Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

58 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      40
    • Парламентарна република
      18

Препоръчан отговор

преди 2 минути, sliderum написа:

ех, тая твоя младост и тоя твой град, в който трепят котките на поразия

Трепят ги, защото ще им изядат и цацата, а летуващите обичат цаца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Мойра написа:

Трепят ги, защото ще им изядат и цацата, а летуващите обичат цаца.

тровят ги заради това

а онази снимка на която пише "осинови коте" с онези 3 мацки до табелата - си помислих първо друго

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по добре ги поизтрий

преди 1 минута, M.Николов написа:

Да се върнем на темата?

Или да поизтрием офтопика?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, M.Николов написа:

Да се върнем на темата?

Или да поизтрием офтопика?

Аз мисля че си и съвсем на място. Как Боко допуска организирано  убийство на котки с отрова. Отровата е опасна и за бездомниците и за децата. Това си е престъпление, за което режима на тиквата явно мижи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, sliderum написа:

Аз мисля че си и съвсем на място. Как Боко допуска организирано  убийство на котки с отрова. Отровата е опасна и за бездомниците и за децата. Това си е престъпление, за което режима на тиквата явно мижи.

ти прочете ли новината от линка

Цитат

За разлика от бездомните кучета, които стават все по-малко, расте стремглаво броят на бездомните котки

решението на единия проблем води до друг проблем, и те първаа започва решаване на новия проблем - и другите градове ще се изправят пред този проблем ако решат първия проблем

от това следва че Бургас е решил първия проблем и се захваща с втория, а някои градове дори не са решили още първия проблем и имат още отравяне на кучета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

ти прочете ли новината от линка

решението на единия проблем води до друг проблем, и те първаа започва решаване на новия проблем - и другите градове ще се изправят пред този проблем ако решат първия проблем

от това следва че Бургас е решил първия проблем и се захваща с втория, а някои градове дори не са решили още първия проблем и имат още отравяне на кучета

Рапорт приет, дано чете и някой от прокуратурата, че да се самосезират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, sliderum написа:

Рапорт приет, дано чете и някой от прокуратурата, че да се самосезират.

и защо мислиш че трябва да се самосезира прокуратурата - май пак нещо не си в час

дори може да се каже че котките са естествена конкуренция на плъховете - ядат хранителните остатъци

дори в момента женските котки вият - за да кажат на котараците че вече малките са пораснали и са готови пак да ги опождат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Мойра написа:

За пореден път обиждаш потребител.

Защо си толкова агресивно? :speak:

Интересна работа... Когато като жена те наричат че си низше същество, незаслужаващо нищо друго освен да служи на мъжа за възпроизводство, иначе ще яде бой, не се обиждаш, даже лайкваш !

А когато ти самата обиждаш / като към мен например/  че мястото  ми било в кухнята,  и лайкваш поредните гаменски изцепки на колегите ти към мен, това може ? :)

Що за сбъркано мислене, не мога да те разбера, наистина.  То хубаво си имаш пристрастия, не е задължително и да ме харесваш, но защо правиш компромиси със съвестта  и личното си достойнство  ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, miro20 написа:

правиш компромиси със съвестта  и личното си достойнство  ??

Само човек без лично достойнство лъже, манипулира и става трол за жълти стотинки.

Жив и здрав бъди, желая ти успех в троленето!

Приятен ден :)

Валентин Вацев: Цветанов бе даден свидна жертва, за да векува ГЕРБ

Валерия Велева: Как се прави конгрес

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Само човек без лично достойнство лъже, манипулира и става трол за жълти стотинки.

Приятен ден

Права си. Аз затова ти се чудя. Нещо греша ли в описаното твое поведение ?

П п

Или да те наричам низше същество втори сорт че да ме лайкнеш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

Права си. Аз затова ти се чудя. Нещо греша ли в описаното твое поведение ?

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

Вече и смартфони ли ще рекламираш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, attj написа:

Вече и смартфони ли ще рекламираш?

Сигурно са му орязали субсидиите, поради ниска ефективност и сега ще дежури и от телефона :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, miro20 написа:

За тапталк не сте ли чували

Сега точно темата за Бойко ли ще пълниш със спам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, miro20 написа:

Изпратено от моят Redmi Note 7

миро, какъв е тоя долнопробен китайски телефон? :laughing5:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Мойра написа:

Валентин Вацев е умен човек, участвал в много конгреси, но май забравя, че съвсем наскоро предрече, че задокеанските началници на б.б. ще го премахнат ... е, може би селския тарикат нанесе изпреварващ удар, като отстрани "втория си", но така или иначе анализите на Вацев са само за сведение. От друга страна Валерия Велева е много по-точна и описва апокалиптичната страна на управляващия режим, който надмина учителя си (бившата БКП) по всички показатели ... тогава поне по медиите имаше няколко будни журналисти, които даваха различна гледна точка.

Що се отнася до двамата видни трола, единия с капацитет, другия - без, дори да ме обиждат, на мен не ми пука, защото не ги чета ... слагам лайк на всеки, който им "го слага". :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Мойра написа:

Евала за откровенноста. Респект!

Вацев всъщност е прав. Не го харесвам като човек, но тук анализът му точен. Нормално е защото познава твърде отвътре БКП и може да направи точно сравнение. Самият той е преживял подобно приключение и може да влезе лесно в обувките на Цветанов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

преди 1 час, crazy katon написа:

Що се отнася до двамата видни трола, единия с капацитет, другия - без, дори да ме обиждат, на мен не ми пука, защото не ги чета ... слагам лайк на всеки, който им "го слага". :wink12:

И аз не ги четях доста време, но веднъж реших да надникна и много се учудих, че подобни коментари по адрес на други потребители не са изтрити.

Когато преди години влязох в този форум, троловете си личаха по отрицателната репутация и всеки потребител можеше да избегне контакт с тях.

По това време форумът беше на ниво, тук пишеха много приятни и интелигентни хора, които обаче не издържаха на наглостта на новопоявилите се тролове и напуснаха, а много от потребителите спряха да пишат.

Жалко, много жалко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

:offtopic_s:

И аз не ги четях доста време, но веднъж реших да надникна и много се учудих, че подобни коментари по адрес на други потребители не са изтрити.

Когато преди години влязох в този форум, троловете си личаха по отрицателната репутация и всеки потребител можеше да избегне контакт с тях.

По това време форумът беше на ниво, тук пишеха много приятни и интелигентни хора, които обаче не издържаха на наглостта на новопоявилите се тролове и напуснаха, а много от потребителите спряха да пишат.

Жалко, много жалко.

Споко бре, мен овцътъ ми пусна коментар със снимка на макетни ножове и че ще ми отвори черепа и изкара мозъка с тях, пък никой не го изтри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, sliderum написа:

...

че има ли някой, който все още да не е разбрал, дето офцата си има другарчета из мод. екипа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, sliderum написа:

Споко бре, мен овцътъ ми пусна коментар със снимка на макетни ножове и че ще ми отвори черепа и изкара мозъка с тях, пък никой не го изтри.

Завидяла ти е, че имаш мозък, затова! :D

ГЕРБ иска да отмени машинното гласуване на местни и парламентарни избори

Да го отменят, но да въведат електронно гласуване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, sliderum написа:

Ама как само реве жално в докладите ... толкова е смешно. Ко стана с белио хакер да не ровя из темите ,че съм С ТЪПАЛНИК !  :biggrin: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

макетни ножове

това не е ножче, а за телефони

преди 16 минути, nikssi написа:

Ама как само реве жално в докладите .

например - май лъжеш

мисля че повече вият срещу мен,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...