Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Soviet Soldier написа:

Еее това си е твоето субективно мнение по въпроса.

Добре де, дай обективно мнение  как е в Швеция.  Има ли комунисти, какво им е влиянието, колко са големи и т.н. ?

преди 3 минути, Soviet Soldier написа:

вижда се до къде сме я докарали

Да, вижда се. Може да не сме стигнали Швеция, то няма и как с такова фалирало цоциалистическо наследство. Само че не и това което пропагандираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, miro20 написа:

Добре де, дай обективно мнение  как е в Швеция.  Има ли комунисти, какво им е влиянието, колко са големи и т.н. ?

Темата тук е съвсем различна, Швеция няма общо с нея. Аз не твърдя, че в Швеция царува комунизъм, макар там политиката да е много лява, и на това се дължи огромния брой емигранти паразитстващи в нея. У нас са са на власт нагаджачи, и деца на нагаждачи, които ще станат всякакви в името на собствения си интерес. Със сигурност обаче в Швеция народът не е прост да сложи проста мутра на власт, като Борисов. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, nikssi написа:

Извънредно в ПИК ...ШОК и прочие.  :biggrin:

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/nacionalniiat-syvet-na-bsp-razmesti-listata-na-partijnoto-rykovodstvo-obzor-2159765

Същото и в друг сайт с малко закъснение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БСП ме загубиха с този пирует и вкарването зорлем на Станишев.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Raze написа:

Вярвайте, че изборите променят нещо! 

Понякога позваляват да бъдат сменени тези, които ще имат паво да крадат от общите пари.
За гласуващите едва ли нещо съществено ще се промени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Raze написа:

Вярвайте, че изборите променят нещо!

Ама разбира се, че изборите променят нещо.

Ето например Цецко от герп - за 10 години от прост физкултурник стана милионер и имотен магнат. А Делянчо от ДПС, от беден депутат за 10 години стана мултимилионер, медиен магнат и изкупи на безценица активите на половин България. По време на царуването си Боко тиквата даже му подари Булгартабак на безценица. Почетният председател на дпс - Ахмед Доган, Христо Бисеров и те се промениха с по някой милион...

Forbes hotshots_ed_cr.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Тoни написа:

Mного добра листа. Аз се двоумя между БСП и Възраждане, но ще видим накрая. Включването на Иво Христов в листата ме изненада приятно.

А мен ме изненада неприятно!

Какъвто и да е резултата от евроизборите президента трябва да се раздели с Иво Христов!

преди 2 часа, ivan_pop написа:

Всичките са маскари!В момента има два варианта,ГЕРБ или БСП.Аз предпочитам по-малкото зло,ГЕРБ пред комунягите!

Напротив има много варианти!

Аз лично нямам желание да гласувам нито за Герб нито за БСП(след като се запознах с кандидатите им) и ще се огледам за качествени личности издигнати от малките партии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, само не гласувайте за бсп, че ако спечелят, бай Мирчо ще трябва да се пребоядисва... пак.:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, lsmurf написа:

Корнелия май е предприела атаката без да прецени съотношението на силите.

Грешка е да се възприемат разни изказвания на червени лидери за някаква информация. В тази партия, верна на своя азиатски генезис, нищо не се казва едно към едно, а се използват знаци и символи. Вождът само да си помръдне пръста, и това вече значи нещо. "Тя" не ще Станишев-та той е украински евреин-две мръсни думи в кодовата таблица на символите. Тъпчат истерично Йончева на първо място-половин рускиня и червен еничар . Ние, по-възрастните, освен да четем между редовете, сме се научили да разбираме и от знаците и символите. А тяхното спазване пак е знак-ние не сме българска партия, а служим на руските интереси... Току виж пак от там ни дадат властта отново за 30-40 години-те това е тяхната философия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Тoни написа:

БСП ме загубиха с този пирует и вкарването зорлем на Станишев.

Най-голямата грешка, която направиха БСП!

Много от симпатизантите им няма да гласуват вече за тях.

Станишев като евродепутат се доказа като защитник на интересите на ЕС, но не и на България.

Същият е като Борисов.

Нинова: Оттук нататък отговорността за резултатите от изборите е на Националния съвет

Нинова целеше промяна, но благодарение на Националния съвет, такава няма да има, защото умишлено или не, този съвет помогна на ГЕРБ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Мойра написа:

Най-голямата грешка, която направиха БСП!

Станишев като евродепутат се доказа като защитник на интересите на ЕС, но не и на България.

Същият е като Борисов.

Нинова: Оттук нататък отговорността за резултатите от изборите е на Националния съвет

Нинова целеше промяна, но благодарение на Националния съвет, такава няма да има, защото умишлено или не, този съвет помогна на ГЕРБ.

Очевидно е, че това не само е грешка, но аз го виждам направо като самоубийство. Каквото и да се случи оттук нататък мисля, че с БСП е свършено. Единственият шанс е да се спечелят изборите, но като гледам какво пишат хората във Фейсбук, това вече не е и теоретична възможност. Жалко, направо им подариха победата ... пък какво остава за ония избори ... нещастници!!! :angry22:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, crazy katon написа:

Очевидно е, че това не само е грешка, но аз го виждам направо като самоубийство. Каквото и да се случи оттук нататък мисля, че с БСП е свършено. Единственият шанс е да се спечелят изборите, но като гледам какво пишат хората във Фейсбук, това вече не е и теоретична възможност. Жалко, направо им подариха победата ... пък какво остава за ония избори ... нещастници!!! :angry22:

И всичко това заради продажника Станишев, който държеше България да приеме ИК с цената на всичко! :mad:

преди 1 минута, M.Николов написа:

Аз пък смятам, че сега имат по-голям шанс.

Защо смяташ така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

Аз не смятам така ,защото Нинова прави грешка след грешка. Първо не си прецени силите и не си опече работата преди да посегне на Серго а сега гледам че е активизирала троловете си в нападение срещу него. Тези неща не се правят преди избори а след тях. Така че шоуто тепърва предстои. 😀

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото голяма част от твърдия електорат на БСП са за Станишев.

Листата подредена от Нинова беше безумна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, M.Николов написа:

Защото голяма част от твърдия електорат на БСП са за Станишев.

Листата подредена от Нинова беше безумна!

Навярно си прав но сега трябваше да се направи на демократ и да каже че се съобразява с волята на партията ама не виждам такова нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Мойра написа:

И всичко това заради продажника Станишев, който държеше България да приеме ИК с цената на всичко! :mad:

преди 5 минути, M.Николов написа:

Да сложиш лицето стани-шеф в листата, означава, че живееш в някаква друга страна, така, както живее той. Той не само че не живее в България, но мисля, че и докато беше министър-председател не беше в  нея. А след като подкрепи джендърската конвенция, съвсем ясно е, че изобщо не е наясно с това, което става тук. Надявам се все пак Николов да е прав, защото иначе ония ще управляват 45 години ... не че БСП щеше да управлява, но поне можеше да подкрепи някоя нова партия да речем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали е грешка, ще се разбере след изборите. Според мен включването на Станишев е по-скоро добър ход.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, B3M2W0 написа:

В тази партия, верна на своя азиатски генезис, нищо не се казва едно към едно, а се използват знаци и символи. Вождът само да си помръдне пръста, и това вече значи нещо.

По принцип е така, но в случая БСП много отдавна е разединена, и "царя там е гол" . Конкретната ситуация е просто "каймака" който изби и се видяха още по явно противоречията.

Мен ситуацията ми прилича на Станишевото "или избираме Пеевски или правителството пада".  Сега виждам Корнела в същата ситуация но в партията си - това което тя предложи, плод на задкулисието, "шпионите и ДС" не мина.

Е... пак са си там агентите и дС ама... Корнела загуби уважение.

преди 8 часа, gagodrago написа:

Хора, само не гласувайте за бсп, че ако спечелят, бай Мирчо ще трябва да се пребоядисва... пак.:D

Блазни ме твоето внимание към мен, но ...нещо ме бъркаш с някой .

преди 51 минути, Мойра написа:

Много ми е интересно мнението на цоциалисти как оценявате ситуацията. Стани Шеф не ви бе толкова черен когато предложи Пеевски , символа на задкулисието и модела КОЙ , за шеф на сигурността на държавата ??

Сега, само защото Корнела и бСП /които също бяха ЗА ИК/  обърна палачинката, щото да се плюе по т.нар. "джендъри" е супер добра пи-ар стратегия, та, само затова вие намразихте Стани Шеф. Има ли друга причина ?

Стана предател, изменник, бла бла бла... като гледам коментарите из ФБ и сайтовете... напрво много сте ми интересни това цоциалистите...  "предател и изменник" се оказа този който принципно следваше политиката на БСП и ПЕС, а "справедливата" се оказа Корнела, която обърна палачинката... :)

Странна работа... :)

Винаги ли толкова лесно ви "водят за носа" по партийна линия ?

преди 20 минути, M.Николов написа:

Не смея д апрогнозирам, но във всички положения Корнела и БСП губят.

Просто защото , ако тази , новата листа със Стани Шеф е успешна, то това означава провал за Корнела като лидер в собствената си партия, и доверие на хоратра към стани Шеф.

Ако не успеят, в смисъл , ако влязат по малко цоциалисти в ЕП , това пак е провал, но цялостен за бСП.

Като гледам пак из ФБ и коментарите, много се заричат да гласуват с преференции и пак да избутат станиШеф назад :)

Чудя се за метка на кого ? Напред да избутат  Румен Гечев ? съсипника от Жанвиденово време ? малоумщина.

или както казва смърфа... то май просто БСП са активизирали троловете си  с подобни коментари .

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още едно мнение.

БСП спечели от инфарктния пленум

Цитат
Мисля, че БСП спечели от този инфарктен пленум, обратно на пожелателното мислене на онези, които прибързано я отписват. Всеки взе своето - Нинова се разграничи от Станишев, ПЕС и Истанбулската конвенция и даде знак към периферията, която би гласувала за БСП. Станишев, а с него и недоволните от Нинова, получиха избираемо място в листата и ще работят за кампанията, в която за евроизборите по принцип решаваща роля играят твърдите ядра.

*Линкът към цялата статия е в заглавието!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мойра написа:

Всеки взе своето - Нинова се разграничи от Станишев, ПЕС и Истанбулската конвенция и даде знак към периферията, която би гласувала за БСП. Станишев, а с него и недоволните от Нинова, получиха избираемо място в листата и ще работят за кампанията, в която за евроизборите по принцип решаваща роля играят твърдите ядра.

Е именно това е разединението , конфронтацията в БСП. И то не е от сега я. Я сметни от кога са скарани със Станишеф ??

От червения Дачков няма как да чуеш друго освен че и от провала си на всички нива , БСП печелела :) :)

Това което е очевидно го споменах по горе - във всички случаи - и при успех на листата и при провал на евроизборите, в БСП губят .Най вече като партия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А понякога разделенията водят до повишение на резултата, ако разбираш какво се има предвид.;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, M.Николов написа:

А понякога разделенията водят до повишение на резултата, ако разбираш какво се има предвид.;)

Разбирам за какво говориш но когато се мобилизират две крила на партията едно срещу друго дори на тези избори да има положителен резултат в което се съмнявам защото ще има и разочаровани от подобно разделение в крайна сметка нещата ще стигнат до разцепление на партията и загуба на следващите избори . Така че наистина ГЕРБ може да каже само едно голямо БЛАГОДАРЯ на Корнелия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

А може пък при един добър резултат на изборите да доведе до обединение пред общия враг, а и тъй като и вълка ще е сит и агнето цяло ще може да се отчете като двоен успех(Станишев заминава отново за Брюксел да се занимава с ПЕС, а Корнелия ще може да твърди, че е спечелила изборите и е точния водач за партията);)

Но хайде да не се правим на гадатели.

Редактирано от M.Николов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от А.Х.Т. sekirata cekupama
      Fire in Notre Dame Cathedral in Paris, France (April 15, 2019)

• от Soviet Soldier
      Владимир Волфович Жириновски, краен руски националист и лидер на политическа партия ЛДПР, заяви в свое предизборно изказване, че Русия в момента технологически превъзхожда НАТО с 10 години и е готов да нанесе превантивен удар по САЩ и Европа, ако бъде избран за президент.

• от Viktoria Nikolaeva
      Здравейте, трябва ми отговор на посочения въпрос. Как глобализацията влия на качеството на живот, кои са положителните и отрицателните страни?
      Благодаря!
    • от acnekt
      https://www.bundestag.de/#url=L2Rva3VtZW50ZS90ZXh0YXJjaGl2LzIwMTcva3czOS13YWhsZXJnZWJuaXMvNTI3MDU2&mod=mod493052
      След милионният наплив от емигранти, след множеството атентатори в Европа, след много терористични нападения в Европа. Някой все още изненадва ли се, че Европа се ориентира все повече в крайно дясно управление. Аз лично не. И Германия пое, тя не престанно бе в крайно дясно, но поне тази година 2017  вече и официално.
      Но все пак да честитим 4 победа на Ангела Меркел с 33 процента.  Партньорите на Ангел Меркел и нейната партия CDU/CSU  социалдемократическата партия спечили 20 процента. 
      И сега нещо уж ново. Крайно дясната партия AfD  е трета по сила влиза в парламента с 13 процента.
      И така колко места в Бундестага.  246 места за CDU/CSU,  153 места за социалдемократическата партия SPD, и 94 места за крайно дясната партия AfD.  
      Друго интересното е че FDP Свободната демократична партия отново е в Бундестаг с 90 места. Което през 2013 година няма ни едно място, защото събраха едва 4,8 процента през 2013 година
      https://www.bundestag.de/parlament/plenum/sitzverteilung_18wp
      Както виждате местата в Бундестаг са се увеличи с още 78 места.
      Процентът на гласуване е по-голям от 2013 и е 76,2 процента. През 2013 година е бил 71,5 процента. Право на гласуване са  имали 61, 5 милиона немски граждани, от които 6,3 милиона са с е/имигранти. 42 партии и 4828 кандидати желаещи  за Бундестага.
      Най-много гласоподаватели има в Берлин, Байерн и Баден-Вюртемберг. Почти всеки трети е гласувал чрез пощата или Briefwahl.https://de.wikipedia.org/wiki/Briefwahl
      В Берлин освен избори се решаваше дали да затвори врати летището в  Berlin-Tegel Otto-Lilienthal.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.