Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

58 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      40
    • Парламентарна република
      18

Препоръчан отговор

преди 41 минути, lsmurf написа:

Цветанов. Разделят се възпитано като културно семейство без взаимни обвинения и оплюване.

Е ! Ти наистина ли не разбираш на Цветанов защо му "резнаха" зелената тиква , та развиваш тук разни "религии" за безмозъчни ? :lol6:(...това че ще стане , го бях писал още 2 месеца по-рано...)

Няма да е "културно" ама.........и много по-болезнени начини има !:nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, by_chechi написа:

Е ! Ти не разбираш ли на Цветанов защо му резнаха зелената тиква ? :lol6:

Няма да е "културно" ама.........и много по-болезнени начини има !:nono:

Не мисля , просто го дръпнаха настрани и не се знае кога пак ще го пуснат в употреба. Това за рязането на зелената тиква е забавление точно за зелени тикви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, lsmurf написа:

Не мисля , просто го дръпнаха настрани и не се знае кога пак ще го пуснат в употреба. Това за рязането на зелената тиква е забавление точно за зелени тикви.

Твои си "мисли" , толкова ти е акъла.....:lol6:..........чети история бе момче зелено ! Да се научиш как стават тези работи...Едно време са им рязали (без кавички) главите и за по-малко от "молитвени закуски"...... . Както можа да се види за апартаментите никой , нищо не го впечатли , нищо не му се случи ...... :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Мойра написа:

Ако изчакаш малко, ще се убедиш, че нещата не са такива, каквито си ги описал в поста си.

ГЕРБ-ерите типично в свой стил хвърлят прах в очите на народа.

Прах в очите хвърлят червените ви любимци. Изцяло с хейтърска кампания.

в ГЕРБ сметнаха че е въпрос на морал ситуацията с апартамент-гейт  . Въпреки че можеха да се заинатят на принципа че всичко е законно.А то си е.

Я ми кажи, нещо случи ли се на Милиончева с нейните връзки с КТБ и схема на офшорки /за които не отрича/  ?

Нещо случи ли се след като се оказа че и нейни роднини са облагодетелствани с къщи за  гости ?

Морал нещо ? Не. Червен гьонсуратлък .

И тая в момента е в европарламента. Ще се бори да реформира бюрократичния ЕС  :)

С нафта гасим пожар....

преди 55 минути, lsmurf написа:

Оказва се че ГЕРБ колкото и да не ги харесваме се държат по нормално от останалите партии. Няма драми като в БСП когато се отдръпва някой от ключови постове като в случая Цветанов. Разделят се възпитано като културно семейство без взаимни обвинения и оплюване. Най - важното показаха че незаменими хора няма и всеки може да се отдръпне от управлението когато обстоятелствата го налагат. Само някой да не си помисли че агитирам за ГЕРБ . Не ги харесвам по принцип но им отчитам нещо което са направили като хората . Надявам се и другите партии да започнат да постъпват по подобен начин.

Всъщност, драма винаги има, може би не толкова голяма. Та реално погледнато най странното на поредния черен скандал е че.... всъщност Цв Цв бе най редовен от всички засегнати от апартментгейт :)

Човека е разменил по квадратура и доплатил на пазарни цени разликата.

Но сметнаха че е по добре да го дръпнат. В переспектива може би щеше да е тежест и винаги в устата на червената фейк пропаганда. По добре да пуснат малко кръв , вместо да си носят гангрена която всеки опонент може да експлоатира.

Разликата с БСП наистина е очевидна. Корнела пак си продължава партизанските борби, пак е яхнала метлата, само дето отдавна няма никакво уважение дори в своите.

В този смисъл съм доволен. И Корнела е мн удобен противник за ББ,   а и видяхме как БСП предлага и налага кандидатури за ЕП . - изцяло по недемократичен път, плюс излагацията че лидер на евродепутатите им е тотално компрометираната Милиончева  с нейните офшорки и лъжи .

Смехориите с драмата около СтаниШеф дори не споменавам :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, lsmurf написа:

Оказва се че ГЕРБ колкото и да не ги харесваме се държат по нормално от останалите партии. Няма драми като в БСП когато се отдръпва някой от ключови постове като в случая Цветанов. Разделят се възпитано като културно семейство без взаимни обвинения и оплюване. Най - важното показаха че незаменими хора няма и всеки може да се отдръпне от управлението когато обстоятелствата го налагат. Само някой да не си помисли че агитирам за ГЕРБ . Не ги харесвам по принцип но им отчитам нещо което са направили като хората . Надявам се и другите партии да започнат да постъпват по подобен начин.

Викаш краде се безшумно, ударно и бе драматични звуци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, miro20 написа:

Разликата с БСП наистина е очевидна. Корнела пак си продължава партизанските борби, пак е яхнала метлата, само дето отдавна няма никакво уважение дори в своите.

За това именно подхванах този разговор ама къде ти разбират някои хора с огромно самочувствие от приказка.

преди 42 минути, sliderum написа:

Не съм казвал такова нещо, въпреки че не мисля че си далече от истината. Тук исках да кажа че направиха елегантен финт по отстраняване на неудобен без да се държат като Корнелия като слон в стъкларски магазин. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, lsmurf написа:

За това именно подхванах този разговор ама къде ти разбират някои хора с огромно самочувствие от приказка.

Не съм казвал такова нещо, въпреки че не мисля че си далече от истината. Тук исках да кажа че направиха елегантен финт по отстраняване на неудобен без да се държат като Корнелия като слон в стъкларски магазин. :)

Ти не си, ама тиквата го е казал...Нещо от рода на(не е цитат!):

Ако ви хванат милост няма да има. Не е проблем корупцията, нето в нейният размер, ама го правете без да ви личи с бляскави придобивки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Всъщност, драма винаги има, може би не толкова голяма. Та реално погледнато най странното на поредния черен скандал е че.... всъщност Цв Цв бе най редовен от всички засегнати от апартментгейт :)

Човека е разменил по квадратура и доплатил на пазарни цени разликата.

Да бе, да....повярвахме ти.:wub:

Аз и останалите 7 милиона балъци.

преди 1 час, miro20 написа:

в ГЕРБ сметнаха че е въпрос на морал ситуацията с апартамент-гейт  . Въпреки че можеха да се заинатят на принципа че всичко е законно.А то си е.

Не, Герб се усетиха, че ако не режат до кокал ще загубят евро-изборите, а това автоматично водеше до предсрочни избори, като и тях можеха да изгубят, ако си бяха направили пас.Признавам му на Борисов, че с кардинални действия спрямо провинилите се и чрез личната му намеса в предизборната кампания успя да обърне нещата в своя полза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на партията-кърмилница и на скъпия ни вожд и учител - другаря б.б. за това, че ми вдигнаха пенсията ... в моя случай с цели 43 лв. (не е малко).

МАААЛКО ДОПЪЛНЕНИЕ:

Ако не бяха те, щях да взема пенсия със 100 лв. повече, отколкото взимам сега още преди седем години,  също и 10 000 при пенсионирането, щях да работя това, което умея и да печеля бол пари. Затова си мисля, че този урод и неговите последователи, също и неговите хайдук-бизнесмени по-добре да не бяха излизали от ... ОТ БАЩИТЕ СИИИИ!!!! :angry22:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, crazy katon написа:

по-добре да не бяха излизали от ... ОТ БАЩИТЕ СИИИИ!!!!

Абе те да бяха излизали от там не е проблем, стига да се бяха утекли в канализацията преди да вържат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Борисов нареди на МВР и на футболните босове: Осигурете феърплей и спокоен футболен сезон!

Цитат

Собствениците на три от най-големите футболни клубове у нас - Кирил Домусчиев, Гриша Ганчев и Васил Божков, проведоха среща при премиера Бойко Борисов, съобщи Novini.bg.

Срещата е безпрецедентна за футбола досега.

На нея присъстваха шефът на футболния съюз Борислав Михайлов, главният прокурор Сотир Цацаров, заместникът му Иван Гешев, вътрешният министър Младен Маринов, министърът на спорта Красен Кралев.

Интересна среща...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Мойра написа:

То пък едно първенство, както казваше един мой колега: И в двора ми да играят няма да ги гледам (Някога бях в агитката на Левски, който сега бере душа). От друга страна урода си е вързал гащите. И президента на футболния съюз, и главния прокурор са негови хора, легитимно избрани и не могат да го обвинят в намеса на властта. Така че:

Вся власть идиотам!

П.П. И турско робство е имало, и герберастко - също. Надявам се по-младите да доживеят по-свободни времена, но като гледам ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, crazy katon написа:

Ако не бяха те, щях да взема пенсия със 100 лв. повече, отколкото взимам сега още преди седем години, 

защо така мислиш, или просто си го измисли за да ти харесат поста и да си вдигаш рейтинга

аман от комплексари които нямат внимание от околните и си компесират в интернет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Средната пенсия стана 386 лв и не ми е ясно как се справят стотици хиляди български пенсионери с мизерните пенсии  от 219 до 386 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Без умствен капацитет написа:

защо така мислиш, или просто си го измисли за да ти харесат поста и да си вдигаш рейтинга

аман от комплексари които нямат внимание от околните и си компесират в интернет

За пореден път обиждаш потребител.

Защо си толкова агресивно? :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, sliderum написа:

Е щом апартаментгейт си е съвсем законен ...... инак разбира се, не били агитатори на герб, тука наште убавци мамини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Мойра написа:

За пореден път обиждаш потребител.

Защо си толкова агресивно? :speak:

незнаех че това коеето правиш и ти да компенсира с нета , нуждата ти от внимание е обида, то и затова се казва социална медия - алтернативен живот водиш

това го правят и които си копуват лайкове в различни социални медии

знам че истината боли но е така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Без умствен капацитет написа:

незнаех че това коеето правиш и ти да компенсира с нета , нуждата ти от внимание е обида, то и затова се казва социална медия - алтернативен живот водиш

това го правят и които си копуват лайкове в различни социални медии

знам че истината боли но е така

Уникален пост! :yanim:

Заслужава да бъде публикуван в някоя медия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мойра написа:

Уникален пост! :yanim:

Заслужава да бъде публикуван в някоя медия.

да някой компенсират липсата на реална приятелка с "медицински" клипчета в нета

а други липсата на реално внимание с такова виртуално - лайкове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

да някой компенсират липсата на реална приятелка с "медицински" клипчета в нета

а други липсата на реално внимание с такова виртуално - лайкове

А ти още не си се била родила, откакто с Мойра сме тук. Едно време имаше обикновени палци и зелени и червени. Радвай се не, че сега има само лайкове, иначе щеше да си цялата червена, като дърта комунистическа бабичка, героиня на социалистическия труд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И кога се е родила тази тайна бургаска блондинка???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, sliderum написа:

А ти още не си се била родила, откакто с Мойра сме тук. Едно време имаше обикновени палци и зелени и червени. Радвай се не, че сега има само лайкове, иначе щеше да си цялата червена, като дърта комунистическа бабичка, героиня на социалистическия труд.

какво да направя че завиждате на младостта ми - то и си личи че завиждате де

преди 4 минути, attj написа:

И кога се е родила тази тайна бургаска блондинка???

явно по късно от зависниците

32- а година - пак е по рано от на другите:tease:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Без умствен капацитет написа:

явно по късно от зависниците

За много неща ти "завиждаме" - за грамотността, за брилянтната мисъл, за това, че си агитатор на ГЕРБ, а най-вече за това, че те е срам да демонстрираш качествата си.

П.П. Дано си се почувствала значима и нужна от вниманието ни!

Приятна вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Мойра написа:

За много неща ти "завиждаме" - за грамотността, за брилянтната мисъл, за това, че си агитатор на ГЕРБ, а най-вече за това, че не те е срам да демонстрираш качествата си.

та ти изброи моите качества - сега можеш ли да изброиш и твоите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Без умствен капацитет написа:

ех, тая твоя младост и тоя твой град, в който трепят котките на поразия

преди 58 минути, Без умствен капацитет написа:

в Бургас е пълно, вече доста често има случаи на отровени, ако дойдеш да ги вземеш добре ще направиш само пред нас има около 15, бият се с гларусите за манджа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...