Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

pcbsd

Потресаваща Русофобия

Препоръчан отговор

преди 13 часа, Джугашвили написа:

Унищожиха всички допинг проби на САЩ за последните 16 години!

Тук очевидно е пълно с фенове на FAKE NEWS!

Поредната партенка

Десетки медии публикуваха лъжата, позоваващи се на несъществуващи източници

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Допинг по американски

Цитат

Олимпийският комитет на САЩ е укривал положителни проби на над сто спортисти

Голяма афера с прикрити случаи на употреба на допинг урони сериозно престижа на американския спорт година преди летните олимпийски игри в Атина през 2004 г. Разкритията засягат над сто спортисти начело с носителя на девет олимпийски и осем световни титли в леката атлетика Карл Люис. В групата са състезатели, спечелили общо 19 олимпийски медала за САЩ. 
Съмнения, че американският олимпийски комитет (USOC) е укривал положителни допинг проби, имаше още преди година, но сега те се потвърдиха след показаните документи от доктор Уейд Иксъм, бивш директор на комитета в периода 1991 - 2000 г. Неговото изложение е с общ обем от 40 000 страници, 30 000 от които бяха предоставени на сп. „Спортс илюстейтед“ и други 10 000 - на вестник „Ориндж кънтри реджистър“, твърди SBN. Според публикациите в навечерието на олимпийските игри в Сеул през 1988 г. Карл Люис е дал положителна проба за допинг и е бил дисквалифициран от USOC, но впоследствие е реабилитиран на базата на молба, в която атлетът твърди, че е приемал лекарства на билкова основа, без да знае точните съставки. В Сеул Люис спечели спринта на 100 м, след като победителят Бен Джонсън, поставил тогава нов световен рекорд от 9.79 сек, бе дисквалифициран за употреба на стероиди. 

Сигурно и това е партенка!!! Само дето някои имаме силна памет и ясни спомени!!! И колкото и да плюете, опорните ви точки няма да минат!!!

Редактирано от Джугашвили (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говедарковците открай време са си изпечени лъжци и мошеници. Принципът по който действат винаги е бил - Крадецът вика: дръжте крадеца!

Целта сега им е, хем да унижат Русия, хем и да отстранят най-големия си конкурент в зимните спортове - с един куршум, два заека. Ако съм на самите руски състезатели, бих бойкотирал предстоящите Зимни олимпийски и не бих участвал. Ковбойците скъпо ще си платят един ден за цялата помия, която изливат сега срещу Русия. Видовден наближава! Така не може повече да продължава! Тази държава трябва да бъде усмирена по някакъв начин, за доброто на целия свят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Джугашвили написа:

И колкото и да плюете, опорните ви точки няма да минат!!!

Кой плюе ? 

Една практика или нарушения от преди 20 г. не е оправдание или алтернативно на друго такова.Всичката ви пропаганда е на принципа... "а пък в хамерика бият негрите" :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мирчо

кво стана с видеото където щеше да ни покажеш  как меката на демокрацията  гощава  хората инвалиди?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, Agentpat™ написа:

Ако съм на самите руски състезатели, бих бойкотирал предстоящите Зимни олимпийски и не бих участвал.

Ама не си .

Скиорите , например, ще участват под неутрален флаг :

https://www.novayagazeta.ru/news/2017/12/08/137738-rossiyskie-lyzhniki-vystupyat-pod-neytralnym-flagom-na-oi-2018

пп

Руската федерация по бобслей също препоръчва участие  :

https://www.novayagazeta.ru/news/2017/12/09/137747-federatsiya-bobsleya-rossii-rekomendovala-sportsmenam-uchastvovat-v-oi-2018

преди 13 часа, Yvan Sergeev написа:

кво стана с видеото където щеше да ни покажеш 

Кво пък сега съм щял да показвам ?? Каквото  съм искал съм го показал.  :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Agentpat™ написа:

Ковбойците скъпо ще си платят един ден за цялата помия, която изливат сега срещу Русия. Видовден наближава! Така не може повече да продължава! Тази държава трябва да бъде усмирена по някакъв начин, за доброто на целия свят.

