Премини към съдържанието
adersa

Волен Сидеров с нов среднощен скандал в София

Препоръчан отговор

Днес, докато се чудех на какво основание депутатите имат имунитет(ако някой знае ще съм му благодарен да сподели), по БТВ показаха как Цецка Цачева и ГЕРБ ще инициират(ама каква готина думичка) промяна в Конституцията, с която имунитета на депутатите да отпадне. А дано се случи, та подобни екземпляри да бъдат съдени още при първите им подобни прояви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес, докато се чудех на какво основание депутатите имат имунитет(ако някой знае ще съм му благодарен да сподели), по БТВ показаха как Цецка Цачева и ГЕРБ ще инициират(ама каква готина думичка) промяна в Конституцията, с която имунитета на депутатите да отпадне. А дано се случи, та подобни екземпляри да бъдат съдени още при първите им подобни прояви.

А дано. Само да не стане после...за едни може, за други не :)  Аз обаче много бих се радвал, ако осъдят истинските престъпници на момента, истинските разпространители на дрога и контрабандни стоки и истинските мафиоти, дърпащи конците. Но нали се сещаш, че това няма да стане   никога. Колко  хубаво би било цялото население на държавата ни да отиде в пандиза и там да си направим нова държава. Щото нали пак се сещаш, че всички сме малко или много престъпници, заслужаващи поне няколко месеца затвор. Я за превишена скорост, я за някоя публична псувня, я за нещо друго. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дано. Само да не стане после...за едни може, за други не :)  Аз обаче много бих се радвал, ако осъдят истинските престъпници на момента, истинските разпространители на дрога и контрабандни стоки и истинските мафиоти, дърпащи конците. Но нали се сещаш, че това няма да стане   никога. Колко  хубаво би било цялото население на държавата ни да отиде в пандиза и там да си направим нова държава. Щото нали пак се сещаш, че всички сме малко или много престъпници, заслужаващи поне няколко месеца затвор. Я за превишена скорост, я за някоя публична псувня, я за нещо друго. 

Ами, то трябва за всички да може, иначе смисъла малко се губи.

И аз бих се радвал да осъдят истинските престъпници, ама както и американците, работещи в тяхната си Агенция за борба с наркотиците казват - "ако наркотиците изчезнат, ще останем без работа".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой смята, че е нормално да се посяга на невинни хора,  може да отиде да се прегледа!

Малко коментари, изразяващи народната любов... 

Големия мъж, дето налита да бие жени, започна да гледа като плюшено мече след една тупаница..

Малко тупалки му вкараха.... завиждам му на човека,какъв ли кеф му е доставил този тупаник в лицето на най-голямата отрепка в България! Малко му е боя на този нещастник!

Човека се бори за гласове. Колко луди хора го харесват тоя клоун ... и точно след тази изява вероятно ще спечели още симпатизанти.

Срещат се мнения на хора, подкрепящи и защитаващи тоя, интересното е, че пишат едно и също нещо под статиите, клиповете, т.е това са едни и същи хора.

Редактирано от Blue ':^) (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още едно потвърждение, че нещо намирисва в цялата история от снощи: първо, "Нова Телевизия" се озовава на мястото на събитието в самото му начало; после пристигат студенти от други университети, които не желаят да кажат как са се озовали там; сега и това:

Човекът, ударил Сидеров: Не го видях в тълпата

Айде, бе. Него не видя, а полицаите и тях ли не забеляза? Или ей така просто ръката ти се отплесна да мине между тях и да удари Сидеров? Не че не си го заслужава, ама това като обяснение е обратното на острото...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде, бе. Него не видя, а полицаите и тях ли не забеляза? Или ей така просто ръката ти се отплесна да мине между тях и да удари Сидеров? Не че не си го заслужава, ама това като обяснение е обратното на острото...

Може човека да се е спънал... :rolleyes: ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То аз не се сещам за "народен" "представител", който да не трябва да бъде съден. Ама нито за един!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още едно потвърждение, че нещо намирисва в цялата история от снощи: първо, "Нова Телевизия" се озовава на мястото на събитието в самото му начало; после пристигат студенти от други университети, които не желаят да кажат как са се озовали там; 

Казаха как са се озовали там. Така както се е озовал Христо Мутафчиев. А в началото е имало малко студенти, в НАТФИЗ се правят репетиции вечерно време.

Нормално е студентите да реагират, да се подкрепят,  като се има предвид, какво е правил на 23.10.15.

Алцек — каза хан Кубрат, — вземи сега само едно копие и опитай да видим можеш ли го счупи.

Младият хански син се усмихна, грабна едно копие, огъна го и то изпращя.

— Вземи сега всичките на сноп и опитай да видиш можеш ли ги строши, когато са заедно?

Алцек грабна всичките копия, опря ги до коляното си, напъна мускулестите си ръце, огъна се цял, пот като град рукна от челото му, ала не можа да ги строши.

— Видите ли — дигна се със светнали очи хан Кубрат, — ако разделите България на пет, всеки от вас ще бъде силен, колкото беше силно едното копие. Ако бъдете заедно, никой враг не ще може да ви съкруши.

http://chitanka.info/text/3402-zavetyt-na-han-kubrat

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочети ми още веднъж горния пост и поста от снощи. Внимателно.

Говоря за студенти от други университети, които в неделя вечер просто няма какво да търсят там, за такива като тоя с отплесналата се ръка и за 30-35 годишни "студенти", които също се виждаха в прякото предаване. За най-малко втори път някой се възползва от това, което се случва.

Оня душевноболният отива "да извършва проверки", ама и конкуренцията от съседната болнична стая не спи - появява се по късна доба и по малките часове светкавично. Ми да. Няма нищо по-нормално от това, някой да ти се обади в 10 вечерта или 2 през нощта да отидеш да протестираш.

И ти отиваш, щото е най-нормалното нещо на света.

:D

12036412_987540241303762_616626054158557

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочети ми още веднъж горния пост и поста от снощи. Внимателно.

Не съм ви разбрал, извинявам се.  Възможно е да е имало и такива хора, които са били "поръчка" както охраната и оператора на тоя. На всеки би трябвало да му е ясно, че се е търсило медийна сензация. 

Дано да премахнат имунитетите,  или всичко ще си остане по старо му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"В политиката няма нищо случайно.Ако нещо се случи, то така е било замислено." Франклин Д. Рузвелт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

почвам с това че след няколко часа гледане на телевизия пред масата може да правя правописни грешки...

Кой ненормален човек по времето когато би трябвало да го дават по телевизията от НДК да обяснява колко са спечелили, ще иде в НАТФИЗ да търси медийна популярност. Със същия успех щеше да мине през тв екипите пред двореца на културата и да обясни колко са порочни изборите. Можеше и повече от 2 часа да е медийна звезда.

Вярно че театъра е вечерно мероприятие... ама чак пък толкова ученолюбиви студенти... в неделя, изборен ден, нещо не ми се връзва.

Вярно че във века на информацията медиите са навсякъде, изпреварват полицията и линейките. Ама в България ли бе, още не съм видял репортери с хеликоптер...

Вярно че депутатите имат имунитет... ама другите около тях. Тая полиция що не остави Волен Сидеров сам, т.е. сам с полицаите?

Лично на мен ми се струва че Волен отиде да изнесе театрална лекция на студентите, със съдействието на медиите, и отвлече вниманието от нещо.... което не знам какво е...но има хора които могат да подскажат, тук във форума.

Ако не се сещате, пуснете пресконференцията на ДПС, към края. Обърнете внимание на отговора на Лютфи Местан защо правят пресконференция на практика на другия ден след изборите.

пп. Нямам нищо против Атака, нищо против ГЕРБ и всички управляващи, по скоро съм фен на някои от тях.

Редактирано от gaffer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още едно потвърждение, че нещо намирисва в цялата история от снощи: първо, "Нова Телевизия" се озовава на мястото на събитието в самото му начало; после пристигат студенти от други университети, които не желаят да кажат как са се озовали там; сега и това:

Човекът, ударил Сидеров: Не го видях в тълпата

Аз не бях гледал случката, но преди час я видях по БНТ. Наистина, оня му нанесе тупалка, както се казва по народному :)  От коментарите ви тук вчера останах с впечатление, че Сидеров е ударил полицай. Но на мен в репортажа Сидеров ми се стори много спокоен, не както сме свикнали да го виждаме на други места, примерно в парламента и около парламента, даващ интервщта на журналисти.  А тоя, дето го удари твърди, че не го е удрял. Дори каза, че може да е монтаж, щото правили такива. Егати монтажа.Всичко станало бързо, за две минути. Случайно бил там, щото имал работа в 9 часа вечерта. Случайно и бил кандидат за депутат. Леле мале, ако го бяхте избрали тоя рокер с тупалките, днес парламента нямаше да е същия, хаха. Ама като тръгнмете да защитавате някой, направете си поне справка кой е и защо удря. 

"В политиката няма нищо случайно.Ако нещо се случи, то така е било замислено." Франклин Д. Рузвелт

Е, докторе, и ти ли бе Бруте....почна с конспиративните теории :P  Ако някой тук и където да било по света може да направи нещо замислено в политиката и да не се осере, евала!

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От коментарите ви тук вчера останах с впечатление, че Сидеров е ударил полицай.

Явно не си в час със събитията. Сидеров удари регионалния шеф на дирекция полиция в София ,когато направи така наречената акция срещу клек-шопа преди няколко дни ,в който "уж" се продавали наркотици. Не ме питай дали изобщо това му е в задълженията. Върни няколкко страници назад да се информираш :)

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То аз не се сещам за "народен" "представител", който да не трябва да бъде съден. Ама нито за един!

Хаха, да. И не само народни представители. Всеки от  нас заслужава в пандиза минимум за 6 месеца. Особено тия, които по една или друга причина пропуснаха казармата. Айде някой шефер да си признае, че никога не е карал със 150, което си е за затвора. Или  айде някой полицай да си признае, че не е имал склоняване към подкуп и си е затворил очите.  Сега една случка с един полицай в 22.40  вечерта преди 4-5 години. Прибирам се и ме спира за превишена скорост 32 км/ч в града ( всъщност, отдавна ограничението на тоя участък вече е вдигнато с 20 Km/ч). Подавам документите и понеже съм от тия мирните и тихите, се шашнах малко. Човека ми вика, ще ти взема книжката за един месец, ама си прибери тия пари. А ся де, аз пари не съм му давал, те си бяха при документите и аз му дадох да си избере който иска от документите ми. Значи, това е съдебен казус. Аз ли давам подкуп или полицая си затваря очите? Всъщност нямаше нито едното  нито другото, но един външен наблюдател би казал друго. Та така, невинен и аз и полицая в затвора, нищо че нито той е виновен, нито аз. Но представете си,, че има някой бръмбар с очи и уши наоколо. Ко прайм ся?

Явно не си в час със събитията. Сидеров удари регионалния шеф на дирекция полиция в София ,когато направи така наречената акция срещу клек-шопа преди няколко дни ,в който "уж" се продавали наркотици. Не ме питай дали изобщо това му е в задълженията. Върни няколкко страници назад да се информираш :)

Аз говоря за снощи и това, което видях. А за оная случка...сравняваш със снощната тупалка :) Изненадвам се от разпенилите се лузъри. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Hit... :D

http://www.hitvolen.com/

Скъсаха го от базици. 

Заглавие от vbox7 :

Волен Сидеров: " Готов съм за мач с Кличко!!! " / VBOX7

siderov-glok.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, докторе, и ти ли бе Бруте....почна с конспиративните теории :P  Ако някой тук и където да било по света може да направи нещо замислено в политиката и да не се осере, евала!

Прекалено бързо и експедитивно Борисов и Цацаров решиха да инициират промени за депутатския имунитет.

Просто няма как да повярвам, че чак толкова са се възмутили и едва ли не "спонтанно" са го решили това.

Волен си го знаем - маша е в ръцете на този, дето плаща повече и е готов всичко да продаде само и само да е около властта. Винаги си е бил такъв, още от журналист в "демокрация". Него изобщо не искам да коментирам, както и случката от снощи.Ударът му дойде абсолютно ненадейно - личеше по лицето му . Дори и да е искал сдърпване с полицията и медиен скандал не очакваше удар.

И не, не съм доволен, че се стигна до там да се бие един депутат.

Не съм съдия да отсъждам кой крив и кой прав, кой заслужава бой и кой не.

Защото днес удрят Волен, утре ще бият Иван Костов, вдругиден нищо няма да им попречи да удрят по мен, по теб и по когото си искат !

Въпросът на който не мога да си отговоря засега е кой накара Волен да изиграе този цирк в НАТФИЗ и каква е целта на занятието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би тази: http://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/bulgaria/2015/10/26/2636958_pravitelstvoto_shte_harchi_rekordno_mnogo_dogodina/ - това означава още дългове, и вътрешни, и външни. И нови данъци, за тях вече писахме в друга тема. Отделно се появиха твърдения, че ГЕРБ и в момента лъже за бюджетния излишък и всъщност пари няма. Ама на кого му пука, важно е какво ще стане с Волен, и що да се обсъждат тия работи, като има кой да обсъжда ударил ли е някой Волен, или не. Свалянето на имунитета е хубаво, ама само на пръв поглед. Така много бързо и удобно в бъдеще ще може да бъде отстраняван всеки неудобен кандидат за каквото и да е. Арестуваш го за 24 часа, през това време раздухваш нещата по медиите, и после го пускаш. След няколко дни пак. И така.

За да покрие разточителството си, държавата ще изземе през данъци повече от бизнеса и потребителите - около 1.5 млрд. лв., и ще натрупа още нов дълг, с който да покрие и планирания дефицит от 1.8 млрд. лв. Бюджетният дефицит ще бъде около 2% от БВП, или с 0.5 процентни пункта по-малко от заложения в средносрочната бюджетна прогноза.

Има и едно скандално предложение на финансовия министър - летище София да бъде отдадено на концесия, като очакваният приход от 600 млн. лв. да се получи еднократно и така да бъде изхарчен моментално.

Тази година финансовият министър записа в Закона за бюджета 10% по-ниски разходи за заплати и осигуровки, но ведомствата отказаха да се съобразят с това и дори някои настояваха за още пари. В крайна сметка бюджетът за 2015 г. ще бъде актуализиран, а почти всички министерства ще получат допълнителни пари за персонал, вместо да свиват разходите.

И така нататък.

ПП. Информацията е станала известна днес. Случката с Волен случайно е от снощи. А може и още неща да има, циркът е твърде голям да е само това, и започна твърде рано - още от клекшопа.

Тук има и други разни издънки, които не е желателно да се коментират много-много: https://www.kaldata.com/forums/topic/234127-всичко-за-кабинета-борисов-2/?page=29

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросът на който не мога да си отговоря засега е кой накара Волен да изиграе този цирк в НАТФИЗ и каква е целта на занятието.

за какво е изигран цирка за мен остава на заден план,но начина по който е изигран ме отвращава!не мога да намеря дума-брутален,вулгарен,простотия!освен Волен,който е най-коментиран,вижте действията и думите,деблищината на другите участници-оная министърка,другите около нея,полиция,охранители,фенове,медий и др.отврат!самонадеяни,охранени боклуци без грам мозък и всичко това в центъра на София!кой крив,кой прав-незнам,но за мене всичко е талаш!искам да живея в България,но всичко ме отвращава!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за какво е изигран цирка за мен остава на заден план,но начина по който е изигран ме отвращава!не мога да намеря дума-брутален,вулгарен,простотия!освен Волен,който е най-коментиран,вижте действията и думите,деблищината на другите участници-оная министърка,другите около нея,полиция,охранители,фенове,медий и др.отврат!самонадеяни,охранени боклуци без грам мозък и всичко това в центъра на София!кой крив,кой прав-незнам,но за мене всичко е талаш!искам да живея в България,но всичко ме отвращава!

Ами така е, вече ни мислят едва ли не за олигофрени и каквото кажат - ние имаме право само да им вярваме... Нема такава държава. Тъпанарите вече не се стараят да си маскират тъпанарките номера. Медийните шефове вече дотолкова са завладели новините, че като режисьори вече не си правят труда и да гримират артистите...

Нямам думи.

Редактирано от gaffer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прекалено бързо и експедитивно Борисов и Цацаров решиха да инициират промени за депутатския имунитет.

