Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

stamen_994
 Сподели

Препоръчан отговор

на 18.10.2012 г. в 13:33, Хулиганка написа:

Здравейте, хубаво е, че има такива теми. Отскоро се замислих за един филм трилър - мисля новозеландси беше за един автомобил Ягуар, Това което помня, е горе-долу следното: Мъж качи на стоп едно момиче в дъжд, на отдалечен път, пътувайки към дома си. През цялото време я гледаше в огледалото колко е мокра. Тя също го гледаше в огледалото. После тя слезе и изчезна в тъмнината. Мъжът се прибра у тях и заключи колата. На следващия ден се опита да я отключи, но ключалките не поддаваха. Жена му /или приятелка ли там каквато му беше/ нещо му показа от вестника, че някакво момиче е изчезнало и той онемя, защото я беше возил предишната вечер. Оказа се, че момичето е починало, колата е била нейна и отказваше да се отключи. Когато я отвориха, задната седалка се оказа мокра. Това помня от филма, Мисля, че го гледах в началото на 90-те.

Здравейте!Търся един филм в който имаше баща и дъщеря .Бащата беше научил момичето да се бие и живееха в една малка къща .Накрая на филм някакъв човек се опитваше да убие малкото момиченце  гледала съм този филм но искам отново ако се сещате моля кажете ми как се казва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• 4 седмици по-късно...
преди 44 минути, APKFOLD написа:

Изтеглете Moviebox Pro за ios и android безплатно и гледайте или изтеглете тонове филми, телевизионни предавания, анимационни сериали и популярни видеоклипове безплатно за вашия ios и apk

Цитат

Та каква е уловката, питаш? Уловката е, че това невероятно приложение не е точно на разположение на нормалните магазини за приложения. Но не се притеснявайте, тъй като ще ви дадем цялата информация, от която може да се нуждаете за изтеглянето на това стрийминг Приложение на устройството си, за да не се налага да отивате да търсите никъде другаде.

image.png.cb098e86d1858c034d46261370da2ec0.png

Цитат

2.7 Всякаква форма на spam (нежелани съобщения) е забранена, било то чрез постове или лични съобщения. Това включва всякакви реклами, верижни писма и др. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Здравейте бях видял един филм от поредицата "best upcoming movies 2022" изгледах 40клипа и не можах да го видя направо ще откача уж го бях записал някъде но съм хвърлил листчето.Ставаше на въпрос ,че някой се свързва/хаква компютър на жена в офис с вирус и почваше да ги изнудва за пари или нещо такова.Не се сещам даже да е участвал някой известен това е което помня.Някой ако го е мяркал трейлъра или името моля да сподели да видя дали е той конкренто.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, една колежка ми каза за един филм гледала преди време фантастика много интересен бил, ставало дума за бъдещето или някакъв измислен свят, където хората имат някакви гривни, на които им показва колко живот им остава и могат да си купуват живот и  нямало пари и за всичко плащали с години от живота си нещо такова...Ако някой има идея някаква мисля че заглавието било някаква година нещо, но не е сигурна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, gig93 написа:

Здравейте, една колежка ми каза за един филм гледала преди време фантастика много интересен бил, ставало дума за бъдещето или някакъв измислен свят, където хората имат някакви гривни, на които им показва колко живот им остава и могат да си купуват живот и  нямало пари и за всичко плащали с години от живота си нещо такова...Ако някой има идея някаква мисля че заглавието било някаква година нещо, но не е сигурна.

In Time / Дилъри на време (2011)

https://www.imdb.com/title/tt1637688/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся един филм, но не му знам името. Трилър и мистерия, разказва се за един баща с две деца, момче и момиче, не си спомням много ,защото съм го гледала преди години, но някакъв човек изнудваше бащата, искаше нещо от него и беше сложил под седалките им бомби, които се задействат когато човек седне в колата и когато станеш, те ще гръмнат. И тримата бяха в капан и не можеха да станат от колата. В крайна сметка се разбра кой го изнудва и не помня точно как се измъкнаха. Филмът е много интересен за любителите на мистерия. Ако някой се сеща моля да ми пише. Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, ivanova34567890 написа:

Здравейте! Търся един филм, но не му знам името. Трилър и мистерия, разказва се за един баща с две деца, момче и момиче, не си спомням много ,защото съм го гледала преди години, но някакъв човек изнудваше бащата, искаше нещо от него и беше сложил под седалките им бомби, които се задействат когато човек седне в колата и когато станеш, те ще гръмнат. И тримата бяха в капан и не можеха да станат от колата. В крайна сметка се разбра кой го изнудва и не помня точно как се измъкнаха. Филмът е много интересен за любителите на мистерия. Ако някой се сеща моля да ми пише. Благодаря!

Заповядай

Онлайн с БГ Субтитри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Здравейте! Търся един филм,който съм гледала сигурно преди 4 години,но му забравих името. Филмът се разказва за момиче на 17 години,което е отхвърлено от връстниците си и те винаги й се подиграват,че прави секс за пари,което не е вярно,защото тя е девствена. Решава наистина да започне да го прави като спи с мъж за пръв път и то за пари. Става наркозависима след това създава своя уеб страница в която си уговаря срещи с мъже и накрая помня че се влюби във един от мъже с които е спала и той я спасява от тези неща. Ако някой знае моля да ми пише .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Здравейте! Един филм, който гледах като малка, не спира да дразни паметта ми. Яд ме е, защото по принцип уж знам заглавието му, но не го намирам никъде. Възможно е да е с друго заглавие, а аз несъзнателно да съм го преименувала по друг начин. Гледах го през 90-те на видеокасета при приятелка и бе много тежка драма. Мисля, че бе европейска продукция и по спомените ми се казваше "Монахинята", но няма никаква препратка с този новия. Не е хорър, а драма от край до край. Толкова много ме покърти тогава, че и след толкова години пак се сещам за него. Действието се развиваше през късното Средновековие. Сюжетът проследяваше терзанията на момиче, което се връщаше вкъщи преди да даде последния си обет и да се замонаши. Влюбваше се в някакво момче, както и той в нея. Две сцени не престават да се въртят в ума ми. Първата, когато тя бяга от него и се крие в стаята си или май бе пристройка в градината, а той тропа по вратата и я моли да го пусне, да се откаже от обета си. И последната сцена (съжалявам за спойлера!): все пак дава обета си. Лежи на дървен нар и затваря очи, а отгоре я покриват с черен плащ, все едно умира. Съжалявам, че не съм по-конкретна, но силно се надявам някой да е гледал този филм. Изплаках си очите на него, а бях само на единайсет... Благодаря на всички, които ми помогнат! ❣️

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...