Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

85 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      60
    • Парламентарна република
      25

Препоръчан отговор

преди 1 час, Hristo52 написа:

Но да се отрича всичко онова което тогава се направи, построй,(не че всичко е било наред за разлика от сега. Всичко ни е наред!) създаде, ако щете култура образование,здравеопазване, индустрия, войска и всичко което се сетиш, всичко което за времето от 10 ноември 1989 до сега, се съсипа, продадоха се заводи, предприятия, унищожи се индустрия, селско стопанство,открадна се каквото можа

Проблема ти е че поставяш неправилно датата.

Всичко това бе ВЕЧЕ фалирало , нерентабилно, неработещо и т.н. ДО 10 ноември 1989г.

Четете си архивите на собствената партия, служби, ДС, МВР и т.н.

Да, имаше изградени и добри неща. Държавата и светът все пак се движи и прогреса си върви. Не сме останали в колиби и с каруци я.

Много ясно. Но всичко това фалира преди тази дата. И не само у нас, а в целия СИВ. Навсякъде са "Градили хубави неща през соца"

Не само у нас.  Но в другите постсъветски страни бързо дръпнаха чертата, изолираха до колкото можаха с лустрация бившите червени съсипници и продължават напред без да реват

"колко хубвао било през соца".

А у нас, след тази дата '89г , СЪЩИТЕ тези служби и видни комунисти / не обикновенните редови членове на БКП , а управляващата червена върхушка и приближени/  организираха дооглозгването на това което може да се оглозга.

Те си подготвиха кадрите, те си назначиха хората, те раздадоха парите, те организираха схемите.

И това бе продължило далеч СЛЕД подконтролното им СДС, даже след Костов, който както знаете, но ще ви припомня , не '89г , а след 2000г. е назначавал стотици ченгета и кадри на службите .

Защото ние никога не сме имали лустрация.

Разбирам че упорито искате да си вЕрвате на утопии , на лъжи и на пропаганда, но ... за съжаление това са ФАКТИТЕ.

Сега  просто берем плодовете на вашата червена съсипия и уродливо , некадърно управление.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, barbuncela написа:

А кога е била друга? (истината)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

Четете си архивите на собствената партия, служби, ДС, МВР и т.н.

Те са писани за такива като тебе да ги четът! Такива като теб, дето не са живяли в това време, може би са се само родили, но приказват, приказват с една ярост и злоба за всичко онова което е било. И ако всеки слуша такива като тебе, ще трябва да се убеди, че сегашната мафия не е виновна за нищо, че за всичко са виновни едно време всички! Точно както отговаря вожда ви Борисов, че вината за всичко била в миналото! Не, че на такива като теб, тука някой ръкопляска, освен 2- 3 профила, или се съгласяват с тебе? Явно всички други сме прости! Не, че хората станаха носталгични по онова време. Не че в Фейсбук има поне 50 групи носталгия по соца или подобни, пълни със снимки и клипове! Не, че младите ме питат и искат да им разказвам за онова време! Сега сте велики бе! Превеждаме "Под Игото" В учебници за втори клас пишат,че видиш ли турско робство не е имало! Баташко клане също! Говориш ми за лустрация а? Май от тази лустрация Перник остана без вода...Хайде да не изреждам всичките гафове на тия мафиоти, защото съм сигурен, че ги знаеш много добре! Лустрация а? Хахаха! Да такива като тебе, могат да се изявяват единствено в нета по разни форуми. Защото нямате и кураж да излезете и да го кажете на хората на площада! Нали сте прави? Нали такива като мене са малко? От какво ви е страх?  Хахаха!

Едно време по фабрики и предприятия ходеха едни речовити изнасяха "скаски" празни приказки, като тебе, ама няма от къде да го знаеш това! Говореха си колко да не седят без работа. Агитатори!

Приключвам и с тебе по въпроса, както се казва, говори си не ми пречиш. И не ме цитирай ако обичаш, все едно повече няма да ти отговоря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Hristo52 написа:

Такива като теб, дето не са живяли в това време, може би са се само родили, но приказват, приказват с една ярост и злоба за всичко онова което е било.

Не знам къде видя ярост и злоба.

Ярост и злоба се вижда само и единствено от такива като теб, които реагират като на дете на което са му взели любимата играчка.

Или което току що е разбрало че "дядо Мраз " не съществува.

