Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

haidukpikaso

Генерал Румен Радев - новият президент на България

Препоръчан отговор

Факти :

Специалните служби им се разказва играта (в момента) .

Призив от Президента към полицията .

За армията не се споменава - там е ясно .

.......................

Има такъв закон Божи/"божи" - Когато Олигархията се компрометира , следва Диктатура ! 

Никак няма да се изненадам , тези дни наскоро до месец , с избори или без (няма никакво значение ! )да осъмнем с диктатура .

И не се стряскайте от понятието диктатура , както са ви внушавали . Има градивни , "меки" и много успешни диктатури .(примерно Южна Корея)

С оглед на днешната ни компрометирана Конституция , тук въпросът е структурообразуващ , а не клишираната поява на кървав сатрап с когото да плашат децата . .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, by_chechi написа:

Има такъв закон Божи/"божи" - Когато Олигархията се компрометира , следва Диктатура !

познай кой ще управлява диктатурата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

Затова са измислени изборите. Излизаш и си защитаваш и политиките и аргументите. Ако имаш а Радев няма.

Тогава защо толкова се плашиш от едни евентуални избори?:)

Нека народа да реши.

https://news.bg/society/nashi-sanarodnitsi-protestiraha-pred-posolstvoto-ni-v-london.html

Интересно някой спомня ли си каузата на Плевналиев?

Дали не беше да бъде момчето за всичко на министър-председателя?

Някой да си спомня нещо съществено от президентството на Плевналиев, като изключим гафовете и лая срещу Русия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, M.Николов написа:

Нека народа да реши.

познай кой ще плати този извънреден разход - над 70 млн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, M.Николов написа:

Тогава защо толкова се плашиш от едни евентуални избори?

Ами изборите са след няколко месеца - и да се плаши някой и да не се плаши, те са неизбежни. Какъв е зора точно сега да има избори? Разбирам да се е появила някаква нова алтернатива, а то все старите мръсници, дали сега или на пролет, все от същите лица ще трябва да избираме. В крайна сметка сме в патова ситуация и не виждам да се предлага някакво реално решение от страна на протестиращите. Като се замисля по- безидеен протест до сега не е имало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Без умствен капацитет написа:

познай кой ще плати този извънреден разход - над 70 млн.

След една година кой ще ги плати?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, M.Николов написа:

След една година кой ще ги плати?

и какво ще получим на изборите - същото

какво очакваш след изборите, че ми е интересно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, M.Николов написа:

Нека народа да реши.

Кой го е страх бре. :) Именно Радев и компания ги е страх от избори.

Затова искат СЕГА оставки. Колко пъти да го повторя това очевдно нещо. Не могат да чакат няколко месеца, защото знаят че нямат нищо какво да предложат на хората.

Искат си СЕГА да си направят БЕЗ избори служебното правителство . Защото знаят  как ще ги изметат на изборите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

Затова искат СЕГА оставки. Колко пъти да го повторя това очевдно нещо. Не могат да чакат няколко месеца, защото знаят че нямат нищо какво да предложат на хората.

Искат си СЕГА да си направят БЕЗ избори служебното правителство . Защото знаят  как ще ги изметат на изборите.

Избори, избори и още нещо - или май любов беше т.е. а може би и искат да сметат нещо (под килима), че все пак опонентите от другата групировка към момента са по- силните.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Той анализира и изявлението на президента, в което Радев поиска оставката на правителството и главния прокурор. „В случая видяхме как президентът на републиката прекрачи своите правомощия. Той не може да поиска оставката на правителството, има си опозиция, която може да го направи. Още по-малко оставката на главния прокурор. Той нарушава конституцията по един твърде брутален начин. Въобще Румен Радев имаше едно алиби на нов човек в политиката, но той се оказа случаен човек на върха на държавата. Мисля, че тази грешка българският народ не трябва да допуска никога отново”, допълни Близнашки.

https://faktor.bg/bg/articles/bliznashki-rumen-radev-narushava-konstitutsiyata-po-edin-tvarde-brutalen-nachin

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

To па сякаш има сериозна медия - изобщо довода, от която медия е новината/ статията, ми е крайно нелеп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Искат си СЕГА да си направят БЕЗ избори служебното правителство

А каква е ролята на служебното правителство?

Да подготви и проведе нови избори!

преди 2 часа, Без умствен капацитет написа:

Вече не е толкова сигурно.След последните гафове на Герб, има нова ситуация в страната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой го е страх бре. :) Именно Радев и компания ги е страх от избори.

Ало , Хюстън имаме проблем .....! ....:speak:(пак дрънчиш с тъпотии)

Нямаш връзка с NASA.....:lol6:

преди 2 часа, Без умствен капацитет написа:

Ти (и аз , и той...) няма да получиш нищо .

Задават се едни Големи Пари на хоризонта (вируса обърка сметките !) и до редовните избори няма време да се чака . Че който води стадото , той ще ги изпапа.....:nono:

Та , за това сега му е времето за "премерване".....и каквото има да става - да стане ! Ако не друго , поне да се блокира харченето по сметките....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, M.Николов написа:

Вече не е толкова сигурно.След последните гафове на Герб, има нова ситуация в страната.

е какво получаваш от ситуацият - пак ще ходиш гладен и ще си плащаш тока и водата, на цени в които държавата неможе даа се меси в частни фирми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ninov написа:

това сериозна медия ли е

Какво не ти харесва професора Близнашки ?

преди 23 минути, M.Николов написа:

Кое наричаш "последните гафове на ГЕРБ" ??

"новата ситуация" е заради ескалацията на мутренския пРезидентски екип , пазещ ревностно статуквото си и "модела сделки под масата".

От последните "гафове на ГЕРБ "  се сещам приемането  на България във валутния и банков съюз , с което пак ужилиха кой ? - точно така мутренския мафиотски модел на пРезидента и олигарсите зад него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ninov написа:

това сериозна медия ли е

Това е най- фъшкиената медия! Миро вероятно там работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, M.Николов написа:

....Вече не е толкова сигурно.След последните гафове на Герб, има нова ситуация в страната.

Нищо ново под слънцето.....! (Думите на проповедника, Давидовия син, цар в Ерусалим:)

На САЩ (или там който е) им писна от Б.Б. (най-късо казано) . Един американски генерал , отличник на випуска на академията , за смяна по-подхожда....

преди 13 минути, miro20 написа:

Съществена фигура , в смисъл че не е пешка , която е на дъската вътре в играта . ....

За съжаление , на кибиците им е забранено и не могат да местят....Могат само да викат за тоя или оня...по площада.....:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, miro20 написа:

Кое наричаш "последните гафове на ГЕРБ" ??

Я да помислим.

Може би едни снимки с едно шкафче, може би едни аудиозаписи на премиера в които той нарежда да се очерни Президента, може би едни хотели по морето, може би едни багери в Рила и т.н.

Май станаха доста, а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

Може би едни снимки с едно шкафче, може би едни аудиозаписи на премиера в които той нарежда да се очерни Президента, може би едни хотели по морето, може би едни багери в Рила и т.н.

и къде са гафовете,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайдеее ! На живо ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

и къде са гафовете,

Е, на теб ще ми е трудно да ти обясня.

:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, miro20 написа:

например че забравя че Радев е гражданин на България а по конституция всеки гражданин може свободно да изразява позицията и ако обичаш спрете от герб да се гаврите с думата президент защото и аз мога да се заиграя например с твоя ник по начин който няма да ти хареса и ще ме докладваш за обида

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 31 минути, M.Николов написа:

Е, на теб ще ми е трудно да ти обясня.

:lol6:

Пробвай.

Аз ми е ясно че няма идеално правителство по света, още по малко това на ББ.

Но пробвай да обясниш кое налага точно сега, на момента протести и сваляне на това управление, което пак казах, ако можеш малко обективно да мислиш, в момента си е в един от добрите си моменти и рейтинги. Плюс успехите спрямо Европа и т.н.

преди 14 минути, ninov написа:

например че забравя че Радев е гражданин на България а по конституция всеки гражданин може свободно да изразява позицията и ако обичаш спрете от герб да се гаврите с думата президент защото и аз мога да се заиграя например с твоя ник по начин който няма да ти хареса и ще ме докладваш за обида

Аз нямам проблем когато някой нарича ББ Тиквоч, бившия Плевню чехълчо и какви ли не епитети има за публични политици и личности тук.

Да съм се подигравал с твоя ник нещо персонално че да ревеш ? :) 

А относно професора Близнашки можеш само да му миеш краката и вода да пиеш преди да имаш наглостта да го коментираш или оспорваш.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, miro20 написа:

Пробвай.

Аз ми е ясно че няма идеално правителство по света, още по малко това на ББ.

Но пробвай да обясниш кое налага точно сега, на момента протести и сваляне на това управление, което пак казах, ако можеш малко обективно да мислиш, в момента си е в един от добрите си моменти и рейтинги. Плюс успехите спрямо Европа и т.н.

Аз нямам проблем когато някой нарича ББ Тиквоч, бившия Плевню чехълчо и какви ли не епитети има за публични политици и личности тук.

Да съм се подигравал с твоя ник нещо персонално че да ревеш ? :) 

А относно професора Близнашки можеш само да му миеш краката и вода да пиеш преди да имаш наглостта да го коментираш или оспорваш.

ти се подиграваш с президенската иституция а не с Радев с него се гаври колкото искаш а за професор Близнашки  че е корифей не го отричам  но какво имам против съм ти го написал законите и конституцията са за всички

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...