Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Препоръчан отговор

Търся филми за дете , които да са игрални , но с бг АУДИО !!!Само да не са Сам вкъщи и този с кучето Бетовен , защото сме ги гледали всичките части .... Нещо с деца и бели !

Волният Уили - в замунд го има с бг аудио
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Има си специална тема, за препоръка на филм. Оправете си заглавието, иначе ще го оправи капитана. 

(off) Здравейте!   По описанието Ви веднага се сещам за един филм. Казва се Калдата! Само, че не трябва само да се гледа, но и да се чете. Абеее то същото като филм със субтитри  Приятно

Ocean's Eleven (всички части) Entrapment Gone in Sixty Seconds (не е точно подобен, но все пак)

Публикувани изображения

Догледала ми се е някоя романтична комедийка. Предложете нещо не много лигаво, да не е стар филма..нещо в рамките на 2003-2008/9..да не е твърде женски, нещо което да ми привлече вниманието и да мога да убия качествено времето..предварително ви благодарим :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Догледала ми се е някоя романтична комедийка. Предложете нещо не много лигаво, да не е стар филма..нещо в рамките на 2003-2008/9..да не е твърде женски, нещо което да ми привлече вниманието и да мога да убия качествено времето..предварително ви благодарим :P

"Picture This", "Good luck Chuck" Публикувано изображение Редактирано от little_amore (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Догледала ми се е някоя романтична комедийка. Предложете нещо не много лигаво, да не е стар филма..нещо в рамките на 2003-2008/9..да не е твърде женски, нещо което да ми привлече вниманието и да мога да убия качествено времето..предварително ви благодарим :angry:

Wedding Crashers (2005)

Chost Town (2008)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятелю , горещо ти препоръчвам

Marley & Me / Марли и аз

Публикувано изображение

http://www.imdb.com/title/tt0822832/

СВАЛИ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Wedding Crashers (2005)

Chost Town (2008)

Мерси много, Сед! Усещам, че тази вечер ще е филмова вечер :cheers:

Приятелю , горещо ти препоръчвам

Marley & Me / Марли и аз

http://www.imdb.com/title/tt0822832/

СВАЛИ

И на теб благодаря, батка! Откак излезе му се чудя на тоя филм. Щом го препоръчваш, ще му хвърлим едно око..даже две ;) Редактирано от Aragorn(Elesar) (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Догледала ми се е някоя стара комедия, подобен на "Полицейска академия".Ще съм ви благодарна ,ако ми помогнете :cheers:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

адашке ... какво ще кажеш за

" 48 часа " и сериите на " Смъртоносно оръжие " ?

" 48 часа " не съм го гледала.сега ще го дръпна.Мерси,Митак :P

Чакам още предложения :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо подобно на Казанова? ;):)

Първо - нещо подобно на Казанова няма! Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Казанова е един и не знам за подобен друг екземпляр!

Ако ти се гледа филм с мъже свалячи, изкусители и т.н. има доста холивудски продукции - "Alfie" - с Джуд Лоу, например...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо - нещо подобно на Казанова няма! Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Казанова е един и не знам за подобен друг екземпляр!

Ако ти се гледа филм с мъже свалячи, изкусители и т.н. има доста холивудски продукции - "Alfie" - с Джуд Лоу, например...

Явно не съм се изразила както трябва... Публикувано изображение:D:D ;) Искам нещо подобно на ФИЛМА Казанова Публикувано изображение:D:D
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля да ми препоръачате някой скамдинавски филм, нещо норвежко например. Спомням си преди време някъде по тв бях гледала някакъв такъв филм с някаква картина, която попадаше в различни хора от различни поколения....не обяснявам точно, но филмът беше дълъг, интересен, неразбираем на места и така ми е останало впечатление, че има хубави филми от тази част на света. БИАНКА, на помощ! Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля да ми препоръачате някой скамдинавски филм, нещо норвежко например. Спомням си преди време някъде по тв бях гледала някакъв такъв филм с някаква картина, която попадаше в различни хора от различни поколения....не обяснявам точно, но филмът беше дълъг, интересен, неразбираем на места и така ми е останало впечатление, че има хубави филми от тази част на света. БИАНКА, на помощ! Публикувано изображение

На първо четене се сещам за Insomnia - норвежки е и мисля, че би те заинтригувал.

Имат кино и то доста добро. Утре ще помисля за още някое друго филмче от Скандинавия, което да ти препоръчам.

От датските се сещам за една класика, ама тя е малко тегава за гледане - Festen се казва филмът. Малко мудно върви, но в него са заложени отношенията в едно датско семейство. Стоиш, гледаш и се чудиш нещо ще се случили в тоя филм и към края такова емоционално мазало става, че оставаш с отворена уста. Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси, Бианка. Insomnia си го дръпнах, остава да го гледам, че захванах Zeitgeist. Festen не можах да го намеря със субтитри на бг обаче, което е лошо за мен ;) Обаче ме заинтригува, въпреки ниската оценка в Замунда и липсата на сийд.

Редактирано от GABRIELA (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси, Бианка. Insomnia си го дръпнах, остава да го гледам, че захванах Zeitgeist.

Festen не можах да го намеря със субтитри на бг обаче, което е лошо за мен ;) Обаче ме заинтригува, въпреки ниската оценка в Замунда и липсата на сийд.

Всъщност Insomnia има един доста нескопосан американски римейк - добре, че са барнали Ал Пачино и Хилъри Суанк малко да го красят. Много добър психологически трилър - скандинавците правят все интелигентно кино.

А "Festen" не се харесва от много хора, но за мен си е доста комплексен филм. Типично скандинавски.

Метни един поглед и на работите на Lars Von Trier - "Dancer in the dark" (доста е тежичък, но е много добър), "Europa" или "Dogville" с Никол Кидман (той е малко в повечко притенциозен, но е доста интересен). :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Две желания: Първото: нещо от типа на "Изневяра" с Ричърд Гиър и "Натали" с Жерар Депардийо. Ако това би помогнало: Натали ми хареса много повече и го препоръчвам на всеки харесал "Изневяра". Всъщност не е нужно във филма, който ще ми препоръчате да ства дума за изневяра, както е в тези двата - искам трудни отношения и силни характери, които да ги преодоляват. Искам хора, които не бягат. Второто: Нещо от типа на "Виновен" (Find Me Guilty) с Вин Дизъл. Тук водещето отново е силен, непреклонен характер, филм, в който лошият те печели на своя страна...Като например в "Да изчезнеш за 60 секунди". Но може и в друга насока да е приликата, пак ще ми хареса - нещо "съдийско", нещо с политическа насоченост...някакъв казус да има. Храна за ума...(?!)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Две желания:

Първото: нещо от типа на "Изневяра" с Ричърд Гиър и "Натали" с Жерар Депардийо. Ако това би помогнало: Натали ми хареса много повече и го препоръчвам на всеки харесал "Изневяра". Всъщност не е нужно във филма, който ще ми препоръчате да ства дума за изневяра, както е в тези двата - искам трудни отношения и силни характери, които да ги преодоляват. Искам хора, които не бягат.

Първия филм,който препоръчвам:"Първороден грях" с А.Бандерас и Анджелина Джоли

Втория :"Къщата на духовете" с Уйнона Райдър и А.Бандерас

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Две желания:

Първото: нещо от типа на "Изневяра" с Ричърд Гиър...

Ами определено бих препоръчал "Перфектното убийство" - Майкъл Дъглас, Гуинет Полтроу и Виго Мортенсен са предостатъчна гаранция за филма.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами определено бих препоръчал "Перфектното убийство" - Майкъл Дъглас, Гуинет Полтроу и Виго Мортенсен са предостатъчна гаранция за филма.

Да,да,сетих се за още един:Killing me softly, САЩ, 2002 със Джоузев Файнс и Хедър Греъм !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване