Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

pcbsd

Потресаваща Русофобия

Препоръчан отговор

пп. Пaтриотите и те... жaлко лично мене ме зaгубихa нaвеки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, RagnerBG написа:

Чиста лъжа, разбира се, просто ти не приемаш никакъв спор и в крайна сметка изнервяш опонентът с глупости и алабалистики.

История приятелю :) история... Таквиа като теб лежат на атакистко-рашистка пропаганда, често фейкова пропаганда , да не кажа на 99 % фейкова.

Проблема е че се превръщате в тотални безродници, и което е по страшно - УБЕДЕНИ такива ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Нещо не си запознат с историята виждам.

О, ти колко си запознат и със съвремие и със история. Няма да ти проверявам източниците, защото най вероятно са от "твоите", създайфейк. Много идеи е имало през годините, важно е какво е реалното положение. Идеята за Балканска федерация е добра, нямаше да се обезличим, а щяхме да сме част от един мощен, славянски съюз. Но говорим за идеята, практиката е, че шовинистичките сърби си създават своя лична империя, по-голяма и от Душановата и в крайна сметка видяхме до къде стигна Югославия. Измислена, нетрайна федерация, в която един неадекватен народ се опитва да доминира останалите, също като любимата ти днес - Украйна. И причината да няма Балканска федерация, в чистият и, идеологически вид е пак в малоумните сърби, на които не им стига, че към измислената, македонска нация е почти прибавено и пиринско, още преди да е факт - национално предателство на иначе роденият в пиринско, интернационалист - Г. Димитров. С такива хора много си приличате. Но се опъват за Западните покрайнини, които е трябвало да са част от България, в бъдещата федерация. А иначе Пиринска Македония я спасява мразеният от такива като теб и калансув - Тодор Живков. Кремъл тогава е бил като императорски, кралски двор - дребните вассали заговарят един срещу друг, а Императорът сталин може да разруши народи и територии само с една дума. В крайна сметка сърбите го предадоха, както ще направят и с днешна Русия, ако им се отдаде.

Другите приписвани цитати са нещо, или тотално лъжливо, или извадено от контекст, защото какво се случи в крайна сметка? А това, което аз ти пиша е официално документирани намерения към нашата държава и народ, които си продължават и до днес. Твоето са някакви цитати на болни русофоби, като тези които се приписват на Левски, Ботев, З. Стоянов и т.н. С този вид пропаганда сте много елементарни и ми е безсвмислено да водя спорове, защото е очевидно, че си зареден с фейк сайтове и по тези теми. То, където е намесена Русия и соца, си ти. Наясно съм как работи демагогията, за това предпочитам фактите. Не ме увличай пак в битките си с вятърни мелници и въображаеми архиврагове, които се опитваш да пробутваш на българите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, RagnerBG написа:

Другите приписвани цитати са нещо, или тотално лъжливо, или извадено от контекст, защото какво се случи в крайна сметка? А това, което аз ти пиша е официално документирани намерения към нашата държава и народ, които си продължават и до днес. Твоето са някакви цитати на болни русофоби, като тези които се приписват на Левски, Ботев, З. Стоянов и т.н. С този вид пропаганда сте много елементарни и ми е безсвмислено да водя спорове, защото е очевидно, че си зареден с фейк сайтове и по тези теми. То, където е намесена Русия и соца, си ти. Наясно съм как работи демагогията, за това предпочитам фактите. Не ме увличай пак в битките си с вятърни мелници и въображаеми архиврагове, които се опитваш да пробутваш на българите.

Затова казах - УБЕДЕНИ .

Толкова сте се увлекли във своите фейкове, че истината и историята такава каквато ви я цитирам е.... "приписвани цитати" :):):)

Не, не са. Това са фактите. Твоето е тълкования и измишльотини . :)

преди 17 минути, RagnerBG написа:

Няма да ти проверявам източниците,

Естествено че няма.. току виж си се опарил

Но това не ти пречи сляпо да отричаш нали ?

Отделно че дори не си знаел. Като това за Сталин и че е искал да ни накаже с един морски порт и орязване на източните граници.  Не знаеш, но иначе концепцията ти е бетон ! :):) 

И си му вечно благодарен.

За македонската нация и език чак се чудя .. има ли нужда да се повтаря всеизвестните факти как е създадена и изкуствено наложена  ? и ролята на СССР и Интернационала ???

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, че съм го чувал, но не се бях сетил в моментът, обаче понеже е част от русофобските ти опорки, няма да пропуснеш да ми напомниш. И за опитите за насилствено помакедончване на пиринско. Но това, че ще ми извадиш някакво изказване на маса, или нахвърляно в някакво писмо, просто защото платените пропагандатори сте много дейни, когато трябва да сглобите опорките, не е доказателство за официална позиция. А официалната политика е това, които е станало на практика. На Сталин му е било все едно за нас българите, но стратегически не позволява да ни разпарчетосат твоите идоли. А помакедончването го правят сърбите със съдействието на Г. Димитров. Колко участие има Сталин (дори и емоционално), освен подкрепа за Балканскта федерация, не е ясно, това си е престъпление на местна почва. Факт е, че той не позволява откъсването на Пиринско, след дипломатическа и лобистка намеса на Т. Живков. Не, че ми е идол Сталин, но нашият народ му дължи някои неща и аз няма да ги отричам, което естествено дразни хора като теб и за това ще се скъсате от демагогия. А той има и явни, антибългарски действия като интернирането на кримските българи в Сибир, като наказание за участието в контрареволюцията. Но до там още не си стигнал. Дочети си още малко. От друга страна имаме един катил - Чърчил, който е искал да ни унищожи и злослови срещу българите при всеки повод и искаш аз да си мисля, че щяхме да сме по-добре, ако не Сталин и СССР, а британците и Чърчил ни бяха окупирали? Това е въпросът, който избягваш и ми вадиш някакви неадекватни цитати, типично в твой стил. Няма нужда, няма да ти се връзвам пак. И можеш само да си благодарен, че наистина няма да се завъртя из поредните ти фейк сайтове. За мен ще е пълна загуба на време, защото самата им идея на съществуване е ясна и ще намеря тонове лъжи и глупости. А теб няма да убедя, просто ще обърнеш плочата, или избълваш още спам, останалите в темата няма какво да убеждавам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, RagnerBG написа:

А той има и явни, антибългарски действия като интернирането на кримските българи в Сибир, като наказание за участието в контрареволюцията. Но до там още не си стигнал. Дочети си още малко.

Какво да дочитам... тот ова се знае.. но е леко друга тема... Но се радвам че спомена.

преди 22 минути, RagnerBG написа:

Разбира се, че съм го чувал, но не се бях сетил в моментът, обаче понеже е част от русофобските ти опорки, няма да пропуснеш да ми напомниш.

Не. Разбира се че не си го чувал това за Сталин . Защото нямаше да говориш точно обратни глупости. Просто сега се гърчиш :)

преди 23 минути, RagnerBG написа:

Но това, че ще ми извадиш някакво изказване на маса, или нахвърляно в някакво писмо, просто защото платените пропагандатори сте много дейни, когато трябва да сглобите опорките, не е доказателство за официална позиция.

Какви опорки бре... цитирам ти ИСТОРИЯ.

От цитираното би трябвало да забележиш постоянните ДОПИТВАНИЯ към  съветите от българска страна. И че  няма абсолютно нищо случайно във ВСЯКО ЕДНО изказване  или насока която дава Сталин.

Черната му репутация  му е безупречна в тази насока. Дори бих казал.. при него едно неформално намигване е било повод за стотици изтребени... а официално ? хех... та той дори  не е бил главнокмандващ армията, а става такъв едва два месеца след началото на ВСВ !  но както и да е...  виждам че просто  се гърчиш...

преди 31 минути, RagnerBG написа:

ако не Сталин и СССР, а британците и Чърчил ни бяха окупирали?

Радвам се че признаваш едно ... термина "окупация" .

Второ ... аз го наричам сфера на влияние.... та.. ако бяхме в "сферата на влияние" на Запада, едно е сигурно ... щяхме да сме както са в момента коя да е държава от Западна Европа.

Мога само да предположа... може би като Испания или Италия  като южен манталитет  ? А защо не и на нивото на Франция ?

Уви ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

КРадвам се че признаваш едно ... термина "окупация" .

Второ ... аз го наричам сфера на влияние.... та.. ако бяхме в "сферата на влияние" на Запада, едно е сигурно ... щяхме да сме както са в момента коя да е държава от Западна Европа.

Мога само да предположа... може би като Испания или Италия  като южен манталитет  ? А защо не и на нивото на Франция ?

Уви ....

Няма нужда да признавам факти. Окупация щеше да е и ако бяха дошли британците заедно с гърците и турците, но много по-лоша и с повече последствия. Реално се водим страна от Тристранният пакт и сме обявили война на Великобритания, САЩ и СССР. Това е ИСТОРИЯ, а не фантазиите ти.

Иначе се радвам, че все пак изплю камъчето, макар че донякъде ти е простено. Поради невежество и проомит мозък, не знаеш какво говориш. Реално казваш, че предпочиташ да имаме териториални загуби, да се свием до териториите на Албания, да има още една Национална катастрофа, бежанци, нови асимилации и гонения на българи. Но да сме в някаква "сфера на влияние", с хипотетични ползи. Колкото сме ги имали, докато сме се оставяли да ни разиграва фамилията Фердинанд и да ни припоява към германските интереси, толкова щяхме да ги имаме и с приятели като тези. Но то се вижда и по-днешното ни положение, когато се оставихме да ни измамят с куха пропаганда. Положението ни сега е показателно, какво щеше да бъде при твоите пожелания. Ние дори не сме важни стратегически като Германия, че да ни напомпат поне по-този критерий. Били сме важни само за да засилим Гърция и Турция - териториално и всякак.

А иначе, прочети още малко. Ние единствени не понасяме териториални загуби, нито съществени материални щети. Имаме финансови репарации, но най голямата загуба тук е опростяването на 100 милиона долара (тогавашни) дълг към Германия, за реално потребени стоки и услуги, просто са си стояли в Райхсбанк на думи и не е имало как да си ги поискаме. Толкова за любовта на западът към нас и към парите ни. Споменатата от теб Италия претърпява катастрофа. Също воюват срещу нацистите, но понасят и териториални загуби по всичките си граници, наред с репарации. А най големите - загубите на Африканските им колонии. И днес не са цъфнали в гейският съюз, също и Испания. Просто са имали повече за даване и за губене. А самата Испания на хитрецът Франко, реално запазва фиктивен неутралитет, дори не пожелават да форсират Гибралтар и все така пропускат британските кораби. И все пак мисля, че губят също територии в Африка. Така, че дори не можеш да оцениш, в малкият си ограничен свят, дето комунисти и руснаци те преследват откакто си се родил, кога сме извадили късмет и ни се е разминало много по-голямо зло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, RagnerBG написа:

Иначе се радвам, че все пак изплю камъчето, макар че донякъде ти е простено. Поради невежество и проомит мозък, не знаеш какво говориш. Реално казваш, че предпочиташ да имаме териториални загуби, да се свием до териториите на Албания, да има още една Национална катастрофа, бежанци, нови асимилации и гонения на българи.

Реално ти показах какво е искал Сталин за България - да се ореже бургаския регион и да се ореже откъм западните граници.

Простичко и ясно като за теб. Останалото са твои измишльотини.

Македонизма, създаването на азбука, език и т.н. с насилственото налагане от Коминтерна , благодарение и на ГМДимитров, дори няма да споменавам, въпреки че е огромен удар СРЕЩУ България.

https://www.btv.bg/video/shows/btv-dokumentite/videos/makedoniya-posledniyat-proekt-na-kominterna-epizod-1-1-chast.html

https://www.btv.bg/video/shows/btv-dokumentite/videos/makedoniya-posledniyat-proekt-na-kominterna-epizod-1-2-chast.html

Но да сме в някаква "сфера на влияние", с хипотетични ползи.

Какво им е хипотетичното на развитието на държавите които НЕ бяха под съветкия ботуш ???

То е очеизвадно каква е разликата в социалното и икономическо развитие. Соца се срина тотално и повсеместно. Такава си бе системата.

Разликата както знаеш, съм сравнявал и в парично изражение - 1.6 трлн евро . Толкова струва след обединението на Германия изравняването на изостаналата икономика на ГДР към ФРГ.

И дори както също се уточнява, още не е постигнато в цялостна степен такова изравняване.

Затова и сега сме на такова "дередже", което лъжци като теб всякак се опитват да "припишат" на "злата натрапена демокрация" .

Споменатата от теб Италия претърпява катастрофа. Също воюват срещу нацистите, но понасят и териториални загуби по всичките си граници, наред с репарации. А най големите - загубите на Африканските им колонии. И днес не са цъфнали в гейският съюз, също и Испания. Просто са имали повече за даване и за губене. А самата Испания на хитрецът Франко, реално запазва фиктивен неутралитет, дори не пожелават да форсират Гибралтар и все така пропускат британските кораби. И все пак мисля, че губят също територии в Африка. Така, че дори не можеш да оцениш, в малкият си ограничен свят, дето комунисти и руснаци те преследват откакто си се родил, кога сме извадили късмет и ни се е разминало много по-голямо зло.

Благодаря че ми припомни това. :) Значи извода ми "какви щяхме да сме"  се потвърждава , и нещо  повече - поради именно че те търпят такива загуби , а ние нямаме такива, то реално щяхме да сме ПО ДОБРЕ и от тях.

Просто бяхме в грешния губещ лагер.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, miro20 написа:

както и сега,в лагера на неокон,сорос,евроатлантици и всички други корумпирани и губещи съюзи,фондации.....!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, glen написа:
преди 7 часа, miro20 написа:

както и сега,в лагера на неокон,сорос,евроатлантици и всички други корумпирани и губещи съюзи,фондации.....!

То че сега сме губещи и на малките деца е ясно, и че преди сме били губещи - също. Но... не е съвсем сигурно, че сме били по-малко губещи от западняците. Те си изгубиха децата покрай толерастията.

Дано и лагерът да се окаже губещ и да се погубва по-скоро, преди нас да е съвсем погубил. Хубаво е, че руснаците почнаха да се опъват на англосаксите, за да ги озаптят малко. Някой беше казал, че падането на СССР било най-голямото проклятие за хората на запад. Защото вече като я нямаше външната заплаха, техните "управници" можеха да се фокусират върху вътрешните (разбирайте елита да се фокусира върху поробването на хората). Вече нямаше нужда да се създава впечатление за превъзходство над другия лагер, защото станахме един лагер, и много от маските паднаха. Интересно, че нашите комунисти са ги знаели тия работи и как работи системата на запад, но май единствено се полакомиха себе си да обогатят от "свободата" и "демокрацията".

на 11/26/2017 в 13:32, by_chechi написа:

.....защото толкова ти е акълът , за това е "алабалистики"........Нямаш достъп ! И друг път съм го писал......

Повече му е акълът. Но така му изгодно и така му плащат. Да осмива хора, на които и на малкия пръст не може да им стъпи. Нагъл до безкрай. Аз затова го третирам като умряло куче и гледам да не се занимавам с него, нито нож да му вадя... защото мирише.

Покрай неговите словесни диарии бесепарите почнаха да ми стават симпатични! Чудя се да не би той е прикрит агент на комунистите, и скрит Путинист, защото с участието си тук, им печели само симпатии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Lumberman написа:

Но така му изгодно и така му плащат. Да осмива хора, на които и на малкия пръст не може да им стъпи. Нагъл до безкрай. Аз затова го третирам като умряло куче и гледам да не се занимавам с него, нито нож да му вадя... защото мирише.

Покрай неговите словесни диарии бесепарите почнаха да ми стават симпатични! Чудя се да не би той е прикрит агент на комунистите, и скрит Путинист, защото с участието си тук, им печели само симпатии.

Добре каза... диария. Аз викам на това също и "повръщня"

Ето и един достоен човек който можеше да е наистина добра и силна алтернатива  на КГБ-сткия мафиот новорашист Путлер

Когато боготворите  политици и овластени олигарси, припомнете си тези негови думи :

Любовь к власти – это извращение. В чистом виде извращение! Любить надо женщин, детей, маму с папой. Власть можно уважать-не уважать, доверять-не доверять. Но любовь к власти – это есть рабство.

Дали  осъзнавате че едно такова коленопреклонно ваше поведение спрямо рашизма, боготворене, тотална възхвала ,  спрямо едно джудже, е всъщност... проява на робство ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Lumberman написа:

Повече му е акълът.....

.....скрит Путинист, защото с участието си тук, им печели само симпатии.

И аз така мисля ! За това от време на време се "впрягам" . Става нещо като семинар за " доброто ченге и лошото ченге " , с образователна цел........в мислене . :)

Трябва !  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, получава все обратният на желания ефект. Малко като със санкциите на Обама, които направиха така, че да сплотят и консолидират руснаците. Един вид Обама им направи услуга. Иначе мнозинството щяха да си спинкат блажено и до ден днешен. А всъщност това е едно добро напомняне кои са и кого имат срещу себе си. Все пак те не са забравили Великата Отечествена Война и "обединена Европа" (начело с Хитлер), която е дошла да ги освобождава от "злия комунизъм". "Добрият" Хитлер от "лошия" Сталин. Много елементарно противопоставяне.

Ей тука малко за четене: http://www.168chasa.bg/article/6003981

По време на войната срещу СССР и в нашата преса се е говорело за "обединена Европа". После пък американците обират една част от нацистките функционери ("престъпници срещу човечеството") в операция "Paperclip".

Някои твърдят, че нацистката мрежа е продължила да действа независимо и след това... А Русия винаги е големият им противник, и наш голям брат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слава Богу, че този "достоен" човек и отявлен американолюбец отиде там, където му е мястото!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Lumberman написа:

Да, получава все обратният на желания ефект. Малко като със санкциите на Обама, които направиха така, че да сплотят и консолидират руснаците. Един вид Обама им направи услуга.

о да... :)  Всъщност, радвам се че все пак успявам да ви "просветля"  по тези теми.

Както казва и другаря Чечи с универсалната му "идеология" - да си потренирате малко мозъчните клетки . че иначе и до ден днешен щяхте да си цитирате бултаймс, булшитс, алтеринформейшън, петел , брадва, бъзиклийкс, и да си вЕрвате на простотиите :)

Да,  демонстрирате тотално "отрязване"  в стил... когато малко дете си е запушило и затворило очите и ушите , и нестово крещи тропайки  ... "не ща не ща  не ща......не е вярно не е вярно нее вярно" ... :)

Това по никакъв начин не променя фактите и аргументите ми ,  такива каквито са.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си най-големият разпространител на фалшиви новини, който съм виждал и благодарение на теб, който постоянно ни натрапва откровени небивалици, започнах да се интересувам от Русия. 

To не бяха евроценности, то не беше Путлер, то не беше стремежът към Европа на окраина, то не беше освобождението на Либия и Ирак от диктатори, то не беше Асад и химическите оръжия, то не беше онова с умерените терористи, то не беше постоянното бомбардиране на болници.

Ама пък си упорит. Поне съм спокоен. Според малоумията, които ръсиш, Сирия няма да остане без болници, защото болниците там няма да свършат понеже са

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10/3/2017 в 8:04, miro20 написа:

Това официално проучване на руското ВЦИОМ май е за тази тема :)

http://www.mk.ru/social/2017/10/02/umnykh-ne-nado.html

КАкто ги наричат в статията "удивителни идиоти" - 14 % от възрастното население чува за пръв път за сталинистките репресии , 46 % от младите 24 годишни също не са чували въобще .

Четвърт пък смятат че жертвите са няколо десетки хиляди само, или дори няколко стотин .

Удивителен идиот си ти, че вярваш на подобни смешки - баща ти участвал във война, ама ти не знаеш ........ как става този номер ку можеш обясни са радвам.

Прочее - дали ти е направило впечатление, че данните в статиите, към които си дал линкове, се разминават. Ама нейсе - то е ясно, че и ти не си ги чел. Да беше погледнал източника на проучването и тогава да правиш изводи - макар, че и тези ти са достатъчно нелепи: 14% от населението било Народа ... хаххаха Мирчо, Мирчо, забелязвам, че някои тук си мислят, че вършиш всичко това за пари, ала се бъркат .... ти си сдухано комсомолче и "труда", който полагаш е съвсем доброволен, в главата ти все още вирее мечтата да си герой на труда хаххаххахаха.

п.п. 18 годишните чували за сефте - ауууууу какъв ужас, а бат Мирчо кога е бил на 18 вече е знаел целата история на света и само от репресиите на Сталин се интересувал хахаххах Тъп си братле и именно, защото такива тъпанари подеха прехода сме на това дередже - нямаш, ама грам обективен поглед в/у историята, нищо не можеш да отсееш, поради което само сипваш на едро. Сега ясно е, че те е яд, задето си живял в комунистическа държава - прецакан си, какво да се прави, да се беше родил на друго място - ала емоционалните ти тресения НЕ СА историческите факти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, sound написа:

Удивителен идиот си ти....

Абе,аз вече го споменах..ама все пак...

Spoiler

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да обади бат Мирчо за социологическите проучвания за знанията на янките относно тяхната история, че през годините на не един или два видеоматериала съм попадал, в които само на бисери да се наслушаш - не, че не си знаят историята, ами и броя щатите не си знаят, камо ли да ги изброят поименно.  Значи следва, че и американците са народ без бъдеще.

А е изобщо - смешко и гъз ще даде, само и само да очерни руснаците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Yvan Sergeev написа:

И прилагат абсолютен двоен стандарт към русофилите. Аз отнесох втори бан. Този път пак за 1 месец ще мога само да чета у фейсо и даже лайкче не мога да слагам.:D

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Yvan Sergeev написа:

Това е такава, лицемерна наглост, че дори не заслужава коментар. Като се има в предвид, че държавите, в които блокирането на фацебук, гугле, телеметриите на микромек и цялостното NSA следене се считат за "нарушение на свободата на словото". Всъщност гражданите на тези държави са късметлии, че правителствата им имат грижата за спазване на личните свободи и закони. В Русия си имат vkontakte и с такива номера, лицевата книга ще си остане блокирана за добро, от което губет само последните. Но целта, както виждаме е мозъчна промивка на американските граждани, само че който има здрав разум, само ще стане още по внимателен към фейк новините и пропагандата им.

Редактирано от RagnerBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Yvan Sergeev написа:

Е мене кaк ще ме клaсифирaт имaм и руснaци и aмерикaнци приятели. Този нaпример ...

2017-11-28-22-09-23.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, nikssi написа:

мене кaк ще ме клaсифирaт имaм и руснaци и aмерикaнци приятели. Този нaпример ...

агент си край!

американчетата са ти за прикритие 

агентур такъв !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...