Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

вземането и даването за 2 противоположни неща не еднакви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е жена. И мъж не е.

В какъв аспект хората са подобни нему не е уточнено. Може да е по разум, онова, което наричат душа или друго, т.е. никаква прилика по форма, още по-малко по пол.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 11 минути, аm-аm написа:

В какъв аспект хората са подобни нему не е уточнено.

"По негов образ и подобие." Колко по- просто и буквално искаш да ти се каже? Аспекте...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато твориш, творбата ти е по твой образ и подобие, защото е отражение на твоите разбирания. Опростяването, с цел възприемане от слаби мозъци, бива да трае само до един момент. След него смисъла се губи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 6 минути, аm-аm написа:

Когато твориш, творбата ти е по твой образ и подобие, защото е отражение на твоите разбирания. Опростяването, с цел възприемане от слаби мозъци, бива да трае само до един момент. След него смисъла се губи.

Мда...не е за слаби мозъци. Това значи че ние приличаме на него, а не той на нас. Тоест той може да изглежда както си иска, но ние само по един начин- посочения ни от Него Образ. Простичките неща не са за всеки...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не е верно аз мога да изглеждам както си искам

- совобода на волята .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, _Слънце_ написа:

Мда...не е за слаби мозъци. Това значи че ние приличаме на него, а не той на нас. Тоест той може да изглежда както си иска, но ние само по един начин- посочения ни от Него Образ. Простичките неща не са за всеки...

Не подозирах, че в наши дни още има хора, които си представят Господ бог като белобрад старец лежащ върху облак. Но като ти харесва, витай в облаците. Само не търси във фантазиите си основание в Библията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, аm-аm написа:

Не подозирах, че в наши дни още има хора, които си представят Господ бог като белобрад старец лежащ върху облак. Но като ти харесва, витай в облаците. Само не търси във фантазиите си основание в Библията.

Ти белобрад старец ли си? А любимата ти Лин и тя ли е белобрад старец? Пхахах...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, _Слънце_ написа:

Ти белобрад старец ли си? А любимата ти Лин и тя ли е белобрад старец? Пхахах...

Не знам за каква любима говориш, но видимо не следиш разговора. Твърдението ти, че Господ има човешка форма, не се основава на Библията и е доста примитивна и по детски наивна представа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 5 минути, аm-аm написа:

Не знам за каква любима говориш, но видимо не следиш разговора. Твърдението ти, че Господ има човешка форма, не се основава на Библията и е доста примитивна и по детски наивна представа.

Щото това твърдение ти си го измисляш и се надяваш някой будала да се върже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _Слънце_ написа:

Щото това твърдение ти си го измисляш и се надяваш някой будала да се върже.

Ти си се вързал, но откъде си си го навил на пръста не знам. Аз само те поправям.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бахххх! Вече не вярвам на петите си! Със сигурност Господ е дрога, секс, алкохол, престъпност и още нещо........! За друга кретения не се сетих Хи, Хи, Хи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Tahiel написа:

Как мислите?

Духът няма пол и може да се въплъщава и в мъжко, и в женско тяло в условията на Земята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак човешки характеристики за Бог. Мъж или жена и има син.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, .Alex&Vanko. написа:

Пак човешки характеристики за Бог. Мъж или жена и има син.

И успял ли е да убеди баба си, че не е гладен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж Буда не може да се разбере мъж ли е или жена на тия статуи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9.04.2018 г. в 16:12, Tahiel написа:

Аз мисля че Бог не е енергия а човек като нас.

Защото сме направени по негов образ.

:ohmy:
И как си представяш, човек като нас, да сътвори целият свят?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво толкова аз съм сътворил даже 2 свята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
на 9.04.2018 г. в 18:06, Yvan Sergeev написа:

полова си е енергията

и то мъжка

жените нямат  енергия която да дават а само поглъщат

мъжът е белия цвят  и отдава енергия

жената е черния цвят и поглъща енергия

нещо което поглъща енергия не може да е  бог.

това в нашето измерение 

а в измерението на антиматерията

където мъжете забременяват 

може и жените да са бог.

Това , което не знаеш , е че когато Същността се разделя в 3-то Измерение , по-Наситената част , съответно по-Силната остава във Женският пол !

Логично именно този пол поема ролята на възпроизвеждането на "потомството" и износването му. Женската Част надвишава в пъти Мъжката и

поради тази причина влиза в по-крехък ФН , за да се стреми да се съчетае и влее във Мъжки такъв , където да се Почувства във Стихията си и да 

се извози във Чувствен Благодат.  Това е Тайната на Привличането между Мъжката и Женската половина - Еуфорията на Чувственият Кръговрат от

Съвкуплението на Двете половинки. Взрив от химична и биологична маса , която те изстрелва във Блаженство и те докосва до Съвършената Форма !

А ако имаш късмета да се Влееш точно във твоята си половина ...е там вече ее ... Божествено !  Там вече ще Отключиш и всичките си "затворени врати".

Когато се "съчетаят" Точният Ключ със Точната Ключалка се намества общият им Код и тогава се Отключват всичките "файлове -памет" .

Тогава изригва такава Сила , защото се Възвръща Първородната Енергия , че си способен да Отключиш и Поемеш Прозренията , които съпътстват 

този процес ... Уникално е ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, _sirena_ написа:

Това , което не знаеш , е че когато Същността се разделя в 3-то Измерение , по-Наситената част , съответно по-Силната остава във Женският пол !

Ти пък говориш, сякаш може да го знаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Господ си е Господ! Не знам защо всеки се опитва да Го слага и описва в човешки категории...

на 4/9/2018 в 9:06, _Слънце_ написа:

"По негов образ и подобие." Колко по- просто и буквално искаш да ти се каже? Аспекте...

Глей ся, то и статуите са правени по човешки образ и подобие, но между човек и статуята му има цял Балкан разлика...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен пък ми се струва,че почнахте да говорите глупости вече(се едно сте спирали)!Елементарен провокативен въпрос,незаслужаващ внимание отприщи море от щуротии и стремеж за оригиналност........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Бог абсолютно нищо не се знае! Какво го пробутвате тоя Исус? Така са ви го спуснали отгоре.

Бог няма син нито свако или како.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако има шурей или баджанак, значи е мъж, ако има зълва или етърва е жена.

Не знам обаче шуро баджанащината от Бога ли е или от Лукаваго

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 7 часа, darkterminal написа:

Глей ся, то и статуите са правени по човешки образ и подобие, но между човек и статуята му има цял Балкан разлика...

Като гледам част от хората- никва разлика няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...