Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Е, след много години битуване тук реших да ви напусна! С мнозина се познаваме от почти самото начало! Днешният ми ник ви е известен, знаете ме и с ник "Фен" и с ник ...... дане изреждам! Писна ми да използвам адски неудобната бъгава и тежка платформа пълна с супер нагла реклама! Не се чувствам сигурен при браузване тук! Във форума останаха малцина качествени хора, които се опитват да помагат! Другите се инатят, себедоказват или борят за модераторски постове! Форума вече е почти безполезен! Спрямо форума и сайта няма да изпитвам сантимент или носталгия, но към някои от потребителите  - пазая добри чувства! Страшно няма защото виждам, че мнозина от вас имат паралелни регистрации и при конкурентите! Ще се срещнем  при конкурентите, а ника ще ми е както сегашния! Коментарите няма да променят решението ми!

Хайде.......:bye1::scared:

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
  • Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодарим, за важното съобщение, съдържащо изключително полезна информация.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е твое право и твое решение. Никой не може и няма право да те задържа. Но и при така наречената конкуренция пак е същото. Няма как в даден форум да се говори или да се спори по сериозни теми. Сам виждаш колко време отнема на да се разбере проблем или да се събере информация за него.

Всичко добро ти желая и само хубави моменти.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човека си е г/д прав... Форума се напълни с всякакви спамери ("разбирачи"), които говорят глупости, хората които бяха доста начетени (QuickJO например) отдавна ги няма, вместо тях се създават по няколко фалшиви профила и се почва с глупостите. Да не говоря за темите за нови конфигурации... От последните 100 теми дали са купени въобще 10 компютъра?

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идват и такива моменти на равносметка. И на мен много пъти ми е идвало да не пиша вече, защото виждам, че няма смисъл. Все пак не бих казал сбогом, а само довиждане. Успех.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Е аз доста харесвам форумчето, защото получих стабилно количество помощ, а част от нея от теб @Black Power, благодаря за което. Колкото до рекламите, аз ги оставям включени с цел да изкарам някой лев на Калдата, а ти можеш да ги спреш с "ABP Adblocker". Най-вероятно знаеш вече, но пък оплакването от реклами беше глупаво. Хайде αντίο σας!

Редактирано от Светозар (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

М-дааа - всеки е свободен да си преценява, никой не е командирован и "завързан" тук.

Коментара за купуването - накрая опира и до пари.

Рекламите - в началото си ги бях спрял, но когато ме подсетиха , че това е една от причините сайта и форума да съществуват - съм си ги пуснал.  Просто не ги гледам, изключвам си ги мислено.

На автора мога да пожелая - лек път (в живота) , но ... светът все пак е кръгъл и току виж се срещнем със тебе след някой весел ъгъл ... 

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PS. Ходих за малко до комшиите (конкуренция не ми се нрави, а понеже отметките са съседни, че ... комшии).

Същата ... работа, даже и по-зле.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Black Power написа:

Хайде.......:bye1::scared:

Довиждане! Пожелавам ти толкова позитивен и енергичен живот, че да не се сещаш много-много за форумите. ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбрах защо съобщаваш тия неща. Аз като реша да се махам, не казвам на никой публично, освен на хора, които смятам за по-близки като колеги. На критиките за качествените хора, бих отговорил така. Някои се бракуваха (имам предвид мъжете). Това е една от причините да не пишат, та да не ги бият жените им. Други помъдряват и на тяхно място идват младежи или кандидат младежи, които в един момент стават добри съфорумци. Сещам се за доста деца тук, които с годините израснаха и умствено. Така, че форума не се затрива, просто се подменят поколенията. Аз съм все още тук поради някои от гореспоменатите причини, но това не означава, че ще бъда вечно тук при други обстоятелства - не състояли се или бъдещи.  Обаче в един мъж винаги го има онова, както казваш "себеизтъкването". Аз обаче бих го казал по друг начин - никой истински мъж не обича да му се качват на главата, затова и стои до последно. Помисли си пак - заслужава ли си да капитулираш пред явно някакви трудности с форума и потребителите. Капитулацията е най-лесното нещо. Ако аз капитулирах като теб, досега съм имал поне 100 възможности да го направя. 

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Just Human.. написа:

Човека си е г/д прав... Форума се напълни с всякакви спамери ("разбирачи"), които говорят глупости, хората които бяха доста начетени (QuickJO например) отдавна ги няма, вместо тях се създават по няколко фалшиви профила и се почва с глупостите. Да не говоря за темите за нови конфигурации... От последните 100 теми дали са купени въобще 10 компютъра?

От скоро си тук и не познаваш форумната история. 

QuickJO писа тук с молба да му сглобим конфигурация, помогнахме и за избора на монитор. Малко по малко и той започна да пише и да дава съвети.Станаха сътресения във форума няколко потребители напуснаха, други като мен зарязаха един профил и започнаха да пишат от друг. Хардуер се оказа без модератор и Бързия Джо зае поста, но нямаше как да попълни дупката останала след напускането на другите модератори.

За фалшивите профили това винаги го е имало аз лично имам три-четири профила но никога не съм ги използвал по едно и също време.

Когато изчезне редовен потребител винаги  съм се чудел какво е станало с него, защо е спрял да пише, а през годините много хора изчезнаха.Надявам се да са живи и здрави просто да са изгубили интерес.

Black Power чао, всичко хубаво.

При конкуренцията само чета, рядко пиша, ако те засека някъде из темите ще те поздравя.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само аз ли стоя с един профил? Сега като се замисля, точно от такива официални раздели се създават нови профили с надеждата да се скрият от неудобството, че са се върнали.   Аз не бих напуснал сайта за постоянно от нерви или загуба на интерес. Тук винаги може да се научи нещо ново. А и често ми е интересна нечия глупава или смешна тема. 

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, nikolela написа:

Само аз ли стоя с един профил? Сега като се замисля, точно от такива официални раздели се създават нови профили с надеждата да се скрият от неудобството, че са се върнали.   Аз не бих напуснал сайта за постоянно от нерви или загуба на интерес. Тук винаги може да се научи нещо ново. А и често ми е интересна нечия глупава или смешна тема. 

OFF

Този профил го направих първите дни на форума и бях го забравил.

Може би година след това имах проблем с компютъра не успях да налучкам паролата на стария и си направих нов, питах каквото ми трябва и ......

В някакъв момент реших да се включа и да пиша в темите и опитах да регистрирам още един профил и се оказа че вече имам регистрирани профили на всяка от пощите си ........... възстанових си паролите и се оказах с 3-4 профила.

Зарязах всички с изключение на този. 

Оня ден примерно не можах да вляза в настройките на рутер купуван и конфигуриран 2007г кой да помни име и парола 9 години.....

И вече си имам тефтерче в което записвам такива неща.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, nikolela написа:

Само аз ли стоя с един профил?

Не си само ти - споко. Аз на практика имам само един профил за всички форуми/сайтове - един ник и ... не, не е парола, а аватар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, jhoro написа:

Не си само ти - споко. Аз на практика имам само един профил за всички форуми/сайтове - един ник и ... не, не е парола, а аватар.

Мислех че съм само аз :)

брей .. то било масова практика да си пишат тук с различни никове и профили...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, П.е.т.ъ.р написа:

От скоро си тук и не познаваш форумната история. 

QuickJO писа тук с молба да му сглобим конфигурация, помогнахме и за избора на монитор. Малко по малко и той започна да пише и да дава съвети.Станаха сътресения във форума няколко потребители напуснаха, други като мен зарязаха един профил и започнаха да пишат от друг. Хардуер се оказа без модератор и Бързия Джо зае поста, но нямаше как да попълни дупката останала след напускането на другите модератори.

За фалшивите профили това винаги го е имало аз лично имам три-четири профила но никога не съм ги използвал по едно и също време.

Когато изчезне редовен потребител винаги  съм се чудел какво е станало с него, защо е спрял да пише, а през годините много хора изчезнаха.Надявам се да са живи и здрави просто да са изгубили интерес.

Black Power чао, всичко хубаво.

При конкуренцията само чета, рядко пиша, ако те засека някъде из темите ще те поздравя.

От скоро? Почти 7 годинки... Много добре знам, от кои хора крадях занаят, кои се чудех да слушам и кои напълно ги игнорирах. Та то и това с хардуерния раздел стана кофти... Според мен малко по малко форума започва да загива, преди 2 години по цял ден висях тук, за да чета разни неща от които се интересувам и в същото време помагах на когото мога, но като се махнаха точните хора изгубих желанието, а сега влизам  от дъжд на вятър, просто да видя какво става.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

Мислех че съм само аз :)

брей .. то било масова практика да си пишат тук с различни никове и профили...

Айде бе? mav в data.bg чий профил е?

пп. Не можа да пуснеш и тук малко жлъч! Баси. Профил създаден да пише само в политическите теми.И се пише на светец. Това на какво ви мяза а?

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено че мой профил :)  аватара видя ли ? Винаги слагам един и същ повъзможност, и/или ник.

Правиш ли разлика между симулиране на различни профили на тролове , и еднакви , некриени  от никого такива ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Just Human.. написа:

От скоро? Почти 7 годинки... 

Форума е от средата на септември 2003г. 13 години

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Black Power написа:

Е, след много години битуване тук реших да ви напусна!

Това е много добре и аз така на 2 - 3 пъти си почивах по 1 година.
Хубаво е човек да променя обстановката, по-интересно е.
А освен рекламите, съм спрял направо и картинките и хич не ми пука кой какви ползи ще пропуска. Форуми има много, богат избор, особено ако човек може да пише на повече от един език, ехееее ... Поради тази причина на някои форуми им бия дуспата много лесно и бързо, особено на разни тесно специализирани по нещо. 
Що не пробваш да се регистриаш някъде с женски ник, да скиваш как ще те приемат като мадама, а ?
Много е забавно и развлекателно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Белгиеца написа:

А освен рекламите, съм спрял направо и картинките и хич не ми пука кой какви ползи ще пропуска.

Да ти кажа - и на мен не ми пука, ама обратното - кой какви ползи ще има. Рекламите и прочие ... просто ги изключвам (от съзнанието си) - а сайта нека да си печели.

Не ви знам в Белгия как сте, ама тук, в ЮК - основното е, да не ти се пречи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е па ела да ни скиваш как сме, тунел има за целта.
Жена ми ще го води синчето в Лондон за 5 дена през пролетната ваканция, размърдай се и ти малко. 
Честно казано, на форумите на по-големите държави е по-интересно, щото има повече народ. Ама нали сме си българи, та участваме и по нашенските сайтове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Белгиеца написа:

Е па ела да ни скиваш как сме, тунел има за целта.

Туй мой да стани (с идваниту), ама тунел не - имам клаустрофобия (или иначе казано тунело-фобия). Не чи мъй страх ут тяснуту, ам мъй страх ут пращаниту . в тунеля мноу скъпо баце.

Посли - аз шъ додъ, ама то става като онуй малкуту, дето писало писмо - "За баба на село". Не ти знам адреса демек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да го разбера това. Аз като не искам да ходя някъде, просто не ходя, не го съобщавам. И също така си мисля, че форума не можеш да го напуснеш (сбогом), просто няма как да стане това нещо, защото "завръщането" е на един клик на мишката. Ама дали ще кликнеш, и дали като кликнеш ще си с твоя си профил, това вече си е твоя работа. Аз лично не ти вярвам, че няма да го посещаваш от време на време, макар и анонимно. Това, че няма да пишеш, е друг въпрос и пак твой избор. Аз за последните 4-5 години е имало периоди с месеци да не пиша и едно мнение, ама какво от това... Не че съм обиден на някой, просто личен живот :) 

И относно профилите, да се изкажа и по тая тема :) Ами много е объркващо понякога, като не мога да разпозная пишещия, а гледам, има примерно 3000 мнения. Някои съфорумци поне така го правят, че си личи кой стои зад новия ник, и ок, така няма объркване. Преди поне май имаше опция "история на името", сега не я виждам. Ами, аз тази мимикрия не мога да я разбера. Пък и втори, трети, някои сигурно са с по пет и повече профила... Раздвоение или срам... Няма да се изненадам, ако е имало някои да пускат теми от един профил и да си отговарят от друг, а от трети да си раздават лайкове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, djagi написа:

Не мога да го разбера това.... 

Не се притеснявай - в един момент ще го разбереш. Някой неща, за да ги осмислиш и разбереш - просто трябва да си преживял ... нужното.

преди 5 минути, djagi написа:

И относно профилите ...

Е, те за това си има ... хайде да не е дял от психологията, ама точен термин - шизофрения. Раздвоение на личността.

Макар че, много често съм се чудил - хем няма личност, хем раздвоена ...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.