Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

haidukpikaso

Генерал Румен Радев - новият президент на България

Препоръчан отговор

преди 2 часа, miro20 написа:

Много се извинявам, но цялата катедра конституционно право мрази близнашки. Шефа на катедрата проф. П. К. многократно го осмива в различни видове медии. Като цяло всички го чакат след 2 години да се пенсионира. Това е единствения човек от СУ, който не би било редно да коментира. Дотегна ни от генерали... мутрадев, мутрисов, мутрачийски... Кадри произлезли от школата на комунистическите офицери не би трябвало да имат достъп до държавни длъжности, камо ли такива ключови.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, ninov написа:

ти се подиграваш с президенската иституция а не с Радев с него се гаври колкото искаш

Именно че Радев се подиграва с институцията. Затова и го наричам пРезидент.Защото е предложен и лансиран от чужда лобисткоразузнавателна служба.

Освен стотиците му гафове до момента.

преди 32 минути, ninov написа:

а за професор Близнашки  че е корифей не го отричам  но какво имам против съм ти го написал законите и конституцията са за всички

И по какво е професор Близнашки ? :)   И като са еднакви за всички законите и конституцията, защо пРезидентството е недосегаемо ?

Айде бегай :getout:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, miro20 написа:

Именно че Радев се подиграва с институцията. Затова и го наричам пРезидент.Защото е предложен и лансиран от чужда лобисткоразузнавателна служба.

Освен стотиците му гафове до момента.

И по какво е професор Близнашки ? :)   И като са еднакви за всички законите и конституцията, защо пРезидентството е недосегаемо ?

Айде бегай :getout:

това че е професор по конституционо право не го прави над закона а ако някой от СЛУЖИТЕЛИТЕ в президенството е нарушил закона нека си понесе отговорноста 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, ninov написа:

професор по конституционо право

чл. 57 ал. 2 от Конституцията!!! Май този професор не е обърнал на това внимание. 

Принципно въпросните неща трябва да се разгледат от колегията!!!

Има си и етика!!! ;) Не може ние гражданите да съдим някой! Има си надлежен ред!!!!

преди 47 минути, miro20 написа:

Именно че Радев се подиграва с институцията.

Мире ... де пъ ти улетя ... :) 

Подведен е! Не забравяй, кой е създал вид президентски персонал през определен 10 годишен негов мандат. ;) 

АБВ - Пу ти се оправяй! ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 37 минути, ninov написа:

а ако някой от СЛУЖИТЕЛИТЕ в президенството е нарушил закона нека си понесе отговорноста 

Е па тъй де. А протестиращите са против това и наричат действията на прокуратурата "мутренски произвол , мафия и нарушение на демокрацията " :) 

и "Гешев е позор" . Що така бре, другари протестиращи ?

преди 9 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Подведен е!

Колко да е подведен ? все едно не знае кой какви прави в администрацията му. Та те са негови посредници както видяхме с олигарха.

И дори да е подведен, защо толкова яростно се противопостави и поиска оставка ?

Теб ако те арестуват.. или не... административно нещо ... те глобят... викаш ли оставка ? предизвикваш ли бунт ?? :) 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

Що така бре, другари протестиращи ?

Дънди, пардон дрънди циган из наш форум, го каза: Сцена '89 от миналия век! ;) 

Мо ;) я жена без да знае това, гледайки в момента новините = каза същото.

Новите мутри викат мутрите вънь!!! ;) 

Те, че са без коси е ясно на всички! Това ли е мутренското, Ъ?!

Това, че някой има коса като Васко Илиев или брат му Георги (бог да ги прости), не означава, че е умен!!! ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Но пробвай да обясниш кое налага точно сега, на момента протести и сваляне на това управление, което пак казах, ако можеш малко обективно да мислиш, в момента си е в един от добрите си моменти и рейтинги. Плюс успехите спрямо Европа и т.н.

Хората вече не го искат, това е!

Не виждаш ли?Отдавна не е имало такива протести в България.

И няма никакви успехи в Европа, не знам кое ти изглежда като успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, miro20 написа:

Що така бре, другари протестиращи ?

защото не разследва ББ за барселона гейт за пачките с евра за даните изнесени от Божков за аудиозаписите да продалжавам ли защо протестиращите са срещу него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ninov написа:

защото не разследва ББ за барселона гейт за пачките с евра за даните изнесени от Божков

О да, аз отдавна споменах - и това и за земите и имотите на Луната. Нека да разследват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Не виждаш ли?