Просто няма как да повярвам, че чак толкова са се възмутили и едва ли не "спонтанно" са го решили това.

Волен си го знаем - маша е в ръцете на този, дето плаща повече и е готов всичко да продаде само и само да е около властта. Винаги си е бил такъв, още от журналист в "демокрация". Него изобщо не искам да коментирам, както и случката от снощи.Ударът му дойде абсолютно ненадейно - личеше по лицето му . Дори и да е искал сдърпване с полицията и медиен скандал не очакваше удар.

И не, не съм доволен, че се стигна до там да се бие един депутат.

Не съм съдия да отсъждам кой крив и кой прав, кой заслужава бой и кой не.

Защото днес удрят Волен, утре ще бият Иван Костов, вдругиден нищо няма да им попречи да удрят по мен, по теб и по когото си искат !

Ами докторе, аз отвреме навреме гледам телевизията на Атака, но много рядко. Обикновено в неделя вечер гледам повторението на това, което са давали  в неделя и по-точно предаването на Сидеров. Та там си имат всяка седмица една рубрика за наркотиците, медикаментите и изобщо за опиатите. Има един коментатор там, на който не му помня името, но всяка седмица засяга някаква тема за наркотици или лекарства. За последно, преди тоя скандал в клекшопа, засегнаха темата за едно лекарство на една много голяма американска корпораация, от което са зависими много американци и от което годишно умират 15 000 доколкото помня. Това е повече дори от тия, дето умират по пътищата. Става  въпрос за  едно болкоуспокоително, което за щяло и нещяло се препоръчва на американците и то от лекарите. За най-дребното - болкоуспокояващо. И лошото според тях е в това, че то има пристрастяващо действие, действа като кокаина, но доста по-забавено. Хората, вземащи това болкоупокояващо се пристрастяват с времето. Това лекарство на тая корпорация незнайно защо се продава и в България. Както и да е, тук докторите не изписват за щяло и нещяло болкоуспокояващи, за разлика от щатите. само не си мисли, че преразказвам това, което са казали в предаването на Сидеров. Не, те даваха документален филм за една американка, която се е захванала да съди тая компания, защото сина и починал след пристрастяване.  Друга тема, която засягат, са разните опиати, давани на американската армия по време на различни войни и операции.  Общо взето всяка седмица се засяга някакъв наркотик и се обяснява до какво води. Явно от там Сидеров се е вживял или по-скоро тоя, дето  му обяснява в предаването го е подтикнал да се заеме "сериозно" с нещата. По принцип няма нищо лошо някой да се захване с дрогата и тия, дето я разпространяват и употребяват. Сега какви са мотивоте на Сидеров сам да взема нещата в ръцете по такъв начин не знам. Би трябвало да има и други начини, но ако наистина полицията в София се подчинява на  някой, аз не виждам как тоя проблем с дрогата може да се разреши със сигнали или по някакъв друг, легален начин. То ако можеше, управата щеше да се захване. Само че тя не го прави. Вместо това се хвали, колко контрабанда била заловена на границите. Е, тя заловена, ама тая дето влязла тук с тихото съгласие на управляващите, какво правим?

Що се отнася до боя и ударите...тук нещата се преувеличават. Сидеров  се обвинява за това, че нанесъл телесни повреди, което е смешно. Едно блъскане се приравнява с удар. Видя се снощи какво е това удар - дясно круше точно в центъра. Ей на това му се вика умишлен удар и то як. За мен дори имаше вероятност от тежка телесна повреда, нокаут и дори убийство, ако нацели противника точно. Обаче тоя неграмотен рокер, кандидат за депутат, е обвинен в нанасяне на лека телесна повреда. Ало. Как така приравнявате мощно дясно круше в центъра с побутване? Сигурен съм, че Волен щеше да му покаже ако не бе хванат от двама полицаи. Това, да удряш човек, задържан от полицията...на практика е опит за убийство. За какъв чеп ти ще се нахвърляш върху трима човека, двама от които полицаи? Ами ако удариш полицая? Блюстителя на закона? Толкова ли си сигурен в дясното си круше? И какъв мъж си да удряш беззащитен човек? Няма значение депутат или не. Сещате ли се за побоя над Енимехмедов от депутати? Какво стана?  Но онова наистина бе побой. Какво прави държавата ни? Наказа ли ония типове от ДПС? Ще накаже ли сега тоя? 

Аз нагоре в темата писах за това, как се купуват гласовете на моите комшии - циганите, част от които се смятат за турци. Та доста голяма групичка бе засечена в деня на изборите по черноморието. И после се чудете, как кмета на Бургас има над 80%  гласове, как ГЕРБ размазвал. Ами ей така размазва - разселвайки гласоподаватели. Тия дни никой не се появи в нашата махала да раздава по 30 лева. Защо ли? Защото са ги раздали по черноморието. 

И докторе, забеляза ли как снощи всичко се въртя около случката със Сидеров и как се ниглежираха случките с продадените/купените гласове? Аз остана озадачен, как една партия, събираща 2-3 %, се оказва в центъра на вниманието и как други партии, събиращи над половината гласове са извън вниманието на журналистите! Моля? Кога е било това? Кога големият победител е бил така пренебрегнат в името на един скандал, разраснал се благодарение на медиите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато атовете се ритат, магаретата страдат. 

От 2005 година Атака чак сега разбра че в клекшопа и в НАТФИЗ има наркотици .Чак сега разбраха ,че в Студентски град няма ни една библиотека ,а на всяка крачка заведение

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато атовете се ритат, магаретата страдат. 

От 2005 година Атака чак сега разбра че в клекшопа и в НАТФИЗ има наркотици .Чак сега разбраха ,че в Студентски град няма ни една библиотека ,а на всяка крачка заведение

Прочети поста ми над твоя. Не говори, без да си информиран. Ако си гледал предаванията на Сидеров ще знаеш, че тия неща се разбраха  и разбират постепенно напоследък. Има си хора, които разучават тия истории. няма как всичко в нашата държава да се  знае от първия ден. Ако човек живее като мен, никога  не е вземал  наркотици и не дружи с хора, вземащи такива, откъде ще знае къде се продават? Ти може и да знаеш, щото имаш познати или самият ти си пробвал. Но как един политик да знае, след като не е пробвал и след като негови познати не са  пробвали? Всъщност, господоина, коментиращ  темите за наркотиците в телевизия Алфа, имам чувството, че самият той се е зобил преди време, но след това се е отказал. Поне така намекна в едно предаване. Та Сидеров научава от него разни неща. Дори по време на своето предаване,  той  не знае нищо за наркотиците, а другия обяснва ли обяснява. та ето ти логичния отговор защо Атака чак сега научава за клекшопа. 

Волен верно щеше да му покаже ама го спрахя полицаите пу.

bolen.jpg

Така е, всеки уважаващ себе си мъж щеше да му покаже на това дрогирано рокерче, кандидат за депутат :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочети поста ми над твоя. Не говори, без да си информиран. Ако си гледал предаванията на Сидеров ще знаеш, че тия неща се разбраха  и разбират постепенно напоследък. Има си хора, които разучават тия истории. няма как всичко в нашата държава да се  знае от първия ден. Ако човек живее като мен, никога  не е вземал  наркотици и не дружи с хора, вземащи такива, откъде ще знае къде се продават? Ти може и да знаеш, щото имаш познати или самият ти си пробвал. Но как един политик да знае, след като не е пробвал и след като негови познати не са  пробвали? Всъщност, господоина, коментиращ  темите за наркотиците в телевизия Алфа, имам чувството, че самият той се е зобил преди време, но след това се е отказал. Поне така намекна в едно предаване. Та Сидеров научава от него разни неща. Дори по време на своето предаване,  той  не знае нищо за наркотиците, а другия обяснва ли обяснява. та ето ти логичния отговор защо Атака чак сега научава за клекшопа. Така е, всеки уважаващ себе си мъж щеше да му покаже на това дрогирано рокерче, кандидат за депутат :)

На един народен представител не му е работа да изследва,да разследва,да  се саморазправя ,да взима  мерки ,да предприема акции ,да арестува,да съди ,да се бие,да клевети,да псува,да нанася телесна повреда .Народен представител не е професия,не е бизнес .

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване