Премини към съдържанието
adersa

Волен Сидеров с нов среднощен скандал в София

Препоръчан отговор

Жива е, бе, мърда още. :)

ПП. Сега се прибирам, може и досега да е нямало, не знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А трябва ли всичко какво се каже по новините или се изпише в медиите да е вярно ?

Кой го казва това и какви доказателства дава за истинността му ? Полицаите ги гледах един път след разследване на "господарите" как пак бяха удряни и със скъсани пагони от "някакви наркомани".

Не го ли видя на видео на тия протестъри и полицай не вярвам.

То да беше прецедент ок, човек да се замисли ,ама то това му е не знам кой случай вече... Или всичко е коспирация ,искат да съсипят на Волен репутацията ... :) Забележи ,че има десетки свидетели ,които казват едно и също ,а версията на Болен никой не я потвърди до сега ... И е така за всеки случай ,когато тоя се прави на селски бабаит.

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох в един сайт на една от новините за инцидента на Сидеров на коментарите , че изчезнала и да проверих и на мойта кабелна не работеше и след 1 час тръгна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредната издънка на вожда - факт.

Но не е там въпросът. За никой не е тайна какво се случва в България. Но абсолютно никой не ги задава тези въпроси. Всички се чувстват много удобно, докато някой не им припомни какво е положението. И разбира се, всички обвиняват вестоносеца. Всички гледат табелата, а не това, което показва тя.

Изглежда на никой не му пука какво става в милата ни родина. Престъпления, ала-бала, не са важни. Важното е поведението на Волен. За мен това не е нормално. Но кое ли е пък нормално тук?!

И да си знаете. Каквото посеете, това и ще пожънете. Щом искате това - ще си го получите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако въобще има тъмна сган, то протестърите са най последните които може да се нарекат такива.

Последните !

Нормална реакция . Все пак тези национални предатели, които са на хранилка на чужди организации и протестират когато "трябва" са твойта порода.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но не е там въпросът. За никой не е тайна какво се случва в България. Но абсолютно никой не ги задава тези въпроси. Всички се чувстват много удобно, докато някой не им припомни какво е положението. И разбира се, всички обвиняват вестоносеца. Всички гледат табелата, а не това, което показва тя.

Изглежда на никой не му пука какво става в милата ни родина. Престъпления, ала-бала, не са важни. Важното е поведението на Волен. За мен това не е нормално. Но кое ли е пък нормално тук?!

И да си знаете. Каквото посеете, това и ще пожънете. Щом искате това - ще си го получите.

Да разбирам ли ,че ако дадат на АТАКА власта ще ни оправят ? :)  Волен говори много истини от трибуната ,ама с нищо не е доказал ,че стои зад думите ,дори напротив. Всъщност той така си набра лектората. Написа някаква книжка със силни думи ,и истини ,но това не означава че ако някой говори истината ,значи той е човека... : Не съди по думите ,а по делата... " А делата на Волен всички ги знаем :):):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правилно, той вождът  и терорист-самоубиец да обезвреди, народът ще бъде възмутен от нечовешкото отношение на пернатия.  Не знам защо всички искат нещата да са канализирани по точно определен начин. Най-отгоре господарите от Щатите, по-надолу Гойко Митич, след него обратните и прокурора, циганите, малцинствата...и накрая каквото остане за нас. Иначе Волен че си има свой начин на работа, има си. Както и аз, както и всеки дето пише тук и се вживява.  Не знам ква е тая наша полиция, дето да я бутнеш и получава леки телесни повреди. Ами като са толкова кекави, да си слагат бронежилетките и шлемовете. Всеки полицай стана обвинител. За наркомафията да не говорим. Даже и  в Италия получава оправдателна присъда.  И това трябва да го търпим.  Гойко Митич се хвали, че хванал контрабанда за два милиарда. Е,, тогава в тия шопчета защо продават? Може би всичко дето се продава е от хванатата контрабанда? Не знам, ама от години моите колеги пушат контрабандни цигари. Е нали уж са хванати тия с контрабандата? Ползват си и крадена нафта. Е нали няма контрабанда и спестяваме 2 милиарда за бюджета? Нещо не ми се връзва. Май за едни може, за други не :)  Бойко, Бойко...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли ,че ако дадат на АТАКА власта ще ни оправят ?

Не. Въпросът въобще не опира до Волен и Атака, но ме мързи да обяснявам пък и съм сигурен, че няма смисъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://gospodari.com/господари-на-ефира-с-материал-за-поредната-изцепка-на-сидеров-video86165.html

с видео :)

Относно имунитета  : 

http://e-vestnik.bg/23832/za-deputatskiya-imunitet-tekat-gluposti-ot-vsichki-medii-ne-znayat-zakona/

Чл. 70. От конституцията – „Народните представители не могат да бъдат задържани и срещу тях не може да бъде възбуждано наказателно преследване ОСВЕН за престъпления от общ характер…”
Тоест – могат да бъдат арестувани или да са обект на наказателно производство, ако откраднат 100 лева, 10 000 лева, велосипед, кола, изнасилят или пребият някого и т. н. ВСЯКО престъпление, което е нарушение на Наказателния кодекс, а не е по частна тъжба, е престъпление от общ характер.

................

Още повече, че в конституцията има още нещо важно:
„Разрешение за задържане не се иска при заварено тежко престъпление…”

Тежко престъпление е това, за което се предвиждат повече от 5 години затвор по НК. Това са кражби в голям размер, изнасилване, побой с тежка телесна повреда и др. В такъв случай депутат може да бъде арестуван и без разрешение на Народното събрание, но то трябва да бъде уведомено.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отдавна мисля, че прекали и мястото му не е в политиката - заедно с г-н Чукалов! Надявам се този път наказание да има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би за мнозина ще е интересно да прочетат този анализ.

Профайлърът Росен Йорданов: За Волен Сидеров полуклинично

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мдам...

И какъв е изводът?

- Например за кликата тук(да ви изброявам ли поименно? :D) дето поддържате абсолютно същата политика(и повтаряте едно към едно всичко, казано по тв "Атака" и Пеевските медии...

Г-н Сидеров все пак е лицето на българската русофилия(за жалост на г-н Миков, разбира се)...

"Злокачествен нарцисизъм".

"Необичайно персистиращи хипоманийни епизоди."

"Раздута самооценка с наличие на оценки за грандиозност; прекомерна психомоторна ажитираност.

"Речеви напор".

"Раздразнителност и агресивни нагласи".

:D

Мойре, благодаря за професионалния профил на българския пишман-русофил!

Редактирано от Нел (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще те посъветвам да си купиш очила, за да четеш по-внимателно постовете на пишман-русофилите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За интересно интересно е .. заради словоблудството... но нищо ново не казва.

Както в психологически аспект , така и политически на въпросния индивид.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мойре, благодаря за професионалния профил на българския пишман-русофил!

Нел, Сидеров не е русофил, а обикновен продажник.

И националист не е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нел, Сидеров не е русофил, а обикновен продажник.

Че е продажник, то е ясно.

Че има клинични отклонения също.

Че Кремъл му плаща също. Да не говорим колко е смешно да се нарича "националист" и да провежда чужда(проруска) агитация(а това прави непрекъснато неговата телевизия) в българския ефир.

Затова наричам него и всички, които забравят, че на първо място са българи - пишман-русофили(личното ми убеждение е, че русо-филията няма нищо общо с политиката)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В неговата телевизия се излъчват неща, които другаде не можеш да видиш. Такива доскоро (допреди да влязат във властта) се излъчваха и в СКАТ, и в Канал 3, преди да го купи Пеевски. Малко по-горе съм писал - като се абстрахираш от партийната агитация, по АЛФА се излъчват и много стойностни неща, които другаде в българския ефир не могат да бъдат открити. Въпросът е да не си изключваш главата.

Ето тема за размисъл относно Сидеров: http://tv7.bg/Добро-утро-България-/Дългият-път-към-падението_l.102_i.10199895.html  (от 09:07)

Редактирано от Wankata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че е продажник, то е ясно.

Че има клинични отклонения също.

Че Кремъл му плаща също. Да не говорим колко е смешно да се нарича "националист" и да провежда чужда(проруска) агитация(а това прави непрекъснато неговата телевизия) в българския ефир.

Затова наричам него и всички, които забравят, че на първо място са българи - пишман-русофили(личното ми убеждение е, че русо-филията няма нищо общо с политиката)

Не му плаща Кремъл, а една от партиите, представени в парламента и тя не е БСП.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не му плаща Кремъл, а една от партиите, представени в парламента и тя не е БСП.

Че не е БСП то е ясно, завчера щяха да се избият кой е по-, по-, най-?

Не знам за коя партия говориш при положение, че цяла България знае чие мекере и водач на петата колона у нас е Сидеров(и всички негови сподвижници, разбира се).

Кой ходи в Крим?

Кой присъства на фашисткия форум в Петербург?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От много време се говори, че "Атака" и ДПС са продукт на един и същи създател. Всичко друго са пози.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От много време се говори, че "Атака" и ДПС са продукт на един и същи създател. Всичко друго са пози.

Говори се. Да, съгласна съм.

И той е... Андрей Луканов.

А сега ми кажи той пък чий продукт е?

Позна ли?

И нищо, че отдавна го няма, грозните му плодове още колят и бесят в България.

А защо е така?

Сам ли ще познаеш или аз да ти обяснявам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност последното отново е пропаганда. Справка - последното изказване на Боко. И много други. България отдавна е независима. В смисъл, че отдавна нищо не зависи от самата нея. Много пъти съм го казвал - един циганин със свитата си позволи България да бъде разпродадена и превзета отвътре и сключи куп неизгодни договори, после един цар-комарджия със свитата си сключи куп други неизгодни договори, и от всички тях си патим и днес. И не, не само ДС е виновна за това - тя си имаше своя принос навремето, но в момента вече не е нищо повече от плашило за "демократи" и удобно извинение. След тия двамата останалите направиха от България посмешище.

Мога да ти разказвам за много умишлени фалити, някои от тях аз и мои познати сме виждали с очите си... и нито един няма нищо общо с ДС.

Ама може и да ми обясниш, де, може пък аз нещо да съм недоразбрал.

Редактирано от Wankata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и така да е. Ще ти предложа един избор. Да гласувам за Атака или директно за ДПС.

Избери си ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и така да е. Ще ти предложа един избор. Да гласувам за Атака или директно за ДПС.

Избери си ти.

Редактирано от ncl
шибан интернет (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване