Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Препоръчан отговор

Предложете нещо от сорта на "Без резерваций" и "Шоколад"

Филми свързани с кулинарството :lol6:

да се отчета и аз: :P

Just Desserts

Eden

Simply irresistible

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Има си специална тема, за препоръка на филм. Оправете си заглавието, иначе ще го оправи капитана. 

(off) Здравейте!   По описанието Ви веднага се сещам за един филм. Казва се Калдата! Само, че не трябва само да се гледа, но и да се чете. Абеее то същото като филм със субтитри  Приятно

Ocean's Eleven (всички части) Entrapment Gone in Sixty Seconds (не е точно подобен, но все пак)

Публикувани изображения

Здравейте ...

Аз търся нещо от сорта на Bicentennial Man и I, Robot т.е. филм за машина, която иска да бъде човек ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ...

Аз търся нещо от сорта на Bicentennial Man и I, Robot т.е. филм за машина, която иска да бъде човек ...

"A.I." - "Изкуствен интелект" гледал ли си ? :P

П.П. Между другото "200 годишен човек" попада в личния ми списък на един от най-добрите филми правени някога...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ...

The Terminator :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"A.I." - "Изкуствен интелект" гледал ли си ? :)

Не съм. Ще го гледам, благодаря за предложението ...

owned :rolleyes:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да не пускам нова тема за да не се повтарят и да не скривам тази на предишниязатова пиша тук.Някой може ли да ми каже няколко филма за казина или по точн за покер.Досега съм гледал само един ЩАСТЛИВЕЦЪТ но не ми хареса особено.Ако някой знае някой подобен филм за покер да напише заглавието аз ще си го намеря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да не пускам нова тема за да не се повтарят и да не скривам тази на предишниязатова пиша тук.Някой може ли да ми каже няколко филма за казина или по точн за покер.Досега съм гледал само един ЩАСТЛИВЕЦЪТ но не ми хареса особено.Ако някой знае някой подобен филм за покер да напише заглавието аз ще си го намеря

Търсачката :P

RQ: Хазартни филми

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми препоръча хубав приключенски трилър с много преследвания и напрежение като Apocalypto. ;)

Всичките за Индиана Джоунс...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми препоръча хубав приключенски трилър с много преследвания и напрежение като Apocalypto. ;)

Към 4-те части на "Индиана Джоунс" ще добавя "Истински лъжи"/True Lies, "Код Счупена стрела"/Broken Arrow или пък "Зов за завръщане"/Total Recall, например.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, гледа ми се нещо, ама не мога да си избера, ровя се из Замундата, Imdb-то и...нищо. Ако някой се сети за нещо романтично или пък трилър, който да си заслужава, много ще се радвам :huh: Може и по-старичко да е

Аз ти препоръчвам Shooter (2007).

Гледала съм го вече 2 пъти,заслужава си.Качеството е перфектно!

Някой да ми препоръча някоя драма ..подобна на "An American Crime", примерно ? Не е задължително да е нов филмът или да е създаден по действителен случай.

Предварително благодаря на отзовалите се. :wors:

"An American Crime" не съм го гледала,но може да си харешеш нещо от тук : Филми по действителни случаи.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми някой шпионски филм подобен на Chuck.Но да не е сериал като него.Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете някой филм който се разправя за Елизабет 1 Велика, освен Elizabeth някой друг? Мерси предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете някой филм който се разправя за Елизабет 1 Велика, освен Elizabeth някой друг?

Мерси предварително

Заповядай! Цялият списък на филмите за Елизабет... :rolleyes:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Ето го и новият "рекуест" : Едни приятели ми дадоха няколко DVD диска, да им записвам разни военни филми с подводници, кораби - военна техника. Не знам кои са гледали, така че е препоръчително да кажете по-нови от 2007/2008 .. Благодаря на всички за помощта ..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Аз също се присъединявам към запитването. :P

"Transporter 1"; "Transporter 2";
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички! :wors: Търся в интернет филми, подобни на StepUp 1 и 2 ? Ако има моля да ми постне заглавията тук. Имам впредвид филми, в които отново да има такива танци в стил "на улицата" и музиката също. Предварително благодаря на отзовалите се!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички! :rolleyes:

Търся в интернет филми, подобни на StepUp 1 и 2 ? Ако има моля да ми постне заглавията тук. Имам впредвид филми, в които отново да има такива танци в стил "на улицата" и музиката също.

Предварително благодаря на отзовалите се!

Stomp the yard, You got serverd
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчаите ми филм подобен на Das Boot ама само да не са с много художествена измислица като U571 аве с две думи подводничарски филми от втората световна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте филми подобни на American Pie all, Harold And Kumar 1 и 2, How High, College

Мерси предварително :angry:

Get smart. Don't Be A Menace, G.O.R.A. за друго не се сещам, но виж търсачката имаше подобно питане.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване