Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

haidukpikaso

Генерал Румен Радев - новият президент на България

Препоръчан отговор

преди 27 минути, miro20 написа:

Да, не е оправдание. За протестите и за противоконституционните викове на пРезидента.

Ето още едно предположение какво ще оповести днес Гешев

:)

Не знам какво ще представят, но ...

По повод Цветан Василев - ще припомня само това. Една седмица след КТБ, започна да „пуши“ и в ПИБ! Ама там „гасиха“ - първо с безлихвен кредит, после - с други мерки. Ако беше изгърмяла и ПИБ - цялата банкова система можеше да се срине.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Тoни написа:

Цитирай закона, да видим какво престъпва.

Цитат

Чл.92. (1) Президентът е държавен глава.Той олицетворява единството на нацията и представлява Република България в международните отношения.

Може би ще кажеш  "такова ни  е единството това и олицетворява президента" и донякъде ще е вярно защото няма и един въпрос по която да застанем като народ заедно. Ръфаме се като кучета. Защо да не ръфа и той. Но създателите на конституцията са имали в предвид наистина единство и главната задача на президента е да работи за постигане на такова.

преди 2 часа, M.Николов написа:

Какво да ти цитира като е толкова бос в тази материя.

Много се забавлявам когато такива като теб ме оценяват. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, lsmurf написа:

Може би ще кажеш  "такова ни  е единството това и олицетворява президента" и донякъде ще е вярно защото няма и един въпрос по която да застанем като народ заедно. Ръфаме се като кучета. Защо да не ръфа и той. Но създателите на конституцията са имали в предвид наистина единство и главната задача на президента е да работи за постигане на такова.

Като гледам как около него са се обединили хора с всякакви политически възгледи, то Радев се справя отлично. Трябва да му дадат награда за обединител.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Тoни написа:

Като гледам как около него са се обединили хора с всякакви политически възгледи, то Радев се справя отлично. Трябва да му дадат награда за обединител.

Лошо гледаш. Повечето от тези около него нямат политически възгледи имат само интереси или  недалновидност .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

За първи път има леви, десни, зелени, червени, сини и лилави. Насреща сте мафията и ти.

Редактирано от Тoни (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Тoни написа:

За първи път има леви, десни, зелени, червени, сини и лилави. Насреща сте мафията и ти.

Обясних по горе ама ти не обичаш да четеш май. Чуй записите които днес извади прокуратурата и може и да се сетиш какви хора ходят на протестите , кога , и най вече защо. Та не знам дали съм заедно с мафията но ти явно си след като толкова силно защитаваш протести организирани от "достойният гражданин"  Божков. Той бил боец видиш ли :D  Както казва леви десни всички са бесни. В интерес на истината и аз съм бесен , но не дотам че ядът ми от лошото управление на държавата да ми замъгли дотолкова мозъка за да подкрепя хора като Божков , Бабикян , Радев и разни други "юнаци" правещи се адва ли не на герои.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, lsmurf написа:

Обясних по горе ама ти не обичаш да четеш май. Чуй записите които днес извади прокуратурата и може и да се сетиш какви хора ходят на протестите , кога , и най вече защо. Та не знам дали съм заедно с мафията но ти явно си след като толкова силно защитаваш протести организирани от "достойният гражданин"  Божков. Той бил боец видиш ли :D  Както казва леви десни всички са бесни. В интерес на истината и аз съм бесен , но не дотам че ядът ми от лошото управление на държавата да ми замъгли дотолкова мозъка за да подкрепя хора като Божков , Бабикян , Радев и разни други "юнаци" правещи се адва ли не на герои.

и как така си сигурен че тези  телефони записи са автентични а тези с Борисов не са

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, ninov написа:

и как така си сигурен че тези  телефони записи са автентични а тези с Борисов не са

И къде видя че твърдя такова нещо може само да се предполага. Има една малка разлика обаче. Тези разговори би трябвало да са направени по законен ред от служител упълномощен да ги прави а онези са незнайно откъде попаднали. Не съм разбрал някой да е казал "да истински са аз ги направих" а тук зад записите на практика застава авторитет на официална институция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, lsmurf написа:

" а тук зад записите на практика застава авторитет на официална институция.

от институция силно компрометирана 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, M.Николов написа:

Тва верно прилича на радиопиеса. Кой е автора?

А да... прокуратурата.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много интересно е да се анализират записите...Странно защо,всички се вторачват в споменаването на Радев...какви хора били на протестите...Абе ,не ви ли светва лампичката,че прокуратурата може и да манипулира записите!? И що не ви правят впечатление думите:" Ама в първото му правителство бяха повече от половината хора на Шиши.."

Май е прав Президента...някои гледат с много "широко" затворени очи.Между другото-за Радев се говори ,като за респектираща личност...Та обвинението,че Радев защитавал Божков...много издиша......

А пък що се отнася за ролята на Президента,като олицетворение на единството на нацията -ами той точно това направи-показа ,че нацията е единна и отвратена от корупцията и мафиотските номера в политиката и управлението на държавата...Само че...крадливите политици са се вкопчили в апартаменти,чекмеджета с пари,боклук от италия,цени на газ,изнудване на фирми да плащат на партията закрилница...проценти от евросубсидии...

В същото време прокуратурата реве:Радев да каже,Радев да каже...Ами кажете вие бе,господа управляващи..и Гешев....хората излязоха заради вас...сега си сърбайте попарата...докато е топла...Ако стане гореща пак вие ще си я сърбате...ама тогава може и да ви люти...

Редактирано от Proshark (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чуй записите, които днес извади прокуратурата и може и да се сетиш …

Какво да им слушам? Те утре ще кажат,че имат и запис от „Интервю с... Бог”! И,че и там има компромати!

Приказката - за „Лъжливото овчарче” - помниш ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.dnes.bg/politika/2020/07/14/sled-razgovorite-s-bojkov-aleksandyr-paunov-aut-ot-pg-na-bsp.456605

преди 1 час, jhoro написа:

Какво да им слушам? Те утре ще кажат,че имат и запис от „Интервю с... Бог”! И,че и там има компромати!

Приказката - за „Лъжливото овчарче” - помниш ли?

Стига бе хора ! Не ви ли омръзна да отричате всичко като комунист на разпит. Божков е потвърдил че такива разговори са водени от него.

https://www.dnes.bg/politika/2020/07/14/sled-razgovorite-s-bojkov-aleksandyr-paunov-aut-ot-pg-na-bsp.456605

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, lsmurf написа:

Стига бе хора ! Не ви ли омръзна да отричате всичко като комунист на разпит. Божков е потвърдил че такива разговори са водени от него.

хехехе  :)

Като гледам по горе комунистченцетата радевчета как се гърчат...   То няма лошо човек да си има симпатии, ама при такава очеизвадна излагация , при такава тотална издънка, те си пеят пак.. тов ане е вярно бла бла бла

че и Бивол ми цитират с "анализи" на записите.

КАкво се пънете бре. Те участниците на записите  дори не спорят а си го признават в прав текст.

Леле как се излагате, не е истина !

А пРезидента Румен Божков  ако има очи би трябвало да хвърли кърпата и да се махне сам от Президентството.

И да се извини публично на хората. Това е най малкото което човек с чест и достойнство може и трябва да направи. Но се съмнявам... тоя няма такива качества.

То бива петнене и падение на тази институция, ама прекалено бре.

преди 6 часа, Тoни написа:

Да, обедини всичката мощ на олигарсите и мафията символизираща задкулисието .

Отлично се справи. Срам за институцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, miro20 написа:

хехехе  :)

Като гледам по горе комунистченцетата радевчета как се гърчат...   То няма лошо човек да си има симпатии, ама при такава очеизвадна излагация , при такава тотална издънка, те си пеят пак.. тов ане е вярно бла бла бла

че и Бивол ми цитират с "анализи" на записите.

КАкво се пънете бре. Те участниците на записите  дори не спорят а си го признават в прав текст.

Леле как се излагате, не е истина !

А пРезидента Румен Божков  ако има очи би трябвало да хвърли кърпата и да се махне сам от Президентството.

И да се извини публично на хората. Това е най малкото което човек с чест и достойнство може и трябва да направи. Но се съмнявам... тоя няма такива качества.

То бива петнене и падение на тази институция, ама прекалено бре.

Да, обедини всичката мощ на олигарсите и мафията символизираща задкулисието .

Отлично се справи. Срам за институцията.

бъркаш имената искаш да кажеш Бойко Борисов да срам е за институцията и обединява всичката мощ на мафията .Точно за това хората му искат оставката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, ninov написа:

бъркаш имената искаш да кажеш Бойко Борисов да срам е за институцията и обединява всичката мощ на мафията .Точно за това хората му искат оставката

То се видя кой обединява всичката мощ на мафията. И божковата, а и оня от Сърбия се обади с поръчковото си интервю при Дачков.

108035762_3712929198723273_3534777025513

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Светослав Стамов, фесбук

Цитат

Вчера един човек от фб листа ми написа:“Голата истина: Тези, които искат незабавна оставка, са за кабинет на Радев. Точка. Въртете, сучете – това е голата истина. “

Разбира се, че са. Те си бяха „за“ още на президентските избори: нека си припомним с чии гласове беше избран Радев за президент: 94% от привържениците на БСП (няма изненада), 75% от вота му обаче дойде от… ДПС – опа, изненада? Без гласовете на ДПС и ДОСТ в негова полза Радев нямаше да бъде президент! 9% от ДПС вота отиде за кандидата на ГЕРБ, срещу 75% от вота на… КОЙ бе, уважаеми „протестъри“, „КОЙ“ ? И днес Радевците по площада протестират срещу… мафията“? Президентът на мафията, който щеше да е пенсионер, ако не беше мобилизирал гласовете на Пеевски и Доган в своя полза, води „народа“… срещу ДПС, Пеевски и ГЕРБ“ – че той кога е правил друго?

Втора изненада – болшинството от гласовете на т.н. „Реформаторски блок“ и Демократична България, т.е. на комунетата Христо Иванов и другия виден борец срещу мафията, Радан Кънев, са отишли в подкрепа на фаворита на БСП и ДПС, тоест Радев? – близо 40% от избирателите на мощните млади демократи за супер България гласуваха в един блок с хората на пеевски и доган – още през 2016-а! За любимия Радев, срещу 20% гласували за кандидата на ГЕРБ.

И днес съидейниците на БСП, ДПС и Пеевски върлуват по площадите във война срещу … Пеевски и Доган, а комунето Ицко и апапа Радан, които гласуваха за кандидата на БСП и ДПС – моля, погледнете цифрите – те не лъжат. И после ми обяснявайте как тия двете комунета, Ицко и Раданчо, борят „Пеевски“ и „мафията“ – ами те са си в предизборна коалиция с Пеевски, Доган и Нинова поне от 2016-а! И лицето на тая коалиция е, разбира се – Радев? С чии още гласове беше избран Радев, освен тези на ДПС, БСП, ДП и „реформаторите“: 76% от гласоподавателите на АБВ, 55% от гласоподавателите на ДОСТ, 32% от гласоподавателите на Да, България – никой от гореизброените не даде повече от 20% за кандидата на ГЕРБ.

