Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

60 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      41
    • Парламентарна република
      19

Препоръчан отговор

преди 2 часа, insec написа:

Аз пък все се чудя - добре де нашия съд никакъв го няма и из всякакви статистики обясняват, колко е зле положението. Ок, така е наистина спор няма, ала пък що за съдилища имат те щом най- големите мутри на България ми оправдават? Там ги изкарват невинни, че за тука какво остава? Е зарад туй и европейските институции не тача - да ти ева и европата, и съюза, и всичко.

Капиталистически "съдилища", които напоследък, имам предвид вече десетилетие почти съдят съгласно новите трансджендерски, соросоидни и други неолиберастки "правила", които искаха и на нас да пробутат с прословутата конвенция. Принуждавайки ни да приемаме всякакви ненормалности, всякакви извращения и престъпления като "ценности".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, gagodrago написа:

Фирмата майка „Тад Груп“ иска от България седемцифрена сума заради скандала с НАП

Фирмата майка от Калифорния "Тад Груп" (TAD Group) е подготвила искове във вашингтонския търговски арбитраж срещу България по конвенцията за защита на чуждестранните инвеститори, тъй като целият бранд е пострадал от скандала с изтичането на данни от Националната агенция по приходите (НАП). Става въпрос за седемцифрена сума, която ще бъде поискана от държавата. Това съобщи по bTV Георги Стефанов, адвокатът на българския собственик Иван Тодоров – един от обвиняемите по делото за хакерската атака срещу НАП,  който е в ареста.

:offtopic_s:

Честно казано..много искам да видя как ще справи (и кой ще е състава) с такова дело...Съдебната система отдавна не е такава-с вързани очи ..и отдавна раздават "сламата" според "магаретата"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, KoiAzLiWe написа:

Най вероятно ще ги платим.Не се знае за колко милиона ще ни съдят,но като знам какви работят в ГДБОП от нашите данъци пак ще плащаме веднъж на неадекватните полицаи и още веднъж за грешките им.

За пример https://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/bulgaria/2016/03/31/2733936_bulgariia_otnovo_beshe_osudena_v_strasburg_zaradi/

Уж имаха неопровержими доказателства туй онуй и накрая даже платихме 114 000 лв на "Октопода"

Да цитирам от линка ти

Съдът констатира нарушение на забраната за изтезаване (заради поведението на полицейските служби по време на арестите), презумпцията за невиновност (заради изказванията на Цветан Цветанов), незачитане на личния живот (заради полицейската операция при задържането) и липса на ефективни средства за защита (заради невъзможността на пострадалите да получат защита от българските власти заради предходните нарушения).

Се вижда че държавата е осъдена изцяло заради процесуални нарушения, а не че са оправдани " по същество"  .

В делото с ТАД напълно е възможно да бъде атакувано делото именно пак за същите неща - непремерени изказвания, предварително изнасяне на информация по делото , нарушаване принципа за невинност, нарушаване на личния живот ,  и т.н. и т.н.

Толквоа си могат прокурорите... няма да се научат от грешките си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, miro20 написа:

Се вижда че държавата е осъдена изцяло заради процесуални нарушения, а не че са оправдани " по същество"  .

Ти осъди държавата за процесуални нарушения, пък после да видим как пък ще те осъди "по същество", без да съм юрист го знам, камо ли магистратите на международно ниво. Все едно да осъдят щатите за процесуални нарушения срещу Ескобар - ебати помията без да ме извиняват. Процесуалното нарушение на държавата е само едно единствено - че не ги застреля на място, ами си играят на "кой ша ми плати повече". Те от тежки най- тежки престъпници по всички параграфи, за процесуални нарушения взели да ми се лигавят - после що обикновения простосмъртен гражданин на България се бил изказвал така негативно за Европата. Значи вместо от Европа да ги нагазят тука всякакви очеизвадни, широкоизвестни и популярни схемаджии и мутрафони, те тръгнали да ми ги защитават - ми това си е жива подигравка с народа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, insec написа:

Ти осъди държавата за процесуални нарушения, пък после да видим как пък ще те осъди "по същество"

Въобще не споря за това. Естествено че и малко камъче спъва цялата каруца....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Мойра написа:

Дано скъсат с ГЕРБ, но не ми се вярва да стане.

На едно мнение сме :)  Но не и защо.

Да, хубаво  ББ да се оттърве от псевдонационалистите и от агенти на ДС / нали все питате какви агенти какви комунисти, каква ДС /

Докато Симеонов яха стандартни популистки теми за критика /това не прилича да е случайно/  , то  ББ  доста паргматично печели електорат.

Нали се сещаш за кого ще гласуват тези 5000 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

На всички е ясно, че по-нискообразованите ще се излъжат за пореден път да гласуват за ГЕРБ, а останалите ще гласуват според разбиранията си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Мойра написа:

по-нискообразованите ще се излъжат за пореден път да гласуват за ГЕРБ

Отново ще те разочаровам, но твърдението ти е доста невярно впредвид профила на гласуващите избиратели по образователен ценз, възраст, дохходи и т.н. , за която статистика сме дискутирали вече на не едни от последните избори.

:) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, gagodrago написа:

НОВАТА ПРЕДИЗБОРНА КАМПАНИЯ НА ГЕРП

67912318_10214515023301334_4573396874609819648_n.jpg

Тол системата означава нови данъци, така че липсата й не става за опорна точка против герб. Те се пънат да я въведат, ама все още не им се получава по технически причини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, miro20 написа:

Отново ще те разочаровам, но ...

:) 

:offtopic_s:

Не знам дали аз ще те разочаровам,но дори и празен пост да пуснеш в секция "Политика",или с маркировка "Del",всички посещаващи знаят какво е мнението ти,колкото и без значение да е за тях....с изключение,може би на оня божо, варадин,калцун.. ..или както там са му профилите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, gagodrago написа:

НОВАТА ПРЕДИЗБОРНА КАМПАНИЯ НА ГЕРП

67912318_10214515023301334_4573396874609819648_n.jpg

Пробвай да напишеш подобно за вашия президент :laughing4::giggle1:

току-що, NIKISHARK написа:

Не знам дали аз ще те разочаровам,но дори и празен пост да пуснеш в секция "Политика",или с маркировка "Del",всички посещаващи знаят какво е мнението ти,колкото и без значение да е за тях....

Да, не ви изнася че статистиката за профила на гласвуащите не е това което казва Мойра.

И понеже не ви изнася , беззъбо беснеете с подобни офтопици :) 

разбирам те... съчувствам ти ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, miro20 написа:

А ето го и профила на гласуващите в коментарите от линка

Цитат

Нашият Месия,Нашият Съвремен Герой,Нашия Възродител на България в Европейска такава,мечтата ни от десетилетия назад,Браво Бойко !!!Бог да ни го пази закриля и бди над него ежеминутно !!!

:laughing5:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Избрали сте да не се показва съдържание от miro20. Опции

Видно е, че яко заработва, защото всеки втори коментар е през неговото радио. Само не знам кой му пуска сигнала, ама вероятно е според момента, от време навреме лови кравария за бостанистан, от време навреме pr програмата за местната "власт" на колонията на фащ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Мойра написа:

АКО - ахам - пак акото на лъжливото овчарче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, insec написа:

АКО - ахам - пак акото на лъжливото овчарче.

Тоя дето не скочи от Аспаруховият мост, с релса на шията...Е тук си прав, поне за всичко, което е в миналото. За бъдещето, можем само да гадаем...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Мойра написа:

Само дето профилът и случайно, е изчезнал!

Capture-2.jpg.e062aa916a16ace7de789a5e3b19a04e.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, barbuncela написа:

Само дето профилът и случайно, е изчезнал!

Capture-2.jpg.e062aa916a16ace7de789a5e3b19a04e.jpg

Това е само на твоя телевизор колежке. Защо е така - не знам.

На моя, е така.... Всъщност знам, не си се логнала във фейса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Важното е, че немали да намерят покой след смъртта си - направо са стреснаха горките. 😂

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, insec написа:

Важното е, че немали да намерят покой след смъртта си - направо са стреснаха горките. 😂

Важно е да получат възмездие до смъртта си, пък в отвъдното друг ще се погрижи за тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

САЩ продават на Словакия 14 самолета F-16 за 800 млн. долара

Каква ли е причината България да плати такава огромна сума за по-малко самолети?

Дали пък няма да се потвърдят подозренията ми, че част от сумата е дадена за подкуп, който осигурява спокойствието на това правителство и един много близък до него олигарх?

Дано се намерят хора, които да разнищят тази твърде неизгодна за България сделка докрай.

„Спутник“: Излитане и нищета. България хвърли във въздуха две трети от военния си бюджет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...