И рев, сополи рев, сополи  :)   И естествено нападат всеки който се е "усъмнил" в правилната линия на партията.

преди 14 минути, Hristo52 написа:

Те са писани за такива като тебе да ги четът!

И ние четем. На вас не ви трябват защото просто не им вЕрвате.

Верате на лъжи и пропаганда, защото така ви е по уютно, по топло, по носталгично.

преди 15 минути, Hristo52 написа:

Явно всички други сме прости! 

мииии.....

преди 16 минути, Hristo52 написа:

Лустрация а? Хахаха!

Ами хили се... Само това ви остана. Не можеш да преживееш ФАКТА че страните в които проведоха лустрация са в пъти по добре от нас, които нямахме такава.

Проста логика, която много ви дразни. Виж къде са останалите постсъветски държави, и защо ние сме последни.

И сега си имате власт, и сега си имате агенти, даже министри имате такива. 

преди 17 минути, Hristo52 написа:

Да такива като тебе, могат да се изявяват единствено в нета по разни форуми. Защото нямате и кураж да излезете и да го кажете на хората на площада! Нали сте прави? Нали такива като мене са малко? От какво ви е страх?  Хахаха!

Разбира се че ще излезем. Както ви изметохме при всеки провал на червените ви мафиоти.

Най малкото сме демократична държава и нещата се доказват и показват на избори.

Но няма проблем да ви изметем както лукановото , както жанвиденовото, както орешарското и т.н...  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

Като ги фалшифицирате! Да, на това сте способни! Със симпатично мастило! Сигурно и за това лъжат! :giggle1: Ама май и тоя номер вече няма да мине! :giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, barbuncela написа:

Като ги фалшифицирате! Да, на това сте способни! Със симпатично мастило! Сигурно и за това лъжат! :giggle1: Ама май и тоя номер вече няма да мине! :giggle1:

Ха, какво е станало?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 10 минути, darkterminal написа:

Ха, какво е станало?

Не знаеш ли?  Моля! При тях всичко е честно и открито...как беше!

Цитат

:giggle1: Смешници!

Още един смешник! Втори Бареков! Ама кой ще те пусне там където си тръгнал бе? :giggle1: Народното събрание може да е всичко друго ама не чалготека!  Пуф...

ezgif.com-webp-to-jpg.jpg.28d53b8894b40fe069fe642e7c0367de.jpg

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, barbuncela написа:

Не знаеш ли?  Моля! При тях всичко е честно и открито...как беше!

Е чети си де. От ДПС и НДСВ :giggle1:

Иначе питай чичо Христо52 дали се сеща как по предприятията в онова хубаво светло цоциалистическо време на избори се спускаха указания че... не може то 100% да бъде избран някой другар :)

И се правеха така резултатите че да са 98.5 % примерно :) :)  

Ех какви времена бяха... и симпатично мастило не им рябваше, нито скандали, нито предизборни борби, нито харчене на пари .... Всичко беше мед и масло ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Hristo52 написа:

Те са писани за такива като тебе да ги четът! Такива като теб, дето не са живяли в това време, може би са се само родили, но приказват, приказват с една ярост и злоба за всичко онова което е било. И ако всеки слуша такива като тебе, ще трябва да се убеди, че сегашната мафия не е виновна за нищо, че за всичко са виновни едно време всички! Точно както отговаря вожда ви Борисов, че вината за всичко била в миналото! Не, че на такива като теб, тука някой ръкопляска, освен 2- 3 профила, или се съгласяват с тебе? Явно всички други сме прости! Не, че хората станаха носталгични по онова време. Не че в Фейсбук има поне 50 групи носталгия по соца или подобни, пълни със снимки и клипове! Не, че младите ме питат и искат да им разказвам за онова време! Сега сте велики бе! Превеждаме "Под Игото" В учебници за втори клас пишат,че видиш ли турско робство не е имало! Баташко клане също! Говориш ми за лустрация а? Май от тази лустрация Перник остана без вода...Хайде да не изреждам всичките гафове на тия мафиоти, защото съм сигурен, че ги знаеш много добре! Лустрация а? Хахаха! Да такива като тебе, могат да се изявяват единствено в нета по разни форуми. Защото нямате и кураж да излезете и да го кажете на хората на площада! Нали сте прави? Нали такива като мене са малко? От какво ви е страх?  Хахаха!

Едно време по фабрики и предприятия ходеха едни речовити изнасяха "скаски" празни приказки, като тебе, ама няма от къде да го знаеш това! Говореха си колко да не седят без работа. Агитатори!

Приключвам и с тебе по въпроса, както се казва, говори си не ми пречиш. И не ме цитирай ако обичаш, все едно повече няма да ти отговоря!

На другаря Мирчев отдавна му хлопа дъската. Не му обръщайте внимание. 

Последно се мъчеше да лъже, че американците бомбардирали София уж по нареждане на Сталин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:giggle1: Смешници!

Още един смешник! Втори Бареков! Ама кой ще те пусне там където си тръгнал бе? :giggle1: Народното събрание може да е всичко друго ама не чалготека!  Пуф...

Няма кой да го спре.И сравнението с Бареков е несериозно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо ново. Така е от години. Тече си водата по улиците.

Според директора на ВиК в Пловдив Спартак Николов, само Столипиново дължи около 700 000 лв. Фактът, че почти на 90% незаконно застроеното Столипиново има ток и вода, оставям без коментар. 

Аз имам коментар, това не е ли дискриминация спрямо платците на вода?

https://gospodari.com/водата-в-столипиново-тече-по-улиците-а-сметките-плащат-всички-останали-video179293.html

Вода уж няма, а в пловдивския квартал Столипиново гледките са апокалиптични: водата тече по улици, извира от мазета и сгради. Но властта явно не се дразни твърде много. Дали пък умишлено не си затваря очите, пита Веселина Божилова в своя статия за Дойче веле.

Впрочем историята с водата в Столипиново нито е от вчера, нито дори от завчера. Поне от 25 години ситуацията е една и съща и не се променя. Деветте високи блока с по пет входа, построени в началото на 1980-те, са с наводнени почти до тавана избени помещения - картината е апокалиптична, показва се от време на време по телевизиите, чужди медии също ѝ се дивят, после пак се забравя. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, M.Николов написа:

Няма кой да го спре.И сравнението с Бареков е несериозно.

Че кой е тръгнал да го спира бе човек! А за Бареков....ще видим. Нали Слави на времето предложи коалиция на Борисов! И той е същата стока като Бареков. Оня се взе на сериозно, тоя с всезнаещите си сценаристи, много на сериозно!

Слави Трифонов поискал от Борисов 50% влияние в ГЕРБ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой е Спартак Николов?

Със заповед на служебния министър на регионалното развитие и благоустройството шефът на ВиК Пловдив Манол Генов е освободен от длъжност, а на мястото му е назначен Спартак Николов, съветник от ГЕРБ и бивш зам.-шеф на водния оператор по време на правителството на Бойко Борисов.

https://plovdiv-online.com/plovdiv/item/60623-spаrtаk-nikolov-e-noviyat-shef-nа-vik-plovdiv

Кръг около Спартак Николов с поръчки за милиони от ВиК

https://www.marica.bg/plovdiv/gradat/krg-okolo-spartak-nikolov-s-porchki-za-milioni-ot-vik

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, barbuncela написа:

Че кой е тръгнал да го спира бе човек!

Ти написа, че някой нямало да го пусне:

Ама кой ще те пусне там където си тръгнал бе? 

преди 7 минути, barbuncela написа:

А за Бареков....ще видим.

Бареков не ме интересува.

преди 7 минути, barbuncela написа:

Нали Слави на времето предложи коалиция на Борисов!

Това е твърдение на Борисов, освен това дори и да е истина е било преди Борисов да влезе в управлението.Тоест не можем да обвиняваме Слави за нещо в което той не е участвал.

преди 10 минути, barbuncela написа:

И той е същата стока като Бареков.

Това си е само твое мнение.Моето е, че нямат нищо общо.

преди 12 минути, barbuncela написа:

тоя с всезнаещите си сценаристи, много на сериозно!

Ти какви хора предпочиташ да те управляват умни или глупави?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, M.Николов написа:

Ти какви хора предпочиташ да те управляват умни или глупави?

Не чалгаджии!  :D И дето през годините плюват по всичко което не е с тях! Един който е жаден за власт...и си мисли, че като има 100000 фена ще направи нещо! Държавата с чалга не се управлява. До сега друго не е показал. А имам и лични впечатления, от едно място където се държа като пълен простак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък съм чул, че си управлява фирмата безупречно и всичко в работата му е на много професионално ниво и всички работещи за него са доволни.За сценаристите му си нямам идея защо ги наричаш чалгаджии, аз лично смятам, че са доста интелигентни хора с демократични възгледи за живота и желание да ги отстояват.Аз лично предпочитам да ме управляват такива хора, а не незнайни и неграмотни калинки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Аз пък съм чул, че си управлява фирмата безупречно и всичко в работата му е на много професионално ниво и всички работещи за него са доволни.За сценаристите му си нямам идея защо ги наричаш чалгаджии, аз лично смятам, че са доста интелигентни хора с демократични възгледи за живота и желание да ги отстояват.Аз лично предпочитам да ме управляват такива хора, а не незнайни и неграмотни калинки.

Беше преди години...не помня коя...Бях на 24 декември в Народния Театър при един приятел. На Голямата сцена се правеше репетиция за Българската Коледа и Слави Трифонов я водеше. На практика той правеше предаването с БТВ. Помолих от любопитство ако мога да погледна и приятелят ми ме заведе тихичко на сцената. Попаднахме в апогея на скандал между Трифонов и сценичните екипи на театъра, а те всички мъже. Той им държеше такъв просташки език, дето не ми е удобно да повторя,без да си дава сметка, че всички са мъже и тръгнаха към него! Добре че дойде директора на театъра...Бог да го прости, Павел Васев. С две три думи му обясни на този простак, че още една обида към някой от екипите, които между другото не са му подчинени, ще извика охраната да го изхвърлят, и щял да информира президенството! Този кротна естествено...Не знам какво е станало после, защото трябваше да излезем. Това ми е лично впечатление от простака Трифонов, който явно винаги се взима много на сериозно! Това е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм казал, че е ангел, а че предпочитам него, заедно с екипа му, които го балансират и съветват пред тези, които в момента ни управляват.Ти всъщност не си запозната от къде е започнал скандала и няма как да знаеш кой е бил прав и кой крив, освен това в процеса на работа понякога се случва човек да си изпусне нервите(особено когато се гонят срокове и човек е перфекционист).

Зная, че не е идеален, но такива няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, M.Николов написа:

Аз не съм казал, че е ангел, а че предпочитам него, заедно с екипа му, които го балансират и съветват пред тези, които в момента ни управляват.Ти всъщност не си запозната от къде е започнал скандала и няма как да знаеш кой е бил прав и кой крив, освен това в процеса на работа понякога се случва човек да си изпусне нервите(особено когато се гонят срокове и човек е перфекционист).

Напротив. После ми каза приятелят ми. С две думи ,той си е мислил, че е в студиото на БТВ и без повод почнал да навиква екипите на театъра, епитети, разни думи по така...Ако не се беше намесил директора, щех да гледам как яде бой! 10 мъжища бяха тръгнали към него! После са обсъждали, че е голям простак с неговия екип, и че той така се държи и с тях в БТВ, ама нали им плаща...и го търпели! 

п.п. Та от такъв...мерси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки си има право мнение, аз казах моето, ти твоето.Гласувай за който си прецениш.

Но бъди сигурна, че партията на Слави ще влезе в парламента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък бих казал, че в момента имаме нужда точно от простак. Пълен простак. Ама не галфон де, щото такъв вече си имаме. Безскрупулен и арогантен простак с мания за величие, които да разбута окопалата се шуробаджанашка , чиновническа мафия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, miro20 написа:

Иначе питай чичо Христо52 дали се сеща как по предприятията в онова хубаво светло цоциалистическо време на избори се спускаха указания че... не може то 100% да бъде избран някой другар :)

И се правеха така резултатите че да са 98.5 % примерно :) :)  

Ех какви времена бяха... и симпатично мастило не им рябваше, нито скандали, нито предизборни борби, нито харчене на пари .... Всичко беше мед и масло ...

Мирко,Мирко....Коги яде кИфтетата за вишето ни рива...сега ривеш...що бе!?

Иначе..евала на @Hristo52 ,натика те в ъгъла с 2 поста...Има една приказка-колкото и да се въртиш,дупето е все отзад...само при тебе е ..на запад...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.24chasa.bg/novini/article/8097595

Интересно дали му е поставил въпроса, защо в България все са на загуба и не плащат никакъв данък печалба?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...