Отечественият фронт на комунистчетата си съществува още от 2016-та; напълно резонно, днес ОФ-то организира колективната тупурдия на феновете си. Но извинете, протестите не са разнородни – те са напълно еднородни и тая коалиция се появи още през 2016-та. Тя си е червена, русофилска и крайнолява, доминирана напълно от БСП като електорална тежест. Абсолютно същата. Съжалявам, но не измислям аз цифрите. Няма никаква изненада – комунистчетата от Реформаторския блок и ДБ се прегърнаха с БСП, ДПС и АБВ още през 2016-а. А без решителните гласове на ДПС и ДОСТ Радев просто нямаше да бъде избран. Напълно логично, днес същите искат служебен кабинет на Радев. И си го искат хората напълно съзнателно. Те обаче го искаха още през 2016-та и сега потвърждават избора си – власт за червените и кандидата им Радев. Останалото са лозунги и глупости. Ицко и Раданчо преднамерено се опитват да помогнат на Радев да вземе властта. Ето ги цифрите:108041882_10214149324447280_155630406921

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Димитър Стоянов към Гешев: Защо позволихте Божков да избяга от правосъдието?

Цитат

Глaвният ceкрeтaр нa прeзидeнтcтвoтo Димитър Cтoянoв oтпрaви ocтри въпрocи към глaвния прoкурoр Ивaн Гeшeв, нo твърди, чe нe oчaквa oтгoвoр, зaщoтo oбвинитeл №1 е ”инcтaлирaн зa дa нe дaвaтe oтгoвoри”.

Тoвa ca въпрocитe нa Cтoянoв:

Гeшeв: "Пoлитици и oлигaрcи дa плaщaт нa прoвoкaтoри, зa дa упoтрeбят грaждaнcкaтa eнeргия, нe e нoвo. Нoвoтo e, чe тoзи, кoйтo cлeдвaшe дa e oбeдинитeл нa нaциятa – Рaдeв, пoдкрeпи бeгълцитe oт прaвocъдиeтo. Ниe прoдължaвaмe в имeтo нa бъдeщeтo нa Рoдинaтa"

Дa зaпoчнeм oт тaм:

1. Мoжe ли дa пocoчитe в кaквo тoчнo ce cъcтoи пoдкрeпaтa нa прeзидeнтa Рaдeв зa oпрeдeлeнитe oт Вac кaтo бeгълци oт прaвocъдиeтo?

2. Къдe в Кoнcтитуциятa нa Рeпубликa Бългaрия e зaпиcaнo, чe прeзидeнтът трябвa дa e oбeдинитeл нa нaциятa? Нaдявaм ce, чe прaвитe рaзликa мeжду oбeдинитeл и oлицeтвoрявaщ eдинcтвoтo нa нaциятa (пocлeднoтo e зaпиcaнo в чл.92(1) oт КРБ). Ocвeн тoвa в КД25/1995 г., увaжaeмият Кoнcтитуциoнeн cъд e дaл тълкoвaтeлнo oпрeдeлeниe кaквo oзнaчaвa "oлицeтвoрявaнe нa eдинcтвoтo нa нaциятa"

3. Зaщo г-н глaвeн прoкурoр пoзвoлихтe Бoжкoв дa избягa oт т. нaр. прaвocъдиe?

4. Мoжe ли дa пocoчитe cмeткитe c финaнcoви cрeдcтвa зa т. нaр. плaтeни прoтecти?

5. Зaщo вмecтo дa рaзкриeтe иcтинaтa зa кoрупциoннитe cхeми нa Бoжкoв c изпълнитeлнaтa влacт и липcвaщитe нaд 700 млн. в бюджeтa, кaктo и причинитe зa чecтитe пoceщeния нa eдин ПР, виe ce зaнимaвaтe c интриги?

6. Кoгa щe публикувaтe чaтoвeтe нa прeмиeрa, миниcтри и дeпутaти c Бoжкoв и нe caмo c нeгo? Нe oчaквaм oтгoвoр зaщoтo cтe инcтaлирaн, зa дa нe дaвaтe oтгoвoри.

Димитър Cтoянoв, Глaвeн ceкрeтaр нa прeзидeнтcтвoтo

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Румен Божков пак нищо не каза.

Правилно му се водят прякори като "Нищото" , "Фигурантът" .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...