Премини към съдържанието
adersa

Волен Сидеров с нов среднощен скандал в София

Препоръчан отговор

............. гледам в неделя вечер повторението на  часът на Сидеров.......

Тоя даже повторенията гледал...

боже боже....

Нали разбираш колко глупости избълва за някоко реда ? 

Нима си мислиш че някой тук защитава наркотици или безакцизен алкохол ???

Но сам си отговори - точно по малките магазинчета ли са големите контрабандисти ? Така ли трябва да се борим както тъпия надрусан Вожд го прави ?? Точно пък той ли ще го прави ???

Дискредитирана купена путинска персона нямаща нищо общо с българщината и национализма, нямаща нищо общо с каквато и да е борба, камо ли с алкохола и наркотиците ???

Айде бегай от тука!

Не ти харесват линковете , нали ? От истината боли :) 

Къде да бягам ? във форума на атака ли ? ходи се надъхвай сам там :) 

И за десерт  последната му гаменщина и излагация, продължение на случката  :

http://vbox7.com/play:7786821f37&start=543

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно, как членовете и феновете на АТАКА търпят лидера си?

Наистина, той създаде тази партия, която в началото спечели много привърженици, но пак той от доста време я съсипва бавно и методично с просташките си изцепки.

Такова поведение на политик не се толерира нито в Русия, нито в ЕС, нито в САЩ...

Изглежда се толерира само в България?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за десерт  последната му гаменщина и излагация, продължение на случката  :

http://vbox7.com/play:7786821f37&start=543

Каза и доста истини между другото.

Като например (перефразирам). Ако толкова бързо разпитвахте и свидетелите по истинските криминални дела ...

Кога успяхте да разпитате 15 свидетеля до сутринта !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КАкви истини ? Всеки може да си плямпа тези "истини" и ще изглежда привидно прав.. "мафия" "защитавате контрабандата и наркотиците" бла бла бла.

И децата знаят че никой сериозен човек или политик не би тръгнал да гони контрабандата от малко магазинче клекшоп ! Камо ли да вилнее по този начин .

Дори да допуснем че наистина е имало акцизен алкохол и цигари, и наркотици, дори вожда сам собственоръчно да ги извади, всеки адвокат ще оспори тези находки, просто защото не са иззети по правилния начин.

А правилния начин бе да сигнализира без скандал , и като толкова иска да присъства на обиска, но отсрани и като свидетел.

Всъщност то бе проведен обиск, и логично, нищо нередно не бе намерено.

Но да оставим тези теории.. . Това бе очевиден театър на самозабравил се лумпен.

А свидетелите до колкото четох продължават да се разпитват, и не виждам никакво противоречие за 2-3 часа колкото е било активното дудукане, да бъдат разпитани и повече хора.

А и случая няма нищо общо с повечето кримниални дела , където или свидетели няма, или доказателства. Тук е цяла тълпа свидетели, които  освен това охотно споделят и видяното и заснетото.

Очаквам любителските видеота :) 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А свидетелите до колкото четох продължават да се разпитват, и не виждам никакво противоречие за 2-3 часа колкото е било активното дудукане, да бъдат тазпитани и повече хора.

Очаквам любителските видеота :) 

Не се разбрахме в бързината. Имах предвид че много бързо разпитаха и протоколираха 15 свидетеля а по други къде къде по сериозни дела за милиони нищо не се прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами сравни не дела за милиони, където е много тънка материята, и където злоумишленика предварително си прави и схемите и начина на източване да е юридически правно изряден, а сравни битовите инциденти.

Винаги в посдобни улични случаи делата и свидетелите са предостатъчно и бързо обработени.

Никога не  е имало проблем с това. Ако разбира се има свидетели някакви. А тук както казах са предостатъчно.

Всъщност, и сега вожд вървеше по доста добре прецезирана "линия на поведение" до колкото му позволява имунитета. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами сравни не дела за милиони, където е много тънка материята, и където злоумишленика предварително си прави и схемите и начина на източване да е юридически правно изряден, а сравни битовите инциденти.

Винаги в посдобни улични случаи делата и свидетелите са предостатъчно и бързо обработени.

Никога не  е имало проблем с това. Ако разбира се има свидетели някакви. А тук както казах са предостатъчно.

Опитваш се да лавираш нещо и вкара изрази като тънка материя!

На това Миро му се вика скъп на триците и евтин на брашното. Тоест хвърля се много ресурс по незначителни дела а големите се оставят на течението и никой не се занимава с тях освен ако не са  политическа поръчка да се смаже на някой бизнеса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти май нищо не разбра каквото казвам , нали :) 

Типично за фен на Атака 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти май нищо не разбра каквото казвам , нали :) 

Типично за фен на Атака 

Къде казах същност че съм фен на Атака ?!!! Или понеже съм изкарал някакви думи от края на клипа където депутата  Сидеров зададе логичен въпрос че много бързо се работи кога е поръчка и няма как да не се съглася с него веднага станах от Атака! Ех Миро, Миро ... в българската политика отдавна няма на кой да симпатизирам иначе в руската определено съм за твърдата ръка на Вова и частност как се разправя принципно с тероризма без значение дали е на руска или на извън руска територия.

опсс и най важното, как дава свободно на останалите де се вземат на сериозно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Таман се беше кротнал. 

Да вземат да му обяснят че смесването на алкохол с лекарствени субстанции води до (не)желани реакции. И че имунитетът му е само функционален - т.е. за парламернтарната му дейност. 

Не знам някъде по света да се толерира агресивно поведение към униформени служители. И не знам как е узаконен подобен "клекшоп" Май само в голямото село ги има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде казах същност че съм фен на Атака ?!!! Или понеже съм изкарал някакви думи от края на клипа където депутата  Сидеров зададе логичен въпрос че много бързо се работи кога е поръчка и няма как да не се съглася с него веднага станах от Атака! Ех Миро, Миро ... в българската политика отдавна няма на кой да симпатизирам иначе в руската определено съм за твърдата ръка на Вова и частност как се разправя принципно с тероризма без значение дали е на руска или на извън руска територия.

опсс и най важното, как дава свободно на останалите де се вземат на сериозно.

Ами просто защото абсолютно всичко казано от вожда във и около този инцидент е тотална простотия, лъжи, празни кухи обвинения на самозабравил се политик.

Затова всеки който ми каже "казал бил правилни неща" при мен възниква тази асоциация.

Това не е обидно разбира се, не знам защо някои го приемат така да си фен на някоя партия. 

Относно твърдата ръка.. само ще намекна че и в момента има десетки , да не кажа стотици хитлеристки движенийца и организации,  които дори си правиха сборище  при Вова /С.Петербург/ 

Има и фенове на сталинизма. - много са наистина, особенно от по възрастното поколение.

Странно обаче че всички харесват едната страна на монетата. До момента в който не им припари до дупето . 

И защо ли няма нито един фен на тези диктатори и изверги от преките жертви или косвени по роднинска връзка ?

Както и да е.. в днешния луд свят всеки си е "башка луд" но има  все пак и неща наречени морал , цивилизация , култура.

Вече има и петиция  за сваляне на имунитета на пудела

Мисля всеки разумен човек трябва да участва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Болен Сидеров ошамарил регинален милиционерски шеф ,и още няколко граждани ... "Родната полиция ни пази" , ама родната полиция кой ще я пази ? :)  Дето се вика всеки си прави предизборната кампания както намери за добре.

Много ми е интересно ако тия идиот удари някой регинален полицейски шеф на улицата в някоя цивилизована държава (нема да споменавам Америка)... ,дали на другия ден все още ще е политик ?

Серем ви на държавата ,серем ви на законите ,серем на всички политици! Спасявайте се през терминала ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами просто защото абсолютно всичко казано от вожда във и около този инцидент е тотална простотия, лъжи, празни кухи обвинения на самозабравил се политик.

Затова всеки който ми каже "казал бил правилни неща" при мен възниква тази асоциация.

Ето я моята гледна точка. Едно към едно с тезата изложена от автора.

http://pik.bg/историята-с-волен-понамирисва-целият-патос-на-би-ти-ви-и-нова-свидетелите-протестъри-експр-news415160.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изглежда се толерира само в България?

Aлкохола, наркотиците, непочтено изкараните пари, но и най-вече гузната съвест не прощават на никого, Мойра. Не може да се продаваш в течение на години и това да остане без последствия. Превръщаш се в нещо, което само по външен вид наподобява разумно човешко същество. Отвътре си нещо съвсем различно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Статията е в стил ... "педофила въобще не е виновен че е посегнал на дете на детската площадка. То , детето го е провокирало с присъствието си "

Абсолютни спекулации, които пак ще те насоча , нямат нищо общо с реалните престъпления, и по точно - разликата между хулиганство и тежки криминални и/или икономически заплетени случаи .

Хулганството и битовите престъпления , особенно с очевидни и ясни обстоятелства и куп свидетели , винаги са приключвали бързо , с бързи производства, и незаметно за пресата, сега разликата е че участва всеизвестен политически гамен. 

Това е моята гледна точка.

Много е странно пеевската депесарска  "пик" /Пеевски Иска да Каже/   да защитава вожда . Не мислиш ли :) 

Мен и това отдавна не ме изненадва де... 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом казва че  има, значи има.  В това съм сигурен.   

Аха. Ми ако Волен каже, че марсианците ни атакуват, пак ли е вярно? :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Волен може да е всякакъв, но извършеното от съдийката (!!!) днес е недопустимо. Цялата случка в съда е била абсурдна - предварително известна дата за заседание, призовани обвиняеми, свидетели... и накрая няма свободна зала. След което съдийката дава ход на делото в разрез със закона (!!!), а Волен прави поредния скандал, като напусна съда и не даде думата на наобиколилите го журналисти, докато им задаваше въпроси. :D Между другото, много от тях резонни. Аз все още не вярвам, че преди скандала не е имало сценарий и че Волен и Чукундуров просто са направили поредния пиянски скандал. Такъв е бил задействан по-късно. Няколко дни гледам телевизии (по-скоро слушам, де), включително "Алфа", и за някои неща са прави - откъде са се появили протестъри от "Протестна мрежа", защо не е бил запечатан магазинът при проверката... Някой просто се е възползвал от цялата ситуация, а точно той в момента е много неудобен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kaкво? Свидетели протестъри?  Тази соросоидна сган хвърля тъмна сянка върху всичко .  

Редактирано от Тøни (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Болен Сидеров ошамарил регинален милиционерски шеф ,и още няколко граждани ... "Родната полиция ни пази" , ама родната полиция кой ще я пази ? :)  Дето се вика всеки си прави предизборната кампания както намери за добре.

Много ми е интересно ако тия идиот удари някой регинален полицейски шеф на улицата в някоя цивилизована държава (нема да споменавам Америка)... ,дали на другия ден все още ще е политик ?

Серем ви на държавата ,серем ви на законите ,серем на всички политици! Спасявайте се през терминала ...

А трябва ли всичко какво се каже по новините или се изпише в медиите да е вярно ?

Кой го казва това и какви доказателства дава за истинността му ? Полицаите ги гледах един път след разследване на "господарите" как пак бяха удряни и със скъсани пагони от "някакви наркомани".

Не го ли видя на видео на тия протестъри и полицай не вярвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Волен може да е всякакъв, но извършеното от съдийката (!!!) днес е недопустимо. Цялата случка в съда е била абсурдна - предварително известна дата за заседание, призовани обвиняеми, свидетели... и накрая няма свободна зала. След което съдийката дава ход на делото в разрез със закона (!!!), а Волен прави поредния скандал, като напусна съда и не даде думата на наобиколилите го журналисти, докато им задаваше въпроси. :D Между другото, много от тях резонни. Аз все още не вярвам, че преди скандала не е имало сценарий и че Волен и Чукундуров просто са направили поредния пиянски скандал. Такъв е бил задействан по-късно. Няколко дни гледам телевизии (по-скоро слушам, де), включително "Алфа", и за някои неща са прави - откъде са се появили протестъри от "Протестна мрежа", защо не е бил запечатан магазинът при проверката... Някой просто се е възползвал от цялата ситуация, а точно той в момента е много неудобен.

Айде и тоя... ма каква сте си лика прилика.... Единствения който нарушава законите е вожда ви Сидерович. 

Каквато и конспирация да виждате, и децата знаят че не се прави така . Никой политик няма право да действа по този "еамбовски" начин. Защото това е театър, и дори да има нарушения в магазина, те никохга не биха ги хванали така.

Но иначе имаш свежи идеи - дай тогава, всеки гражданин, който не му се чака  пред съдебна зала , да си хваща пътя , и делото да не тръгва.

що за простотия.

За скъсаните пагони е така - бяха се "самонагласили" .

В случая със Сидерович агресията е очевидна на камерите - бутане блъскане, дори залитна полицая докато го молеше там нещо .

Това е агресия , вербална или невербална.

Питай някой германец или друг от недолюбваната ви гейропа да прави такъв цирк на  служутел . Знаеш какво следва, нали ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kaкво? Свидетели протестъри?  Тази соросоидна сган хвърля тъмна сянка върху всичко .  

Ако въобще има тъмна сган, то протестърите са най последните които може да се нарекат такива.

Последните !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Болен му свършила дрогата и решил да излезе да си напазарува, ма не му дали напред, и ей го скандала. Другия вози някакви кифли в правителствения самолет и ни нарича "кофти мат'риал", третия краде квалифицирана информация - никой нищо... Оф....

#kletamajkabalgarija (тоя хаштаг между другото е част от цялата тая дивотия)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване