Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

60 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      41
    • Парламентарна република
      19

Препоръчан отговор

:)От Русия очакват депутата от Европейския съюз Александър Йорданов да отиде с канчетата да пренесе туркменски газ:

Борисов: Търсим начин природният газ от Туркменистан да достигне до България

https://www.24chasa.bg/novini/article/7600619?fbclid=IwAR3luZrt-2CI1hRBTA0yPKoLSB-8XNIWWrSpRDZXb_l7XgXhp_BWfNNMEiQ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, bigiadri написа:

Не обичам да пиша и да споря за политика,още повече че политическите ми пристрастия са едно , а реалността съвсем друго.Какво би се случило ,ако например БСП , ДПС /не дай си Боже/ вземат властта? Или още по-лошо  се създаде някаква политическа несигурност.Това веднага ще  постави в негативна светлина  БГ. Искаме ли го това? Ако погледнем от позиция на личното си дередже ,би трябвало НЕ! Особено за хора ,които например имат КРЕДИТИ / а те не са никак малко /,защото лихвите моментално ще скочат. Това ще удари джоба на голяма част от българите . Е някой ,които си имат парички биха се кефили,но кои са те приценете.Да не говорим за ИНФЛАЦИЯТА и т.н.Все пак човек трябва да помисли и да се определи!Едно е ,да си говорим тук и да вдигаме революции, друго е да приценим последстията за себе си и семействата.

Като ви чета поста, и разсъжденията, (с цялото ми уважение към годините ви, ако рожденната дата е вярна)разбирам, че според вас, трябва да си мълчим, даже повече, трябва да сме доволни от положението! Вие изброихте някои неща, и аз ще си го позволя. Всекидневно увеличаване на цените, тихомълком, на заплатите, с малко, понякога. Не говоря за ток, парно, здравеопазване(ако нямаш много пари и си болен от опасна болест просто умираш!) Пенсионери, които са сами и с 200 лв. пенсия! Вашата колко е? Ако сте пенсионер? А и не е задължително да ми отговаряте. Образование - никакво! Някой млади не знаят и да пишат! Изоставени села, градове, хората нямат поминак и бягат към големия град. Разбито селско стопанство, разбита индустрия. Храни се внасят от чужбина! Естествено някой печели от това. България нещо да произвежда? Нещо стойностно? Аз не знам.Семейства които не могат да стигнат до края на месеца.Да не говоря за животоспасяващи лекарства. За онкоболните! За огромната корупция на управляващите, ширеща се от 10 години. Мога да пиша до утре! Всичко това драги господине е истината днес, и в момента. И в тоя случай, няма как да приема вашите разсъждения, да седим кротко и мирно! Имичът на България в светът! Той отдавна е съвсем негативен, и винаги е бил! Знам го от личен опит, защото съм с двойно грацданство, и в държавата от която е баща ми, за България отдавна се говори негативно! Примери. "Като Българска телевизия" "Като Български избори"  "Като Българска корупция" Това са станали нарицателни! 

Няма как да се съглася с вас!

Не симпатизирам на никоя партия, и няма да симпатизирам, но това не се търпи вече!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, bigiadri написа:

Не обичам да пиша и да споря за политика,още повече че политическите ми пристрастия са едно , а реалността съвсем друго.Какво би се случило ,ако например БСП , ДПС /не дай си Боже/ вземат властта? Или още по-лошо  се създаде някаква политическа несигурност.Това веднага ще  постави в негативна светлина  БГ. Искаме ли го това? Ако погледнем от позиция на личното си дередже ,би трябвало НЕ! Особено за хора ,които например имат КРЕДИТИ / а те не са никак малко /,защото лихвите моментално ще скочат. Това ще удари джоба на голяма част от българите . Е някой ,които си имат парички биха се кефили,но кои са те приценете.Да не говорим за ИНФЛАЦИЯТА и т.н.Все пак човек трябва да помисли и да се определи!Едно е ,да си говорим тук и да вдигаме революции, друго е да приценим последстията за себе си и семействата.

Ами драги, ти с поста си несъмнено демонстрираш своите политически пристрастия. Поредното драскане,  с което някой ни плаши  с това какво щяло да се случи, ако клатим прословутата "стабилност", от която народа ни страда, явно не и ти, уредил си се някак покрай гроп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без коментар....

68888903_2261082633990812_43074694819421

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, barbuncela написа:

Без коментар....

68888903_2261082633990812_43074694819421

Добави и троловете, които са про тиквената власт  в картинката, как правят духова музика на боко и пеефски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 29 минути, sliderum написа:

Добави и троловете, които са про тиквената власт  в картинката, как правят духова музика на боко и пеефски.

Я се пребройте вие ? Все пак сте доста повече :giggle1:

преди 5 часа, barbuncela написа:

Като ви чета поста, и разсъжденията, (с цялото ми уважение към годините ви, ако рожденната дата е вярна)разбирам, че според вас, трябва да си мълчим, даже повече, трябва да сме доволни от положението! Вие изброихте някои неща, и аз ще си го позволя. Всекидневно увеличаване на цените, тихомълком, на заплатите, с малко, понякога. Не говоря за ток, парно, здравеопазване(ако нямаш много пари и си болен от опасна болест просто умираш!) Пенсионери, които са сами и с 200 лв. пенсия! Вашата колко е? Ако сте пенсионер? А и не е задължително да ми отговаряте. Образование - никакво! Някой млади не знаят и да пишат! Изоставени села, градове, хората нямат поминак и бягат към големия град. Разбито селско стопанство, разбита индустрия. Храни се внасят от чужбина! Естествено някой печели от това. България нещо да произвежда? Нещо стойностно? Аз не знам.Семейства които не могат да стигнат до края на месеца.Да не говоря за животоспасяващи лекарства. За онкоболните! За огромната корупция на управляващите, ширеща се от 10 години. Мога да пиша до утре! Всичко това драги господине е истината днес, и в момента. И в тоя случай, няма как да приема вашите разсъждения, да седим кротко и мирно! Имичът на България в светът! Той отдавна е съвсем негативен, и винаги е бил! Знам го от личен опит, защото съм с двойно грацданство, и в държавата от която е баща ми, за България отдавна се говори негативно! Примери. "Като Българска телевизия" "Като Български избори"  "Като Българска корупция" Това са станали нарицателни! 

Няма как да се съглася с вас!

Не симпатизирам на никоя партия, и няма да симпатизирам, но това не се търпи вече!

КАква алтернатива предлагаш ?

За толкова години се видя че "магьосник" с вълшебна пръчица няма и никога няма да с епояви и да "оправи държавата".

Тези симптоми и нелицеприятни неща в държавата са наследство от което и да искаме не можем да избягаме.

В "процъфтяваща"  ГДР наляха и наливат над 2 трлн евро, и пак стандарта е по нисък от западните им братя.

Защо ? Боко тиквоча ли им е виновен ? Не. системата , структурата на икономиката и всичко останало не могат да се "превърнат" в икономическо чудо.

Нас никой не ни налива трилиони евро, и който и да дойде да управлява , е принуден да се съобразява с ниския старт който имаме.

Затова аз чудеса не очаквам Очаквам обаче позитивна проевропейска политика , защото тези които се пишат опозиция, в момента не само вредят на държавата, но и копаят дъното в което затъваме.

Да го кажем по простичко - Докато плюем ремонта на ремонта и контрола на контрола, при червените ни любимци въобще нямаше да има такава дискусия. Въпроса ще е - не дали има магистрала която да ремонтираме, а че магистрала въобще няма.

:) 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, miro20 написа:

КАква алтернатива предлагаш ?

Никакво желание нямам да споря точно с тебе!  Пиши си не ми пречиш! :lol6:Не мога да си позволя да споря с всезнаещият , всеразбиращият и т.н....

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не споря, а дискутирам. Какъв спор видя във един обикновен въпрос - Каква алтернатива предлагаш ?

Дори мога да се съглася , АКО предложиш. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, sliderum написа:

Ами драги, ти с поста

преди 5 часа, barbuncela написа:

Като ви чета поста...

И годинките са ми толкова , и пенсията ми е малка/лъжата ми е малко непозната,а и няма защо да се крия/ , но разумът ми е все още на мястото! А той ми говори само едно : Да  критикувам, ако трябва,да не одобрявам ако трябва , но не и да се даде власт на по-големите ОГЛАДНЕЛИ  и ЖЕСТОКО КОРУМПИРАНИ  БСП и ДПС. Просто няма друго на хоризонта!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, bigiadri написа:

ОГЛАДНЕЛИ  и ЖЕСТОКО КОРУМПИРАНИ  БСП и ДПС

Въпрос на гледна точка господине! Бъдете жив и здрав! :) Аз трябва да се грижа за 14 годишен син! :)

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, barbuncela написа:

Въпрос на гледна точка господине! Бъдете жив и здрав! :)

Благодаря !Хората сме интересни ,защото сме РАЗЛИЧНИ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, bigiadri написа:

ОГЛАДНЕЛИ  и ЖЕСТОКО КОРУМПИРАНИ  БСП и ДПС

Валерианчето деде, ако трябва и нитроглицерина, да не се опънеш, че ще плача.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нема страшно народе - свети слави победоносец се задава, идат вече светли бъднини и за наште ширини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, miro20 написа:

.....

Ти най- добре обади инфо от кухнята, как са се сдоговорили с падишаха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откъде реши че "съм от кухнята" ??  Напротив.  Слагам пуканките да гледам чалга политсеир :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, insec написа:

Ти най- добре обади инфо от кухнята, как са се сдоговорили с падишаха.

Той по-скоро би дал инфо от спалнята, където са "преговаряли".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, miro20 написа:

В "процъфтяваща"  ГДР наляха и наливат над 2 трлн евро, и пак стандарта е по нисък от западните им братя.

Защо ? Боко тиквоча ли им е виновен ? Не. системата , структурата на икономиката и всичко останало не могат да се "превърнат" в икономическо чудо.

Бай Мирчо, Боко тиквата защо е при Медведев, да се моли за газ?

Болгарский премьер увидел в России и врага, и друга

Борисов продемонстрировал Медведеву чудеса дипломатической амнезии

https://news.ru/politics/bolgarskij-premer-uvidel-v-rossii-i-vraga-i-druga/?fbclid=IwAR3ghcIbzcPun4k9VEIH05xk7bLEJGzLhxZ7ESeHCQX9OC3tWyWtIpyH0Bc

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, sliderum написа:

Той по-скоро би дал инфо от спалнята, където са "преговаряли".

ей там бяха преговорите

http://58.182.248.94:81/video/mjpg.cgi

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, gagodrago написа:

Бай Мирчо, Боко тиквата защо е при Медведев, да се моли за газ?

Болгарский премьер увидел в России и врага, и друга

Борисов продемонстрировал Медведеву чудеса дипломатической амнезии

https://news.ru/politics/bolgarskij-premer-uvidel-v-rossii-i-vraga-i-druga/?fbclid=IwAR3ghcIbzcPun4k9VEIH05xk7bLEJGzLhxZ7ESeHCQX9OC3tWyWtIpyH0Bc

Не. Постави джуджето на място . Крайно време е Димон да слуша и да си наляга парцалките.

Браво че защитава принципните български позиции, това което ти , рашисткия трол от агенцията , няма как да разбереш :)

ревете, ревете... Не е за пръв път да ви се разбива монопола. Няма и да е за последно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щото ако ни врътнат кранчето и зимата ше замръзнем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, sliderum написа:

Щото ако ни врътнат кранчето и зимата ше замръзнем

Лека полека.. с диверсификацията от Гърция и алтернативните доставки, вече няма да може.

Колко тъп трябва да си за да се радваш че лека полека постигаме тази толкова проста необходимост за националната ни сигурност, и колко тъп трябва да си за да се радваш на рашисткия монопол ?

Не ви разбирам това путинистите... Вие не сте българи .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...