Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 10 минути, ncl написа:

Доколкото знам, не е така.

Така би трябвало да е, поне на този принцип референдумът за АЕЦ "Белене" не се призна. Няма как при положение, че мнозинството бойкотира политическия елит, да се определи победител в подобни избори. Може и да има някъде по света в банановите републики подобен нонсенс, но не и в демократична държава. ЕС със сигурност няма да стоят безучастно, при подобен бойкот на народа против политическия елит.

@Raze Горе много БСП-ари гледам са обявени за агенти на ДС, че то и в ГЕРБ е пълно с такива. В СДС почти всичси са бивши членове на БКП, а министъра на отбраната Каракачанов, той също е бивш агент на ДС. Така че като публикувате подобна информация, поне бъдете обективни, иначе изглежда много, като гербаджийска агитация. 

И само да вметна, че не всеки случаен човек може да стане лична охрана на Живков по ония времена. 
todor_boiko.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен не ми трябват господари, които да ме командват, за да гласувам за някой. Всичко може да се решава с референдуми, както е в Швейцария.

57015546_2285543094800597_23424305213483

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Швеция мнозинството е на много по-високо интелектуално ниво, в сравнение с България. Тези които ни управляват се наричат още "Народни представители", или иначе казано хора, които мнозинството е избрало и търпи да управляват страната. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Soviet Soldier написа:

Ако не се съберат определени проценти (до колкото си спомням 50) избирателна активност, изборите се считат за невалидни. 

Пълни глупости... негласуването ще помогне единствено на гербавите.. ще кажат, че са спечелили евро изборите и няма нужда от предсрочни парламентарни... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Тoни написа:

Включването на Иво Христов в листата ме изненада приятно.

Да не го бъркаш с проф. Иво Христов?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Soviet Soldier написа:

В Швеция мнозинството е на много по-високо интелектуално ниво, в сравнение с България.

Не мислиш ли че това е заради такива като вас ? :)

Знам знам.. не ми казвай...

Така би трябвало да е, поне на този принцип референдумът за АЕЦ "Белене" не се призна.

И слава Богу !  Ако искаш заповядай с аргументи в темата за АЕЦ Белене, както и останалите цигани-експерти, впрегнати от БСП , да докажете че проекта е рентабилен и нужен.

Аз бях чул от вашите "експерти" нещо от рода... "ако не гласувате ЗА , тока ще стане 110 волта" :) :) :)

За съжаление, имате право на глас.

Горе много БСП-ари гледам са обявени за агенти на ДС, че то и в ГЕРБ е пълно с такива.

Кои кандидати от ГЕРБ са  ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

Аз бях чул от вашите "експерти" нещо от рода... "ако не гласувате ЗА , тока ще стане 110 волта"

Покажи и на нас, за да го видим това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, miro20 написа:

заповядай с аргументи в темата за АЕЦ Белене, както и останалите цигани-експерти, впрегнати от БСП

Кои са тия цигани - експерти? Що за език е това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, nikssi написа:

Кои са тия цигани - експерти? Що за език е това?

Какво те притеснява в думата "циганин" ?

За "цигански романси " не си ли чувал ? Много чувствителни станахте брееее... :)

Иначе : https://news.bg/politics/tsiganite-otkazvat-da-glasuvat-bez-kyufteta.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че с тази листа Нинова подарява победата в изборите на ГЕРБ за да си върне жеста от президентските избори когато Борисов ги подари на БСП.

И Станишев каза нещо в този дух. Освен това невключването на Станишев си е вече открита конфронтация и авно в БСП предстоят интересни събития. Вероятно след загубата на изборите ще има смяна на ръководството. Не че ще стане кой знае какво но шоуто си е шоу.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Станишев е на избираемо място в листата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросът е как ще изтърпим цялата хипер активност на червения башибозук по радия и телевизии ,вече явно и по форуми. От пренавиване ще направят да нямат и една шепа бюлетини-така омръзна всичко това на всички. Корнела е умряла от страх, че ако Станишев е в списъка, независимо от мястото му, с помощта на преференциите ще бъде избран и тя ще бъде бламирана за втори път.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, miro20 написа:

Какво те притеснява в думата "циганин" ?

Кого наричаш цигани - експерти! Това питам. Не се прави на ударен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, ncl написа:

Станишев е на избираемо място в листата.

И каква стана тя ? Корнелия май е предприела атаката без да прецени съотношението на силите. Забавно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, lsmurf написа:

И каква стана тя ? Корнелия май е предприела атаката без да прецени съотношението на силите. Забавно.

ГЕРБ имат сметка от това разцепление - затова и го подклаждат. И тъпата патка с двата крака...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, nikssi написа:

тъпата патка с двата крака.

55.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 59 минути, nikssi написа:

Кого наричаш цигани - експерти! Това питам. Не се прави на ударен.

Не се правя. - Впрегнатите цигани от БСП да гласуват ЗА АЕЦ с кебапчета и фейк пропаганда.

Не разбрах какво те притеснява и кво се пениш ?

преди 55 минути, lsmurf написа:

Винаги се е надценявала. НЯма как да не призная че това ме радва.

Едно е да плямпаш партизански простотии, друго е да се съобразяваш с хората и дори собствения електорат.

Нека се гърчат :

Какво излиза... единствената която ББ похвали  от листата на БСП че разбира от европейски работи - Деница , отива назад и най вероятно ще е извън избраните .. хех... :) :)
След такъв грандиозен провал, говори се вече дори за оставка на г-жа Лъжа

преди 51 минути, nikssi написа:

ГЕРБ имат сметка от това разцепление - затова и го подклаждат. И тъпата патка с двата крака...

хехехе  :)  С какво подклажда пък ГЕРБ ???

г-жа Лъжа сама се конфронтира в партията.

Нали знаеш лафа "кой ми сра в гащите" :) :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, miro20 написа:

Не се правя. - Впрегнатите цигани от БСП да гласуват ЗА АЕЦ с кебапчета и фейк пропаганда.

Не разбрах какво те притеснява и кво се пениш ?

Това което пишеш е след поста за който питах. Мисли преди да дращиш и няма да има питанки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

Не мислиш ли че това е заради такива като вас ? :)

Мисля че е заради такива, като теб. 

Знам знам.. не ми казвай...

С нарежданията дома . . . ако там номера мине. 

Кои кандидати от ГЕРБ са  ?

Пълно е с бивши "комунисти" в ГЕРБ. Само че те не са истински комунисти верни на идеологията, те са най-страшните за всеки строй, нагаждачи с цел лично облагодетелстване. 

https://pik.bg/кой-какъв-е-бил-в-бкп-преди-да-стане-шеф-в-герб-news134392.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичките са маскари!В момента има два варианта,ГЕРБ или БСП.Аз предпочитам по-малкото зло,ГЕРБ пред комунягите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Soviet Soldier написа:

Мисля че е заради такива, като теб. 

Понеже говорехме за Швеция, смея да твърдя че не е заради такива като мен , даже напротив, са по скоро като моя манталитет. Там просто няма такива като теб с таковапромито цоциалистическо  мислене.

Затова , основателно предполагам, че е "заради такива като теб" . :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, miro20 написа:

Понеже говорехме за Швеция, смея да твърдя че не е заради такива като мен , даже напротив, са по скоро като моя манталитет. Там просто няма такива като теб с таковапромито цоциалистическо  мислене.

Затова , основателно предполагам, че е "заради такива като теб" . :)

Еее това си е твоето субективно мнение по въпроса. От 10+ години ни управляват твоите фаворити от ГЕРБ, вижда се до къде сме я докарали, затънали в корупция, в дъното на почти всяка негативна класация, като икономика, демография и така нататък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от А.Х.Т. sekirata cekupama
      Fire in Notre Dame Cathedral in Paris, France (April 15, 2019)

• от Soviet Soldier
      Владимир Волфович Жириновски, краен руски националист и лидер на политическа партия ЛДПР, заяви в свое предизборно изказване, че Русия в момента технологически превъзхожда НАТО с 10 години и е готов да нанесе превантивен удар по САЩ и Европа, ако бъде избран за президент.

• от Viktoria Nikolaeva
      Здравейте, трябва ми отговор на посочения въпрос. Как глобализацията влия на качеството на живот, кои са положителните и отрицателните страни?
      Благодаря!
    • от acnekt
      https://www.bundestag.de/#url=L2Rva3VtZW50ZS90ZXh0YXJjaGl2LzIwMTcva3czOS13YWhsZXJnZWJuaXMvNTI3MDU2&mod=mod493052
      След милионният наплив от емигранти, след множеството атентатори в Европа, след много терористични нападения в Европа. Някой все още изненадва ли се, че Европа се ориентира все повече в крайно дясно управление. Аз лично не. И Германия пое, тя не престанно бе в крайно дясно, но поне тази година 2017  вече и официално.
      Но все пак да честитим 4 победа на Ангела Меркел с 33 процента.  Партньорите на Ангел Меркел и нейната партия CDU/CSU  социалдемократическата партия спечили 20 процента. 
      И сега нещо уж ново. Крайно дясната партия AfD  е трета по сила влиза в парламента с 13 процента.
      И така колко места в Бундестага.  246 места за CDU/CSU,  153 места за социалдемократическата партия SPD, и 94 места за крайно дясната партия AfD.  
      Друго интересното е че FDP Свободната демократична партия отново е в Бундестаг с 90 места. Което през 2013 година няма ни едно място, защото събраха едва 4,8 процента през 2013 година
      https://www.bundestag.de/parlament/plenum/sitzverteilung_18wp
      Както виждате местата в Бундестаг са се увеличи с още 78 места.
      Процентът на гласуване е по-голям от 2013 и е 76,2 процента. През 2013 година е бил 71,5 процента. Право на гласуване са  имали 61, 5 милиона немски граждани, от които 6,3 милиона са с е/имигранти. 42 партии и 4828 кандидати желаещи  за Бундестага.
      Най-много гласоподаватели има в Берлин, Байерн и Баден-Вюртемберг. Почти всеки трети е гласувал чрез пощата или Briefwahl.https://de.wikipedia.org/wiki/Briefwahl
      В Берлин освен избори се решаваше дали да затвори врати летището в  Berlin-Tegel Otto-Lilienthal.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.