Един проблем е, че икономически държавите са като скачени съдове, и рухне ли САЩ - имате ли си идея още колко хора и държави ще пострадат? Глобализацията е крайно уязвима система. Не е нормално да си вкарваш лимони от Аржентина и ябълки от Нова Зеландия... докато в същото време съседа не си изкарва краставиците на пазара въобще, заради ниската изкупна цена и директно ги изхвърля... И купуваш прави "европейски" краставици внос. Тъй че и на мен ми се иска американците да си получат заслуженото, обаче от друга страна ме е малко страх и че сценариите изглеждат апокалиптични. Ето и България изнася оръжие за ИДИЛ, и нашите ръце са оцапани с кръв, защото все някой е гласувал за Бойко и ги подкрепя тия безродници. Ще си получим ли и ние заслуженото един ден? Ще дойде ли Асад на посещение у нас?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.vbox7.com/play:329a6bec56 - поздрав за всички мислещи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не че нещо , ама ББ си подаде оставка при едно разбито теме и малко кръв... режима на Асад изтребва собствения си народ, и нищо....

Пародон.. поправка... имаме разбира се.. 4-5 вета наложени от РФ в ООН срещу разследване на пресъпленията на режима срещу народа.  Е как да стане ?

Е  да, имаме глобални интереси  благодарение на които Асад се крепи като инвалид на патерици/Путлер/ , а ББ никому не е интересен в такъв мащаб.

преди 1 час, Lumberman написа:

Ето и България изнася оръжие за ИДИЛ, и нашите ръце са оцапани с кръв,

Никой не е забранил прозиводството и износа на оръжие, и сделките, до колкото ни е известно са напълно легални . Освен това  първи в това производство и разпространение са САЩ , РФ и др.

Преди да говориш за "изцапани ръце" , прецезирай си критериите.

Да забраним ли кухненските ножове,  защото с такива джихадисти колят не само агнета  ?

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Lumberman написа:

Един проблем е, че икономически държавите са като скачени съдове, и рухне ли САЩ - имате ли си идея още колко хора и държави ще пострадат? Глобализацията е крайно уязвима система. Не е нормално да си вкарваш лимони от Аржентина и ябълки от Нова Зеландия... докато в същото време съседа не си изкарва краставиците на пазара въобще, заради ниската изкупна цена и директно ги изхвърля... И купуваш прави "европейски" краставици внос. Тъй че и на мен ми се иска американците да си получат заслуженото, обаче от друга страна ме е малко страх и че сценариите изглеждат апокалиптични. Ето и България изнася оръжие за ИДИЛ, и нашите ръце са оцапани с кръв, защото все някой е гласувал за Бойко и ги подкрепя тия безродници. Ще си получим ли и ние заслуженото един ден? Ще дойде ли Асад на посещение у нас?

А не е ли необходим един апокалипсис сега, за да се осъзнае светът поне за малко? Аз лично като гледам как вървят нещата се плаша повече от светлото бъдеще, отколкото от апокалипсиса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, upili написа:

А не е ли необходим един апокалипсис сега, за да се осъзнае светът поне за малко? Аз лично като гледам как вървят нещата се плаша повече от светлото бъдеще, отколкото от апокалипсиса.

Предполагам колкото по-рано, толкова по-малко болезнено ще бъде. От друга страна обаче колцина са готови да го посрещнат? Вижте примерно Голямата Депресия в САЩ, една държава главно с фермери, и тогава 25 % от хората са били безработни и без доходи - било е страшно след срива на борсата. Сега 1 % са фермери, а дори и те продават cash crop, за пари, с които си купуват всичко останало. Моят дядо примерно разправя за годините на Втората Световна, че са били тежки, понеже са им изземвали житото (той е израснал на село и почти всичко сами са си произвеждали), и вика, че не са оставали гладни, но ""непроизводителното население" в градовете било зле (а градовете тогава са били доста по-селски отколкото сегашните). В момента почти всички сме от непроизводителното население (по отношение на основните необходимости за поддържане на живота). Вие преценете колко по-уязвими сме в момента, и то от процеси и събития далеч от нашите земи.

