Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

58 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      40
    • Парламентарна република
      18

Препоръчан отговор

преди 15 часа, dedidi написа:

Отдавна имам съмнение, че "Овцата" е човек от екипа на Миро20. 

Често пъти в коментарите му има подходящи за тях линкове, които не се намират "под път и над път", изразите му са правилни и няма правописни грешки.

В други случаи (когато Миро е зает с подготовката си за някои коментари), пускат "Овцата" със задача да плещи глупости и да прави изразни и правописни грешки и по този начин да разсейва аудиторията.

Тактика!

хехе :) едно от очевидните неща тук е че нямам екип. Дори нескромно бих казал че никъде другаде едва ли можете да намерите мои или подобни на моите коментари и мнение по темите.

Дори  аргументирането с линкове и факти, което толкова много ви дразни, едва ли бихте видели другаде, камо ли да обвинявате в някаква си "подготовка":laughing4:

Докато обратното , тези които ми опонират, по точно , неуспешно се опитват, прилагате доста видима тактика и синхрон в троленето - някой почва да измества темата " какъв такъв онакъв е Миро" , и веднага няколко по команда се включват за тролска подкрепа и офопици. И естествено с масирано лайване, независимо каква тъпотия е казана :)

Просто класика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Без умствен капацитет написа:

изобщо има ли смисъл да се коментира нещо от партийна медия - всички знаем каква е целта

Няма ли да ни кажеш каква е целта? Нещо сложно се пробваш да се изразяваш - това дори на овца и блондинка не и отива....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, attj написа:

Няма ли да ни кажеш каква е целта? Нещо сложно се пробваш да се изразяваш - това дори на овца и блондинка не и отива....

целта на ????????????? тази медия не е гледам има ужасно качество - всъщност тя е оправданието на БСП да откажат да върнат надвзетите партийни субсидии

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Без умствен капацитет написа:

целта на ????????????? тази медия не е гледам има ужасно качество - всъщност тя е оправданието на БСП да откажат да върнат надвзетите партийни субсидии

Само това ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Мойра написа:

Защо има проблеми при намирането на квалифицирана работна ръка и кой е виновен за това?

Само питам...

Ми то гербавото образУвание, като излязат от него децата, не могат да чета и пишат. Направо са по-зле, отколкото преди да влязат. Влизат хора, излизат тикви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, lsmurf написа:

Ами как да го коментираме човек като коментарите са забранени за този видео клип на "Българска свободна телевизия" и предаването "Дискусионен клуб"  То отвсякъде мирише на "свобода" и " дискусия"  по социалистически. Защо трябва да си загубя 40 минути от живота за да се опитват да ми промиват мозъка без след това да имам възможност да си кажа мнението.

Ми хайде изкажи го, де, нали това ти е мъката? Облекчи се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, attj написа:

Само това ли?

да, важното е че не е евино за народа

Цитат

всъщност тя е оправданието на БСП да откажат да върнат надвзетите партийни субсидии

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

да, важното е че не е евино за народа

Важно е да е адамово за народа :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Мойра написа:

Важно е да е адамово за народа :lol6:

пак се държиш по неадекватно и от мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

Е такова е положението в цялата администрация.

Koeто  вече хич не е добро, даже е много лошо - чак престъпно, ама .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е не е, ама знаеш ли колко калинки ще изпаднат, ако някой се заеме да вкара нещата в ред.За това и Герб ще печели на избори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по точно този разбира от компютри колкото аз от атомна физика - те какво изобщо го слушат, а не правят това което знаят

аз неразбрах каква е целта на занятието

като иска да се излезе от системата ми излез от акаунта си - какво трябва да стане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеята до колкото знам аз е, че трябваше да му покажат как системата за избор на дела не можела да се манипулира.

Но нещо не се е получило както трябва като гледам.

И министъра призовава "бял" хакер да я тества.:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значе се е получило каквото трябва - а той е тъпак

все едно е като ни питаха да строим ли АЕЦ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

значе се е получило каквото трябва

Не точно.:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, M.Николов написа:

Е не е, ама знаеш ли колко калинки ще изпаднат, ако някой се заеме да вкара нещата в ред.

....и овчици ще изпаднат, не само баш калинките. Примерно нашта овцЪ без съмнение ще гласува за гроп, иначе нема папо. Ако спечели друга партия, ще се наложи да работи истинска физическа работа, от тая която излизат мазоли по предните копита, а не да пиарства и да щрака с фотото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Lumberman написа:

Ми хайде изкажи го, де, нали това ти е мъката? Облекчи се!

Ти наистина ли не вдяваш или се правиш на неразбрал. Ясно казах че нямам никакво намерение да си губя времето да слушам 40 минути пропаганда която на всичкото отгоре са забранили да се коментира там където е мястото защото видиш ли са свободна телевизия и провеждат дискусия. Наистина ли не  виждаш  колко са жалки ! Според мен по скоро се правиш на отнесен от вихъра. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, sliderum написа:

....и овчици ще изпаднат, не само баш калинките. Примерно нашта овцЪ без съмнение ще гласува за гроп, иначе нема папо. Ако спечели друга партия, ще се наложи да работи истинска физическа работа, от тая която излизат мазоли по предните копита, а не да пиарства и да щрака с фотото.

знаеш ли колко тъпаци има като този проверяваш - които хем незнаят, хем спорят че са прави

ти ли говориш за работа с мазоли:lol6:днес е седмо число да те подсетя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Без умствен капацитет написа:

знаеш ли колко тъпаци има като този проверяваш - които хем незнаят, хем спорят че са прави

ти ли говориш за работа с мазоли:lol6:днес е седмо число да те подсетя

Не съм  чак толкова дърт, пък и гарантирано никога няма да вземам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оказва се че ГЕРБ колкото и да не ги харесваме се държат по нормално от останалите партии. Няма драми като в БСП когато се отдръпва някой от ключови постове като в случая Цветанов. Разделят се възпитано като културно семейство без взаимни обвинения и оплюване. Най - важното показаха че незаменими хора няма и всеки може да се отдръпне от управлението когато обстоятелствата го налагат. Само някой да не си помисли че агитирам за ГЕРБ . Не ги харесвам по принцип но им отчитам нещо което са направили като хората . Надявам се и другите партии да започнат да постъпват по подобен начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако изчакаш малко, ще се убедиш, че нещата не са такива, каквито си ги описал в поста си.

ГЕРБ-ерите типично в свой стил хвърлят прах в очите на народа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...