Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

преди 31 минути, FD GOD написа:

Гледам че ви бива с филмите, а със сериалите как сте? Някой да знае, коя точно версия на Звездни Рейнджъри :D  въртяха 2003-4 година по БНТ или по БТВ беше не помня? Злодея беше един обикновен човек, който докосваше една пирамида на бюрото му и се телепортираше на един космически кораб. Когато се трансформираше приличаше на динозавър с дълга опашка. Там от кораба им пращаше гадинките да трепят звездните рейнджъри :D

п.п. - преди да почне да се качва на космическия кораб си спомням, че седеше на един стол в една зала и не мърдаше от него. Ама накрая след доста епизоди рейнджърите го сбараха, ама той пусна някакви ракети на трона и си отлетя на кораба :D

Power Rangers: Ninja Storm ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Цък цък.

Това е филмът "Wanted" на Тимур Бекмамбетов!      

Ямакаши (2001)    

Публикувани изображения

преди 2 часа, FD GOD написа:

@Excelsior - сега си спомних, че бяха виртуални рейнджъри (VR Troopers). Намерих сериалчето - 

Сестринските серии на първите Mighty Morphin' Power Rangers , което щеше да е следващото ми предложение. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Здравейте, търся един стар филм. Мъж и жена пътуват в хеликоптер или въртолет, само двамата, той го пилотира. Трябваше да я заведе някъде, но по пътя катастрофира ха, за биха се на някакви дървета, може и джунгла да е било. Тя с някакви токчета дори беше, той през цялото време и се присмиваше. Накрая се влюбват един в друг. Благодаря предварително. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че има повече от един филм с такова описание. Първият, за когото се сещам, е Six days, seven nights .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте търся един филм незнам как се казва расказваше се за духът на гората,имаше и някакви вълци и едно момиче тяхна дъщеря съюзяват се с едни глигани за да спасят гората с тях имаше и едно момче ако някой знае как се казва филма нека да ми пише на Facebook или на скайпа (Surya Pahaleva)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Не мога да се сетя за заглавието а един филм с Пол Нюман. Играеше ролята на строителен предприемач и имаше един малоумен помощник. Нюмън беше куц. Филмът е доста старичък.

Моля за помощ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Duhlinski написа:

Здравейте.

Не мога да се сетя за заглавието а един филм с Пол Нюман. Играеше ролята на строителен предприемач и имаше един малоумен помощник. Нюмън беше куц. Филмът е доста старичък.

Моля за помощ.

https://www.imdb.com/name/nm0000056/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся един филм, военнен, американски. Започваше с гробище на американски войници, сцена с наредени кръстове. Говореше главния герой, вече стар, за спомените си за Втората световна война. Другото нещо което помня е че свърши по същия начин, пак се пренесе сюжета в реално време - дадаха го(главния герой) стар с семейството си, стоящ и плачещ до някой от кръстовете.

Благодаря, за вниманието. Ще се радвам ако успея да го прегледам отново :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, alwa написа:

Здравейте! Търся един филм, военнен, американски. Започваше с гробище на американски войници, сцена с наредени кръстове. Говореше главния герой, вече стар, за спомените си за Втората световна война. Другото нещо което помня е че свърши по същия начин, пак се пренесе сюжета в реално време - дадаха го(главния герой) стар с семейството си, стоящ и плачещ до някой от кръстовете.

Благодаря, за вниманието. Ще се радвам ако успея да го прегледам отново :)

Спасяването на редник Райън

a8s3Oeb.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Василе-е-е написа:

Спасяването на редник Райън

a8s3Oeb.jpg

Много благодаря. Сетих се по подобна мелодия преди няколко дни и не ми даваше мира :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, alwa написа:

Много благодаря. Сетих се по подобна мелодия преди няколко дни и не ми даваше мира :) 

За нищо :)  Дълго време ми беше номер 1 в класацията за военни филми,ама после се появи "Хексоу Ридж" и го детронира....

Лек ден! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрайвете и от мен!

Търся филм, подобен на това описание!

Филма съм го гледал като много малък и почти нямам спомени за него, но това се доближава много до това което аз помня.

Ако някой може да помогне? Ще съм му много благодарен!

на 11.12.2012 г. в 13:23, boby_666 написа:

Здравейте пак. Търся един филм който е ужас само че не му знам името само са ми го разказвали малко от началото.Започва със четирима души 2 момчета и 2 момичета,компания са тръгнали на ваканция явно.Карат кола през второстепенен път и стигат до бензиностанция,но я подминават,но по нататък някаде им се разваля колата , мисля че беше нещо с гумата не съм сигурен и тогава двете момчета или цялата група не си спомням , решават да се върнат до бензиностанцията като я таркалят до там на таркаляне.Обаче като стигат виждат , че бензиностанцията е зловещо,мъртвешки пуста.Започват да търсят някой да им обърне внимание за помощ.Решават да разгледат по обстойно и влизат вътре в бензиностанцията,но и там няма никой само някъкви странни безжизнени кукли и манекени.Тогава един от групата забелязва нещо скимтящо обвито в черен плат като наметало , и решава да провери какво е, когато се приближава почти на сантиметър това нещо се обарнало ряско исхилвайки се гадно и зловещо , имало лице на череп , смисал без лице просто череп.И тогава започнало всичко да се тресе и друса на около , куклите и манекените които стоели безжизнено оживели и започнали да се друсат и тресат и да се мърдат зловещо и да издават някъкви звуци.А острите инструменти закачени за продаване на стилажите започнали да се откачати и да се забиват наоколо и в групата която била там.Общо взето явно са били хванати в капан. До този момент са ми го разказвали филма незнам името му нито актьори,нито режисьор само знам че е ужас и че е или американски или скандинавски филм от 80-те,стар е.Моля някой ако го знае и го е гледал да ми каже името му или да ми даде линк към IMDb ,търся го от много много отдавна. Благодаря предварително пак!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.08.2020 г. в 21:03, crossteodor написа:

Здрайвете и от мен!

Търся филм, подобен на това описание!

Филма съм го гледал като много малък и почти нямам спомени за него, но това се доближава много до това което аз помня.

Ако някой може да помогне? Ще съм му много благодарен!

Splinter (2008)

Tourist Trap (1979)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.09.2020 г. в 23:01, tepmu написа:

Не са тези..
Тоурист трап е подобен на този който се сещам, само , че в който се сещам бяха по голяма група и само младежи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Обръщам се към по-възрастните приятели във форума

Преди доста години имаше един филм, по мои спомени беше от Полша. Заглавието или превода по скоро беше Бермудския триъгълник но не съм сигурен

Сюжет: трима приятели от войната се срещат след много години и всеки от тях извършва престъпление за да помогне на останалите двама да решат сериозни житейски проблеми -единия уби шефа на приятеля си с ток в басейна, другия взриви самолета на жена си, накрая тримата умират злощастно в една вила в планината!

Благодаря ако някой се сети за филма или заглавието

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.09.2020 г. в 16:40, crossteodor написа:

Не са тези..
Тоурист трап е подобен на този който се сещам, само , че в който се сещам бяха по голяма група и само младежи

Прочети отново описанието, което си копирал и виж дали другите неща съвпадат с твоя филм.

преди 12 часа, ro1ro написа:

Здравейте,

Обръщам се към по-възрастните приятели във форума

Преди доста години имаше един филм, по мои спомени беше от Полша. Заглавието или превода по скоро беше Бермудския триъгълник но не съм сигурен

Сюжет: трима приятели от войната се срещат след много години и всеки от тях извършва престъпление за да помогне на останалите двама да решат сериозни житейски проблеми -единия уби шефа на приятеля си с ток в басейна, другия взриви самолета на жена си, накрая тримата умират злощастно в една вила в планината!

Благодаря ако някой се сети за филма или заглавието

Trójkat bermudzki (1988)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, tepmu написа:

Прочети отново описанието, което си копирал и виж дали другите неща съвпадат с твоя филм.

Trójkat bermudzki (1988)

Благодаря ! Това е филма!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся една стара комедия, която едно време по кабеларките я пускаха често. Става дума за мафиот, който има син олигофрен, и го учи на занаята. Помня само, че синът беше висок, слаб и с очила и с малоумно изражение леко подобно на Ърнест. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, trifonivanov написа:

Здравейте, търся една стара комедия, която едно време по кабеларките я пускаха често. Става дума за мафиот, който има син олигофрен, и го учи на занаята. Помня само, че синът беше висок, слаб и с очила и с малоумно изражение леко подобно на Ърнест. 

https://www.imdb.com/title/tt0106489/?ref_=tt_urv

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Myanmar написа:

Не е този. Синът или може би беше друг роднина на мафиота е много слаб с очила големи. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, trifonivanov написа:

Mob Boss / Шеф на мафията (1990)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване