Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Да да... Добре... Виждам и се радвам че намираш облекчение в тези душевни тиради-полюции. Нищо повече не мога да кажа, поне докато не видя в теб наченки на разбиране за това което говоря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, miro20 написа:

Да да... Добре... Виждам и се радвам че намираш облекчение в тези душевни тиради-полюции. Нищо повече не мога да кажа, поне докато не видя в теб наченки на разбиране за това което говоря.

Мире, аз мога да погледна през твоя мироглед, но не и ти през моя. Нормално е, ти си с някакви ограничения, т.е. вид кон с капаци ...

Ти де факто живееш в някаква илюзия, че си свободен ... а реално си наблъскан с определен набор от предразсъдъци.

Няма лошо ... съдиш за човек по това което говори и де факто не знаеш неговите дела. Аз не правя така.

Тук имам някакъв имидж, ти също. Де факто и двамата сме вид анонимни, но може само да се дърляме по отношение на имиджа си тук, а не в реалността.

Ти имаш своята, а аз моята. Тук ти не споделяш нещо от твоята реалност, а аз споделям. Да, украсявам, правя вид творчество, но до колко то се възприема като истина си зависи от другия.

Не случайно съм написал какво ме интересува: Човек като програмируемо устройство. В тоя смисъл пиша някакъв вид програми, които човек пуска на своя хардуер - мозъка, а дали ще позволи да вникне в моя код или не си зависи от другия. Много лесно се блокира потребител - не му четеш постовете ... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, M.Николов написа:

Диманич, успокой топката малко, напоследък на доста места и към доста хора прекаляваш!

Да си имаме уважението.

Споко .... ще гледам да не "хапя" много ... ;) 

В процес на преструктуриране съм ... малко време ми трябва, но идеята ще я видиш ...

И прощавай, че на твой гръб си правя някаква шега ... но с този лилав цвят и от филма за "Ку" няма начин да не ме избива на хумор.... :) 

Ку!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Тук ти не споделяш нещо от твоята реалност, а аз споделям. Да, украсявам, правя вид творчество, но до колко то се възприема като истина си зависи от другия.

Е именно де. аз не търся самоизтъкване, нито темите са за моята скромна личност . Ти позлваш обаче всеки удобен случай да си отпушиш душата като пред психоаналитик.

Всички разбраха душевните ти терзания , комплекси, обида от загубените илюзии, обида за проваления живот,  обида за нереализираните мечти ... и т.н.

преди 3 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

В процес на преструктуриране съм ... малко време ми трябва, но идеята ще я видиш ...

О ! Да не би да си започал да четеш най сетне  това което аз съм цитирал и позовавал - архивите и творбите на своята любима компартия ? ? :)  :giggle1:

Ха дано  !

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Пък в Стара Загора имаше автономни транспортни средства, които разкарваха детайлите между различните работни места оборудвани със стругове, фрези с ЦПУ и роботи преди и след въпросните машини. Имаше даже и автоматизирани складови пространства

старшината - стига с тия делюзии бе човек. ма какъв рай беше - си е само в спомените ти. Ма съсипаха я тая райска държавица, ей... :) Скица, герой на Чудомир, бил... Работата е че го играеш само на палячо, какъв Чудомир...

Учителите - това е не само професия, а и диагноза и всеки пенсиониран учител може да се разпознае дори и да е ням и неподвижен... С пенсионираните военни - е същото, по форумите направо светят като крушки - спомените за младостта, се свързват с отминалия вече рай, с повсеместното щастие и благоденствие, сред които партията-майка и вожда-бащицата ( с подходящ съпружески живот и непрекъснато онождане ) се изживяваха като АДАМ и ЕВА на всичко това... (главно в пропагандата за масите и силовите мерки за непослушните)

Все още някъде бълнуваш по миналото сякаш около теб са само мургавите новобранци от кашимерията около Странджа - Сакар.  И хилядо имота да имаш - това няма да върне с нищо младостта и райските спомени в нея. И не за друго - така и не забеляза че историята посочи среден пръст... щото всичко се променя и изменя... Но не и за мумиите. Те дори не знаят че живеят някъде сред един свой блян. Горкия Тутанкамон...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Michigan111 написа:

Ами, моите родители.  Роден съм в града,  но на село ме влече,  на чист въздух, на спокойствие, гледам си зеленчуците, правя си зимнина даже.  Дори сериозно обмислям скоро на село да живея. С мотиката може да се окаже, че съм по добър и от тебе. Ко нещо, а 😎  Вчера ти написах,  че пишеш по усмотрение за хора, които не познаваш и се излагаш.

И ко се оказва,  не било до строй, а до възпитание. 

Тъй както го скажуваш яфну си читафо ... верну не подбирах, но глем имаш нещу между ушите си,

Та. да, не бях достатъчно възпитан, но вече мога да си го позволя. Да, ще кажеш, че не ми е позволено да се излагам, но ... хм ... мога ...

Не ме плаши вече нищо! Имам и възпитание, и образование и възраст даже ... но някои неща все още са ми болни ... това е България ... и за нея ... хм ... майната ,му де се викам ... ке сеча на ред ... и знам ... покрай сухото ще изгори и мокрото, но нема да я дам до де не легна в гроба.

Може прочие ... да ме наречеш стар и не пригоден за бъдещия свят, но ... хм ... аз съм веч БСП, но не към партията, а като филма RED ... ;) 

Няма лево, ни десни, ни у центъръ ... ази съм кът Бог да го прости Трифон Иванов ... а след меня е вратаря .... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, miro20 написа:

Е именно де. аз не търся самоизтъкване, нито темите са за моята скромна личност . Ти позлваш обаче всеки удобен случай да си отпушиш душата като пред психоаналитик.

Всички разбраха душевните ти терзания , комплекси, обида от загубените илюзии, обида за проваления живот,  обида за нереализираните мечти ... и т.н.

О ! Да не би да си започал да четеш най сетне  това което аз съм цитирал и позовавал - архивите и творбите на своята любима компартия ? ? :)  :giggle1:

Ха дано  !

:) Мире, какво търсиш тук ти/вие е това което твърдиш за мен, т.е. ти се самоизтъкваш. Създаваш имидж.

Да, подхождам като одухотворен лице, а не марионетка. Ти/вие сте на "конци" ...  Ти ползваш по един начин анонимността, а аз по друг.

Казваш всички разбраха, но какво, а?! Че съм човек Мире, а не с промит мозък. ;) 

:) Де това любопитство бе ... :) Не, Мире, не съм започнал да чета ... идеята ми ще я схванеш обаче ... ;) Трябва време ...

преди 12 часа, _ramus_ написа:

Все още някъде бълнуваш по миналото сякаш около теб са само мургавите новобранци от кашимерията около Странджа - Сакар.  И хилядо имота да имаш - това няма да върне с нищо младостта и райските спомени в нея. И не за друго - така и не забеляза че историята посочи среден пръст... щото всичко се променя и изменя... Но не и за мумиите. Те дори не знаят че живеят някъде сред един свой блян. Горкия Тутанкамон...

:) 

Явно доста разпознаваем образ съм направил, но илюзията драги е в пространството между ушите ти, а не в моите мисли. Моите мисли са към нещо което изобщо не може да предположиш, а тук се разсейвам. Успоредно с това има и асоциативност.

Твоя стил е, че чрез концентрация се постига всичко. Моя стил е друг - чрез разсейване.

:) От Бай Ганю станах = Горкия Тутан ка Мон ... :) - какво състрадание, какво съжаление, за една никаква фигура в бъдеще.

Май не можеш да разбереш, че доволно съм видял от този свят. Доволно съм постигнал. И с достойнство се оттеглих, за да не преча. Тук явно обаче преча на ИИ-чета като теб. Защо ли, а?! Просто гледам как ще се справите с нещо което не зависи от Вас.

Хайде, проявете творчество и покажете нещо което да не ми е известно, а?! Май няма такова нещо ... мда ...

Историята показала среден пръст ... :) среден път и т.н. все нещо средно ... :) 

Историята ще покаже в бъдеще драги, а то вече е факт някъде в света, че въпреки желанието на някой да властва тук, то млади хора от този век ще направят България по-хубаво място за живеене от други държави. Уви, римското право все още е по-меродавно от друго ... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, iИ.дИоNд.Ni написа:

:) Мире, какво търсиш тук ти/вие е това което твърдиш за мен, т.е. ти се самоизтъкваш. Създаваш имидж.

Ами ти ме цитираш тук, сметнах че е необходимо да отговоря и уточня някои неща. Не е самоизтъвкане колкото и да ти се иска.  :)  Ти си си направил тука темичка за собствени рев и сополи , няма да ти преча. :) 

Това смятам да ми е последния пост тук.

Ако искаш да НЕ ревеш за себе си и собствените комплекси, заповядай из другите теми.  :)

Казваш всички разбраха, но какво, а?! Че съм човек Мире, а не с промит мозък

Виж, че си човек не съм спорил никога. Това не изключва обаче да си с промит мозък. Последното си го доказвал многократно. С наивната си соц пропаганда, с рев и носталгия по загубените възможности и илюзии, с онова "не пипайте БКП" .... и какво ли още не :)

Хайде, проявете творчество и покажете нещо което да не ми е известно, а?! Май няма такова нещо ... мда ...

Има има... мног онеща не са ти известни, но ги отричаш . И ... "не пипайте БКП " :) :) :)  

мдаа.... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, miro20 написа:

"не пипайте БКП "

То е като "Не болтай" ;) 

:) Явно не схвана иронията .... няма проблем ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, miro20 написа:

....Това смятам да ми е последния пост тук.

Ако говориш за Калдата изобщо , това ще е най-смисленият и силен ход в живота ти. :lol6:

Съмнявам се обаче , че Ариел пере лекета без накисване ....! :lol6:

на 6.09.2017 г. в 9:26, iИ.дИоNд.Ni написа:

Мотото на всички днес е: Мисли позитивно!......

Ако се замислиш по-задълбочено , дивергент на български означава сбъркан ! :)

https://zak.bg/206/

Тук трябва да има критерий с който да мерим , кой и колко е сбъркан ! :nono:

Предлагам на обсъждане един шеговит , но критерий с дълбок смисъл в него :

Оптимистите (позитивно мислещи) изучават английски , песимистите (негативно мислещи) - китайски . Реалистите изучават .......автомат Калашников ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) Сещам се и за още един реалистичен критерий :

И да паднем , и да бием - пак ще се напием ! :lol6:

С поздрав :

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, by_chechi написа:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, miro20 написа:

Ако искаш да НЕ ревеш за себе си и собствените комплекси, заповядай из другите теми. 

ааа - сакън. И из "другите теми" е същото.

Собствените  кафяви... фантазии, няма значение сред какъв контекст "излизат" все толкова ухаят. Същият вече се изпусна и по серия от другите теми - все със същия "резултат". Ма той е щастлив, успял, той има, той е пич, всичко му е ок... "вий кво знаете"... Където и да отвориш, какъвто и ник да се сменя - онова отзад дето крие фасадата все едно и също "произвежда".

Тук не става въпрос за БКП или за едно или друго - става въпрос за един цял живот, белязан от трусове и изгубен сред изменчивия поток на времето, събитията, на годините...

Обаче - ей ги "дедовците" - те са върха, те са "РЕАЛИСТИте" - "ахаха", намигания от всеки ред, смешки... няма такава веселба. А в думичките иначе е пълна драмата.

това е най-смешното, че мумиите живеещи сред някакво си тяхно време, и те били "РЕАЛИСТИ". Как ще е реалист някого, който си няма идея че живее сред праха на отминалото, само защото сред някакви паметови фантазии той е бил, той е живял, той е пич - ама така, по един много реалистично-измислен начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, _ramus_ написа:

ааа - сакън. И из "другите теми" е същото.

Собствените  кафяви... фантазии, няма значение сред какъв контекст "излизат" все толкова ухаят. Същият вече се изпусна и по серия от другите теми - все със същия "резултат". Ма той е щастлив, успял, той има, той е пич, всичко му е ок... "вий кво знаете"... Където и да отвориш, какъвто и ник да се сменя - онова отзад дето крие фасадата все едно и също "произвежда".

Тук не става въпрос за БКП или за едно или друго - става въпрос за един цял живот, белязан от трусове и изгубен сред изменчивия поток на времето, събитията, на годините...

Обаче - ей ги "дедовците" - те са върха, те са "РЕАЛИСТИте" - "ахаха", намигания от всеки ред, смешки... няма такава веселба. А в думичките иначе е пълна драмата.

това е най-смешното, че мумиите живеещи сред някакво си тяхно време, и те били "РЕАЛИСТИ". Как ще е реалист някого, който си няма идея че живее сред праха на отминалото, само защото сред някакви паметови фантазии той е бил, той е живял, той е пич - ама така, по един много реалистично-измислен начин.

Дрисльо ! Ти надмина Миро бре ! :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, by_chechi написа:

Ти надмина Миро

важното е че ти няма кой да надминеш. И няма кой да надмине теб - на пиячка с кайсиева... И на падане от кайсии. :)

Реалистите... От кога една консерва е "реалистична" е въпроса. Че в гробниците дори вече не ги е еня за Маркс, нито за БКП. Минало и заминало - всичко по реда си. И всички...

Няма толкова смях в тия теми. Един се смее на едно, друг - на друго. Важното е че има смях. И драми...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, by_chechi написа:

Ако говориш за Калдата изобщо , това ще е най-смисленият и силен ход в живота ти. :lol6:

Съмнявам се обаче , че Ариел пере лекета без накисване ....! :lol6:

Предлагам на обсъждане един шеговит , но критерий с дълбок смисъл в него :

Оптимистите (позитивно мислещи) изучават английски , песимистите (негативно мислещи) - китайски . Реалистите изучават .......автомат Калашников ! :)

:) 

Бях забравил, че направих тази тема за образи като Мирко ... :) Та ще видим дали ще устиска да не влиза в тази тема .... ;) 

Критерии .. :) Хм .... 1.Миро20 Примерно ... :) направо мерна единици предлагам .. :) 10.М20 = 1РАМУС ... и т.н. ...

Приемам всякакви идеи за оразмеряване на сбърканите. И си прав де ... дивергент си е различно, но съчетано с троу ... тъ ...

Според мен оптимистите не може да са позитивно мислещи, защото песимиста вика не може да е по-зле, но оптимиста вика може, може ... тъ ... за АКу-ту ... много мирише и т.н. де .... и граничи с прочие ... подхванах ги с него и видя ко стънъ ... :) Минавам вече на АБ - ;) Артбалет Български .... ;) 

То Сергеееoff ги мълъти со Винкелу, ББ со щатрангъ и ке ги издуаме в някой трудов лягер модерен из Белене ... :) 

преди 4 часа, _ramus_ написа:

Няма толкова смях в тия теми. Един се смее на едно, друг - на друго. Важното е че има смях. И драми...

Поне да не се разнася из всички теми, ъ?! :) 

То идеята била заложена, но поне в раздел история бе създадена специална тема за Аннекенезъ, аз по прагматично ... къ видим нещи из други теми ... тука ще го коментирам ... тъ да не разводняваме другите теми ...

Мисля, че ще ти хареса въпросната моя тема, а?! Пък и активно с Мирко сте критерии за троу-бъкъви ... :) 

Та, да, Мирко ми е сладур, а ти понеже си изтънчен си поне 10 пъти над-него ... но ке видим  ка ще се разберем ние пияндетата ... :) 

@petie1 имал съм идея, но съм я забравил ... какво ще кажеш за това: Като видим, че определени хора се отплесват в дадена тема да ги коментираме тук, а не да разводняваме темата там, а?!

Та, видя какво става с теми на принцеса Аннекенезъ и прочие, все постнати на неудачно място. Други пък в даден момент зацикля и т.н. Нещо от типа бисери, но с коментар ... то вярно ако е кратък бисера ... до го покажеш, но когато е в повечко редове ... някак не става.

Та, така ... допитвам се до тебе като виден котарак-програмист с две леви ръце ... да преструктурираме малко програмата, а?! ;) Вярно не сме модератори да прекрояваме теми, да прочие изпълняваме ролята на чистачи и т.н., но докато има тази възможност за пренасочване на коментар аз активно ще ползвам тази тема за идеята ми други теми да не се разводняват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, miro20 написа:

Фундаментален въпрос  на който другарите нямат отговор.

Всъщност, те си го знаят... просто отговора  води до същите тези "другари" които са им идоли сега.

Ама как да си признаят ? :)

Отговора е лесен: СДС взе властта. Реално какви хора бяха в СДС, а?! Дилетанти!!! Неуки хора които не знаят как да правят политика, а само врякаха, че комунизма е виновен.

Мире, това срещу което вие се борите е тоталитаризъм. Методите Ви обаче са същите, т.е. тотални.

То Вие признавате ли си, че сте тоталитаристи, а?! Не врат, а какво?!

Цитат

Първият сериозен разрив в организацията настъпва при гласуването на проекта за Конституцията на Република България в 7 велико народно събрание. 39 души от народните представители на СДС напускат парламента и обявяват гладна стачка, протестирайки срещу предложения проект, а останалите остават на заседанията, макар че не всички се подписват под конституцията. Въпреки това тя е приета на 12 юли и влиза в сила на следващия ден.

Ей това ми обясни. Защо не се обединиха тогава, а?!

Тогава е трябвало да стане България Президентска Република и нещата щяха да са добре. Къде тогава акъл за единство, а политическа мъдрост и прочие в някакви измислени демократчета.

БКП какво да си признава, а?! Що стана БСП, а?! Та Мире ... казах ти ... плюй и прочие БСП, но не и БКП бе мило ... Нима във Франция няма комунистическа партия, а?!

Де ве тоя комунизъм ви пречи на Вас и той бил виновен ... :) 

Няма виновни!!! Някой осъден, а?! На какво основание, а?!

Мире, ако толкова много са ти бръкнали, та вземи ги осъди тези комунисти в Страсбург бе ... :) Там докажи вината им, а не по форумите. Ей имаш документи и ...

на ‎28‎.‎2‎.‎2020‎ г. в 23:57, A.com написа:

Това май не е по темата:

MVR_zapoved.thumb.jpg.19e3056ba78848c61a9f7976822beb81.jpg

и поддръжници даже имаш ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, acnekt написа:

26-AF5-D4-D-6-FC4-4-D27-99-E1-9-D472-E8-

Дали са му мити краката на Дьонерджията?

Ако е истински мюсюлманин Да! Те, (мюсюлманите) по отношение на хигиената са по-напред от някои аристократи ... дълга тема ....

Не знам, защо определени хора, краката все ги смятат за мръсни неща ... мда .... и после съмнения и някакви предразсъдъци ...

на ‎27‎.‎2‎.‎2020‎ г. в 20:06, Белгиеца написа:

Как ще ги намериш ?
Или на други невинни ще си отмъщаваш ?

Я иди при някоя пси да те успокои срещу заплащане и ще ти мине.

Интересен въпрос .... не ги търси, а ще ги намери по някакъв начин ... хм ...

Ти ... пъ ... на пси ... да плаща ... :) За туй си има туа цел форум бе Беглец ... :) 

на ‎28‎.‎2‎.‎2020‎ г. в 1:10, Mediterranean написа:

Тия лигави психолози мрънкалници не могат да ме накарат да заобичам хората, близко е до акъла.

Само парите взимат на хората тия лигочи с дипломи от Нов Български Тъпотет.

Те лигъфи щото не моат дъ съ уредът на държавна ръптъ, а и там мало се плаща ... :) 

Права си .... нема читави и изучени такива ... вси са шарлатани и ти говорят за някаква когнетикъ и бля неща де не може да ги развържеш из устътъ си, пъ ко ли да ти помогнат, осфен дъ та направят луд .... :) Много ги бофа дъ знаеш ... да правят себе подобни ... и та ... до преди раждането и обратно и де се вика не може да разбереш ти ли имаш проблем или тоя де те лекува ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎27‎.‎2‎.‎2020‎ г. в 12:35, _ramus_ написа:

не е написано за теб. Няма нищо общо с подигравка, а така го 'чете' прочита ти. Това цитираното от теб има продължение. Ти къде спря - до това изречение ли?

Ти вече имаш завеса от отношение на всичко, което четеш от мен, реагираш едностранно и повърхностно, остро и първосигнално, без дори да се опиташ да помислиш. Така, че недей да четеш повече, защото разминаването е вече генерално. Сложи ме някъде в списъка за невидимост и карай така. Или просто не чети нищо, като го прескачаш.

Стига пълни теми и форуми с крив прочит - ето ти човека, обръща ти внимание, екстра е - какво повече искаш. Ти си говориш с него по един начин, други - по друг. Не можеш участваш сред всичко, заради разлики в... нещо си. Не можеш да си център на внимание и цялата тема да се върти около теб, като всички само за теб и само с теб си 'говорят".

Ако имах какво да ти кажа и бях решил да го направя - щях. Така, че да спрем с комуникациите, поради несъответствие заради което се пълнят темите с образи от криви огледала. 

Тук ще се съглася с теб. Не знам до колко схвана идеята ми, но тя бе породена още 2017 година ... т.е. определени неща да се изнасят някъде, т.е. пренасочват коментарите във "Всичко останало" или раздела "Празни приказки и забави.

Явно модераторите не могат да се справят с пренареждането, чистенето и прочие на този форум, а и потребителите постоянно бълваме не нужни неща в дадени теми, та реших и спрямо мен и спрямо други потребители, ако нещо не им хареса мое мнение в друга тема, то тук да ме коментират, за да не я разводнявам и аз и другия другата тема, като наблягаме на вид спор между образи тук.

До колко и твоето огледало е криво се замисли. Това не е съвет, а констатация, т.е. от моя гледна точка, то ти си кривото огледало ....

п.п. С това ние потребителите ще станем съпричастни към форума. Етика извън правилата. Поведение което отрезява сериозното ни отношение към този свободен форум. Вид доброволност да не наливаме спам като предизвикваме определени потребители.

преди 17 минути, miro20 написа:

Е ? Видя се кое е правилно действие - лустрация и ограничаване възможностите на старите номенклатурчици да ръководят и определят правилата.

Която държава по навреме и в по голяма степен е постигнала това, сега е в пъти по добре.Които не са - са пропорционално по зле. 

Стара аксиома която отдавна ви казвам да си я татуирате на видно място. :) 

:) Що на видно място бе ... :) Където си искаме ще го осмиваме вашето ...

Ей да Ви видя колко сте читави някои които са с тотална щета по отношение на мисленето ... :) 

преди 10 минути, by_chechi написа:

Как пък не са се сетили теб да сложат на чело , работите да се оправят ....! :lol6:

Тоя го пускай, т.е. коментирай тука ... туй ми е идеята ... ако схващаш ... ;) Няма сми от разводняване в други теми ...

Естествено това по твое усмотрение ... ;) Казах ти, нема начин Мирката да се махне от Калдата, но поне да ограничим въздействието му ... де пъ да видим до де ще търпи и как ще се хваща да те коментира или прочие тука, а?! :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

туй ми е идеята ... ако схващаш ... ;) Няма сми от разводняване в други теми ...

Идеята ти е само идея - оптимистична утопия се явява ! Нямаш никакви реални основания . :nono:

Предвид автомат Калашников - тук няма ! :lol6:

.........................

За това казвам , че посоченията от мен критерий , носи в себе си дълбок смисъл . Недостъпен за мислене за изявени тук лица ( или откровени задници :)) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, by_chechi написа:

Идеята ти е само идея - утопия се явява ! Нямаш никакви реални основания . :nono:

Предвид автомат Калашников - тук няма ! :lol6:

То може да е утопия, а и не казвам къде да употребяваш АК-то .... ;) Въпрос на собствен избор е - ти твоя тактика, аз моя ... а резултата е, че в другите теми не му давам стръв .... ;) Той си е шаран ... от всякъде ... но се прави на лъзгъвъ риба ... това си е моя стил ... твоя е друг ... ;) 

Та общо взето ти с АК, а аз с АБ ... въпрос на избор е.... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

То може да е утопия, а и не казвам къде да употребяваш АК-то .... ;) Въпрос на собствен избор е - ти твоя тактика, аз моя ... а резултата е, че в другите теми не му давам стръв .... ;) Той си е шаран ... от всякъде ... но се прави на лъзгъвъ риба ... това си е моя стил ... твоя е друг ... ;) 

Та общо взето ти с АК, а аз с АБ ... въпрос на избор е.... ;) 

Въображаем избор ! Практиката показва друго....:nono:

Моето не е избор ! Така трябва !.....:nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, by_chechi написа:

Въображаем избор ! Практиката показва друго....:nono:

Практиката показва само и единствено анализа, а не синтеза. ;) Не виждам смисъл да се анализират определени образи. Просто се нагледах и счетох, че вместо да се разводнява дадена тема, то да пренасочвам всички които искат да спорят с мен някъде другаде. По темите ще давам мнения, но вече по отношение на коментари към мои мнения ще репликирам тук. Та, просто предпазвам другите, а не себе си от въпросните охлюви без дом на гърба си. ;) 

Де да видим до къде ще им стигне тяхната култура, а не знание ... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Практиката показва само и единствено анализа, а не синтеза. ;) Не виждам смисъл да се анализират определени образи. Просто се нагледах и счетох, че вместо да се разводнява дадена тема, то да пренасочвам всички които искат да спорят с мен някъде другаде. По темите ще давам мнения, но вече по отношение на коментари към мои мнения ще репликирам тук. Та, просто предпазвам другите, а не себе си от въпросните охлюви без дом на гърба си. ;) 

Де да видим до къде ще им стигне тяхната култура, а не знание ... ;) 

Голям си оптимист ! :lol6:.....не съответстваш на реалността....:nono:

........................

Ти какво си въобразяваш бе ! :angry: Миро и Рамус по свое желание да се махнат от Калдата ли ?! :lol6:....само с опрян в гърба автомат Калашников ! :lol6:Щото те иначе нито знаят , нито искат , нито могат..... :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...