Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 27 минути, by_chechi написа:

Калашников ! :lol6:Щото те иначе нито знаят , нито искат , нито могат..... :nono:

:) Не се надявам ... ;) 

Само да споделя. Едни от професионалните ми умения е свързано с АИР. Правя подготовка и прочие и после командвам батареите. ;) 

Това е, за да може после тези с АК-ато да им е лесно ... ;) 

Къде видя оптимизъм в мен не разбрах ... :) Не виждаш ли ... Рамус каза, че съм старшина, само където не командвам пехотата ... :) Аз ни майка, ни баща .... ;) на ротата ... :) нито съм командир ... :) Управлявам едни неща по големи от Калашников ... :) 

Мани, мани ... :) Нека ме смятат за стършинкъ ... ;) 

Бе Чичо ... що требе да ми издъваш позицията ... :) Ай ... нема грижи ... :beer: Наздраве за пролетта!!! :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

@petie1 имал съм идея, но съм я забравил ... какво ще кажеш за това: Като видим, че определени хора се отплесват в дадена тема да ги коментираме тук, а не да разводняваме темата там, а?!

Та, видя какво става с теми на принцеса Аннекенезъ и прочие, все постнати на неудачно място. Други пък в даден момент зацикля и т.н. Нещо от типа бисери, но с коментар ... то вярно ако е кратък бисера ... до го покажеш, но когато е в повечко редове ... някак не става.

Та, така ... допитвам се до тебе като виден котарак-програмист с две леви ръце ... да преструктурираме малко програмата, а?! ;) Вярно не сме модератори да прекрояваме теми, да прочие изпълняваме ролята на чистачи и т.н., но докато има тази възможност за пренасочване на коментар аз активно ще ползвам тази тема за идеята ми други теми да не се разводняват.

Ами да става и тази идея

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, _ramus_ написа:

Старшинката, ква усисъл бре? Ти пак се сънуваш някъде сред младостта и новобранците.

Има всички изгледи че за будизма си подочул някъде от устава и политсъбранията. По същия начин както и за "нарциса"... - само до уики го докарваш, горе-долу както го прави и всеки 6 годишен. И с право - в уики го няма устава... :), а квото има - не става дори и за политсъбрание.

Байдъуей - Алеко не е писал досега такава комбина - нещо като Бай Ганя - старшина. Горкия - не се е досетил. Обаче - ако гледа някъде от другия свят, направо му се плаче... или се скъсва от смях.

:) Нека да предположим, че не го правиш/правите с умисъл. В тоя случай явно го правиш/правите по някакъв твой/ваш предразсъдък. :) 

Няма лошо. Виждам как сменяте амплоато си. Виждам, и промяна. Това пък е добро.

Та, уви Алеко си е заминал твърде млад. Случаен изстрел ли е би, а?! Има конспирация и в неговата нелепа смърт. Доста велики българи са си заминали малко преди Христова възраст. Мда ... Май само ние старшинките прехвърляме въпросната, защото не знаем кой е Моцарт. :)  

Жив и здрав бъди бъдъуей ... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Това пък е добро

според кого... ? Или е според устава? Пет пари не давам за доброто, нито за устава.

То Моцарт и да го знаеш кой е - пак като за в уикипедия. Въобще - виждаш-не виждаш и някои други отдавна сме прехвърлили христовата, и не само знаем кой е Моцарт, ами сме го пяли и свирили. Пък има значение - дали някой е прочел кой е Моцарт или е някъде "по-така, навътре" в нещата. Това се отнася за всичко и до всеки. 

В тая връзка - никой не знае Исус дали го е имало, дали е бил на някаква възраст, докога е била тя... Така, че да оставим въпросния сред митовете на хилядолетията, сред които и ти се правиш че живееш.

Апропо - конспирации има и за твоята възраст, дори и за ланския сняг, кьоравото Косе, НЛО, Бат Бойко или Чък Норис. Конспирации се съставят от параноици, има си цял дял от психопознанията, с механизмите и причините поради които си играят на тая "игра".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, _ramus_ написа:

Пет пари не давам за доброто, нито за устава.

:) Никой не Ви иска пари. но ей тъй да го кажете. :) Явно си харчите парите за лошо. Няма лошо. :) Значи ги хвърляте на празно.

Нямате и устав. Пак няма лошо. Значи просто изповядвате безпорядъка.

Та: Явно това е новото Ви амплоа: Нарцис - Нихилист който умее да пее Моцарт, и съмняващ се в митовете и легенди.

Бъдъуей, тук сме на едно и също мнение - няма конспирации, а вид политика. ;)  Както е известно старшинките се занимават когато политиката не е в състояние да направи нещо. Явно и Вие сте старшинка, но го отричате. Пак, няма лошо. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първосигналността предпоставя в мисленето контраста между два фиктивни полюса, които да изиграят ролята всеки полюс да се определя по другия. Заучените ви автоматични изрази са точно това и не спират да се повтарят - примера е "добро" и "няма лошо" (което сте повторили в 3, от общо 4 абзаца, а и не само в тия си думички, като примерно е "прочее" - напълно изтъркан и отдавна изваден дори от народна употреба).

Заучените маниерни фрази и изрази са също съответствени на хора които цял живот са си нямали нищичко, за да осмислят какво говорят, какво мислят, как мислят... за да си изведат своя версия на израз и изказ.  Като си нямат каквото и да е свое си, си намират готовия буламач, който сами си запълват с него празното и дефицитите.

В същата посока е и театралниченето и помпозните изцепки, които са обикновен цирк, призвани да скрият вътрешната първосигналност зад имитация и подражание на една по-интелигентна стилистика.

Опитът да се допълва театралниченето с фалшиви емотикони, които не изразяват с нищо онзи, който ги ползва - си е само част от сценката и нуждата да се показва едно измислено и фалшиво лице. "Дедовците" много ви бива в това и си е характерно за няколкото ника от 60+. Повторителните емотикони, както и неадекватното им ползване издават напълно фалшивия и заучен ореол, играещ ролята на маска.

Амплоата ми е според каквото му скимва на всеки първосигналник, който си няма и елементарни понятия, освен тия, дето е подочувал от кръчмата, пазара и тук-там - по уикипедия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, _ramus_ написа:

Първосигналността предпоставя в мисленето контраста между два фиктивни полюса, които да изиграят ролята всеки полюс да се определя по другия. Заучените ви автоматични изрази са точно това и не спират да се повтарят - примера е "добро" и "няма лошо" (което сте повторили в 3, от общо 4 абзаца, а и не само в тия си думички, като примерно е "прочее" - напълно изтъркан и отдавна изваден дори от народна употреба).

Заучените маниерни фрази и изрази са също съответствени на хора които цял живот са си нямали нищичко, за да осмислят какво говорят, какво мислят, как мислят... за да си изведат своя версия на израз и изказ.  Като си нямат каквото и да е свое си, си намират готовия буламач, който сами си запълват с него празното и дефицитите.

В същата посока е и театралниченето и помпозните изцепки, които са обикновен цирк, призвани да скрият вътрешната първосигналност зад имитация и подражание на една по-интелигентна стилистика.

Опитът да се допълва театралниченето с фалшиви емотикони, които не изразяват с нищо онзи, който ги ползва - си е само част от сценката и нуждата да се показва едно измислено и фалшиво лице. "Дедовците" много ви бива в това и си е характерно за няколкото ника от 60+. Повторителните емотикони, както и неадекватното им ползване издават напълно фалшивия и заучен ореол, играещ ролята на маска.

Амплоата ми е според каквото му скимва на всеки първосигналник, който си няма и елементарни понятия, освен тия, дето е подочувал от кръчмата, пазара и тук-там - по уикипедия.

Не мога да не призная способността Ви да усучете изказа си до степен никакъв смисъл.

Също така трябва да призная, че добре описвате празнотата която съществува в мозъка Ви.

Ясно личи, че нещо Ви липсва, а също така и невъзможността да си го направите. Затова и го търсите в нещо извън Вас.

Направената илюзия е, че това което желаете и/или искате е смислено за всички извън Вас.

Самите Вие изпадате във вид повторения, наблягайки, че в интернет хората играят роли, които в реалността не могат да приложат.

Невъзможността Ви да определите какво стои зад този мой образ (имидж) го трансформирате в постоянно оприличаване на същия като незначим за Вас.

До колко моето амплоа изградено в този образ (имидж) е плод на нещо в действителността, то Вие не може да знаете, но предполагате, че е еквивалент на действителна личност.

Тук Вие успявате да дистанцирате своята си същност от образа си. За Вас това е нормално, но за мен е лицемерно.

п.п. Изцяло Ви разглеждам като вид ИИ. Кажете на онези които Ви програмират, че нещо изказа Ви е зациклил в посока липса на даване на съществена информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, miro20 написа:

Представям си ако някой се развика истерично като теб " ДА ЖИВЕЕ САЩ " :giggle1:

Айде денков е изперкал копипейстър който не се интересува нито от история, нито от реална дискусия, а има някакъв болезнен фетишизъм да ака из форумите. И като такъв фетишист да получава удоволствие , каквото ексибиционистите получават когато разтварят шлиферите пред дами които пищят от това.

Та.. той е ясен, ама не знам осъзнаваш ли се колко и вие сте затънали . с тези "изблици" ДА ЖИВЕЕЕЕЕЕЕЕ

Присмял се щърбъл на хърбъл ... :) 

Тъ добре думаш, мъ поне виж нещо подобно на теб с положителност, че ти/вие все викате ДОЛУ РУСИЯ ... :)

Та, единия горе, другия долу, а на САЩ им дреми зъ Вас ... :) Добре, че е Денкоoff, тъ да вземете микрофоня ... :) и да се провикните "Ъп съ ... " :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

и да се провикните "Ъп съ ...

преди 5 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Тъ добре думаш, мъ поне виж нещо

Вие очевидно сте служили сред кашимерията на южна тракия, с ромски новобранци и цялата мизерия и простотия дето цареше сред тия военни места.

Чудесно е, че добре илюстрирате нивото на мегдана на тия от "отминалото" а и ви приляга на старшинския образ.

Работата е там, че каквато и маска да се сложи сред изживяванията и думичките по форуми, отзад зад нея ядрото и особеностите на личността е едно и също и то няма как да се скрие. Много е лесно да се забележи, защото то непрекъснато наднича, каквато и опаковка да си измисля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, _ramus_ написа:

Много е лесно да се забележи, защото то непрекъснато наднича, каквато и опаковка да си измисля.

То, аз не го крия, но виждам, че грешно Ви работи анализатора. Реално Вие бъркате образа тук с действителния образ, а той пък няма нищо с моята същност.

За разлика от Вас, то не си позволявам да съм лицемерен, а просто пре-трас-понирам върху образа на другия образ. Получава се ефект ... виртуална личност във Вашия мозък, но по отпечатъка единствено се вижда Вашия образ, а не моя ...

Явно нямате никакъв живот освен този, защото вместо да ми обяснявате какъв съм, то бихте могли да помогнете на световната енциклопедия, но предпочитате повече да я хокате, защото тя е по-ползвана от младите, а не от нещо Ваше.

Както казах ... вашия имидж е само и единствено образ на един инфантилен субект, който посредством сложни усукани изкази може да репликира на нещо което в действителност не познава.

До момента не съм забелязал вид смислена информация публикувана от Вас.

Та, продължавайте да ме анализирате, но уви явно капацитета Ви на полезно действие на мозъка Ви е твърде малък. Предайте на тези които Ви програмират, че освен IQ им трябва и други неща ... :) Най-вече практика с невъзможни неща ... :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

философи......я толку нимоа дъ пия...

келява работа....щот не носъ нъ пиенье....

ма....

НАЗДРАВЕ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

действителния образ, а той пък няма нищо с моята същност.

вашата същност...... :) Скица!!!

Значи - действителният образ... няма нищо общо с вашата същност... :)

Ма много сложна и скрита е ... "вашата същност". И добре че си я знаете коя е, каква е... Точно вие... !!! 

преди 6 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

то не си позволявам да съм лицемерен, а просто пре-трас-понирам върху образа на другия образ.

Получава се ефект

:) Получава се ефект, да. Не точно този, който вие играете... но е скучен, защото е повторяем, натрапчив и твърде елементарен, заедно с глупостите които редите неспирно.

И нито Миро, нито останалите имат нещо общо с игрите ви ту на простак, ту на интелигент. Зад тая фасада прозира именно - истинската същност. И тя не е онова, което голата маймунка се гледа в огледалото че е цар, герой, рицар, защитник. Но само в нейните фантазни очи изглежда така.

И да ви напомня, че УИКИ се ползва от тия, които не разбират онова, което четат. От тия, които нямат дори основни положения. Уики съдържа твърде обща, повърхностна и непълна информация, по простата причина че това е и изискването - кратко, основно и най-общо, с цел да се побира във формата..

И не е проблем че се зачита, а проблемът настъпва когато четящия УИКИ се изфантазира че разбира онова, което чете. Щото само да се чете, помни и възпроизвежда - си е папагалщина. А вие дори и папагаленето не ви е на ниво. Въобще... голата маймунка, сънува че е преекспонирала образи, че се скрива зад тях... и играе на безспирните си игрички. А те няма други какви да са - пак са си маймунски. Не за друго - налице е принцип на съответствието... и той няма изключения, нито едно... Не че това го пише в УИКИ... :)

Повечето от нещата които пиша не ги разбирате и няма как да стигнат до вас. И след всеки коментар сам се изписвате че си нямате идея какво е написано. Ето това е тест - и вашата същност сама се изписва. Така, че ето това е огледалото за нея. А вие нямате никаква възможност да имате очи да го забележите. И означава - че елементарния човек няма как да има възможност да опознава своята същност, защото той просто няма как, няма с какво...

То, опознаването на същността... е една от най-големите предизвикателства на битието и тест за всеки сериозен и задълбочен субект. Вие дори си нямате представа какво означава СЪЩНОСТ НА ЧОВЕКА, но пък си я плямпате така - типично по маймунски, за каквото точно става дума сред всичките ви примери. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а дъвъ упънъ у сливенскио балкан....

дъ пъсете стадо от пеесе кози....шугъви животни....

прес десет баира.....

и като се върнете в семнайс чъсъ....и установите че два заплеса ги нема.....

ади обратно.....

ма я съм млат....кознам ас....беше през близката усимсеи седмъ.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, _nib_ написа:

а дъвъ упънъ у сливенскио балкан..

:) Бе там толкова ли сливи има - в тоя Сливен? Или са повече козите... и те в ролята на "сливите"?

От друга страна - старшинката е вече "над тия работи"... Може би - още от

преди 10 минути, _nib_ написа:

усимсеи седмъ....

Обаче за това Алеко нищо не е споменал...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, _ramus_ написа:

:) Бе там толкова ли сливи има - в тоя Сливен? Или са повече козите... и те в ролята на "сливите"?

От друга страна - старшинката е вече "над тия работи"... Може би - още от

Обаче за това Алеко нищо не е споменал...

ми не е пасал явно.....

ни кози.....ни овце.....ни патки....

ни у сливенско....ни у странджата....

с друго съй занимавал Алеко......с дочи каго инъ прет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, _nib_ написа:

философи......я толку нимоа дъ пия...

келява работа....щот не носъ нъ пиенье....

ма....

НАЗДРАВЕ

Де този кураж в някой, а?! ;) Мъ го е страх, че немъ да говори пак истини .... :) 

Не келяфава ръптъ, а никакфа ... сам мое да дуде, но е до туе ... до де съзнанието мое да се концентрира го менидитейсън фор евър ... :) без натюрлин зе бите .. :) 

п.п. Келе маневръ, келе мъ не, келе мъ не, пъ келе охи ... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Де този кураж в някой, а?! ;) Мъ го е страх, че немъ да говори пак истини .... :) 

Не келяфава ръптъ, а никакфа ... сам мое да дуде, но е до туе ... до де съзнанието мое да се концентрира го менидитейсън фор евър ... :) без натюрлин зе бите .. :) 

туй мидитейсънъ мий напреки разбиранията.....

дет казал оня-реших вместо да не върша нищо.....да се занимавам поне с медитация

гръцкио пък хептен не го ръзбирам....освен охи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, _nib_ написа:

освен охи

Сам го дебнъ да го прибиръм с тъз машина: ;)

DSC_0254.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, _ramus_ написа:

Повечето от нещата които пиша не ги разбирате и няма как да стигнат до вас.

Повечето неща които пишете може да се изкажат с едно изречение.

Вашата повторяемост е, че Вие сте над всичко. Това обаче не означава, че сте всичко. Самото Ви отношение към другите хора е като животно. Многократно го повтаряте - маймуни. Това е достатъчно. Дарвинизъм Ви е скалъпена илюзия. Илюзията Ви, че може да управлявате. Методите Ви са тривиални. Вашето невежество нараства с всяко едно усвоено знание.

но е скучен

Това е така, защото Вие нямате идея. ;) По-точно Вие се заблуждавате, че това което правите е интересно, вълнуващо и не е скучно.

Вашето е фантазия. Вашето е илюзия. Въпросното няма нищо общо с действителността.

Бе там толкова ли сливи има - в тоя Сливен?

Ти, па не си у час ... :) В Сливен има "синьо" лъчение ... :) 

Като си тръгнал с Дарвинизма, то хайде, помисли, погледни в Менделеевата таблица. ;) Дали живота е някакво съществуване на аминокиселини, а?! :) 

Името Сливен идва от сливане. Тъ Сливи и ярета нема. :) 

Мъ ... ко ли съм тръгнал на знаещ да му обяснявам какво е град. :) 

Та, драги ми съ@ИИ-чо ... ко бе ... от стършинкъ ъкъл що искъш, ъ?! :)

Какво пиша, какво думам, какво е прочетено, какво е разбрано няма нищо общо с това дали е интересно или не. Все още не сте разбрали каква е целта ми. Мда ... явно сте достатъчно невеж, но това за мен е понятно. Виждам, че и вие не ме разбирате. Само и единствено има някаква илюзия между ушите ви, че ме разбирате. :) 

Та ... като не искате скука, то направете си каквото желаете тогава.

Успех! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Все още не сте разбрали каква е целта ми.

:)  Въх!!! Той имал 'цели'... Ма как ще ги разбера, като няма такава секретна тайна сред тази част на галактиката...

Ех,,, роден за палячо е героят на Алеко, докато маймунката се гледа в огледалото като цар с шарени дрешки, свита, цели, значимост и важност сред народа, живота, събитията...

Разбираемо е защо плоските субекти, се изживяват на "повече-мерни"... То затова е фантазията, но и тя има значителни ограничения и това рефлектира в Ограничения... И много си личи когато думичките са обикновени балони напълнени... с нищичко. Но пък балоните се оцветяват за да скрият "нищото" под тях. И маймунките си играят на "цветности".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, _ramus_ написа:

Разбираемо е защо плоските субекти, се изживяват на "повече-мерни"...

Самото Ви схващане към другите, че са плоски е лъжа. Лично на мен въпросната лъжа не пречи, но показва Вашето невежество. Без значение е и поради каква причина лъжите. Бъдещето е критерия по който сте възприемат вашия образ и моя. За разлика от Вас, то аз знам какво е. Не съм пророк, а творец. Да, това което съм създал е в миналото, но дали ще е ценно или не ще може да каже само и единствено следващото поколение, а не Вашия остарял метод на повторяемост. Вие считате, че като повторите много пъти една лъжа, то ще стане истина, но това много добре знаете, че не е точно така. Това Ви терзае, но уви усещате, че не Вие контролирате, т.е. управлявате действителността около себе си, а други неизвестни за Вас неща. Простено да Ви е вашето невежество. Амин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, iИ.дИоNд.Ni написа:

Не съм пророк, а творец.

Щото и мармотите още завиват шоколади, кукуригите петликат и чуруликите гугуткат... :) 

С голяма вероятност тази ви фраза е реплика от разкриването на творческата ви същност в кабинета на психиатъра? Дано и той да се е посмял, колкото аз тук, но се съмнявам да ви го е показал. Ако се е засмял с глас, и от сърце, отидете при друг, който да се опита да е по-сериозен, като имитира че ви вярва на делюзиите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, _ramus_ написа:

делюзиите.

Такива имате Вие драги ... просто не умеете да разграничавате информацията от дезинформацията ... :) Това не е по силите на човек който е запознат само с една школа по отношение на психиката. Все пак да Ви напомня, че психиатъра се занимава с патологични изменения на физиологията, а не илюзии или делюзии в следствие на мислене ... ;) 

Та, ако някои ползват особеностите (несъвършенствата на сетивността на хората) за измама, то други го правят за забава. ;) 

Радвам се, че съм Ви разсмял ... това бе идеята ... Та, какво викате ... скучен съм ... доообле ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без значение е и поради каква причина лъжите.

Бъдещето е критерия по който сте възприемат вашия образ и моя.

За разлика от Вас, то аз знам какво е.

три поредни изречения, взети произволно, от поредните ви делюзии и глупости... Освен правописните и смислови грешки, са налични и маркери за мисловни празноти, липса на елементарни умения за изразяване и логически дефицити... И всичко това...

показва Вашето невежество.

Дуенето и празното маймунстване как да скрие празното отвътре? Но пък няма такъв "творец"... Само дето няма публика, но и толкова други маймунки вече не е лесно да се намери и събере на едно място. Това че ми е смешно колко сте първосигнален и елементарен е само едната страна на нещата - само смешната. Но има и друга - тя е жалката. Тя си е само ваш проблем и не ме интересува с нищо. Не че и вас интересува, просто така си екзистенцирате по маймунски.

преди 6 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Все пак да Ви напомня, че психиатъра се занимава с патологични изменения на физиологията, а не илюзии или делюзии в следствие на мислене ..

няма такива глупости другаде, освен в ромските махали... Поне на училище да бяхте ходили, но и по на Рамзес III времето не се е учило за психиатрите. Обаче - поне нещичко в УИКИ да бяхте опитали... Но то така е с маймунските игри...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, _ramus_ написа:

Дуенето и празното маймунстване как да скрие празното отвътре?

Казва се дуднене ... не дуене ... вид мрънкане ... :) Специален поздрав за Вас:

:) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...