финикийските знаци.

Като ще даваме примери ... дали има по света националистическа партия, която пред своя флаг да слага чужд ? и чиято кампания да се прави с чужди пари и лобиране ??

Само от този факт ми се повръща  .

Как мислиш , дали ще  пратят Кобзон да им прави кампанията ?

Spoiler

/ъъъ.. айде да не поглеждам и твоя аватар, дето гордо гордо чужд флаг закрива българския....ти за патриот ли се мислиш ? националист ? ?? /

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май някои ги е доста страх от подобно обединение. А обединение трябва да има, защото съединението прави силата. А Миро нека си плюе. Само това ще му остане...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Кико написа:

А що не каза важното, което бе споменато от Сидеров? А именно, че е предложил на Симеонов и Каракачанов разговор за обща кандидатура на изборите. Аз винаги съм бил за това - обединение на всички национални партии...още от времето на БНРП, БНДП, ОПТ и ВМРО  в началото на деветдесетте. Все едно какво цели Сидеров, но това е правилният път - помирение. Защото е тъпо хора с едни и същи идеали да се обиждат, плюят и ненавиждат. Само един пример. Виж политическите теми в тоя форум. Всички ние, дето пишем против теб и още трима-четирима, сме гласували за различни партии или поне сме симпатизанти на различни. само че тук във форума, където никой не знае кой какъв е или си затваря очите, сме обединени. Какво повече да говоря? Разединението е изкуствено, провокирано от хора като теб и в реалния политически живот. Сещаш се за какво говоря - тролове, провокатори, агенти на чужди разузнавания.

хаха. Тия описани от тебе да се обединят? А баснята  за ловеца и враните знаеш ли я? То всъщност непрекъснато я наблюдаваме в нашата политика с всички политически сюзи де. Обединяват се да награбят власт и после като (което неизбежно идва в светлината на различните им интереси) почнат да дърпат на различни посоки и всичко се срива.

Та така, разединението определено не е изкуствено. Аз примерно не съм съгласен с много от мненията на вас "обединените". Всеки който е срещу вас ли ще наречеш трол и провокатор?

Обединение си трябва, ама точно то не може да бъде изкуствено, щото както се вижда не е трайно..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обединението е задължително. Всичко друго е в интерес на мафията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, flare написа:

Тия описани от тебе да се обединят?

Май не гледаш телевизора. Те всички са за Русия. Те са априори обединени бре !!! И не само те и ДПС и БСП и АБВ и Д21.

Ти не помниш ли как Лютви Наместан, с последни сили се скри у турското посолство да не го гръмнат доганларите ???

Редактирано от Реджеп Иведик (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, flare написа:

Обединяват се да награбят власт и после като (което неизбежно идва в светлината на различните им интереси) почнат да дърпат на различни посоки и всичко се срива.

Именно.

Сега само що не се разцелуват двамата : https://www.webcafe.bg/newscafe/politika/id_1539604361

Да припомним обаче  :

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, flare написа:

хаха. Тия описани от тебе да се обединят? А баснята  за ловеца и враните знаеш ли я? То всъщност непрекъснато я наблюдаваме в нашата политика с всички политически сюзи де. Обединяват се да награбят власт и после като (което неизбежно идва в светлината на различните им интереси) почнат да дърпат на различни посоки и всичко се срива.

Та така, разединението определено не е изкуствено. Аз примерно не съм съгласен с много от мненията на вас "обединените". Всеки който е срещу вас ли ще наречеш трол и провокатор?

Обединение си трябва, ама точно то не може да бъде изкуствено, щото както се вижда не е трайно..

Аз не вярвам да се обединят, но ми се ще. Това е различно. За мен е безсмислено хора, които уж милеят за българското, да се плюят повече, отколкото примерно се плюят с ДПС. Отлично разбирам, че всеки човек си има собствено виждане върху нещата от живота. Това сигурно зависи от средата, в която живее, от това, което са го учили, от собственото аз, което е за или против обществото/общественото мнение/я и какво ли не. Не наричам всички провокатори, тролове и така нататък, но тук във форума си има такива. Както виждаш, аз пиша  за политика веднъж на 2-3 седмици. Не съм женен нито за тоя подфорум както 3-4 тарикати тук, нито пък искам да спечеля нещо от писанията си за някаква кауза. Не. Аз ако исках да работя за кауза, щях да работя за някоя партия. Но не го правя и няма да го направя. Смятам, че е глупаво да изпълнявам партийни поръчения. Също така смятам, че няма партия в България, която да има точно моите виждания за нещата. Щото аз съм и либерален заедно с това, че ми е присърце и националната идея. А като каже някой че е либерален, го оприличават с парти като ДПС и тем подобни, които се смятат за либерали.  Обаче ми харесва идеята партиите на Сидеров, Каракачанов и Симеонов да действат заедно, а защо не и да се обединят. аз виждам обединението в издигане на друга кандидатура за ръководител на обединениет, не на сегашните лидери. Може би все пак Каракачанов става за обединител...поне в очите на хора като мен. Другите двама си имат лични дразги и не се контролират винаги. А да не се контролираш винаги и да си лидер, не е добре. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Кико написа:

За мен е безсмислено хора, които уж милеят за българското, да се плюят повече, отколкото примерно се плюят с ДПС...

Обаче ми харесва идеята партиите на Сидеров, Каракачанов и Симеонов да действат заедно...

Може би все пак Каракачанов става за обединител..

Уж е ключовата дума. Ако милееха за България нямаше да се удрят в гърдите и да казват кой е по-патриот, ами щяха да действат.  Дето @Мойра цитира една поговорка тия дни, да перифразирам, не ги гледай к'во говорят, а к'во правят.

Сидеров - едно нещо различава истинският националист от този дето паразитира на национална идея и това е общият враг. Почне ли някой да ти разправя как ако изгониш турците, циганите руснаците или американците или каквото и да е там щото те са виновни за всичко и така ще ти се решат всичките проблеми - значи е от вторите. Справка историята - близка и далечна.

Каракачанов - тоя човек по едно или друго време се е обединявал с абсолютно всички основни партии (проверявах). Не знам как може да вярваш, че има някакви принципи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, flare написа:

Уж е ключовата дума. Ако милееха за България нямаше да се удрят в гърдите и да казват кой е по-патриот, ами щяха да действат.  Дето @Мойра цитира една поговорка тия дни, да перифразирам, не ги гледай к'во говорят, а к'во правят.

Сидеров - едно нещо различава истинският националист от този дето паразитира на национална идея и това е общият враг. Почне ли някой да ти разправя как ако изгониш турците, циганите руснаците или американците или каквото и да е там щото те са виновни за всичко и така ще ти се решат всичките проблеми - значи е от вторите. Справка историята - близка и далечна.

Каракачанов - тоя човек по едно или друго време се е обединявал с абсолютно всички основни партии (проверявах). Не знам как може да вярваш, че има някакви принципи.

Ами аз преди съм го казвал. За мен националната идея си е национална идея. Аз нямам общи виждания на 100% с никой, смятащ се за националист. Но това не означава, че трябва да съм вълк-единак, нали? По принцип винаги гласувам не за личности и партии, а за националната идея. Видя ли, че партия предава България по начин, който аз смятам за недостоен и подъл, то бягам от такива партии. Общо взето 95% от партиите в България са такива - робуват на чужди интереси. И тук въпросът е на кои интереси трябва да робуваме ние, щото както казах, няма как България като мен да е вълк-единак и да робува на някакви собствени интереси. На това му викат егоизъм. Сега...обвинявате Сидеров, че робувал на чужди интереси. Ами то Боко и всички други с него или около него робуват на такива, включително и така наречените "демократи", които не са ни повече ни по-малко кандидат робовладелци. Просто, спорът е безсмислен. Безсмислено е и да си мислим, че трябва да гледаме само собствения си интерес. Щото който гледа на метър от носа си, обикновено се спъва рано или късно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Кико написа:

Ами аз преди съм го казвал. За мен националната идея си е национална идея. 

Ок, ама това значи ли, че ако някой непознат каже аз съм националист и ти веднага ще скочиш да гласуваш за него? Щото инак трябва да има нещо повече, трябва да знаеш какво горе долу представлява тая идея за теб, какви точно национални интереси искаш да се защитават. Какво искаш да се оправя и как точно... Щото всички искат всичко, ама сиренето е с пари.

Относно гледането на собствения интерес - това го правят политиците - не мога да си представя как ние може да "гледаме собствения си интерес", гласувайки за една или друга партия... Че коя точно прави нещо конкретно и специално за теб?

Редактирано от flare (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, flare написа:

Ок, ама това значи ли, че ако някой непознат каже аз съм националист и ти веднага ще скочиш да гласуваш за него? Щото инак трябва да има нещо повече, трябва да знаеш какво горе долу представлява тая идея за теб, какви точно национални интереси искаш да се защитават. Какво искаш да се оправя и как точно... Щото всички искат всичко, ама сиренето е с пари.

Относно гледането на собствения интерес - това го правят политиците - не мога да си представя как ние може да "гледаме собствения си интерес", гласувайки за една или друга партия... Че коя точно прави нещо конкретно и специално за теб?

Така е, няма да скоча да гласувам за всеки. Аз затова и изначало бях против разцепването на Атака и образуването на НФСБ. Никога не съм симпатизирал на тая партия, но често гледам с интерес някои техни предавания по СКАТ. Просто елиминирам плявата, където се оплюва тоя и оня и се съсредоточавам върху информацията, въпреки че може да е и фалшива. Няма как да знаем кое е истина и кое не и не само по телевизии като Скат и Алфа, а изобщо.  Аз през живота си съм гласувал само за две партии. За втората почнах да гласувам, когато първата просто престана да съществува :)  И както казах, гласувам за националните идеи, а не за това, кой каква политика изповядвал и какви пари очаквал. Парите са си проблем на всеки индивид и всеки се справя както може и както смята за достойно. Ако достойнството му е под нулата, естествено, че ще си изкарва парите и по такива начини, за каквито намекваш. Не м,ога да бъда съдник на никого - нито на теб, нито на Миро, нито на който и да е друг, изкарващ парите си по определен начин. Стига да е законен, няма проблем.  Ще ти кажа защо гласувам за национални партии и по-точно за само две в новия ни политически живот. Гласувам, защото не искам гласът да е глас в пустиня. Тоест, искам да се говори и за България, а не само за това, колко добре е в Евросъюза, колко са напред Щатите и как трябва да затворим АЕЦ, за да стигнем ЕС и Щатите. Хм. Затворихме ги, но по-скоро се отдалечихме от стандарта в тогавашния ЕС, а не се приближихме. Вместо това ни вдигнаха тока и вече ако човек се отоплява зимата с тая енергия и иска да му е поне 20 градуса в стаите, ще трябва да се раздели с една брутна минимална заплата, каквато получават повечeто хора в България ( България не е София за тия, които не са разбрали).  Та ето за това гласувам и винаги ще гласувам за партии, които твърдят, че националните идеи са приоритет. Но не национални идеи, свързани с превземането ни от чужди консорциуми и компании, свързани с чужди интереси, а простички, български идеи, та били те и някой да реши да възобнови производството на Правец, електрокари, цимент, тежко машиностроене, автомобилостроене и така нататък. И всичко това с български капитал, излязал от нашите джобове, а не с кредити от чужди банки и капитал от чужди компании. Простичко е, нали? Простичко като идея. И никой не може да ме убеди, че българинът е мързелив, неук и не иска да работи. Не е така. Българина иска да работи, да получава пари, да се обучава, но много фактори му пречат. На първо място чужди правителства и компании. На второ място, родни олигарси или айде, да си го кажем направо - родни мафиоти. Това е. Разкарва се мафията във вид на олигарси, разкарва се чуждото влияние, целящо да изцеди България и българите и сме ОК! Толкова ли е сложно? Да, ще сме зависими винаги от някой. Но не всеки отвън иска да ограби труда и ресурсите ни, доколкото ги има. И точно там е проблема - да намерим тоя, който просто иска сътрудничество, а не грабеж! И 90% от партиите ни сътрудничат точно с подобни грабители - и чужди и собствени. Ето затова винаги ще бъда националист, макар и не толкова твърд, щото нямам нищо против нито негри, нито турци, нито цигани, нито американци и руснаци...стига разбира се всичко да е на открити начала а не под масата. 

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, flare написа:

Няма веднага да гласува за него. Дори и вие непросветлените сте просветлени и усещате, че национализма няма себеприрода. За него националист е този, който е за Русия. И не само за него. Сякаш не четеш темите във форума.

Дай боже да са малцинство, че да не могат да ни натресат Рашко с миризливите ботуши.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо много ти куца логиката. Точно национализма има себеприрода. И на първо място е България. Чак след това идва отношението към великите сили.

И вземете се уточнете със смърфа, а и със себе си, сега под руски ботуш ли сме или не, защото в темата за президента той твърди така, а ти харесваш този му коментар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Кико написа:

Толкова ли е сложно?

Сложно е. Защото преди всичко трябва да се вгледаш в себе си .

Обиждаш отново с намеци за "платения Миро" , симпатизираш на още по големи гамени с още по големи обиди, не си виждаш аватара, а ми говориш за "обединение" ,  национализъм и патриотизъм ?

Национални интереси ? среиозно ?

Отделно от намеците ти за АЕЦ , скъпия/евтин/ ток  , и т.н. все в духа на популизма, наложен и за съжаление, вече вкоренен в мозъка  от една определена пропаганда/знаем коя/   и липсата на елементарна икономическа обосновка.

преди 6 часа, Кико написа:

стига разбира се всичко да е на открити начала а не под масата

Това е добра насока. Замисли се кои фирми работят под масата, и кои бягат от България. Първите обикновенно са турски и руски , вторите - западни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ncl написа:

И на първо място е България.

И тогава що скачате като ущипани моми, ако някой намекне, че руснаците не са слънцето и въздуха за всяко живо същество ?

Кой освен вашата клика защитава други чужденци изобщо, за да не говорим за чувствата и страстта, с които вие защитавате рашистите.

Това ме кара да се опасявам. И то доста сериозно да се опасявам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

И тогава що скачате като ущипани моми, ако някой намекне, че руснаците не са слънцето и въздуха за всяко живо същество ?

Това си е твоя измислица, внушение, лъжа. Както искаш го приемай. Поредната глупост като тази, че Валери Симеонов и ДПС са рашисти, което е така само в твоята глава. А много ясно, че ще се защитават рашистите. Ти кой искаш да защитаваме? Американските или турските мекерета, които ги нападат?! На всяко действие си има противодействие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, ncl написа:

Това си е твоя измислица, внушение, лъжа. Както искаш го приемай. Поредната глупост като тази, че Валери Симеонов и ДПС са рашисти, което е така само в твоята глава. А много ясно, че ще се защитават рашистите. Ти кой искаш да защитаваме? Американските или турските мекерета, които ги нападат?! На всяко действие си има противодействие.

Не виждаш ли че кръгозора ти е толкова наблизо , че чак се спъваш в него ?

Вдигни малко очи .

Погледни в по реални хоризонти .. например ... случайните сделки на другаря ви от ДПС Пеевски с руския монополен проект ЮП .

Погледни Р.Овч. за какво лобира,  и в кой управителен надзорен съвет е ... и как тази фирма - Лукойл е монополист на нашия пазар...

Погледни Атака с какви пари се финансира, и защо /о анатема, гнус ме е да го кажа/ една националистическа партия развява чужд държавен флаг .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вожда в папараци :):)

http://www.btv.bg/video/shows/paparaci/videos/kak-minava-edin-den-na-volen-siderov.html

Пак пререкания с милиционер, този път завършили с ръкостискания и любезности :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване