Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 3 минути, M.Николов написа:

А може пък при един добър резултат на изборите да доведе до обединение пред общия враг, а и тъй като и вълка ще е сит и агнето цяло ще може да се отчете като двоен успех(Станишев заминава отново за Брюксел, а Корнелия ще може да твърди, че е спечелила изборите и е точния водач за партията);)

Но хайде да не се правим на гадатели.

ГЕРБ не им е враг а просто по малкото лакомо братче което иска да налапа цялата баница и да не остави нищо на кака си БСП. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, B3M2W0 написа:

Тъпчат истерично Йончева на първо място-половин рускиня и червен еничар . Ние, по-възрастните, освен да четем между редовете, сме се научили да разбираме и от знаците и символите. А тяхното спазване пак е знак-ние не сме българска партия, а служим на руските интереси... Току виж пак от там ни дадат властта отново за 30-40 години-те това е тяхната философия.

Точно руска партия са си комунистите. Една от отговарящите за кампанията им говори по тяхната телевизия с руски акцент, вероятно майка ѝ е рускиня и е израснала там, щото имета са български.
Дай ивформация ако имаш с линкове за дребосъчето Йончева че е половин рускиня.
За Стани-Шев Сер-Гей знам вече какъв е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Белгиеца написа:

Дай ивформация ако имаш с линкове за дребосъчето Йончева че е половин рускиня.

https://bg.wikipedia.org/wiki/Елена_Йончева

66.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, miro20 написа:

Евролиста на БСП или на Решетников ?....

Ми то избора мисля е ясен...

Стига с този пенсионер бре ! (намекът ти е прозрачен) :nono:

Мислиш си , че мислиш...... ! Нескопосен имитатор ! :lol6:

Някой от тези пълноценно и легално действащи , няма ли да си харесаш ? :lol6:

Н. Пр г-н Ерик Сет РУБИН

Извънреден и пълномощен посланик

(24.02.2016 г.)

Г-жа Никол Шаран СИМЪНС

Г-н Джъстин Фридман

Съветник

Г-жа Фридман

Г-н Андрю МАК КЛИЪРН

Съветник (административни въпроси)

Г-жа МАК КЛИЪРН

Г-н Дейвид МАК КОРМИК

Съветник (политически и икономически въпроси)

Г-жа МАК КОРМИК

Г-н Дрейк УАЙЗЪРТ

Съветник (културни въпроси и печат)

Г-жа УАЙЗЪРТ     

Полк. Шанън ДЖОНСЪН

Военен и военновъздушен аташе

Г-жа Кристина ДЖОНСЪН

Подполк. Брандън Пресли

Сухопътен аташе

Г-жа Пресли

Капитан II ранг Кори ДЖЕЙКЪБС

Военноморски аташе

преди 23 часа, ncl написа:

Негласуването помага само на ГЕРБ, БСП и ДПС. Напротив - трябва да се гласува.

А гласуването на кого помага........, че не се сещам ! :lol6:

преди 23 часа, Raze написа:

.....Ако изборите променяха нещо, щяха да ги забранят......

Това ми се вижда най-реалистично ! "Съдраха" ни от избори , а файда никаква ! Практиката на последните 30 години го потвърждава........

Практиката е единствен критерий за Истина ! А какво наблюдаваме на практика ? Държавата България изчезва , българското население - също.....Но е очевидно , че тази азбучна мисъл затруднява мисленето на мнозинството....Използват го ! :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно в България ситуацията и политическия елит са трагични, но често искрено ме разсмиват нашите "управници", просто цирка е пълен: 

Интересно, Бойко как натърти на "Мога да го накажа и аз" Ха ха ха просто са пълен цирк!

Големи "наказания" и целуване на ръце падат в ГЕРБ Ха ха ха 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес гледах Станишев в някакъв сутрешен блок. Дава съвети на Нинова и на Христов как да се държат, все едно е някакъв опозиционен герой.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, by_chechi написа:

Държавата България изчезва , българското население - също...

Имаш много здраве! Населението си е на лице и здраво работи, щом може да живее там и да праща и тук и то много пари. И ни един няма на работа в империята на злото. А такива като тебе, даже да ги сложат да лежат по гръб и да им слагат с лъжица в устата, пак ще викат-само това ли? 

Това е информация преди няколко години, сега е много повече.

Екранна снимка (84)_cr_cr.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега ако отговориш защо работят "там.."(и дали въобще ще се върнат),а не тук........горе-долу нещата за изборите ще си дойдат на мястото....а и за "империята на злото" ...не съм сигурен ..кой,кой е....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, NIKISHARK написа:

Сега ако отговориш защо работят "там.."

Тук е въпрос на тълкование. По простите и необразованите си мислят че е заради бат ви Бойко. И че "злата демокрация" ги е изгонила немили недраги да търсят хляба навън в "злата загниваща Европа" .

За по запознатите и с по новата и по старата ни история,  обаче е ясно защо.

преди 3 часа, by_chechi написа:

Мислиш си , че мислиш...... !

Аз се обосновавам достатъчно ясно ЗАЩО мисля така, в случая за листата на БСП и кои интереси обслужва. и вътрешни ченгесарски и външни - рашистки.

Не е ли забавно че до сега в нито една тема никога не си опонирал поне с някакви аргументи, а единствено .... бла бла не можеш да мислиш, не ти е дадено, нямаш достъп, мислиш си че мислиш и подобни смехории :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, B3M2W0 написа:

Имаш много здраве !.....

:) Я питай "Белгиеца" ! Той е "там" ! :)

.....работят аргати , на чуждите работят . От аргатлък коя държава е прокопсала ? Колкото да си изхраниш семейството - може би .

......може сложен да ти е този въпрос и отговорът , но това не го отменя ! Въобще дали разбираш за каква трагедия става дума ? А се иска само малко аритметика .......:nono:

Защото 2.5 млиарда като разхвърляш на 2.5 милиона бежанци-невъзвръщенци е .......колко .....на година ?..... ....вярно е , че 100 лева на месец когато ги нямаш , все е нещо от колкото нищо за оцеляване . Иначе събрано на куп числото изглежда внушително като за един джоб на скъсани гащи....Аз лично се срамувам от такава статистика.....:(

преди 42 минути, miro20 написа:

....до сега в нито една тема никога не си опонирал поне с някакви аргументи....

На тъпотии не се реагира , освен подминаване с презрение.....в краен случай с усмивка . Ето я :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, by_chechi написа:

А гласуването на кого помага........, че не се сещам !

Не знам на кого помага, но когато не гласуваш се получава така, че малцинствените групи, които гласуват под строй, определят резултата от изборите. Аз не искам роми, турци, помаци и други групи да определят кой да ни представлява в Европа и кой да ни управлява, затова гласувам. А ти?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, andreygg написа:

Не знам на кого помага, но когато не гласуваш се получава така, че малцинствените групи, които гласуват под строй, определят резултата от изборите. Аз не искам роми, турци, помаци и други групи да определят кой да ни представлява в Европа и кой да ни управлява, затова гласувам. А ти?

С това те шантажират......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, by_chechi написа:

С това те шантажират......

Би ли уточнил кой и как ме шантажира? Помисли, ако избирателната активност беше 80-90%, дали разни "екземпляри" ще станат евродепутати?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, andreygg написа:

Би ли уточнил кой и как ме шантажира? Помисли, ако избирателната активност беше 80-90%, дали разни "екземпляри" ще станат евродепутати.

Шантажират те да узакониш техния грабеж.......30 години с избори това правим !

Взе да ми омръзва едно и също да обяснявам на еднакво не мислещи с главите си  . Не са първи тези избори , а резултатът какъв е ?....... Чети и други постове , писани от години насам в подобни теми . Може и да разбереш как те шантажират сам да се обричаш на нищета.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 час, by_chechi написа:

На тъпотии не се реагира , освен подминаване с презрение.....в краен случай с усмивка . Ето я :)

Цитирай конкретно кое от казаното от мен и потвърдено с аргументи, които ти така и не можеш да обориш, е "тъпотия " ?

Благодаря предварително :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, by_chechi написа:

Шантажират те да узакониш техния грабеж.......30 години с избори това правим !

Взе да ми омръзва едно и също да обяснявам на еднакво не мислещи с главите си  . Не са първи тези избори , а резултатът какъв е ?....... Чети и други постове , писани от години насам в подобни теми . Може и да разбереш как те шантажират сам да се обричаш на нищета.....

Нямам намерение да споря с теб и да ми даваш акъл, какво да чета и какво да правя. Само ще спомена, че такива като Банева, Пеевски, Бареков и други подобни при висока избирателна активност ще видят Брюксел през крив макарон. При ниска активност имат шанс да влязат в европарламента. Познавам доста хора,  които не гласуват, а после псуват и плюват властта /правителство, кметове и др./, без да имат право. Като се иска промяна, единствения демократичен начин е да се гласува, а не да сме велики във фейсбук, форуми и площади.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера как може да се приема за правилен ход включването на с.с. Кой твърд електорат е за него ... този, който е за Русия, а той подкрепя санкциите срещу нея, този ли, който си изгуби работата при неговото управление (тук вина има и другия заподозрян - тиквун) или този, който не иска да бъде Родител 1 и Родител 2. Но дори да се приеме, че е така, колко пъти БСП спечели избори с твърдия си електорат ... единствения успех е избирането на Румен Радев за президент, когато за него гласуваха сигурно един милион човека, които не са електорат на БСП. Тези избори може да не се струват толкова важни на някой, но на мен ми се струва, че това, което стане на тях, ще се случи и на парламентарните. Ако греша, ще си призная, не ме е срам и силно се надявам да е така, но ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, by_chechi написа:

Взе да ми омръзва едно и също да обяснявам на еднакво не мислещи с главите си

Че ти нищо не обясняваш.Мислиш си че мислиш че обясняваш, а реално плещиш едни и същи обобщени някакви мантри.

Конкретно за спора ви  - полза от гласуване има.

преди 49 минути, andreygg написа:

Само ще спомена, че такива като Банева, Пеевски, Бареков и други подобни при висока избирателна активност ще видят Брюксел през крив макарон.

Именно. Коклото повече мислещ електорат се яви на избори, толкова по зле за статуквото и "планираните" избори.

преди 38 минути, crazy katon написа:

този ли, който си изгуби работата при неговото управление

хех... тук ми напомни  не само за обикновенните хора, но и това че Стани Шеф бе уволнил самата Корнела. :) :)  Която тогава бе зам министър на другия престъпник - Р.Овч.

Заедно с колегата и Пеевски .

Ех спомени спомени : https://dariknews.bg/novini/bylgariia/ovcharov-v-otpusk-ot-vtornik-dvama-zam.-ministri-uvolneni-141880

Как се завърта колелото ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, andreygg написа:

Нямам намерение да споря с теб и да ми даваш акъл, какво да чета и какво да правя. Само ще спомена, че такива като Банева, Пеевски, Бареков и други подобни при висока избирателна активност ще видят Брюксел през крив макарон. При ниска активност имат шанс да влязат в европарламента. Познавам доста хора,  които не гласуват, а после псуват и плюват властта /правителство, кметове и др./, без да имат право. Като се иска промяна, единствения демократичен начин е да се гласува, а не да сме велики във фейсбук, форуми и площади.

Над половин милиард лева кеш са измъкнали партиите от балъците в България за последните 10 години, без да броим другите им финансови облаги. Разни прости физкултурници и дърти партийни функционери като Цецко от герб, Доганя, Местаня и Христо Бисеров изведнъж станаха милионери и имотни магнати с по 10 луксозни имота и активи за десетки милиони, придобити по неясен начин.

Следващият, който ме агитира да гласувам за партии и партийни номенклатури, директно ще получи юмрук муцуната и го пращам да върви по дяволите с проклетите си партии!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, gagodrago написа:

Следващият, който ме агитира да гласувам за партии и партийни номенклатури, директно ще получи юмрук муцуната и го пращам да върви по дяволите с проклетите си партии!

Колега, какво ще стане, ако аз ти отвърна с два юмрука? По отношение на гласуването не агитирам никой. Аз си казах моите аргументи "за" . Колегата by_chechi си каза неговите "против", а всеки има глава на раменете и дали ще гласува или не, хич не ме интересува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, by_chechi написа:

А гласуването на кого помага........, че не се сещам ! :lol6:

Помага на тези, за които гласуваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, miro20 написа:

Именно. Коклото повече мислещ електорат се яви на избори, толкова по зле за статуквото и "планираните" избори.

И откъде ще го намерим този мислещ еректорат ? Той мислещия в огромната си чест изтече в чужбина. Нали знаеш какво каза професор Иво Христов за дебилите. Така че с този процент "умници"  и като отчетем как на практика се редят листите а именно верни и достачъно нацапани хора за да са послушни резултатите дори и при масаво гласуване ще бъдат сходни. И аз съм на мнение че изборите са напразно халчене на средства. Някой беше дал безумната идея да се назначават представителите с лотария. Като се замисля май не е толкова безумна тъй като по този начин може и да влезе някой свестен а сега всичките са "отбор  юнаци" .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от А.Х.Т. sekirata cekupama
      Fire in Notre Dame Cathedral in Paris, France (April 15, 2019)

• от Soviet Soldier
      Владимир Волфович Жириновски, краен руски националист и лидер на политическа партия ЛДПР, заяви в свое предизборно изказване, че Русия в момента технологически превъзхожда НАТО с 10 години и е готов да нанесе превантивен удар по САЩ и Европа, ако бъде избран за президент.

• от Viktoria Nikolaeva
      Здравейте, трябва ми отговор на посочения въпрос. Как глобализацията влия на качеството на живот, кои са положителните и отрицателните страни?
      Благодаря!
    • от acnekt
      https://www.bundestag.de/#url=L2Rva3VtZW50ZS90ZXh0YXJjaGl2LzIwMTcva3czOS13YWhsZXJnZWJuaXMvNTI3MDU2&mod=mod493052
      След милионният наплив от емигранти, след множеството атентатори в Европа, след много терористични нападения в Европа. Някой все още изненадва ли се, че Европа се ориентира все повече в крайно дясно управление. Аз лично не. И Германия пое, тя не престанно бе в крайно дясно, но поне тази година 2017  вече и официално.
      Но все пак да честитим 4 победа на Ангела Меркел с 33 процента.  Партньорите на Ангел Меркел и нейната партия CDU/CSU  социалдемократическата партия спечили 20 процента. 
      И сега нещо уж ново. Крайно дясната партия AfD  е трета по сила влиза в парламента с 13 процента.
      И така колко места в Бундестага.  246 места за CDU/CSU,  153 места за социалдемократическата партия SPD, и 94 места за крайно дясната партия AfD.  
      Друго интересното е че FDP Свободната демократична партия отново е в Бундестаг с 90 места. Което през 2013 година няма ни едно място, защото събраха едва 4,8 процента през 2013 година
      https://www.bundestag.de/parlament/plenum/sitzverteilung_18wp
      Както виждате местата в Бундестаг са се увеличи с още 78 места.
      Процентът на гласуване е по-голям от 2013 и е 76,2 процента. През 2013 година е бил 71,5 процента. Право на гласуване са  имали 61, 5 милиона немски граждани, от които 6,3 милиона са с е/имигранти. 42 партии и 4828 кандидати желаещи  за Бундестага.
      Най-много гласоподаватели има в Берлин, Байерн и Баден-Вюртемберг. Почти всеки трети е гласувал чрез пощата или Briefwahl.https://de.wikipedia.org/wiki/Briefwahl
      В Берлин освен избори се решаваше дали да затвори врати летището в  Berlin-Tegel Otto-Lilienthal.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.