Всеки гледа, но не вижда същественото: Има интелигентен начин, а не да се повтори вид негативизъм, глупост от миналото!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, iИ.дИоNд.Ni написа:

Всеки гледа, но не вижда същественото: Има интелигентен начин, а не да се повтори вид негативизъм, глупост от миналото!!!

Ти какво виждаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Хората вече не го искат, това е!

Да , и вие не го искате. Защо обаче не се съобразявате със законите и конституцията ?

Както вече попитах... освен "нехаресване и омраза" , друго има ли за какво да критикувате по същество ?

Каква алтернатива и коя е тази "ракета" която ще ни изведе към щастливото безхаберно проспериращо бъдеще ???

Кой ще вдигне заплатите, пенсиите, социалните ??? Кой ? и КАк ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

О да, аз отдавна споменах - и това и за земите и имотите на Луната. Нека да разследват.

не се прави на идиот че не разбираш че това са истински неща 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

Както вече попитах... освен "нехаресване и омраза" , друго има ли за какво да критикувате по същество ?

Вече ти посочих няколко примера, за които имаме сериозно основание за да го критикуваме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, M.Николов написа:

Ти какво виждаш?

Повторение  на вид грешка! = Глупост!!!

Някой пак чака Станковов!!! ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

Да , и вие не го искате. Защо обаче не се съобразявате със законите и конституцията ?

Съобразяват се, както виждаш протестират мирно.

преди 1 минута, iИ.дИоNд.Ni написа:

Повторение  на вид грешка! = Глупост!!!

Някой пак чака Станковов!!! ;) 

А може би ти грешиш?

Или пък така трябва?

Не забравяй, че демокрацията в Англия е извоювана за няколко века, като се е минало през много жестокости.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, M.Николов написа:

Съобразяват се, както виждаш протестират мирно.

А може би ти грешиш?

Или пък така трябва?

Не забравяй, че демокрацията в Англия е извоювана за няколко века, като се е минало през много жестокости.

За разлика от теб, то аз съм типичен български представител с единствени корени от България! ;) 

Истинския българин не се води по политика на вид държавност, а по местни обичаи и вид местен поминък. За него не е важно кой ще дефинира вид земя като собственост. За него е по-важно да стопанисва тези територии на земното кълбо. ;) 

Прави разлика между да си собственик и съвестен владетел, т.е. стопанин!!! ;) 

Чуй химна:

п.п. По-важно от България няма!!! Тя е нашата родина и е Рай!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

За разлика от теб, то аз съм типичен български представител с единствени корени от България! ;) 

Пак се обърка нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Хубаво, ама ... аз не мога да кажа същото!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, мен ме е объркал малко.Моите са същите като неговите тоест български.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, M.Николов написа:

Вече ти посочих няколко примера, за които имаме сериозно основание за да го критикуваме.

Кои ? Не се сещам. И кое наложи точно сега искането за оставки а не след  няколко месеца ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, miro20 написа:

Кои ? Не се сещам. И кое наложи точно сега искането за оставки а не след  няколко месеца ?

Мисли мисли... политикане. Защо сега?   :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Радул написа:

Мисли мисли... политикане. Защо сега?   :) 

Аз знам и съм казвал най вероятния отговор.  Ама ви гледам сеира

И този на Румен Божков :) 

Една скоба... много е странно поведението на Корнела.

Хем надъхана но и уплашена една такава... и конгрес и спретнаха зад гърба... нещо не може да навакса на събитията заради проблемите в своята кочинка :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, miro20 написа:

Една скоба... много е странно поведението на Корнела.

Хем надъхана но и уплашена една такава... и конгрес и спретнаха зад гърба... нещо не може да навакса на събитията заради проблемите в своята кочинка :) 

Aко това ти се виждат проблеми в кочинката, какво ли да кажем за напускането на кочинката ГЕРБ, от този дето я движеше. Между другото, след напускането му ГЕРБ направо не знаят къде са.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук се повтаря румънската история на сблъсък между президент и премиер. Само, че там имаха независима прокуратура, а не бухалка на властта, като при нас. Познайте къде е сега бившия румънски премиер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...