Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

pcbsd

Потресаваща Русофобия

Препоръчан отговор

преди 4 часа, Питоня написа:

В демонстративното поведение "вижте ме кой съм аз". Може да си работи и без да се прави на интересен.
Като последното..в русия компаниите трябвало да ползват само руски софтуер, щото ако бил от хамериканска фирма хамериканците щели да натиснат копчето и щяла да спре Русия..Абе..да бе.. като си сложиш на компа хамериканска програма за графична обработка че дойде края на света.

Ами не може!!! Няма как да стане!!! И за софтуера е прав!!! Иначе пък, май не пдослушваха Меркел, а!!! Евем ви и сигурността такава!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 13 минути, Джугашвили написа:

И за софтуера е прав!!!

Повечето хамерикански софтуер се прави от индийци, квартировани в Бангладеш, та срещу кой враг се пазят по-точно? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Питоня написа:

Повечето хамерикански софтуер се прави от индийци, квартировани в Бангладеш, та срещу кой враг се пазят по-точно? :D

Кой точно софтуер се прави в Бангладеш и от индийци??? Конкретно, моля!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, иноТ написа:

Произход на видовете в периферията на континента

Заглавието е "защо русия граничи с бога " http://www.zora-news.com/index.php?option=com_content&view=article&id=6515:2016-11-15-17-42-44&catid=624:broi-43-2016&Itemid=128

:)

И един  анализ на тази субективна статия :

http://sulla.bg/2017/01/08/3639.html#more-3639

Нека критикуваме Русия политически, нека я критикуваме икономически, но да се въздържаме да я критикуваме църковно, първо защото материята е по-особена, и второ (дори само заради това!), защото днешната руска конюнктура иска от нас това. Ако критикувайки Русия се съблазним да критикуваме Православието, ние ѝ го подаряваме. А то не е нейна собственост.

Вероятно, като турим чертата, ще се окаже, че за нас минусите от Русия са повече от плюсовете, пък и зависи кое ще наричаме минуси и кое плюсове, от гледна точка на какво? Това обаче не означава, че трябва да се разделим на тъпоумни агитки и да се мразим един другиго заради Русия. Русия си е Русия – държава като всяка друга. Не е наша съдба. Колкото по-малко страсти влагаме, толкова по-слабо ще може да ни влияе някой чрез тези страсти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заглавието е "на баба ти хвърчилото". То не става всеки път с пейст в гугъл и да си мислиш, че си хакер. Смешка.

Цитат

Държавите граничат една с друга, а Русия граничи с Бога, казва Рилке.

https://bg.wikipedia.org/wiki/Райнер_Мария_Рилке

Никой не е длъжен да се чувства отговорен за твоето невежество.

http://a-specto.bg/rusofili-rusofobi/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, иноТ написа:

Заглавието е "на баба ти хвърчилото". То не става всеки път с пейст в гугъл и да си мислиш, че си хакер. Смешка.

https://bg.wikipedia.org/wiki/Райнер_Мария_Рилке

Никой не е длъжен да се чувства отговорен за твоето невежество.

http://a-specto.bg/rusofili-rusofobi/

Пич виж датите на двете публикации преди да се изказваш неподготвен . http://www.zora-news.com/index.php?option=com_content&view=article&id=6515:2016-11-15-17-42-44&catid=624:broi-43-2016&Itemid=128 

това е от 2016 година а това което си копнал ,без да имаш правото между другото - виж след статията, и без да посочиш изтоник и автор все едно е твоя,  е отпреди няколко дни. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, иноТ написа:

Без да имам права? Майтапиш ли се?

Ами не се майтапя .

Цитат

* Този текст не може да бъде препечатван и копиран в други медии без изричното разрешение на редакцията на a-specto

Наистина ли имаш разрешение на редакцията да го публикуваш без дори да посочиш автор и източник !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, иноТ написа:

Tи имаш ли права над аватара който използваш?

Нямам права защото не съм го рисувал аз . Но не съм го взел от място където изрично е посочено че автора не дава съгласието си да бъде използван без негово разрешение , а всичко което не е  забранено е разрешено. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или направо си го кажи, че това си ти и да теглим чертата. Няма нужда от гимнастики.

Я покажи от къде си го взел, за да видим дали не лъжеш?

Редактирано от иноТ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тролчето Тони пак се изложи с невежеството си , и отклони разбира се, темата с личностните му идиотщини.

Аз съм се аргуументирал и дал линк, както и акцентирах на анализ над субективното мнение на д-р Михайлов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай, че ми е интересно стожерът на правата какво ще каже. После ще се разберем и с теб, дебеланко. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Spoiler

То тези неща си ги има в правилата бе. т.2.15  когато текста не е твой, и както цитираш а-спекто , които изрично забраняват копирането на материалите им, си длъжен да сложиш линк.

А специално за теб  и постоянните ти опити да ме обиждаш, да се заяждаш, да дискредитираш е т.2.16 :)

Ама теб това ти е фобия и комлекси... това с правила само не се оправя :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, иноТ написа:

Или направо си го кажи, че това си ти и да теглим чертата. Няма нужда от гимнастики.

Я покажи от къде си го взел, за да видим дали не лъжеш?

Нямам намерение нищо да ти доказвам и да си губя времето точно с  теб. Казах ти как стоят нещата. Ако искаш кажи как стоят нещата със статията която на практика си присвоил защото в поста ти по нищо не личи че си цитирал .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, иноТ написа:

Чакай, че ми е интересно стожерът на правата какво ще каже. После ще се разберем и с теб, дебеланко. :D

Не се изявявам като стожер на правата а просто се почувствах подведен. Цитираният материал е написан със стил и бях силно учуден че може да си го писал , затова и проверих в мрежата и се оказа че си го копирал отнякъде както и очаквах . Това е всичко.

По темата освен че е написан добре и със стил материалът е и силно манипулативен и изобщо не съм съгласен с него. Например твърдението че "без Путин българската десница е немислима" е просто смехотворно според мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Питоня написа:

о братооо и туа ли :)

Я..... мирмо! Козлудуй минава и бе да дими прави!flag2009bg_1_3.jpg.e5e928cb48d115ad72a1f90046570c73.jpg

Редактирано от Диман Дюминич
забравих (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A, не думай! Познай какво! Аз пък винаги съм знаел, че това на снимката не си ти и без да ровя в Гугъл. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, иноТ написа:

A, не думай! Познай какво! Аз пък винаги съм знаел, че това на снимката не си ти и без да ровя в Гугъл. :D

59b41fcfaefca_1.jpg.e28718fae152d1c54dff7b7a7680f1fa.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това към колегата с крадената снимка на смърф, която ползва без разрешение от правообладателя.

1. Решава да се намеси където не му е работата.

2. Обвинява ме в нещо, което сам прави,  само за да изглежда по-респектиращ.

3. Като един истински комунист, за да излезе от ситуацията се вкарва в позицията на жертва (бил подведен) и гордо заявява, че всъщност не го интересува това, което споменава в първия си пост по темата, а кой е писал материала. Не кога, не заглавието, а нещо съвсем ново, според ситуацията.

4. Сложи си собствена снимка, понеже това не си ти. Плати си и тогава я ползвай, защото може и аз да се почувствам подведен и да си помисля, че си синьо джудже с червена шапка и брада.

Редактирано от иноТ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е..... сега.... за аватари....то като си сложиж своя снимка.... а, аз бях... и какво.... дали някой ще повярва, че съм аз или .... някой мой роднина...а?

А и когато беше направена снимката бяй млад.... ех, те младите.... но тука аватара ти показва как се чувстваш.... а не какъв си....

Превантивността е за предпочитане, че те враговете са навсякъде.... :)

Аз съм от старата школа и единствено на Берия вярвам .... :)

преди 18 минути, иноТ написа:

2. Обвинява ме в нещо, което сам прави,  само за да изглежда по-респектиращ

Добре дошъл в действителността.... :)

Не се коркай... той рано или късно ще мине по реката... като ....

Бъди търпилив!

Вярвай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проф. Людмил Георгиев: Разрушавайки паметници, САЩ губи историческото си основание за съществуване  

ох....  by_chechi  ... меня много ме натъжава бутването на мавзолея на Геоги Димитров, но е факт....

Един не възпря тогава нашите управници, но мнозинство възпряка да бъде канонализиран Леввски... факти.... но рфеалността е това с което трябва да се справяме, а не да жалим.... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, Диман Дюминич написа:

о братооо и туа ли

Я у лево. Или ти милееш за комунизма, че тогава билетът за товарния влак - единствения който може да тръгне с теб на борда...е бил по-евтин?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...