Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

pcbsd

Потресаваща Русофобия

Препоръчан отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Аз два пъти съм имал проблем с прокуратурата. През 2005 г. ме обвиниха в шпионаж в полза на чужда държава, защото бяхме спрели възможността руската държава да дешифрира нашите шифрограми.

Ау каква наглост. ! Че как така руснаците не могат да ни  четат шифрограмите ?!?!?  Веднага да се даде пълен достъп до всички наши тайни на товаришчите !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 16.09.2019 г. в 7:48, miro20 написа:

Веднага да се даде пълен достъп до всички наши тайни на товаришчите !

Че то, кои пък нямат достъп?! - само, които не са поискали. Добре, че сме спрели възможността на руската държава - вицовете на соломончо, цяла мистерия е как така все още не са го прибрали в лудница тоа кукурилник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стават и инциденти. Сигурно е бил  пламенен русофил и щастлив студент в "матушката" , обаче...

https://www.mk.ru/incident/2019/10/17/studenta-iz-bolgarii-iznasilovali-v-centre-peterburga.html

И  малко сравнение на петролна тема

:)

а това без коментар

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 16.09.2019 г. в 6:48, miro20 написа:

Ау каква наглост. ! Че как така руснаците не могат да ни  четат шифрограмите ?!?!?  Веднага да се даде пълен достъп до всички наши тайни на товаришчите !

Че ние ги дадохме на турците и на американците след 89-та година!!! Не виждам това да е някакъв проблем за теб!!!

на 17.09.2019 г. в 16:58, insec написа:

Че то, кои пък нямат достъп?! - само, които не са поискали. Добре, че сме спрели възможността на руската държава - вицовете на соломончо, цяла мистерия е как така все още не са го прибрали в лудница тоа кукурилник.

Не са го прибрали, защото им върши работа!!! Той е за това!!! Както и бившата президентша-Росица де!!! Вехтият Джугашвили е виждал Мони-трабанта, в качеството си на министър да играе кьор кютук пиян върху масите със свалени гащи, само по боксерки!!! Мислиш ли че щом аз съм го виждал в това състояние, ония от чуждите служби спят и нямат някакви по-големи компромати, с които да го държат и да го контролират!!! Умен е, интелигентен е, не може да му се отрече!!! продажен е,също не може да му се отрече!!! В общи линии, еврейче!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Джугашвили написа:

Достоен за уважение человек!!!

:lol6:Добричката Русия тя ще ни помогне срещу Турция. Ще се сбие с НАТО за да защитити България. Шараниииии. И на този му е виновен комунизма !!! Евала стрино джугашвили. донесе ми здравословна доза смях днес . Е затова чета форума. Човешката простотия винаги ме е забавлявала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, lsmurf написа:

:lol6:Добричката Русия тя ще ни помогне срещу Турция. Ще се сбие с НАТО за да защитити България. Шараниииии. И на този му е виновен комунизма !!! Евала стрино джугашвили. донесе ми здравословна доза смях днес . Е затова чета форума. Човешката простотия винаги ме е забавлявала.

Никой няма намерение да се бие с НАТО!!! И на малките деца е ясно, че НАТО само ще стои отстрани и ще гледа сеир, съпроводен с много празни приказки и много плюнчене!!!Пък и НАТО да не би да е военна организация, тя е търговска организация!!! Та ясно се вижда кой е шарана и къде е човешката простотия!!! Но за теб съм склонен на компромиси, поради влошеното ти психично здраве!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Джугашвили написа:

Никой няма намерение да се бие с НАТО!!! И на малките деца е ясно, че НАТО само ще стои отстрани и ще гледа сеир, съпроводен с много празни приказки и много плюнчене!!!Пък и НАТО да не би да е военна организация, тя е търговска организация!!! Та ясно се вижда кой е шарана и къде е човешката простотия!!! Но за теб съм склонен на компромиси, поради влошеното ти психично здраве!!! 

Както стоя отстрани Русия когато НАТО бомбандираше Сърбия ли? Не знам за какво психично здраве претендираш щом можеш да правиш изводи от лековатото поведение на Русия тогава за подобно на НАТО. Отдавна съм се уверил че не си в състояние да си ползваш сивото вещество , ако въобще имаш такова в което дълбоко се съмнявам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.10.2019 г. в 12:05, lsmurf написа:

Както стоя отстрани Русия когато НАТО бомбандираше Сърбия ли? Не знам за какво психично здраве претендираш щом можеш да правиш изводи от лековатото поведение на Русия тогава за подобно на НАТО. Отдавна съм се уверил че не си в състояние да си ползваш сивото вещество , ако въобще имаш такова в което дълбоко се съмнявам.

Ех дърто, дърто!!! През коя година са бомбардировките в Сърбия, в какво състояние беше тогава матушка Россия и кой и беше президент??? И не зная аз в какво състояние съм, но твоето от ден на ден става по-зле!!! Деменцията не прощава!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...