Премини към съдържанието
adersa

Волен Сидеров с нов среднощен скандал в София

Препоръчан отговор

Стара тактика за разсейване.Това се е правило и все още се прави.

Не може партия с 4 процента активност да прави такива работи.

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаех си че твърдите електорати много ги е страх от референдума, но защо пак да се прави цирк ??

http://www.novini.bg/news/312774-волен-сидеров-сътвори-нов-цирк.html

Най-демонстративно обаче, пред членовете на изборната комисия в училището, той скъса бюлетината за референдума с думите: „ Росен Плевнелиев да си ги навре отзад".

Нещо не разбрах. Мислех да не ходя да гласувам, но твоят пост ме накара да оптида. Ще гласувам за референдума и за АТАКА. Нещо бъркаш нещата ти и другите платени американски тролчета тук и не само тук. Аз имам право на избор, но ти нямаш, заради господарител които ти плащат. Аз гласувам с убеждението за АТАКА, а не защото ми плащат. Подкрепям референдума също с убеждението, че електронното гласуване няма да ни навреди или ако навреди, ще навреди толкова, колкото вреди и гласуването под строй с хартийки.  За разлика от западните лумпели като теб, привържениците на националните  идееи са хора със собствено мислене. Чат ли си къде е разликата?  Аз ви го казах в друга тема за Сирия - вие сте комунистите на новото време. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Атака,ДПС,БСП,АБВ,ГЕРБ, Патриотичен фронт каква е разликата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не разбрах. Мислех да не ходя да гласувам, но твоят пост ме накара да оптида. Ще гласувам за референдума и за АТАКА. Нещо бъркаш нещата ти и другите платени американски тролчета тук и не само тук. Аз имам право на избор, но ти нямаш, заради господарител които ти плащат. Аз гласувам с убеждението за АТАКА, а не защото ми плащат. Подкрепям референдума също с убеждението, че електронното гласуване няма да ни навреди или ако навреди, ще навреди толкова, колкото вреди и гласуването под строй с хартийки.  За разлика от западните лумпели като теб, привържениците на националните  идееи са хора със собствено мислене. Чат ли си къде е разликата?  Аз ви го казах в друга тема за Сирия - вие сте комунистите на новото време. 

Да, Атака разчитат на теб.

Точно на този профил който така добре описа . таргета си им точно ТИ

:)

ето - цирка има ефект, спечелиха си още един. /няма да употребявам епитети /

Кампанията му успя !.

Имам едни подозрения че не си от днес про- "атакист" :)  но.. както и да е.. проблема си е твой. :)

А относно национализма, ако говорим за другите теми, точно това съм ви доказвал винаги  че такива като теб атакисти ,  работещи за чужди държави, подкрепящи сепаратизъм и тероризъм , вършат идеална работа и на ДПС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, Атака разчитат на теб.

Точно на този профил който така добре описа . таргета си им точно ТИ

ето - цирка има ефект, спечелиха си още един. /няма да употребявам епитети /

Кампанията му успя !.

Имам едни подозрения че не си от днес про- "атакист" :)  но.. както и да е.. проблема си е твой. :)

А относно национализма, ако говорим за другите теми, точно това съм ви доказвал винаги  че такива като теб атакисти ,  работещи за чужди държави, подкрепящи сепаратизъм и тероризъм , вършат идеална работа и на ДПС.

Аз съм в тоя форум от 2005 година. От  тогава тртъбя, че винаги съм гласувал за БНРП, докато не изчезнаха от политиката. Атака се появи на по-късен етап. Ако се сещаш, в началото дори стигнаха 20% за европарламента. Е, аз си останах атакист за разлика от другите 80-90%. Не съм пчеличка и това явно дразни някой. Никога не съм изменял на тия, за които съм почнал да гласувам. А почнах през 1990 година за БНРП. Както казах, докато не изчезнаха от политиката. Но пък се гордея, че никога през живота си не съм членувал в партия, нито съм вземал пари от някоя партия за нещо. Дори по комунистическо успях да избягам от комсомола, макар че принудително влязох там, защото нямаше как да ме приемат да уча без да съм комсомолец. Все пак нито веднъж не платих членски внос. Вземане даване с партии съм нямал и не искам да имам. Ония бяха педарасти( комунистите), тия дето ги смениха са същите. За  мен досега не е имало нито един нормален, който да е бил начело на държавата ни или да е имал мнозинство. Затова и среден пръст на всики. Какво говоря. Директно лакътя да поемат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, така е.Но повечето неща не ме интересуват, единствено  съм доволен че се оказах прав в изводите си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя сега прави скандали и в НАТФИЗ. 

A смешниците му се вързват на глупостите, и му вярват. 

Редактирано от Blue ':^) (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле, леле, падам от смях. Тоя им съсипа цялата програма. :D Скоро не бях гледал нещо толкова смешно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такъв олигофрен, дейба и надрусания тъп пудел. Кико, бай дъ уей, как оправдаваш дебилното и мутренско поведение на Болен, който е много отворен, но само когато е с платените си биячи-нацисти зад гърба му? Смяташ ли, че е нормално подобно поведение, потъпкващо всякакви граници на добрия вкус, възпитание и морал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая отрепка пак реве ,че някой го ударил ... Абе ударете го веднъж като хората да си глътне езика ,че поне да му личи :):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На едни полицаи, не им издържаха нервите. Ако не бяха колегите им...  Още да скача да посяга на полицаи...

Ако не го защитават полицаите, сигурно тоя ще бъде линчуван. 

Не стига, че полицаите ги пазят от линч, но и скачат срещу тях. 

Сега се кротна, някой му е сипал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И полицията направи това, което той искаше. :D Как може полицай да го удари? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пуснаха му кръвчицата на тоя боклук !! победа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То вас трябва някой да удари :) Ако бяхте прави, България нямаше да бъде в това окаяно състояние след предното ни окаяно състояние при комунистите. Аз за Сидеров не отговарям, не ме и интересува какво мисли. Интересува ме  само това, че се намира  някой  да се противопостави на статуквото. Не да влиза във влатта с разни пазарлъци като ВМРО и ПФ. Или пък другите люспи, дето не спряха да се люспят. По принцип, не одобрявам всичко, за което говорят в Атака. Не одобрявам много неща всъщност. Но пък ако трябва да направя класацията на неодобренията си, то другите големи формации печелят пред Атака. Дайте ми пример за партия, без много големи гафове в българската политика. Ще гласувам за нея, обещавам ви. Кой ГЕРБ и Цветанов ли? Или Борисов с Танов и Мишо Бирата? Или пък може би Сокола?  А какво ще кажете за продажните ПФ, които щяха едва ли не да се разправят с всички гербаджии, но вместо това гласуват като едно всеки път? Нищо че ГЕРБ не изпълнява договореностите и ултиматумите. А може би странната формация Реформаторски блок, която е съставена от люспи, отлюспени от едновремешната още по-странна формация СДС и по-новата НДСВ? А какво да кажем за столетницата, която и хилядолетница да стане, все ще си е същата продажна сган? Не, Атака са с най-малко гафове от всички тия взети заедно. Най-малко гафове за България разбира се. Защото всеки поотделно може да сгафи. Аз също сгафвам тук примерно и ми дават почивка. Но това вреди само на мен, не на форума, не на вас поотделно. Нали?  Та така. Ако трябва да избирам за кого да гласувам следващите избори, аз няма как да гласувам за всички провалили се преди това.  Разбира се, че не оправдавам Сидеров за невъздържаността му. Аз не бих действал по тоя начин. Но още по-малко оправдавам останалите продажници, наркотърговци  и с една дума лумпели. А такива са ако не 90, то поне 89% от българското население. Извинявам се, че  имам такова мнение за българското население( не народ, защото народ отдавна няма). Населението на българия е изродено и това е проблема на нашата Държава. Чак вече ми е кофти да казвам "нашата държава", защото на практика такава няма. Лека вечер на всички и честито на печелившите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Местиш фокуса на темата :) блабла ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ега ти цирка. Волен по-важен от изборите, шефът на СДВР, министърката и половината софийска полиция на място да се занимават с някакви хулигани, вместо да ги приберат за минути и да се свършва; един депутат от позицията си на такъв нахълтва за втори път в университет, за да търси някого си, дето уж го бил ударил... Проява на махленска разправия между тийнейджъри, ама не и между депутат и "електорат". Още повече, че "електоратът" могат да му бъдат деца, по дяволите... По-умният отстъпвал, не ходи да се бие с децата по нощите. Освен ако не той е по-умният. За други качества да не говорим. После се появяват някакви студенти отпред, дето почнали да си звънят и без да искат, се събрали баш там, дето е тоя - повечето момичета! Едното каза, че било от Художествената академия, не от НАТФИЗ, и дошло "да подкрепи колегите си", ама отказа да каже как е научило и откъде е дошло...
 Пак се повтаря същото - идиотите нахълтват да бият някого, а други само това чакат, за да стане медиен скандал. И за по-ефектно се събират в неделя вечер отпред да скандират... Ако не беше тъжно, щеше да е смешно. Грозна гледка и от двете страни...

Редактирано от Wankata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Местиш фокуса на темата :) блабла ...

Това е моята тема. Нима си имал някакви други очаквания от мен? Ще те разочаровам, далече съм от платените тролове тук, пишещи в разни теми. Като почнеш от политика и стигнеш до хардуер. Какво да се прави, някой трябва да вдига рейтинга и на сайта и на американците и на разните му брюкселски идиоти.  Както виждаш, отдавна не съм писал в тая тема. Поне не и преди изборите. Ако бях такъв, какъвто ме обвиняват че съм - атакист или там както го разбирате, щях ли да си мълча преди изборите? А и по-горе писах как съм гласувал - за общинските съветници на Атака, за кмета от Атака и за референдума на Плевнелиев. Какво, един атакист не може да гласува за президента ли?  Колко от вас измениха на тия, дето ги хранят и гласуваха по съвест? Никой? Така и си мислех.  

Понеже няма тема за избори ( защо?), ще карам по-накратко тук. Всъщност, при всички предни теми за избори в анкетите Атака бяха втори по брой гласове, а  в един момент дори и първи. Е, сега вече не ми е странно, че няма тема за изборите. Както и да е. Относно кметските избори тук. Много ме е яд, че кмета ни от ГЕРБ отново спечели. Излъга народа че е направил нещо, но всъщност не е направил нищо. Или както казаха хората от ВМРО...въпреки усилията на ГЕРБ, нещата станаха. Яд ме е, че няма балотаж. Щях да  отида и да гласувам за кандидата на ВМРО. какво направи кмета за мен и колегите ми, включително оюе стотици и хиляди от съседни фирми? Ами даде абсолютно незаконно мястото на нашето КТМ на свои хора, които сложиха бариери и почнаха да ни събират по 20 лева  на автомобил. Нищо че работим там. Много жалби се написаха, включително и аз. Един мой колега, зет му на който е общински съветник от СДС,  алармира зет си. Зет му направи справка и  каза точно това - кмета тайно е дал на свои хора територията на бившия комбинат за тежко машиностроене. Уж щеше да прави нещо...но това което стана бе, че една година вече плащаме по 20 лева всеки месец за вход. Значи, ГЕРБ ми отнема 240 лева на година. Ами това е повече от лихвите, които дължа на банките. Очаквах поне да загладят пътищата, но ейговна, оня ден с трясък влязох в една  дупка точно пред бариерите. Хубаво от цялата работа е, че Фиестата е най-здравата кола, която съм карал. През колко дупки мина с 15 цоловите си джанти и гуми с височина 50, не е истина. Държи и държи вече пета година. Браво на германците, че направиха толкова добър и издръжлив автомобил. За жалост едва ли ще го подменя скоро с по-нов модел и то заради същите тия герои от ГЕРБ. Откакто дойде ГЕРБ на власт,  нещата тръгнаха надолу и назад. За момент Орешарски беше лек лъч в мрака, но соросоидчетата го изгониха. Всъщност, единствено Орешарски за една година направи нещо за нашия регион и по-точно за пътната мрежа. Защото Борисов си остава само с обещанията да оправи пътищата в Северна България. А неговите хора превзеха града ни. Вече няма частно предприемачество тук, защото всичко е в ръцете на гербаджиите. Малките фирмички умряха. и това е тъжното в цялата история - партии, които по дефолт трябва да се борят за дребния предприемач, не толкова за  едрия бизнес, се борят за мафията. Гласувайте, гласувайте за тия хора. 

Разбира се, тия избори се уляха с машинациите. Както казах,  в нашите секции нямаше ни един  циганин, а само предните избори чаках един час след 7 часа и гласувах чак след 8, защото мангалите се бяха наредили на опашка. Къде са мангалите? Както писах горе, на море. И за кого гласуваха там, в малките общини? Не знам,  дано полицията разбере. Само ме съмнява, че тя знае отдавна. Очакваме включване. Разбира се, трябваше да има някоя случка, за която да говорят всички. Вместо да се съсредоточат върху мъртвите гласове, вече се захванаха със Сидеров - къде бил отведен, защо бил в НАТФИЗ..Всъщност, какво правят студенти там в 9 часа в деня на изборите? Мутафчиев каза, че тренирали. Тренират  в неделя, дена на изборите? А в понеделник какво ще правят? Ще отдъхват след оргиите?

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересува ме  само това, че се намира  някой  да се противопостави на статуквото.

ти сериозно ли мислиш че точно той се противопоставя на статуквото ??

в момента той прави едно голямо НИЩО.

т.е. пи-ар.

Всъщност, какво правят студенти там в 9 часа в деня на изборите? Мутафчиев каза, че тренирали. Тренират  в неделя, дена на изборите? А в понеделник какво ще правят? Ще отдъхват след оргиите?

До колкото чух той не каза "тренирали" , а работят и репетират  :)

И е нормално тъй като винаги  това им е работното време и спектакли които са след 19 ч.

Но знам , за теб е важно какво правят там, отколкото какво прави там вожда ти :):)

И Че правят разбира се "оргии" :):)

Толкова ли са ви надъхали с глупости, не знам , наистина...

Ми да беше отишъл в едно циганско гето , и да пита "защо не са по леглата" ??

Видео от мелето :

Оказва се че този дето го удари не е милиционер, а само якето му прилича на такова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти сериозно ли мислиш че точно той се противопоставя на статуквото ??

в момента той прави едно голямо НИЩО.

т.е. пи-ар.

Ако беше прав,  то пиар трябва да е правил и в полета до Варна. Само че тоя пиар му загуби гласове. Бих казал не пиар, а подливане на вода. Наистина, никога през живота си няма да гласувам за хора, които вече са били на власт в България и които са малки люспи от по-големи люспи. Аз дори не бих гласувал и за Атака сега, ако БНРП бяха още в политиката. Все пак това бе партия, създадена още през петдесетте години на миналия век. Не знаехте? Е, вече знаете. И през петдесетте е имало хора, които мислят за България. Не като ония, дето се размислиха около 10 ноември. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси кефа! Ама малко му е, то тва бой ли е... Браво все пак на човека.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Балсам за окото. Не било чак толко страшно да нацепиш кратуната на продажника :)

Каква ирония. Само няколко дена по-рано продажника удари шефа на регинална дирекция полиция пред клек шопа ,и наричаше полицаите как ли не ,а сега ако не бяха те ,Волен щеше да бъде бит ,и е*ан на сред София :):)

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Народа се зарадва, това е важното. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е най-якото нещо свързано с политиците през последните десетилетия. :D Трябва да му дадем парична награда и орден на човека.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек на Сидеров удря дете, масов бой в Батак

http://www.vbox7.com/play:c22eefcd15?pos=src

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване