Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

85 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      60
    • Парламентарна република
      25

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

преди 13 минути, Proshark написа:

Мирко,Мирко....Коги яде кИфтетата за вишето ни рива...сега ривеш...що бе!?

Иначе..евала на @Hristo52 ,натика те в ъгъла с 2 поста...Има една приказка-колкото и да се въртиш,дупето е все отзад...само при тебе е ..на запад...

Какво натикал , я пак ? :) :)

Стана за смях. :)   С това че не чете и не иска да чете архивите на собствените ви червени служби и партия ! :)  

Както винаги . Смях.

Да те перефразирам.. .колкото и да си въртите дупето , то все е обслужено яката "от изток" .

преди 11 минути, M.Николов написа:

https://www.24chasa.bg/novini/article/8097595

Интересно дали му е поставил въпроса, защо в България все са на загуба и не плащат никакъв данък печалба?

Николов, какъв е този катарзис при теб  ?

Може да греша, но за пръв път чувам от теб подобен въпрос ! :)  :)  

По казваш наченки на мисъл .

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова и помниш, колкото маймуните.

"Разговарях с Ivanka Trump след като двамата изслушахме речта на американския президент Donald J. Trump. Тя е в официалната делегация на Белия дом на Световния икономически форум в Давос като съветник на президента Тръмп. Споделихме впечатления си от форума и от обръщението на президента на САЩ, в което той изтъкна визията си за редица глобални въпроси", написа във Фейсбук премиерът Бойко Борисов. "

https://www.vesti.bg/bulgaria/borisov-gazoprovodyt-mezhdu-gyrciia-i-bylgariia-shte-e-gotov-v-kraia-na-godinata-6104686

Среща на титани на мисълта.:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЕДНО СРАВНЕНИЕ НА СТРАНИТЕ КЛАСИРАНИ ПО БВП НА БАЗА НА ПОКУПАТЕЛНАТА СПОСОБНОСТ 

ПО ПОКУПАТЕЛНА СПОСОБНОСТ РУСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ Е НА  6-ТО МЯСТО СЛЕД ГЕРМАНИЯ. НАЙ-ХУБАВОТО Е, ЧЕ СПОРЕД ПРОГНОЗИ НА МАКРОИКОНОМИСТИ ДО 2024-ТА СЕ ОЧАКВА РУСИЯ ДА ИЗМЕСТИ ГЕРМАНИЯ ОТ 5-ТОТО МЯСТО.

go-up.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както сами виждате, при проваленото управление на неудачникът Борисов, по БВП на база покупателна способност България е класирана на 74 място... след страни като Етиопия, Судан и Ангола и в компанията на страни като Танзания, Кения, Гватемала и Гана.

Bulgaria.jpg

КЛАСАЦИЯТА Е по данни НА МЕЖДУНАРОДНИЯ ВАЛУТЕН ФОНД И Световната Банка. 

Мисля, че фактите говорят красноречиво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.24chasa.bg/novini/article/8092458

Ей този е един от най-големите кърлежи в държавата!

Лобира единствено за работещи в държавния сектор или в дружества монополисти.

А самия КНСБ притежава акции в един от пенсионните фондове и смуче и от осигуряващите се!

https://www.24chasa.bg/novini/article/7900625

Мога ли да го попитам, аз за какво плащам повече от 3лв. за кубик вода и къде отиват тези пари?

Та, ако искате да си вдигате заплатите оптимизирайте си разходите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, M.Николов написа:

Всеки си има право мнение, аз казах моето, ти твоето.Гласувай за който си прецениш.

Но бъди сигурна, че партията на Слави ще влезе в парламента.

Аз гласувах за референдума, ще гласувам и за партията му. Фен съм му. Специално заради това гласувах в посолството на България.

Да пусна и един глас за Трайчо Трайков за президент. Но разбира се не спечели. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има доста фенове, същевременно и доста хора не го харесват.Ако не се издъни с нещо до изборите може да разчита и на моя глас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, M.Николов написа:

Има доста фенове, същевременно и доста хора не го харесват.Ако не се издъни с нещо до изборите може да разчита и на моя глас.

Винаги гласувам за партии, който са под 5 процента и нямат популярност. Защото са извън бизнеса и си знаех, че ДСБ или СДС вече няма да съберат 5 процента, защото вече не са нужни. Така гласа няма да отиде за ГЕРБ, БСП, Атака, Воля или там другите в момента бизнесмени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.....В пустинята да ги пратиш , пясък няма да остане....Вие вода в Перник търсите .....:lol6:

преди 6 часа, acnekt написа:

Винаги гласувам за партии, който са под 5 процента и нямат популярност. Защото са извън бизнеса и си знаех, че ДСБ или СДС вече няма да съберат 5 процента, защото вече не са нужни. Така гласа няма да отиде за ГЕРБ, БСП, Атака, Воля или там другите в момента бизнесмени.

В тотална грешка си ! :nono:

Всички са в "бизнеса" ........иначе системата ги сдъвква и изплюва , пък ако ще Васил Левски да е . Така е направена съвсем целенасочено - да може да се краде съвсем безнаказано де що може . 30 (40) години са доказателство .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, gagodrago написа:

Както сами виждате, при проваленото управление на неудачникът Борисов, по БВП на база покупателна способност България е класирана на 74 място... след страни като Етиопия, Судан и Ангола и в компанията на страни като Танзания, Кения, Гватемала и Гана.

Да , а ма не... Тебе само ББ ти е в главата :)  .

На, чети  :

https://terminal3.bg/dvadeset-godini-sled-10-qnuari-1997-laji-i-istini/

преди 7 часа, M.Николов написа:

Той със сигурност няма да повтори грешките на Бареков. Нито на перхидролената Златка със златния пръст, и още някои други.

Не е толкова прост че да загуби ценния ти глас :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Proshark написа:

Иначе..евала на @Hristo52 ,натика те в ъгъла с 2 поста...

Аз не разбирам защо непрекъснато се занимавате с него и му чешате егото? А егото скрива истинската ни същност! Това е човек без всякакво значение, и още двама трима тук във форума. Това е човек надъхан на максимум с ярост и злоба по онова време, ако му четеш постовете и приказките! Човек който не е живял тогава, я е бил роден я не преди 89, човек който не вижда реално сегашното положение в страната, и си служи само с цитати събирани от жълтата преса,заучени фрази, и т.н. които за него са самата истина! Напомня ми за майка ми, бог да я прости! Тя когато и кажа нещо, че не е така както го мисли, ми казваше "Ама как бе Христо, казаха го по телевизията" Това за нея беше абсолютната истина и не подлежеше на обсъждане! И тук така. Цитира ми се непрекъснато жълта преса, "точна информация" без да се дава сметка , че тая "точна информация" се създава умишлено за лапнишарани! И после....казаха го по телевизията! Поне да беше живял в онова време за да сподели нещо реално преживяно, няма, няма и как да има. Само една огромна омраза, вероятно под давление на родителите или близки! Има ли пост в който той да не се намеси въпреки, че никой не се обръща към него? Редки са. Той трябва да каже "тежката си дума" да потвърди или отрече новината! За него всичко което не е както той мисли, е смешно,глупаво, някой се излага. Е да има някой който се е изложил отдавна. Хората ги наричат тролове.

Чудя ви се на акъла, толкова хора тук, ще се изпотрепате да му обяснявате с факти и документи и лични преживявания, че нещата са не така, а така! Какъв е смисъла от това? Да си късате нервите с неговите глупости и да му галите егото, той злобее от това , че вие се ядосвате! Е какъв е смисъла? Веднага "у лево" и повече не съществува за тебе! 

Приятен ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 18 минути, Hristo52 написа:

Това е човек надъхан на максимум с ярост и злоба по онова време, ако му четеш постовете и приказките!

Я си вижте вашия език и моя ? :)  Кой е надъхан със злоба и ярост ? Само защото  ви се пукат червените опорки по всички параметри :)  

Ама как бе Христо, казаха го по телевизията" Това за нея беше абсолютната истина и не подлежеше на обсъждане! И тук така.

Ама точно това сте вие бре. Чете и жълтите червени фейкове и лъжи и си вЕрвате.  Друга истина за вас няма.

Цитира ми се непрекъснато жълта преса, "точна информация" без да се дава сметка , че тая "точна информация" се създава умишлено за лапнишарани! И после....казаха го по телевизията!

Чудя ви се на акъла, толкова хора тук, ще се изпотрепате да му обяснявате с факти и документи

КАква "точна информация" цитирате бре.

Не вие, аз ви цитирам документи и ФАКТИ за реалното положение в страната. Не помпозна наивна детинска пропаганда която се лееше и сега се лее по ТВ, на която сте жертва, а архивите и данните от самата ви ваша любима компартия, МВР, ДС и т.н.

Четете си документите,  иначе ще си останете лапнишарани.

Само една огромна омраза, вероятно под давление на родителите или близки!

То си личи кой се е надъхал с огромна омраза, ярост , бла бла .... :) 

Съжалявам, наистина. Като сте си избрали да сте защитници на фейкове и партийна пропаганда, носете си последствията.

И нещо за правителството ми попадна :

82709552_2670314089720239_30115247932844

Не знам дали Дани тъпото има качества, знания и т.н. да е министър, но определено изцепките и клоунската му визия къртят мивки ....

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Hristo52 написа:

Той трябва да каже "тежката си дума"

Много си прав! Всичко е като от последна инстанция! Няма "може би" или някаква хипотеза да се обсъди, дискусия! Като печат, трак , и толкова! Слушайте какво ви говоря! :) И с тия червени опарки си пукам от смях! :lol6:Не помня кой го въведа тоя тъп израз!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, barbuncela написа:

Няма "може би" или някаква хипотеза да се обсъди, дискусия!

Чакай малко .. аз по съвсем нормален начин оспорвам и оборвам аргументирано някои пропагадатори и най вече соц утопии.

Това че няма какво да ми се отговори на това и се почват нападки Миро такъв Миро онакъв , мой проблем ли е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, barbuncela написа:

Не помня кой го въведа тоя тъп израз!

Май беше някой от БСП...Но не съм сигурен де...:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, acnekt написа:

Е ти какво очакваше? Тия ритнитопковци дето не служат за нищо и подържащите ги гамени, разни ултраси, трябва да се издържат! Валери Симеонов просто не се е изказал правилно! Хаха! Мафия!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, barbuncela написа:

Е ти какво очакваше? Тия ритнитопковци дето не служат за нищо и подържащите ги гамени, разни ултраси, трябва да се издържат! Валери Симеонов просто не се е изказал правилно! Хаха! Мафия!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.01.2020 г. в 11:47, Филипов написа:

.....

"Всичко е ръжда" - да, правилна забележка на Ахчиева.

Е те в това е за мен голяма разлика - не, че баровците по света не правят измами и далавери, и че простосмъртните не страдат. Ала само, като види човек кадрите - без звук, без да чува и да знае за какво иде реч, пак ще се хване за главата: сгради, които не са виждали боя от половин век, входната врата толкова е ръждясала, че вече едвам си личи зеления цвят, до нея на неква нагъната ламарина написано на ръка "влизането забранено", откритото пространство превзето от тръни и бурени, а състоянието на оградата е просто неописуемо, като цяло кадрите от високо са съвсем подходящи за документален филм за ВСВ и сибирските концлагери. Добре бре мамицата ви, че крадете безпардонно едно на ръка, ама сте егати селяндурите прости - парите не си знаете, но за една боя за пет лефа ви стиска, бахва у мърлячите нещастни. За кое аджеба да ви прости човек, пък бил той и най- ревностен християнин?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

- Боклукът, за който става въпрос, не е просто битов боклук. Развитите индустриални държави имат най-голям проблем с индустриалните отпадъци, част от който са класифицирани отровни вещества, които, според закона, подлежат на строги, но много скъпи, технологии за по-безопасно унищожаване. Колкото по-отровен е един отпадък, толкова по-скъпо е обезопасяването му и, съответно, печалбата от незаконния му трафик и захвърляне е по-голяма. - Отпадъците, произведени в развитите индустриални зони на ЕС, много по-лесно се трафикират и унищожават в рамките на ЕС, отколкото дори да се изхвърлят в Африка. - Ще се повторя: Във филма се показва как италианската мафия е поела милиардния бизнес да трафикира и да се отървава от индурстриалните отрови, може би, на половин Европа. Според данните, които изтекоха в българския печат, в България се внася боклук именно от италиански фирми и произхождащ/преминаващ от/през Италия. Според мен - голяма е опасността сметището за отрови "Калабрия" да бъде заменено с ново сметище "България". Вижте филма!"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко това добре! Ама гледам, че изваждаме факти, обсъждаме ги, разискваме ги, че и даже се скараме за верността на нещо, кой го знае точно, и толкова! Седи ме си зад компютрите, пишем си, намразваме се още повече, без да се познаваме даже, но си седим вкъщи филосовстваме , ама си пишем, пишем, и в фейсбук гледам същата работа. Групи с тоя, срещу оня както е казал поета

"пием, пеем буйни песни и зъбим се на тирана" и продължаваме да си пишем. Едно време българина е чакал "дядо Иван" но се страхувам, че сега няма да го дочака. Нищо лично към никой хора. Просто ми е тъжно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Народа все си мисли, сега времената са други, нали уж живеем в "демокрация" тоест нещата би трябвало да могат да се променят с демократични средства без ексцесии, без прояви на насилие и чака нещо да се случи.........а то нищо не се случва, просто защото някои неща не се променят без да се счупят малко кратуни, колкото и да си мислим, че човечеството се е развило и цивилизовало, някои индивиди просто не се променят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те ни се хилат от екраните, пък извън камерите направо си ни унизяват - "демократичните средства" ..... като ония, дето с ножове отишли на престрелки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...