Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

barbuncela

В тази тема, всеки пост който не е по темата ще се счита за спам и ще бъде трит!

Цитат

2.7 Всякаква форма на spam (нежелани съобщения) е забранена, било то чрез постове или лични съобщения. Това включва всякакви реклами, верижни писма и др. съобщения, изключващи тема за помощ или обсъждане, или лична кореспонденция. Избутването на тема от автора й (bumping) не е разрешено с изключение на един пост в рамките на 48 часа. Този вид спам се определя като пост след последният ви пост, който не е уместен и не носи никаква нова (коригирана, допълнена) информация по темата.

Съобщение от barbuncela

Каква форма на управление предпочитате  

62 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      43
    • Парламентарна република
      19

Препоръчан отговор

Спецсъдът прекрати делото срещу Димитър Желязков-Очите

Такива чудеса стават в България, която е член на ЕС!

Мутрите и престъпниците закон не ги лови, защото си плащат на когото трябва.

Докога?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Мойра написа:

Спецсъдът прекрати делото срещу Димитър Желязков-Очите

Такива чудеса стават в България, която е член на ЕС!

Мутрите и престъпниците закон не ги лови, защото си плащат на когото трябва.

Докога?!

ами ЕС що си трае а - значи и на него се плаща

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, haidukpikaso написа:

ами ЕС що си трае а - значи и на него се плаща

Едва ли, просто не им се занимава с пропаднала държава като нашата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е бай Митьо има очи, да не е, като Иванчева с цайси - следва, както е посочено в коментарите: бай Митьо да осъди България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Мойра написа:

ама са ни приели нали - да си налагат техните правила, да си внасят техните боклуци да ядем ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, haidukpikaso написа:

ама са ни приели нали - да си налагат техните правила, да си внасят техните боклуци да ядем ...

Всеки гледа собствения си интерес, а България сама си е виновна, че обслужва чужди интереси, вместо да отстоява собствените си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Мойра написа:

Всеки гледа собствения си интерес, а България сама си е виновна, че обслужва чужди интереси, вместо да отстоява собствените си.

не България - тиквата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, haidukpikaso написа:

не България - тиквата

Виновни сме ние, не тиквата.

Едва ли има народ по света, който да е с по-робска психика от нашия. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Мойра написа:

Точно казано. Европейците са оправили и са си уредили техните държави, не им се занимава с примитиви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, insec написа:

такова мекотело ми е противоестествено да бъда

А защо си? Ако си корав, ти би бил господар, а не плужек служещ някому.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярно е - политическия елит в цяла Европа все повече губи доверието на гражданите, явлението се наблюдава далеч не само в България. Властта, като преяде и се самозабравя, вниманието в главата се фокусира в/у тежестта в корема и битието народно остава на доста заден план.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Мойра написа:

Виновни сме ние, не тиквата.

Нищо лично ! Нямаш представа що е то държава , как се развива и управлява....а съм го писал по темите многократно , и само в 4 думи... Власт = Армия , Пари и Религия ......

Тук народът е като стадото - на където го поведе пастира . И аз съм твърдо против народът да се хули безоснователно , подтиквайки го към ...неблагоразумия да кажем.....:nono:

Ако искаш исторически пример , има колкото си искаш . Мойсей примерно , че е съвсем миролюбиво....:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добър от Бойко няма да намерите. Нека пак да ни управляват БСП и ДПС!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Мойра написа:

Каквото и да си говорим тези 500 години в миналото са ни направели такива, т.е. за да се изчисти това, то трябва да минат поне още толкова, а за момента са само 141 години ... а се задава ново робство ... мда ... та от двете, т.е. американско или европейско кое избираш, а?!

Народа ни е пред избора на по-малкото зло, в случая ББ е компромис, но според мен е добър компромис, че в противен случай османския ботуш отново е готов да на тъпче ... ;) Етно-политически общности трудно се управляват ... ;), а и е факт, че нашата етнос намалява по тези земи ... и почваме да се цепим, а не да се борим за оцеляването й. Предоволно има претопени българи, които даже вече говорят с акцент нашия език, а децата им не знаят въпросния.

Проблема е, че дори така наречените Патриоти, де факто не са такива, а ползват методите на ДПС, които обаче вече са доволно разклатени поради раздора във въпросната партия. Навремето "Сокола" финансира определени днешни политици, но въпросните станаха като лафа: Пораснаха пилците и по*баха квачката ... ;) 

Вече и цигъните не си дават гласа за две кибабчитъ хвъркати ... ;) Ъ пъ ДПС-ту трябва да благодари на НДСВ-ту ... мъ йок ... щото БСП-ту подля мъслу нъ въпросното ... Вместо Министър председател социалист, а президент Цар ... бе обратното ... абе обърната пирамида ... ко се ... и на таз гърбина все някой друг натовари, а не народа ... мъ ко бе римското правило: Народа да духа супата ... тъй, че не робската ни психика е виновна, а буржоазната ни такава ... ;) 

В момента борбата е между синята и червената буржоазия, а от таз сплетня печели чуждата култура ... всички де му се викат са се ориентирали към ту десния център ... няма ляво ... хм ... с ляво само БСП-то спекулира с него, мъ и то дърпа към ту дясно център, а не към ту комунизъм ... ;) 

преди 28 минути, .Alex&Vanko. написа:

По-добър от Бойко няма да намерите.

Да, така е! Всички други са мисирки, пардон, пуяци, мискини, маскари и прочие ... Вдигат само много глъч ... пазят си раята ...

преди 45 минути, by_chechi написа:

само в 4 думи... Власт = Армия , Пари и Религия ......

Чакай малко, че, хм ... нямаме армия, нямаме пари и повечето са атеисти ... т.е. нямаме власт, а де факто някой ни владее, т.е. властва. Има друг вид власт, която не е по тази формула ли, а?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ДиоиД написа:

та от двете, т.е. американско или европейско кое избираш, а?!

Че ние, пардон, мен може да не ме броите, ама моето неробство, си е само мое и не помага никому, от 30 години сте роби на парите и на този, който ги държи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, sliderum написа:

Че ние, пардон, мен може да не ме броите, ама моето неробство, си е само мое и не помага никому, от 30 години сте роби на парите и на този, който ги държи.

Т.е. светът вече е във владение на евреите ли?! Така ли да го разбирам, а???

Защото аз не робувам на парите. Доволно съм изкарал с положения от мен труд.

Само и единствено човек може да прави блага, а че някои не умеят да ги правят, то си плаща за въпросните.

Вече робувам само и единствено на моя мързел. Да, не го крия ... бил съм роб на рода ми, но съм избрал да робувам на своя си. Заклевал съм се и не мисля да изневерявам на тази моя клетва. Затова и който народ иска някакви блага от България трябва да си плаща и то не по пазарни цени, а по цени които народа ни да определи. Затова и сме ги избрали тези слуги на народа, пардон, народни представители. Уви в парламента има и представители на друг народ, които индиректно не зачитат върховния ни закон - Конституцията.    

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ДиоиД написа:

Т.е. светът вече е във владение на евреите ли?! Така ли да го разбирам, а???

Защото аз не робувам на парите. Доволно съм изкарал с положения от мен труд.

Само и единствено човек може да прави блага, а че някои не умеят да ги правят, то си плаща за въпросните.

Вече робувам само и единствено на моя мързел. Да, не го крия ... бил съм роб на рода ми, но съм избрал да робувам на своя си. Заклевал съм се и не мисля да изневерявам на тази моя клетва. Затова и който народ иска някакви блага от България трябва да си плаща и то не по пазарни цени, а по цени които народа ни да определи. Затова и сме ги избрали тези слуги на народа, пардон, народни представители. Уви в парламента има и представители на друг народ, които индиректно не зачитат върховния ни закон - Конституцията.    

Роб си, де, виждам колко старателно го потвърждаваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

Роб си, де, виждам колко старателно го потвърждаваш.

Няма нищо лошо в това да си роб, ако твоя господар (В случая България) се грижи добре за теб ... ;) 

Не ми трябва друга измислена (хипотетична, не реална) свобода .... :) 

Живи, здрави .... радвай се на твоето си "неробуване", пардон, свобода ...

п.п. На някой им харесват да са роби, да ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ДиоиД написа:

Няма нищо лошо в това да си роб, ако твоя господар (В случая България) се грижи добре за теб ... ;) 

Ако господарят се грижеше добре за всичките си роби, всички биха били доволни, а ако се грижеше зле, всички биха били недоволни.

В нашият случай този, който определяш като господар, се грижи добре само за тези, които се кланят на властта.

Цитат
Три неща са убедили Слави Трифонов, че е взел правилни решения за влизане в политиката. В пост във фейсбук той остро критикува властта, сайта ПИК и Мария Габриел

Ето какво написа Слави:

"Случиха се три неща в държавата, които абсолютно затвърдиха вътрешното ми усещане за правилно взети от мен решения.

Първо нещо.

Бойко Борисов поиска от Eвропейската комисия Мария Габриел да отговаря за ресор “Високи технологии и киберсигурност”. Значи така – хакнаха цялата държава и Бойко Борисов смята, че Мария Габриел може да отговаря за киберсигурността на цяла Европа. Добре, че европейците не са прости и вместо киберсигурност дадоха на Мария Габриел ресор “Образование и култура”.

Извод: Тя и от това нищо не разбира, но поне щетите могат да са по-малки.

Второ нещо.

Проправителственият сайт ПИК си позволи гнусотия, която отврати дори тези, които му плащат. Публикуваните снимки на приятелката на един от кандидат-кметовете на София (ако въобще е тя) отвратиха всички и като че ли най-после събудиха и медии и общество, и показаха реалното състояние на българската “журналистика”.

Извод: Дори и да си медиен слуга, все пак има граници, които не бива да преминаваш.

Трето нещо.

Стана ясно, че НАП само за една година са отписали 10 милиарда лева дългове. Че тогава за какво си плащаме данъците? За да може други хора да не си ги плащат. И не забравяйте - НАП беше хакната и изпусна нашите лични данни, за което я глобиха 5 милиона лева. 5 милиона, които всъщност трябва да платим ние. В случая жертвата, всички ние, понася наказанието на виновния. Аз за такъв абсурд не съм чувал.

Извод: Тази агенция не работи в наша полза, а в наша вреда.

Финален извод на изводите: Няма такава държава!"

Слави Трифонов, фейсбук

изт.

Прав е Слави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Мойра написа:

В нашият случай този, който определяш като господар, се грижи добре само за тези, които се кланят на властта.

Единствения мой господар е България, а ако някой друг се оприличава в него/нея, то явно ме бъркаш с някой ...

Принципно аз съм надпартиен. Политиката за мен е нещо с което не се съобразявам, стига някой да ми заповяда, а той не е министър-председател или военен министър ... ;) Т.е. команди от слуги не изпълнявам!!! Бъркаш полицията с някои други служби ... мда ... остави ...

п.п. По думите на бай Стефчо (мисля, че така му е прозвището, а не ника), то аз де факто не съществувам ... ;) Аз съм една холограма, виртуална институция, на която само малцина сме роби ... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, ДиоиД написа:

Единствения мой господар е България, а ако някой друг се оприличаваш в него/нея, то явно ме бъркаш с някой ...

Господар на България би трябвало да бъде народът ѝ, но не е така.

Не е нужно да обяснявам защо.

Живей според разбиранията си и се чувствай горд българин в авторитарна държава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Мойра написа:

народът ѝ,

Да, така е! Но доколко процента от българите се чувстват българи, а?! До колко се спекулира с определени невежи етноси, а???

Все пак малцина от въпросните етноси смятат себе си за българи. И до колко когато са сред "свои" разговарят на български, а?! Не говоря когато проявяват някаква етикеция защото са в компания с хора на които "майчиния" им език е български, а?!

И друго ... колко "модерни" английски думи вече са навлезли в нашата реч, а?! Да не забравям и колко руски или турски също са навлезли, навлизат и прочие и в един момент виждам как един бесарабски българин по добре се изразява отколкото някое българче. Прочие ... Дори в Албания вече по - са българи отколкото някои хора които имат български паспорт ...

Та, кой е този народ и коя ни е Държавата, а?! Аз заставам зад Държавата ... и не правя разлика между етносите в нея ... но някой спекулира с въпросната етнос ... мда ... вече и "Патриотите", пардон, Националистите спекулират със своята етнос.

Казах го, БСП прави основна грешка ... политизира Държавата в стил "бароков ренесанс" в червено ... Не става!

По предпочитам да пия една "синя" вода, а не някаква "вонеща" ... "минерали" ми стигат ...

Слави ... хм ... не от всеки професионалист става политик ... ще се получи или New Бареков или New Боко ... :) се какво, пожарникарят да си отиде (той си подаваше оставката колко пъти, а?!) , а да дойде шоумена, а?! :) Или "журналистъ" ... :) де знае ханглийски ... :) 

Кратко казано ... ББ ще си замине ... но не когато народа иска, а болшинството ... ;) Народа не е само една партия. Стига с тоя тоталитарен начин на мислене ... Уви знам до колко сме заразени с него, но нека даден път на младите, т.е. на момчетата и момичетата които не знаят какво е било, а имат идея как да живеят и работят в България, но и да получават европейски заплати, а не каквото реши парламента ... Да, тук на село има още хора които работят по 10 лв. на ден и когато видят, че аз давам 50 се мръщят някои и прочие ... та се наложи да им давам по 30, за да не дразня някои он башии ... :) и пак ме гледат на кръв ... но вече е поносимо ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Мойра написа:

Господар на България би трябвало да бъде народът ѝ, но не е така.

Не е нужно да обяснявам защо.

Живей според разбиранията си и се чувствай горд българин в авторитарна държава.

Мойра, защо им обръщаш внимание на тези гербероиди, даже по едно време гледам се включил и онзи, на когото някога бях блокирал три акаунта и за какво, да хвали онова нещо ... прави като мен, прескачам ги без да се мокря. Ще кажеш, че колкото повече тъпее онзи, толкова по-любим им става. Впрочем онова нещо вече ще го наричам нищото, а тези, които го подкрепят - нищите. Та последния изблик на нищото беше: Стига с това Съединение, стига с тия национални празници. Ние сме в ЕС вече, национализмът ни пречи ... Такааа, стига значи ... сякаш става въпрос за някакъв тъп футболен мач, някаква омръзнала музика, филм, книга ... пардон, без книга, забранени са от партийното ръководство, а не за акт, с който се е решила съдбата на милиони българи. Значи, това да почиташ историята си, било национализъм ... тук приказката "от нищо - нещо" не важи, от нищото се ражда само нищо. Няма да казвам какво мисля за интелекта на нищото и нищите за да не се повтарям, само ще потретя, че думата "тъп" придоби нови измерения в българската действителност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...