Тъй че аз не бързам за апокалипсис. Просто мисля, че ще пострадат много читави хора заедно с нечитавите. Хората живеят безгрижно и безумно. Вярно, Путин може да ускори края на САЩ - и той наистина да е виновен тоя път - обаче вината си е чисто тяхна за начина, по който са си изградили империята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз понеже преди 3 години зарязах София и отидох на село, затова така "спокойно" чакам апокалипсиса :D  Иначе съм напълно съгласен с всичко това което казваш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, upili написа:

Аз понеже преди 3 години зарязах София и отидох на село, затова така "спокойно" чакам апокалипсиса 

Това е, че човек може "спокойно" да го чака - обаче не се знае доколко спокойствието ще го предпази. Определено обаче на село е по-безопасно и за предпочитане. Особено ако няма наблизо консолидирани цигански групи. Аз се водя от София, ама вече от доста години не ме свърта там.

Доколкото знам руската държава безвъзмездно дава земи за семейства, които искат да ходят на село - в по-отдалечени и ненаселени райони, разбира се. А тука нашите се усукват и земеделските земи даже да облагат с данък. Лошият Кадафи казват подарявал на всяко младо семейство апартамент... Но мнозинството от хората все още се тикат в градовете, и какво ще стане в един момент - кой ще отглежда храната? Щото тя не расте по щандове в Кауфланд и Билла (поне така съм чувал). Но нямало работа на село, видиш ли... Работа има, за целия китайски народ. Но дано не дойдат китайците да ни завземат земите изоставени, без бой и без кръв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Lumberman написа:

Но дано не дойдат китайците да ни завземат земите изоставени, без бой и без кръв.

Възможно е и може би така ще стане, но след време. Но все пак, това ще е по-малкото зло, от това, да ни превземат циганите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Lumberman написа:

Това е, че човек може "спокойно" да го чака - обаче не се знае доколко спокойствието ще го предпази. Определено обаче на село е по-безопасно и за предпочитане. Особено ако няма наблизо консолидирани цигански групи. Аз се водя от София, ама вече от доста години не ме свърта там.

Доколкото знам руската държава безвъзмездно дава земи за семейства, които искат да ходят на село - в по-отдалечени и ненаселени райони, разбира се. А тука нашите се усукват и земеделските земи даже да облагат с данък. Лошият Кадафи казват подарявал на всяко младо семейство апартамент... Но мнозинството от хората все още се тикат в градовете, и какво ще стане в един момент - кой ще отглежда храната? Щото тя не расте по щандове в Кауфланд и Билла (поне така съм чувал). Но нямало работа на село, видиш ли... Работа има, за целия китайски народ. Но дано не дойдат китайците да ни завземат земите изоставени, без бой и без кръв.

Честно казано аз избягах не за да чакам спокойно апокалипсиса, а заради спокойствието което имам тук. Иначе ми харесва как разсъждаваш, за разлика от повечето хора които познавам в София. На село обаче действително няма работа за пари обаче. Ако мислиш, че ще започнеш от нищото и ще се закрепиш по някакъв начин- не става. Има си закони на капитала които са всесилни. Трябва си ти някаква работа за пари(обикновено мижави), и другото е да си докарваш допълнителни доходи и да изкараш нещо за теб и евентуално децата. Работата е много повече отколкото в градовете, а живота е по-мизерен. Но пък спокойствието на днешно време цена няма. А за апокалипсиса сега- ти сам го каза, колкото по-рано, толкова по безболезнено и с по-малко жертви. Сега сме на фаза възпален апендикс, ако чакаме да стане перитонит, операцията ще е в пъти по-трудна и с неясен изход :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Размислите оставям на вас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Трагично-смешна пропаганда:
КОРУПЦИЯТА Е БЛАГО! 
**** Защо корупцията не е корупция? Защо корупцията е полезна?

Цитат:
------------------------------------------------
"Да предположим, че трябва да се построи къща. И три фирми предлбагат да го направят. Първата иска 100 милиона, втората - 110, третата - 115. Чиновникът ще избере първата, която може да построи къщата за 100 милиона, за да няма възражения след това. Той изпраща своя човек при тази фирма, която се вписва най-добре в условията на обществената поръчка, за да не създава подозрения. А ако фирмата задели и нещо настрани за чиновника, още по-добре и всичко си остава скрито-покрито. По същия начин съдията ще предпочете да вземе подкуп от този, който и по закон си е прав. И джобът е пълен, и съвестта - спокойна, и началството нищо няма да заподозре. В тези случаи корупцията не е във вреда нито на конкуренцията, нито на държавния интерес, нито на закона". 
"Къде е разликата? 5-10% процента ще получи чиновникът, който, страхувайки се от разкриване, ще си построи с тях ловджийска къщичка на тихо място около Онежкото езеро, или те (в случай на отказ) ще останат за предприемача, който също ще си построи виличка, но легално и на Лазурния бряг на Франция? За руската икономика даже е по-добре вилата да бъде построена от чиновникът у нас. " 
Бестселърът „Митовете за корупцията” твърди, че опасна за икономиката е не корупцията, а борбата с нея, защото "тя позволява на мързеливите и глупаците да приписват всичките си грешки и неуспехи на "високото ниво на корупцията".
----------------------------------------------

Автори на този руски бестселър са двама политолози. Единият е проф. Олег Матвейчев – политолог, обслужвал администрацията на президента Владимир Путин, фактор в Националния Изследователски университет – Висша школа, другият – лениградчанинът, ТВ водещ и политическият технолог Артем Акопян, близък на всяка руска власт.

Книгата е разделена на глави: „Защо икономиката не зависи от корупцията?”, „Кога корупцията е полезна?”, „Защо често пъти корупцията не е корупция?”, „Защо корупцията е чисто западен порок?”, „Защо борбата с корупцията в средствата за масова информация увеличава корупцията?”, „Защо равнището на корупцията не може да се измери?”, „Защо корупцията не е корупция?”, „Защо не съществува всеобземаща корупция?”, „Защо корупцията е малко зло?”, „Защо Китай се бори неправилно с корупцията” и т.н.

Толкова наивна и трагично-смешна пропагада може да се обястни единствено с два феномена – продължаващата деградация на посткомунизма в Русия и примитивизма, до който са докарани съвсем целенасочено „широките народни маси” (умишлено използвам този термин на ком. идеология). 
Давам линк към цялата книга ( на руски), ако искате да се посмеете. 
http://mif-corr.ru/
И да се замислете за процесите в Русия. Понеже в нея има и две глави, озаглавени така „Защо революцията е по-лоша от корупцията?” и „Защо колкото повече борци с корупцията има, толкова повече корупция се ражда?”
Един любопитен факт – книгата е изляза още мин. г., но сега буквално всички руски медии я огласиха широко, така да се каже – залпово.

Двамата автори са създали и едноименна група във Фейсбук, в която членуват 261 души!

Ако се намерят тролове и идиоти, които ще се опитат под този пост да защищят тези тези, предлагам ви да ги оставите да си пишат на воля! С глупостта и тъпотата не се спори. Те имат удивителното свойство да се саморазобличават

Автор Григор Лилов

Мисля че точно тук е подходящата среда да се публикува този пост. Давайте сега да видим колко забавно може да стане. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, lsmurf написа:

Давайте сега да видим колко забавно може да стане. :)

Ами те процесите отдавна са тръгнали натам... направо да въвеждат рашистки шериат, където съвсем легално и законно да се преименува корупцията в нещо като процент за чиновника :) или.... "дан към олигарха" "процент путя"... или нещо такова.

Към забавната част , бих споменал куриоза че приеха съдиите да могат да карат пияни , и да не се санкционират от катаджиите.

И не, това не е виц.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Аферата на века! Разсекретени документи Развенчаха Лъжата за „Руската намеса“ в изборите на САЩ! ФБР и Барак Обама подслушвали незаконно Доналд Тръмп!

Истината за т. нар. „руска намеса“ в изборите на САЩ лъсна в целия си блясък. А скандалът е толкова голям, че надминава и аферата „Уотъргейт“ от 70- те. Вчера официално бяха разсекретени документи, които разкриха заговор на демократите да набедят Доналд Тръмп в нерегламентирани връзки с руските тайни служби.

Никой не се е и съмнявал, че историята с намесата на Москва в изборните резултати в САЩ, които отредиха победата на милиардера Тръмп, е пълна лъжа. Но вече има и солидно количество документи, които разкриват грозната афера на демократите, ФБР и администрацията на Барак Обама- и то стъпка по стъпка.

Впрочем, ето какво сочат разсекретените документи:Атаката срещу Доналд Тръмп започва да се подготвя още по време на вътрешните избори в Републиканската партия. Тогава фирмата Fusion GPS, чийто основен предмет на дейност е събиране на разузнавателни данни, е наета, за да издири компромати срещу Доналд Тръмп. Не е известно кой е поръчителят, но той се отказва от услугите на фирмата, веднага щом милиардерът печели официалната номинация на републиканците.

След това обаче, клиент на същата фирма става щабът на Хилъри Клинтън – съперницата на републиканеца Тръмп за президентския пост от Демократическата партия. Fusion GPS получава задача да подготви компроматна война срещу Доналд Тръмп, но не само в САЩ, а по целия свят.

Фирмата Fusion GPS, от своя страна наема Кристофър Стийл – бивш агент на британските служби в Москва, който не крие отрицателното си отношение към милиардера.

Стийл търси услугите на бивши служители в руските служби, които трябва да изфабрикуват досие с компромати срещу Доналд Тръмп. При анализ на фалшифицираните документи обаче се установи фрапираща небрежност- менте-досието е написано на английски от рускоговорящи лица. При това, почти без редакция от страна на лице, чийто майчин език е английският.

Енигма остава и въпросът доколко „бивши“ са били служителите на руското разузнаване, лицата, които Стийл е наел.

Изфабрикуваното от руснаците досие на Тръмп попада в ръцете на зам.- главния прокурор Брус Ор. То му е връчено от неговата съпруга, която е част от екипа на фирмата Fusion GPS и работи върху събирането на „мръсна информация“ срещу кандидата на републиканците.

От зам.- главния прокурор Брус Ор фалшивото досие отива право във ФБР, които го използват като основен аргумент, за да подслушват щаба на Доналд Тръмп. Американската разузнавателна служба представя документа пред съда като безспорен факт и „пропуска“ да разкрие как точно е попаднал той при тях.

Досието е използвано цели четири пъти от ФБР, за да подслушва Доналд Тръмп по време на цялата кампания и дори след това. Включително след като Тръмп встъпва в длъжност като президент на САЩ.

В същото време, Кристофър Стийл „изпуска“ информация от фалшивото досие до медиите, които я разпространяват. Компроматите започват да циркулират в публичното пространство, което пък ФБР използва като „доказателство“ пред специализирания съд, за да получи право да подслушва Доналд Тръмп.

А цялата конспирация, се разиграва с мълчаливото благоволение на тогавашния президент Барак Обама, съпартиец на Хилъри Клинтън. 

Това ли беше най-демократичната държава или се бъркам!!! В руската намеса вярваха само демократите, техните лакеи и разбира се медийните им слуги!!! Аз лично очаквам извинение от продажните им лакеи!!! Те си знаят кои са!!! А фейковете, които ги пускаха до сега, какво правим с тях??? Нали уж водиха люта битка с фалшивите новини!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се че руските служби  ще опитат намеса дори и само за тренировка то на службите това им е работата да се опитват да направят така че тяхната държава да има най - голяма изгода. Същото са направили и израелските тайни служби и службите на доста други държави сигурен съм. Въпросът не е в това на кой какво му се иска а ако е успял да го направи вината не е негова а на службите в САЩ  които са натоварени да предотвратяват такива намеси. И ако наистина са го допуснали няма защо да ми пищят като ущипани госпожици а да се сърдят на себе си. И нали не мислиш че при изборите  в Русия американските служби ще си стоят безучастно и няма да опитат намеса. Въпросът е само на кого ще се получи и доколко а не дали го правят или не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, lsmurf написа:

И нали не мислиш че при изборите  в Русия американските служби ще си стоят безучастно и няма да опитат намеса. Въпросът е само на кого ще се получи и доколко а не дали го правят или не.

Това просто не е възможно.

Дори да опитат намеса, те изборите са нагласени много отдавна.

Не говоря само за клипчета как се манипулират резултати в изборните секции .

Ако в САЩ туитър и фейсбук пропагандата имат  тежест, в РФ - ВК или др социални мрежи  просто нямат никакво значение.Важното не е кой  как гласува, а кой как брои :) Отделно че... за кого запада да се намесва в тези избори ? То има ли опозиция ? има ли  конкуренция, състезание ? Ми няма :)  

Говоря за това че руските служби отдавна са овладяли този процес, и случайности са невъзможни.

От 17 г. откакто кгб-иста е на власт ,  при тях няма случайни неща , няма демократични избори.

Това е огромната разлика между запада и тях.

С избирането на Тръмп , демокрацията само спечели .

Няма нищо по полезно от това президента да се кара с медиите / а не медиите да са послушен придатък на кгб-стките служби като е в РФ/

Скандалите на Тръмп със неговите служби за сигурност също е едно от най полезните и оздравителни неща за САЩ , които е невъзможно да се случат в РФ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mило ми става като чета постовете на старият комунист ismurf. :D

Разбира се, че руснаците са се месили в американските избори, както се разбира, че американците ще правят същото, казва той. Но пък смята, че през 89 не някоя друга служба, а страстта към цитруси и дънки е водела него и останалите подскачащи същества.

Редактирано от иноТ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.02.2018 г. в 17:57, иноТ написа:

Mило ми става като чета постовете на старият комунист ismurf. :D

Разбира се, че руснаците са се месили в американските избори, както се разбира, че американците ще правят същото, казва той. Но пък смята, че през 89 не някоя друга служба, а страстта към цитруси и дънки е водела него и останалите подскачащи същества.

Много си забавен . Продължавай да веселиш хората. Какво се е случило 89 не се напъвай щом досега не си разбрал значи не ти е по силичките да разбереш. Правилно правиш че напъваш за повторение може пък следващия път да се досетиш какво и как се е получило. Едно време по тъпичките дечица повтаряха класовете докато придобият минимума знания за да продължат. Успех с повтарянето на първи клас :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, че е очевидно какво се е случило, деде. Виждаме как големите държави се месят една на друга. Естествено, при нас е било стремеж към банани и трети пол, а не просто чуждо решение. Благодаря ти, че си подскачал, за да мога сега да си купувам банани всеки ден, да имам няколко чифта дънки и да ям Макдоналдс. Ти си гордост за моето поколение. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, lsmurf написа:

Много си забавен . Продължавай да веселиш хората. Какво се е случило 89 не се напъвай щом досега не си разбрал значи не ти е по силичките да разбереш. Правилно правиш че напъваш за повторение може пък следващия път да се досетиш какво и как се е получило. Едно време по тъпичките дечица повтаряха класовете докато придобият минимума знания за да продължат. Успех с повтарянето на първи клас :D

Смърфиетке, ти не се напъвай!!! Само ми кажи, кога започна тази хибридна война!!

П.П. И се пише (с тире) по - тъпичките!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...